|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
6.9.2007 2:36:54   
mojca345
a ste že odprle oktober....jaz še vstajam v septembru. če sem noseča, sem potem 3 tedne. moram še zdržat do nasleddnjega tedna, do 16.9 takrat imam rok ga.teteuser posted image . buuu!!!

imam pa že ime : HANA. za fantka pa nimam pojma. jest si želim punčko. Danes sem nardila web page za njo, ko bom zanosila. sej vidte, da sem že pa čist trapasta ratala, ker sem se tok zapičla v tist horoskop.

danes sva prinesla pohištvo od mojega doma, da sva opremila stanovanje malo bolj po človeško.user posted image  in zdaj je res super ! čeprav me jutri čaka še ogromno vrečk, 3000 in ena pizd*****.......ma sej veste.

v petek imam pa izpit. še odprla nisem, tok drugih stvari. bo pač zadnji dan, kot vedno. čisto meni podobno. user posted image

zdaj imam tudi pianino doma in sem oblubla da bom začela vadit, zdaj ko sem ga dobila v moj flat. kok super !

sam še mojo Haniko čakam user posted image

Lubčkauser posted image user posted image

(odgovor članu petrca26)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
6.9.2007 8:14:44   
kimmii
Dobro jutro.
Jaz se selim k vam "oktoberske borke".
Ne pričakujem je 4.10. !!!!!!!!!!!!!!
Lep pozdrav vsem.

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
6.9.2007 8:29:47   
KAHLO
OJ dobro jutro!!!


Upam da ste vredu..... jaz sem danes kr kot prerojena user posted image naspana, dobre volje, tam doli me nič ne ščipa nič tak da se je moja O poslovila.....zdaj pa samo čakam ali se preselim k vam kot borka ali bom ostala samo zvesta navijačicauser posted image Pa nima veze, glavno da smo skup in se podpiramo.

Naty si omenla da si napeta in da ta napetost oz. buši raseuser posted image user posted image
Joj če bo pr meni kdaj vse tako hitro napeto pa raslo me bo še kje razneslo, ker lih ozka v pasu nisemuser posted image .
Moram pa rečt da me je ta mesec ornk O zdelovala, vse dni označene s čebelico je bla tam doli akcija, pa je blo ščipanje, pod popkom, pa na levi strani pa pol spet na desni, pa mozolčki so se mi začeli pojavljat....razne tiste znamenite sluzi (cel teden sem skorej težila po rr z njouser posted image ) ni bilo, ja pa  med user posted image me je tud nahipe na mestu  jajčnikov zabolelo..........., danes pa se zjutraj zbudim in nič od nič!?!?!user posted image user posted image user posted image Naty zgleda da sem se zdaj od nosečniških znakov preselila kar k O znakomuser posted image user posted image user posted image

Upam da uživaš, in pridno zelenjavco papcaš, joj 25. 9.  ti pa pol držimo pesti pr G da boš ugledala pikico, user posted image , našega težko pričakovanega RR-jevcauser posted image user posted image

(odgovor članu kimmii)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
6.9.2007 9:08:27   
Naty*
KAHLO user posted image user posted image user posted image user posted image veš kolk ti privoščim, da sta tud vidva uspela ta mesec eno mejhno pikico naredit!!! Bova lahk pol delile izkušnje nosečniških simptomov user posted image user posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
6.9.2007 9:22:15   
KAHLO
Ja Naty to bi blo pa res super, še bojše pa bi blo da bi v porodniški sobi za sosedo imela znano RR- jevkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image To bi blo pa res luštnouser posted image user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
6.9.2007 10:53:58   
Lupita
Mene kar na seznam punce - ne pričakujem je 3.10.2007.

Kok jo sovražim!!!!

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
6.9.2007 15:16:08   
Erin


Oktobra je NE pričakujemo:

xx.10. - marjana.r
xx.10. - *Mojca*

01.10. - nati
01.10. - petrca26
02.10. - freha
03.10. - Lupita
03.10. - nanka
04.10. - kimmii
05.10. - lejca



user posted image Zveste navijačice :user posted image

- Naty*
- KAHLO
- teejaa
- Inigo
- sonček33




(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
6.9.2007 19:26:41   
Soncnica Sandra
Zdravo punce!!
Evo jaz bom pa ta mesec kar med navijačicami, da boste vse ve tudi čim prej srečke user posted image , tako, kot sem ta mesec postala tudi jaz!

Navijam za vas, tako da ve samo fino user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa upam, da vas vidim naslednji mesec med srečkami user posted image

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
6.9.2007 19:35:55   
LuNa73
jst bi tud navijala!!!!!!!!! user posted image
user posted image

(odgovor članu petrca26)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
6.9.2007 21:16:10   
Erin
Oktobra je NE pričakujemo:

xx.10. - marjana.r
xx.10. - *Mojca*

01.10. - nati
01.10. - petrca26
02.10. - freha
03.10. - Lupita
03.10. - nanka
04.10. - kimmii
05.10. - lejca



user posted image Zveste navijačice :user posted image

- Naty*
- KAHLO
- teejaa
- Inigo
- sonček33
- Soncnica Sandra
- LuNa73





(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
7.9.2007 8:34:04   
Anonimen
Evo pupe, moje user posted image  je konec.Zdaj pa samo še user posted image user posted image user posted image .
Če se nič ne javim, veste kje sem...postla.user posted image user posted image user posted image

Želim vam vsem čimveč user posted image user posted image user posted image user posted image  in seveda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Naj bo september ploden mesec.user posted image

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
7.9.2007 8:42:24   
KAHLO
OJla!!!


Dajmo nati , dajmo nati.............navijamo za tebe in držimo pesti, ti se kar posvetuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ko boš prosta pa sem čim prej oglasi, pa poročaj kaj dogajauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
7.9.2007 11:11:38   
Lupita
Punce js sem se dala na 3.10., pa je v bistvu 4.10. ta pravi. Me lahko prosim prestavite? Pa nov koledar si grem kupit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

(kao da je kriv koledar user posted image )

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
7.9.2007 13:00:24   
*Mojca*
Pri meni se tudi user posted image  počasi končuje, tako da gremo po mojem že danes v akcijo user posted image .

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
7.9.2007 14:03:27   
Erin
Oktobra je NE pričakujemo:

xx.10. - marjana.r
xx.10. - *Mojca*

01.10. - nati
01.10. - petrca26
02.10. - freha
03.10. - nanka
04.10. - Lupita
04.10. - kimmii
05.10. - lejca



user posted image Zveste navijačice :user posted image

- Naty*
- KAHLO
- teejaa
- Inigo
- sonček33
- Soncnica Sandra
- LuNa73






(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
7.9.2007 14:06:27   
SM10
Punce sem že lahko med nečakajočimi. Točnega datuma še ne vem,ker v teh dneh pričakujem m, po laparaskopiji, cromopertubaciji in endometrijski biopsiji. Žal so odkrili preksimalno zaporo levega jacevoda. Desni je OK in upam , da bo delal še za levega. Možnost zanositve imam povečano v 3 mesecih, če pa v 6 mesecih ne zanosim, grem v LJ in poskusili bomo z biomedicino. Mi je moja g. dala kar malo upanja, saj je rekla, da ni tako strašno vse skupaj. Sem pač takšen primer, kot bi mi z izvenmaternično nosečnostjo pobrali levi jacevod al jajčnik. Sem že čisto zmešana.  Čeprav se strašno sliši, sam ji verjamem, ker bom lažje prenesla vse skupaj. Upam, da ni bil to samo njen tolažilen odgovor. Ne sem se odločla, da ji popolnoma zaupam. Bomo videli rezultat.

Ni vse tako črno, kot se vidi. S temi besedami me je potolažila.

Navijam za nas vse.

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
7.9.2007 15:13:51   
pikapoka2
SM10

IN ME VSE NAVIJAMO ZATE!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
7.9.2007 15:41:12   
*Mojca*
SM10 tudi jaz držim pesti zate, pa tudi za vse ki user posted image  ne pričakujemo oktobra, čimveč user posted image user posted image  za nas a ne?

Lep dan!

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
7.9.2007 17:57:58   
petrca26
Tudi jaz vam vsem želim da čimprej ratate nosečke ker vem kakšen ke občutek, sama pa komi čakam da imam konec user posted image , da greva lahko z mojim ponovno v akcijo.
LP vsemuser posted image

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
7.9.2007 18:38:41   
noely
Tako,punce pa se vam pridružujem še jaz.
Moja user posted image me je že kar lepo znervirala, saj bi jo morala dobiti že 30.08.,
je pa prišla šele danes. In ravno danes, ko sem že vsa v pričakovanju
hotela narediti test...
Sedaj niti natančno ne vem kdaj jo lahko "ne" pričakujem, ampak definitivno bo to oktobra.
Vsem tukaj želim, da čimprej zagledatmo velike user posted image user posted image na naših prihodnjih testih user posted image


Pozdravček

(odgovor članu petrca26)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
7.9.2007 18:42:20   
Erin
Oktobra je NE pričakujemo:

xx.10. - marjana.r
xx.10. - *Mojca*
xx.10. - SM10
xx.10. - noely

01.10. - nati
01.10. - petrca26
02.10. - freha
03.10. - nanka
04.10. - Lupita
04.10. - kimmii
05.10. - lejca



user posted image Zveste navijačice :user posted image

- Naty*
- KAHLO
- teejaa
- Inigo
- sonček33
- Soncnica Sandra
- LuNa73




(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
8.9.2007 10:49:38   
Erin
Oktobra je NE pričakujemo:

xx.10. - marjana.r
xx.10. - *Mojca*
xx.10. - SM10
xx.10. - noely

01.10. - nati
01.10. - petrca26
02.10. - freha
03.10. - nanka
04.10. - Lupita
04.10. - kimmii
05.10. - lejca
09.10. - kanta



user posted image Zveste navijačice :user posted image

- Naty*
- KAHLO
- teejaa
- Inigo
- sonček33
- Soncnica Sandra
- LuNa73



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
8.9.2007 16:25:18   
mojca345
noely, ej to je tko tipično. pr men tut iste scene. pa se sama sebe spršaujem, kva je z mano anrobe ? sam to je čista psiha. od vsega želenja, sploh ne pride, da kanček upanja, pol pa k hočš test narest, pa copa popa user posted image  tuki sem. od strahu pol kr pride.

jest ti želim, da jo čimpreje zagledaš user posted image user posted image , pa čim manj zamujanja ga. user posted image .

čauči

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
8.9.2007 20:25:59   
Erin


Oktobra je NE pričakujemo:

xx.10. - marjana.r
xx.10. - *Mojca*
xx.10. - SM10
xx.10. - noely

01.10. - nati
01.10. - petrca26
02.10. - freha
03.10. - nanka
04.10. - Lupita
04.10. - kimmii
05.10. - lejca
09.10. - kanta



user posted image Zveste navijačice :user posted image

- Naty*
- KAHLO
- teejaa
- Inigo
- sonček33
- Soncnica Sandra
- LuNa73
- sapi




(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: M ne pričakujemo oktobra!
9.9.2007 6:44:26   
Temari
Povzetek odgovora iz septemberske teme: Prišla je. Kdaj (ne) bo naslednja, ne vem. Verjetno nekje v oktobru. Ker pa smo na pavzi, bi prosila, da me napišete med navijačice. In obljubim, da bom navijala za vse kot zmešana.

PINK POWER!!!!

_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?