|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
5.9.2007 8:36:58   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl
aja še to Jančika a greš sanjat in zlagat pa trenirat zlaganje rjuhuser posted image

Nič ni bilo o rjuhah v mojih sanjahuser posted image . Me pa zato zdajle čaka tamle en kup...pa naj še malo počaka, eh.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
5.9.2007 9:01:09   
Anonimen
no da naute diplomirale - evo vam demnonstracijo sicer na tamali đersi rjuhi postopek pa velja isti za tavelike rjuhe

ena gmota od rjuhe
user posted image

porovnaš rjuho približno da najdeš vogale
user posted image

daš najprej po 2 nasprotna vogala skupaj enega v drugega
user posted image
da dobiš tkole
user posted image
potem pa še preostala dva vogala enega v drugega da so vši štirje skupaj
user posted image
in dobiš tkole
user posted image
prepogneš 1x
user posted image
po želji še enkrat
user posted image
ali pa zviješ v svitek
user posted image

vam je zdej jasen tale origami? če ne pridem demonstrirat na dom če dobr plačate :P

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
5.9.2007 9:03:13   
orhideja75
Ja Lara ti imaš pa res čas user posted image user posted image user posted image sej se hecam. Dobro je tole v rolo zvito. Bom tudi sam probala.

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
5.9.2007 9:04:25   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Ne razumem niti svojih navodil, kaj šele drugihuser posted image . Ojej.



user posted image user posted image user posted image
Dobre ste, se na glas smejim zraven!!!!user posted image user posted image user posted image

Sploh Lara, tudi jaz je čisto nič ne razumemuser posted image

Hvala za fotke, grem danes v akcijo, ker tele čreve od đersija mi gredo na živceuser posted image


A ni bila dobra tema, mislim, da celo brez omembe seksa, pa smo se nasmejale?!user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
5.9.2007 9:06:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

Ja Lara ti imaš pa res čas user posted image user posted image user posted image sej se hecam. Dobro je tole v rolo zvito. Bom tudi sam probala.


ja imam res čas. namesto da bi se učila raje rovnam rjuhe po internetu. sem trapasta user posted image user posted image

(odgovor članu orhideja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
5.9.2007 9:11:13   
Anonimen
No, jaz jih isto zlagam kot LARA, s tem da je une iz flanele doooosti lažje zložiti. user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
5.9.2007 9:11:19   
Jančika_
Foto navodila, kuluser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
5.9.2007 9:12:37   
hrchy
hahaha sem sele zdajle vidla tole temo pa vase nasvete. user posted image user posted image user posted image Mislim, da bo tole tud meni prav prislo!user posted image user posted image user posted image se posebi slikce! K drgac sem se zmeri skor sama not zapletla zarad vseh tistih gumic pa mahedranja povsod... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
5.9.2007 9:22:56   
facka
jst jo prepognem na polovico, pa še 1x na pol po dolžini mišljeno, potem jo pa zvijem v rolo

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
5.9.2007 9:52:26   
Šaki
bravo lara,tako smo vse mislile!!user posted image

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
5.9.2007 10:44:51   
sončnica24
Dobre ste, jaz jih vedno zamo malce skup zmečem pa pospravim, bom pa zdaj enkrat to srpobala pa bom mogoče tudi red imela v omari.

Superca so te slikeuser posted image

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
5.9.2007 12:02:55   
MAJDA22
SsS
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Se bom zdaj potrudila razložit. Hm. OK.

Položiš rjuho na ravno podlago s tisto stranjo gor, da je gumica proti stropu. Preložiš na pol - kratko stranico na kratko stranico. Zdaj imaš gumico nad gumico. Če ti je kaj jasno, beri naprej, sicer lahko nehaš.

Zgornji  gumičasti zavihek primeš in ga poskusiš zataknit v spodnji. Cel ta del zatakneš pod spodnjo gumico. Ma ne znam razložituser posted image . No, to potem lepo poravnaš naokoli, malo raztegneš sem in tja, pa zložiš.

user posted image user posted image user posted image A bo? Ne bo, ne?user posted image



Samo, da še poravnaš gimico na gumico. Jaz pa nič ne zatikam zavihkov ampak jih samo položim enega na drugega, potem pa jih zlagam na polovice.

Ne vem, če sem kaj pomagala.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
5.9.2007 14:48:17   
Ronči
se sploh ne trudim. Še polovarja ne znam lepo zložit, ga kar na obešalnik obesim

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako zložiti jogi rjuho?!
5.9.2007 17:08:37   
pero2
LARA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?