|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   majca Pridem ......
5.9.2007 13:32:12   
livia
Ali katera ve, kje bi lahko naročila nosečniško majico z napisom Pridem februarja!
Prijateljica jo je imela in se mi je ful dopadla.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: majca Pridem ......
5.9.2007 13:34:53   
malecka24
Ej jst sm tud vidla pr eni tako majco PRIDEM OKTOBRA in se mi je zdela zelo fajn in tudi mene zanima kje se jo dobiuser posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: majca Pridem ......
5.9.2007 13:35:41   
lina10
Nekje sem zasledila na forumu, da se je da dobiti v eni trgovini v stari Ljubljanisamo nisem sigurna ,bo treba iti pogledat jaz bi jo tudi imela,
pričakujem pa konec marca.user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: majca Pridem ......
5.9.2007 13:35:58   
Anonimen
Nekaj imajo tu:

http://www.trgovinapopek.com/kolekcija/01.htm

(odgovor članu malecka24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: majca Pridem ......
5.9.2007 13:37:52   
Suzi*
Ali pa tukaj:


http://www.mama.si/forum/viewtopic.php?t=17304

 
oziroma slikice vidiš tule
 
http://nosecnice.moj-album.com/





_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: majca Pridem ......
5.9.2007 13:47:52   
TinkiBinki
IMajo jih v trgovini Popek, to je v Ljubljani pri Magistratu. Sedaj zbirajo naročila za dolge rokave in jih tiskajo, ti jo pa pošljejo tudi na dom. Mislim, da imajo rdečo, temno modro, črno trenutno na izbiro. Cena dolgih rokavov je s tiskom vred 30 EUR. Jaz že čakam na svojo user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: majca Pridem ......
5.9.2007 18:31:29   
lina10
Hvala za informacijo jo bom šla tudi jaz naročituser posted image .

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: majca Pridem ......
8.9.2007 11:30:35   
ana148
Jaz sem si naročila majico pridem oktobra kar preko interneta pri eni ženski, ki jih sama tiska. Pri njej si lahko sam izbereš napis, kar želiš, cena pa je v primerjavi z drugimi zelo ugodna, 15 eurov.
Če vas zanima se lahko obrnete na njen e mail: nalepkice@email.si

(odgovor članu lina10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: majca Pridem ......
8.9.2007 12:34:37   
NalLa
jest sm majico naročila preko maila, naslov sem dobila pa na medover netu. Prilagam ti naslov maila nalepkice@email.si

Je bila pa majčka tukaj bistveno cenejška kot pa v popku.


(odgovor članu ana148)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: majca Pridem ......
8.9.2007 13:28:14   
15.7.
Jaz sem kupila majčko Pridem decembra v popku, vendar jo ne nosim, ker majčka enostavno leze gor proti prsim in odkriva trebušček, newem zakaj je tako ampak mi ni všeč. Upam, da razumete kaj želim povedati. Zanjo sem pa dala 27 € se mi zdi. Oz. 6500 SIT. Drugače sam napis mi je pa zelo všeč.

_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: majca Pridem ......
8.9.2007 13:52:35   
metkica1
Jaz tudi imam to majčko iz popka, pa mi tudi nekako kar leze gor, si jo skoz popravljam. Pomoje zato, ker je fajn elastična in se malo raztegne potem pa leze gor.

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: majca Pridem ......
12.9.2007 7:48:57   
livia
Po vsem tem, kar sem prebrala v vaših odgovorih, sem se odločila, da naročim kar pri go. Mojci.
http://nosecnice.moj-album.com/
Naročiš preko maila: nalepkice@email.si
Cena 15€, dostava hitra, kvaliteta super. Vse pohvale! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: majca Pridem ......
12.9.2007 10:06:21   
pina-1
Jaz mam pa obe izvebi majice: iz popka in od Mojce. Razlika je v kvaliteti materiala in napusi. Meni osebno je majca od Mojce bolj pri sircu. Napis se ne raztegne in majčka je bolj kompaktna. Majčka kupljena v popku je kar precej raztegljiva in ne stoji tako dobro. Pa še napis se razteguje ( si vmes črtice). Upam da razumete kaj mislim..

Primorke, majčke iz popka se dobijo tudi v ajatutaji na Mrakovcu.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: majca Pridem ......
29.3.2008 18:50:28   
Ajda_
Pina-1 in ostale!

Kupujem majico Pridem oktobra za kolegico. Rada bi pri Mojci naročila. Povejte mi prosim kateri model s kratkimi rokavi naj izberem (oz. s katerim ste bile ve najbolj zadovoljne). Katero velikost bi rabila za povprečno postavo, vsekakor pa ne suhico. Ne bi rada mimo kupila. Kaj pa napis? kateri vam je najbolj  všeč? Ker meni noben ni full lepi, so mi všeč take vrste, kot jih ima tista trgovina. Dajte mi prosim ve svoje formule, ki ste jih posredovale Mojci in bile zadovoljne.

Hvala! Lep vikend!



(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: majca Pridem ......
30.3.2008 12:37:17   
*bubi*
Najboljše, da se posvetuješ kar z Mojco preko maila.

Moraš vedet, da njene majčke niso nosečniški model, zato je treba izbrat takšno, ki je malo daljša. So pa lepo raztegljive, tako da ni problem.

Jaz sem vzela od Fishbone največjo velikost.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Ajda_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
30.3.2008 15:27:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *bubi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: majca Pridem ......
30.3.2008 18:02:47   
kekec in mojca
Auroraa, meni je tvoj avantar še zmeraj tako luštkan! user posted image user posted image

Livia, kaj pa, če bi si jo dala sama tiskat v kakšno papirnico, kjer printajo na majice slike?  Kupiš svojo majico, napišeš napis po svoje in ga oblikuješ, dodaš še kakšno sličico, potem pa neseš tja... Bo veliko bolj originalna, kot pa tiste iz popka!

Seveda vse to, če imaš žilico za takšne stvari. Mene ima, da bi Bubi prinesla majico Pridem septembra, ampak kaj, ko bo dete tak rojeno v avgustu... Pa še to ne vem, če bi ji dala gor roza napis ali modrega. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: majca Pridem ......
30.3.2008 19:34:45   
*bubi*
Saj tista pridem oktobra je bila rdeča z modrim napisom. Potem pa paše za oba spola user posted image  Pa tisto še tudi imam: Fantek ali punčka - to je zdaj vprašanje

Pa te bom s to majčko dražila user posted image

Aja, to majčko pa sem res dala kar v fotokopirnico delat. Dobijo pa se tudi posebne folije, na katere lahko sama naprintaš karkoli in potem zalikaš na majico. Ne zdrži baje ne vem koliko pranj, pa saj ne rabi user posted image

Če ste iz MB, je v Leclercu ena kiosk trgovina, kjer delajo tisk na majice, kape,...

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: majca Pridem ......
31.3.2008 9:40:45   
ključek
v trgovini popek prodajajo tiste majčke, ki so črne in imajo srebrn napis?

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: majca Pridem ......
2.4.2008 16:25:25   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Ali katera ve, kje bi lahko naročila nosečniško majico z napisom Pridem februarja!
Prijateljica jo je imela in se mi je ful dopadla.



trgovina Popek. Zdaj je tudi v BTC-ju v Diamantu, zraven Emporiuma.
http://www.trgovinapopek.com/zemljevid.htm

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?