|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tretji dan v vrtcu in že....
5.9.2007 21:55:59   
Pupica
Lej kot prvo, a nimajo plenic  vrtcu???
drugič-če nisi prepričana, da je to ista plenica, ne obtožuj!Naredi z kulico(flumastrom) en znakec gor na jutranjo, pa 3 drgačne znake na druge plenice. Ko boš prepričana, ne šparaj besed, ampak res, ne smeš obtoževat brez dokazov!
Glede politja pa ne vem kaj bi ti reklauser posted image Če si taka kot jaz, k otroka doma preoblečeš zarad 10 kapljic potem pa vidiš cel flek...potem je to že dovolj velika stvar...kpavem no...Vseen poizkusi najprej z lepo besedo...sej veš, lepa beseda, lepo mesto najde!

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tretji dan v vrtcu in že....
5.9.2007 22:05:55   
Magi*
prvo leto v varstvu smo imeli non stop probleme z vneto rito. včasih je bila že kar krvava. gospa je pač malo bolj "na grobo" umila rito in naša punca je očitno občutljiva za te zadeve. pa sem večkrat govrila o tem z gospo, tako indirektno sem jo spraševala zakaj misli, da ima Zaki tako rito, od česa bi to bilo, kaj naj še poskusim... on je seveda imela tisoč in eno razlago, ampak na koncu pa je vseeno začela malo bolj čistiti njeno rito in zadeva se je umirila.

sem pa takrat govorila še z drugimi mamicami, ki so imele otroke pri njej in so vse rekle, da so tudi one opazile, da pač uporabi le en robček za čiščenje rite, vendar njihovi otroci niso imeli vnetih ritk.

v glavnem, poskusi z lepo besedo. sigurno boste prišli skupaj.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tretji dan v vrtcu in že....
6.9.2007 7:15:38   
Anonimen
"Mi smo malo težje sploh prišli do otroka in ne bom dovolila,da se take stvari dogajajo.Enim je pač vseeno kaj delajo z otroci..kajne frutka"

Joj, pa sploh glede na to, da ste malo težje prišli do otroka, kako moreš kaj takega reč? Mislim, halo no..... user posted image

Drugače pa ja, kaj zavpij, raztrgaj se na dva dela, pokenjaj vse vzg. in pomočnice, pa bo najlažje rešeno. Prvič, kot rečeno, kar daješ dobiš in drugič otrok se uči od tebe. Vpija kot goba. Če boš piskala za vsako stvar, bo kaj kmalu povzel po tebi. A misliš, da je to pa lepo?

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tretji dan v vrtcu in že....
6.9.2007 8:26:39   
oka
  Lahko, da gre samo za začetne težave, ko se morete vsi navaditi na spremenjen ritem življenja. Tako kot ti in tvoja mala, se morajo tudi vzgojiteljice navaditi na nove otroke in najti nek skupen ritem za normalno bivanje v vrtcu. Boš videla, otroci se hitro privadijo na nov ritem in takrat je vse dosti boljše. Če pa se bojo težave vlekle še nekaj časa, potem, pa jim lepo in mirno povej kako in kaj. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tretji dan v vrtcu in že....
6.9.2007 8:38:40   
Marogica
Če bi se meni kaj podobnega zgodilo, ne bi že kar prvič letela k vzgojiteljici in jo "napadla". Najprej bi se prepričala, če je to vse skupaj res, in če ni samo moja preobčutljivost. Če bi se to resnično ponavljalo, bi dala vzgojiteljici vedet, kako in kaj. Tako, da...

Kaj se pa zasušenega drekeca tiče. To se je meni že nekajkrat doma zgodilo. Otroka povoham kar precejkrat, ko imam občutek, da bi naj bi pokakan. V večini primerov je tudi res, saj smrdi že na kilometre. Se pa mi je že zgodilo, da sem vohala rito, in nič zavohala, ko pa sem ga razvila, je bil pokakan in drekec je bil malo zasušen.user posted image  Torej se meni, lastni materi to tudi lahko zgodi, kako se ne bi vzgojiteljicam???

O, mater, sem srečna, da nisem vzgojiteljica. Vsem vzgojiteljicam pa čestitke za KONJSKE živce.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tretji dan v vrtcu in že....
6.9.2007 8:50:09   
Enolla
 user posted image  - čisto dobronamerno ti rečem, daj se sprijaznit, daje tvoja malčica v vrtcu, ker mislim, da se še nisi.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tretji dan v vrtcu in že....
6.9.2007 10:19:13   
Mlada mamica
Mene pa zanima kak si se zmenla???

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tretji dan v vrtcu in že....
6.9.2007 11:26:30   
Anonimen
Mene tudi user posted image

(odgovor članu Mlada mamica)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tretji dan v vrtcu in že....
6.9.2007 15:03:01   
Marina_
Ja povedala sem ji kako in kaj.Odgovor je bil češ ,da je to še uvajanje in vsega enostavno ne zmorejo.Da pa je bila polita pa sta z varuhinjo videli a ni bilo časa ,da bi jo preoblekle(sta ji samo slinček založle za bodi)-no vsaj ni imela mokrega na prsih.Glede pleničk pa ,češ ,da imajo veliko otrok in ,da ene previjejo pred spanjem druge pa po spanju.
Bomo videli kako bo sedaj naprej.
Isreno se pa zahvaljujem frutki in al bini za odgovore.Resnično se potrudita ,da nekomu ,ki ima težavo primerno in pametno svetujeta.

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Tretji dan v vrtcu in že....
6.9.2007 16:40:06   
Mlada mamica
Ja povedala sem ji kako in kaj.Odgovor je bil češ ,da je to še uvajanje in vsega enostavno ne zmorejo.Da pa je bila polita pa sta z varuhinjo videli a ni bilo časa ,da bi jo preoblekle(sta ji samo slinček založle za bodi)-no vsaj ni imela mokrega na prsih.
user posted image
TEGA NE MOREM VERJET!!!

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Tretji dan v vrtcu in že....
6.9.2007 21:33:00   
TaRe*
Jaz pa mislim,da nisi nič sitna,tako pač je.Otrok ni stvar in dosti plačujemo vrtec,da z njimi tam tudi delajo tako,kot je treba.
Mene čisto nič ne zanima,če one zmorejo,ali ne...to je treba pošlihtat prej,ne potem,ko nafilajo skupino do tazadnjega kotička .Če moj otrok ni doma nikoli polulan,pa pokakan,tudi v vrtcu ne bo.Eni smo pač bolj občutljivi,eni manj.
Če se malo polije,ne bom ravno rekla,da bi znorela,če je ne preoblečejo,kar se pa plenice tiče,to pauser posted image


Ko sem jaz uvajala našo,(je bila stara leto in pol),so jih imele v skupini 16.Bila sem kar nekaj dni z njo v skupini(vsaj dop.),pa tudi potem sem večkrat prišla ponjo,ko je še spala in sem jo čakala .Seveda sem imela radarje vključene ...
Otroke so praktično previjale kot po tekočem traku,med igranjem,petjem,telovadbo....kadar koli sta ugotovili,da je kaka rita polna.Postopek sta ponovili po kosilu(pred spanjem),potem pa še,ko so se zbujali...vsakega sta najprej malo popestvale,potem sta ga slekle(pri nas imajo tam njihove žabice oblečene),pogledale,če je za previt,na koncu pa sta jih še po ličkah namazali,da so šli domol res vsi sveži in čisti.

Že prej sem vedela,ampak zdaj pa vem še bolj,da sta bili naši dve v jaslih zlata vredni,.

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Tretji dan v vrtcu in že....
7.9.2007 8:04:09   
Anonimen
Isreno se pa zahvaljujem frutki in al bini za odgovore.Resnično se potrudita ,da nekomu ,ki ima težavo primerno in pametno svetujeta.


Ni panike. Še drugič user posted image

(odgovor članu TaRe*)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Tretji dan v vrtcu in že....
7.9.2007 22:30:31   
frutka_


Ja povedala sem ji kako in kaj.Odgovor je bil češ ,da je to še uvajanje in vsega enostavno ne zmorejo.Da pa je bila polita pa sta z varuhinjo videli a ni bilo časa ,da bi jo preoblekle(sta ji samo slinček založle za bodi)-no vsaj ni imela mokrega na prsih.Glede pleničk pa ,češ ,da imajo veliko otrok in ,da ene previjejo pred spanjem druge pa po spanju.
Bomo videli kako bo sedaj naprej.
Isreno se pa zahvaljujem frutki in al bini za odgovore.Resnično se potrudita ,da nekomu ,ki ima težavo primerno in pametno svetujeta.


NE! Hvala tebi, da si mi odprla oči!
Pa še kdaj drugič!

(odgovor članu Marina_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Tretji dan v vrtcu in že....
7.9.2007 22:37:47   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Če bi se meni kaj podobnega zgodilo, ne bi že kar prvič letela k vzgojiteljici in jo "napadla". Najprej bi se prepričala, če je to vse skupaj res, in če ni samo moja preobčutljivost. Če bi se to resnično ponavljalo, bi dala vzgojiteljici vedet, kako in kaj. Tako, da...

Kaj se pa zasušenega drekeca tiče. To se je meni že nekajkrat doma zgodilo. Otroka povoham kar precejkrat, ko imam občutek, da bi naj bi pokakan. V večini primerov je tudi res, saj smrdi že na kilometre. Se pa mi je že zgodilo, da sem vohala rito, in nič zavohala, ko pa sem ga razvila, je bil pokakan in drekec je bil malo zasušen.user posted image  Torej se meni, lastni materi to tudi lahko zgodi, kako se ne bi vzgojiteljicam???

O, mater, sem srečna, da nisem vzgojiteljica. Vsem vzgojiteljicam pa čestitke za KONJSKE živce.


Se strinjam. Hkrati pa vem, da je mamicam tezko ko gre otrok v vrtec. Ce boste dojemale, da vas otrok trpi v vrtcu, se boste pocutile zelo slabo, hkrati pa bo to cutil tudi vas otrok.


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Tretji dan v vrtcu in že....
8.9.2007 8:14:11   
Enolla
Hja, Frizerka, zdaj ko si povedala, kaj so ti pojasnili pa tudi jaz ne bi bila preveč zadovoljna s pojasnilom. Počakaj, da se uvedejo vsi skupaj,  potem pa se to res ne bi smelo več dogajati. Koliko odtrok pa imajo, ker meni se zdi da bi jih smelo biti max 14. Pri nas so vzgojiteljice prosile za kar dva bodija, v primeru mokrote, da slučajno ne bi bil kateri moker. Previjajo jih pa "serijsko" po zajtrku in po kosilu pred spanjem in po popoldanski malici in to vse naenkrat. Vmes, če je kdo pokakan.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Tretji dan v vrtcu in že....
8.9.2007 10:26:32   
Marina_
Ja no sedaj pa tako.Karin se je zelo prehladila!Tako,da bo kar nekaj dni doma.
V petek pa je bilo že bolje glede joka.Zjutraj je malo zajokala potem pa je bila ves dan vredu.Tako ,da je vzgoj.rekla ,da se je že uvedla.Sedaj pa ta prehlad....

No frutka-mojih besed pa res ne bi rabila uporabitiuser posted image user posted image

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?