|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kruhomat
25.9.2007 8:24:18   
kalbo
Jest pečem kruh v pečici. No zdaj ga že dolgo nisem, pa ga bo očitno spet treba začet. Moji recepti so pa tud nekje na RR. Mal pobrskajte.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kruhomat
29.9.2007 18:12:12   
kepa*
Nam je kruhomat zakon. Imamo ga približno 2 leti, clatronic z 2 metlicama. Najraje ga peče moj mož. Uporabljava večinoma mešanice iz Hoferja, pa jim še sama kaj dodava. Kruh je božanski! Sploh ne vem, kdaj sva nazadnje kupila kruh. Pečeva pa vedno na hitrem programu in kruh je vedno čudovit. No, ravno zdaj ga grem pripravit, da bo za goste, ki so se najavili.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kruhomat
29.9.2007 21:00:29   
Janeja
No zdaj ste pa tudi mene prepričale, da bom probala kruh doma spečt.

Kruhomat ima tašča in se prah gor nabira, ker ji kruh menda nikoli ni dobro uspel. Ga grem jutri iskat, v ponedeljek pa še v Hofer po moko in potem ... bo kar bo user posted image .

Če imate pa še kakšen nasvet pred prvim pečenjem pa kar na plan z njim.



(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kruhomat
1.10.2007 17:48:18   
kepa*
Janeja, moj nasvet je samo ta, da poskusi peči na hitrem programu, ki nikoli ne zataji. Z drugimi programi so baje včasih težave.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kruhomat
5.10.2007 22:12:45   
Janeja
No samo da vam povem - moj prvi kruh iz kruhomata (pa tudi nasploh user posted image ) je božanski.  Kupila sem Hoferjevo mešanico za Sončnični kruh in ga spekla na hitrem programu (slabi dve uri).
Od zdaj naprej, se na kruhomatu ne bo več prah nabiral. user posted image

Kepa* katero mešanico iz Hoferja mi še priporočaš? A imajo tudi kakšno iz koruzne moke?



(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kruhomat
6.10.2007 8:51:44   
robinzon
Problem s temi mokami iz Lidlna in Hoferja je, da so ali za bel kruh, druge pa so vse mešane z rženo moko, povečini z  dodatki semen. Meni so od L. malo boljše, se mi zdi. da ne grenijo toliko. Zelo dober je od H. bel kruh za zajtrk. Notri se doda še jajce, mleko  in nekaj več sladkorja. Je dober kot potica.

Hofer je precej oddaljen od nas, pa sem kupila moko na zalogo. Predvčerajšnim pečem njihov kmečki kruh,  rok trajanja še ni potekel, moka pa ni vzhajala. Je ratal en tak težek majhen cmok za na kompost.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kruhomat
8.10.2007 19:14:39   
kepa*
Janeja, poskusi vse moke. Meni so vse super. mislim, da jih je kakih 7 vrst, nisem sigurna. Mali ima zelo rad mlečni kruh (kruh za zajtrk), pa dam noter še rozine in je res njamsi. Pa v te moke lahko dodaš še semena, opraženo čebulo ...
Najbolj dobre so pa itak skorje.

Robinzon, čudno, da ti kruh pogreni. Meni se to še ni zgodilo, pa ves čas uporabljamo samo te moke. Dobre so pa tudi oni iz Lidla, vendar pri nas Lidla ni.




_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kruhomat
11.10.2007 16:45:58   
Janeja
Hvala za nasvete. Danes sem bila v Hoferju in sem kupila še moko za mlečni kruh - bo v soboto za zajtrk.
V vseh drugih mešanicah pa se mi zdi da so dost podobne sestavine, samo vrsta semen se menja.  Ali si narobe razlagam - a se vam zdi, da se kruh med sabo dosti razlikuje? Polnozrnat, pa s sončnicami, pa z bučnimi semeni - vrsta moke pa je v vseh enaka.  user posted image

V Lidlu pa teh mešanic za kruh sploh nisem našla - so imeli samo navadno belo moko.





(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kruhomat
12.10.2007 9:22:29   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Danes sem bila v Hoferju in sem kupila še moko za mlečni kruh - bo v soboto za zajtrk.




Jaz k tej moki dodam še rozine. Fantastično!!! user posted image


_____________________________



(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kruhomat
12.10.2007 9:35:13   
Anonimen
Jaz pa sem zadnjič tudi v Šparu zasledila že njihovo pripravljeno mešanico za peko kruha...in je super predvsem za začetnike, ker vedno uspe... Jaz sedaj dajem pol te moke in pol kakšne druge iz Hoferja (kmečki kruh, ali pa črno moko, ali pa ajdovo navadno, ali pa koruzno) in pride super...Če dodjama navadno moko, dodam še malce suhega kvasa.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kruhomat
21.10.2007 14:08:18   
kate_mario_rok
res je ceneje sploh pa če še kupiš mešanico za kruh v hoferju imaš jo namreč za dva kruha eno kilo in je božanski poiskusi ne bo ti žaluser posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kruhomat
21.10.2007 14:09:17   
kate_mario_rok
a ne da je mešanica iz hoferja super

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kruhomat
21.10.2007 16:27:36   
Anonimen
Tale iz Hoferja je res dober user posted image

En teden zdrži v hladilniku, sproti ga popečem in vsak dan diši user posted image

(odgovor članu kate_mario_rok)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kruhomat
25.11.2007 0:55:44   
kew kew
Pri meni tudi Hoferjeve "rulajo".
Me pa za te iz Spara zanima - a to so njihova znamka? Katere vrste kruha pa so? In še informativna cena, če katera ve?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kruhomat
25.11.2007 12:24:47   
Anonimen
js sem si pa sposodila pekač od mame ki ji je ležal doma in sem začela pečt tudi mešanice iz lidla. pride 0,85€ kilo moke iz katere speče 2 kruha po 750g. no hoferjevih še nisem kupila ste me pa zdele čistoi zrajcale k vidm da majo še več izbire, sploh un mlečni mi diši :) v merkatorju je pa pol kile moke pripravljene za peko mislm da okol1,20€ iz katere seveda spečeš samo en kruh- toliko o cenah!!!

(odgovor članu kew kew)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kruhomat
25.11.2007 19:24:05   
Anonimen
Mene pa nekaj zanima. Pekla sem na programu hitro navaden kruh - lastna mešanica in skoraj razbila posodo, da sem kruh dobila ven. Prav tako ena kolegica. Ni in ni hotel iti dol z lopatic, ful spodnja trda debela skorja je ratala. Res pa nisem probala še s Hoferjevimi mešanicami. A vse pečete po hitrem programu in kaj? LP

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kruhomat
26.11.2007 13:09:42   
Baby
V šparu se dobi moka za bel in pol bel kruh. Ampak un bel ni čist bel.
Bi rekla da je polbel in črn.
Je pa tu moka najcenejša, če se spomnim prav je 70 centov - za 1 kg.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kruhomat
29.11.2007 12:05:18   
Freeda
Tudi sama mam najraje mešanico s Hofra, mi je pa malo sumljivo ker kruh res dolgo ostane svež. Nenazadnje sem si kruhomat kupila tudi zato, da jem bolj zdrav kruh, s čimmanj dodatki. No, očitno ga ni čez praktično. 

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kruhomat
30.11.2007 22:26:26   
Ronči
Mene ste tako navdupile nad mokami iz Hoferja, da sem jih morala sprobat. Tisti s semeni je user posted image , grenak, fuj in fej, bel za zajtrk pa user posted image , tega bom pa še večkrat spekla (ravnokar se bašem z njim, pa poglejte kulk je ura user posted image )

(odgovor članu Freeda)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kruhomat
1.12.2007 8:58:44   
robinzon
Ja, meni se zdijo hoferjeve mešanice tudi vse grenke - razen tistih, kjer je samo bela moka. Povsod dajejo noter rženo in po mojem ta greni. Se mi zdijo lidlove boljše, ker ne grenijo, čeprav tudi mešajo z rženo. Zgleda, da pri A in D brez ržene ne gre.  Iz hoferjeve za zajtrk pa delam tudi testo za potico.

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kruhomat
1.12.2007 9:01:59   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Janeja, moj nasvet je samo ta, da poskusi peči na hitrem programu, ki nikoli ne zataji. Z drugimi programi so baje včasih težave.


Pri nas je ravno obratno. Hitri program imamo za okras. Do sedaj še en kruh ni uspel, drugače pa vsi...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kruhomat
19.12.2007 19:30:01   
cukr07
Da ne bom odpirala nove teme, bom vprašanje postavila kar tukaj.
Odločam se za nakup aparata za peko kruha in ker imam v kuhinji zelo malo prostora, bi rada kupila čim manjši aparat, ki pa bi bil seveda kvaliteten. Ti, malo manjši aparati pa imajo samo eno gnetilko.
Sedaj pa me zanima ali ste tiste, ki imate tak aparat - z eno gnetilko, z njim zadovoljne?

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kruhomat
20.12.2007 11:34:50   
kew kew
Moja sestra ima Moulinexa na eno gnetilko in je zelo zelo zadovoljna.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: kruhomat
28.12.2007 10:42:45   
Mesečnica
Midva sva tudi od Dedka Mraza dobila Moulinexov kruhomat na eno gnetilko in je super. Do zdaj sem pekla 4-krat in je vsakič zelo dobro uspelo. Uporabila sem priložene recepte za osnovni beli kruh, francoski beli kruh in brioš. Za začetek sem pekla le po 500 g. Za osnovni beli kruh sem uporabila Intesovo moko za domači kruh, ki sploh ni bela (polbela + ržena), pa je bil ful dober, za brioš in francoski beli kruh pa kar najcenejšo Mercatorjevo in sta tudi ful uspela. Bom še naprej pekla kar po teh receptih, ker je zelo enostavno. Pripravljene mešanice so mi malo sumljive ... Aja, kvas imam pa Oetkarjev (instant).

(odgovor članu kew kew)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: kruhomat
28.12.2007 11:57:18   
cukr07
Končno sem kupila kruhomat - Clatronic BBA 2865. user posted image

Res da sem do sedaj v njem kruh spekla le parkrat ampak moram rečt, da sem čist navdušena nad njim. Kruh je res okusen in ni primerjave s kruhom iz trgovine. user posted image

Pravkar spet diši iz kuhinje po svežem kruhu...

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?