|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 21:32:59   
Aja32
Pri nas je vedno popoldanska malica... Če jo slučajno ne poje, ko se zbudi, jo dobimo vedno za sabo... 

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 22:04:05   
Pupica
IZVIRNO SPOROČILO: Ro-La

aja, pa dopoldan nimajo malice, imajo pa v igralnici sadje in če je kdo lačen si pač vzame


Aha in po vsej verjetnosti na najvišji policiuser posted image In potem le vzemi,. če si želiš...



No o tej popoldanski malici tut jaz prvič slišim, ko se zbudi, počaka, da jo prideva iskat in gre domov. Nobene vrečke za sabouser posted image

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 22:10:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Hm-torej Splišni, kakor razumem Tibor po spanju poje malico v vrtcu?Kdaj pa hodiš po njega?user posted image

Namreč pri nas vsak dan dobijo malico s seboj, pa ni važno kdaj prideš po otroka.Kar pomeni, da je tam nikoli ne jejo, tudi če je otrok do konca v vrtcu.To mi je malo čudno, kako je pri ostalih?Po spanju jejo malico v vrtcu?

LP,
Sibil RR


Pri nas, ko vstanejo, to je okrog pol dveh, pojejo malico. Sicer so danes imeli čokolado in čaj, je rekel Tibor.user posted image

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 22:11:00   
Pi-kica 1
Pri nas damo vedno vsakemu otroku, ki malice v vrtcu ne poje, s sabo domov. Po pravilih je baje ne bi smeli, a jaz jo dam vseeno, saj drugače malica ostane in roma v koš. Res ne vem, zakaj je ne bi odnesli otroci domov, saj so jo starši plačali. Tako da Teja, ti kar vprašaj, lepo prijazno in bo Maj malico zagotovo dobil vedno za domov.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 22:12:05   
tinkamiška
V našem vtrcu ni dopoldanske malice. Zajtrk je zjutraj med 8 in 8.15, kosilo ob 11.15, popoldansko mlico pa tudi včasih dobimo za domov včasih pa ne...

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 22:20:28   
Ro-La
IZVIRNO SPOROČILO: pupic@

IZVIRNO SPOROČILO: Ro-La

aja, pa dopoldan nimajo malice, imajo pa v igralnici sadje in če je kdo lačen si pač vzame


Aha in po vsej verjetnosti na najvišji policiuser posted image In potem le vzemi,. če si želiš...




ne, košarico s sadjem imajo na mizici in je vsem dosegljiva :)

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 22:21:34   
triša
Po Hasap sistemu malica ne sme prej v oddelke  kot tik preden jo postrežejo (  celo pa joguti, skute, stvari pač ki se hranijo v hladilnikih), zaradi vzdrževanja temperature,posledično preprečevanja pospešenega razmnoževanja bakterij v živilih  (tako določa zakon). Zato jo tudi pri nas šele ob 14. pošlejo v oddelke.
Sicer pa ne vem zakaj težiš zaradi malice, mislim da so druge stvari v vrtcu bolj pomemebne kot to a ti dajo malico za domov ali ne.

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 22:26:51   
Naja30
Pri nas so otroci vedno po spanju jedli malico, seveda kdor je hotel. Ostali so jo dobili v vrečki za domov. Tisti, ki je šel po kosilu domov, jo je tudi dobil.

Seveda se malica tudi plača. Gre se za to, da je vsak otrok enako opravičen do vsakega obroka, ne pa da tisti ki gre prej, je pa ne dobi user posted image  Ne vem, no, to se pri nas ni dogajalo. Tako da jim kar reči, kako je to, da jo en dan dobi, drug dan pa ne.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: malica v vrtcu
11.9.2007 23:31:48   
Magi*
v našem vrtcu imajo popoldansko malico - košaro s sadjem na mizi, prav tako je čaj na mizi. kdor je lačen vzame, kdor ne, pa ne. nikomur ne dajo za s sabo. ko pridem ponjo, vidim kako otroci glodajo hruške ali jabolka. prav lušten sistem.

tamala (za zdaj) ne poje tiste malice, čaj si pa rada vzame. še posebej ji je všeč, da si ga lahko sama nalije - imajo tak čajnik na pipco;)

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: malica v vrtcu
12.9.2007 6:07:49   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: triša

Po Hasap sistemu malica ne sme prej v oddelke  kot tik preden jo postrežejo (  celo pa joguti, skute, stvari pač ki se hranijo v hladilnikih), zaradi vzdrževanja temperature,posledično preprečevanja pospešenega razmnoževanja bakterij v živilih  (tako določa zakon). Zato jo tudi pri nas šele ob 14. pošlejo v oddelke.
Sicer pa ne vem zakaj težiš zaradi malice, mislim da so druge stvari v vrtcu bolj pomemebne kot to a ti dajo malico za domov ali ne.




no pri nas je v ceni...in valda,da ce drugi domov nosijo bom kaj rekla..imam pa tudi ostalo na oceh in ce se mi kaj ne bo zdelo bom ze rekla in NE TEZILA...matr ce ne premores normalnega komantarja bodi raje tiho in tezi tistim okol tebe....

no ce ti placujes za stvari,ki jih pol ne dobis ok....tvoj problem...


< Sporočilo je popravil teja. -- 12.9.2007 6:08:51 >

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: malica v vrtcu
12.9.2007 9:57:41   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: teja.

joj dones me daje ni kej :)

torej en dan tamal dobi malico za s sabo, drugic spet ne?!...ker hodi opoldne domov, me zanima, ali je to pac odvisno, en dan imajo malico al kako?



ODvisno kdaj ga hodite iskat. Če jo jaz pridem iskat prej, potem še niso pojedli in dobi za sabo. če pa pridem normalno jo iskat, se pravi, da se že odpravljajo počasi ven, so pa že vsi pojedli. Razen če ne želi pojeti, potem pa tudi še dobi za domov. Vedno.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: malica v vrtcu
12.9.2007 10:01:25   
Anonimen
naša vsak dan dobi malico domov in jo potem doma poje

(odgovor članu Ro-La)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: malica v vrtcu
12.9.2007 10:05:15   
anitaz
Sem prekmalu prebrala....pa pozabilauser posted image , da hodi domo še spat.

Za malico prijazno vprašaj, ker če imaš cel program plačan, zakaj bi potem ti doma še kupovala posebej skute, jogurtke, sadje...itd....če lahko prineseš iz vrtca....Imaš plačano.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: malica v vrtcu
12.9.2007 10:06:54   
mojcaziga
Neko nenapisano pravilo je, da se popoldanskih malic ne daje za domov (vsaj v mariborskih vrtcih to velja). Je pa od vzgojiteljice oz. njene po,očnice odvisno, ali pravilo upošteva ali pa ne. Mi smo jo zmeraj dobili, lani pa je bila ena vzg., ki je striktno ni dala, tako da user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pri nas so to utemeljili tako, da so rekli, da popoldanska malica ni vključena v ceno in jo vrtec vseeno ponudi otrokom (prosim lepo, a bi verjele temu?????????).

LP, Mojca

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: malica v vrtcu
12.9.2007 11:26:44   
Luns
Pri nas dobijo pop malico po spanju, če je ne poje jo dobi za domov. Tudi lansko leto ko se je uvajal in je hodil po kosilu domov je dobil vedno še malico za sabo.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: malica v vrtcu
12.9.2007 11:33:03   
zp
tudi pri nas je tako, ker gre po kosilu domov - dobi popoldansko malico za sabo... zajtrk, dop. malica, kosilo, pop. malica in čaj, ki ga lahko pije cel dan - to je vse všteto v plačilo vrtca. Vrtec je v LJ.

lp

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: malica v vrtcu
12.9.2007 11:59:32   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Pri nas so to utemeljili tako, da so rekli, da popoldanska malica ni vključena v ceno in jo vrtec vseeno ponudi otrokom (prosim lepo, a bi verjele temu?????????).

LP, Mojca


Pri nas je potrebno popoldansko malico doplačat, če jo želiš imeti. user posted image

A je še kje tako?


_____________________________



(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: malica v vrtcu
12.9.2007 12:19:29   
Blink1
No nam (blizu MB) so rekli takole: otroci, ki so v vrtcu samo do 12 ure (in tudi plačajo manj vrtca kot tisti, ki tam še spijo) ne dobijo popoldanske malice za domov. Če pa je v oskrbi normalno, cel delovni čas, pa vseeno gre domov ob 12.00 dobi malico s sabo.

In tako je tudi bilo. mi plačujemo celodnevno varstvo in ko je prejšnji teden hodila domov ob 12.00 je dobila malico s sabo. Prav tako jo dobi, če je po spanju ne poje.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: malica v vrtcu
12.9.2007 12:26:21   
jakaracman
Ja pri nas jejo ko vstanejo, če gre prej domov dobi za domov.

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: malica v vrtcu
12.9.2007 12:32:44   
Anonimen
kam pa pol dajo malce če jih dobijo dajo pa ne naprej. vzgojiteljice lepo zase domov pobašjo??!!

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: malica v vrtcu
12.9.2007 12:34:04   
Barči78
Naši je včeraj dala nektarino, en dan pa kivi. Včer je šla domov ob 13.30.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: malica v vrtcu
12.9.2007 12:34:36   
Anonimen
kam pa pol dajo malce če jih dobijo dajo pa ne naprej. vzgojiteljice lepo zase domov pobašjo??!!


Me ne zanima. Itak je "račun za hrano" v vrtcu tako nizek, s tem mislim odbitek na računu, če otrok manjka ves dan v vrtcu, da ni vredno izgubljati besed zaradi ene malice.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: malica v vrtcu
12.9.2007 13:28:06   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

kam pa pol dajo malce če jih dobijo dajo pa ne naprej. vzgojiteljice lepo zase domov pobašjo??!!


Me ne zanima. Itak je "račun za hrano" v vrtcu tako nizek, s tem mislim odbitek na računu, če otrok manjka ves dan v vrtcu, da ni vredno izgubljati besed zaradi ene malice.


Če lahko vzgojiteljice nesejo domov, zakaj pa ne bi mi odnesli, ki PLAČAMO?

Saj pri nas jo dajo, govorim za tejin primer...Zakaj bi kupovala malico za otroka, ko pride domov, če ima plačano v vrtcu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: malica v vrtcu
12.9.2007 14:45:28   
Pikca
mi tudi vedno dobimo za domov (jo hodim iskat po kosilu zaenkrat), Živi je to ful všeč in na poti do doma vsaj pol pojeuser posted image

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: malica v vrtcu
12.9.2007 15:02:58   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: N&N

No nam (blizu MB) so rekli takole: otroci, ki so v vrtcu samo do 12 ure (in tudi plačajo manj vrtca kot tisti, ki tam še spijo) ne dobijo popoldanske malice za domov. Če pa je v oskrbi normalno, cel delovni čas, pa vseeno gre domov ob 12.00 dobi malico s sabo.

In tako je tudi bilo. mi plačujemo celodnevno varstvo in ko je prejšnji teden hodila domov ob 12.00 je dobila malico s sabo. Prav tako jo dobi, če je po spanju ne poje.



ja pa kolkrat morm se napisat....nas je uradno v vrtcu do treh...to da ga vzamem prej ven je moja stvar in se za tistih par ficnikov ne bom sekirala....zato se mi gre....zato mi je blo cudn zakaj jo enkrat dobi drugic ne...

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?