|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška 2008
20.9.2007 10:21:29   
Nasy
micla, živjo! o, ti maš pa že lepga buškota, ne?user posted image mi smo pa še na začetku bolj, no ja, mene se že pozna, pa še malo kil od prej..upam, da ne bo treba vrata širituser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Goriška 2008
20.9.2007 10:24:03   
Felicity
Ojla, sem sedaj opazila da imaste nosečke z goriške tukaj svojo debato.user posted image

Sem vam hotela samo povedat, da se nas nekaj zbira na debati S primorska, če lih katero zanima (ene z otročki, druge v pričakovanju ...)
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1502582

Uživajte v user posted image  in lepo se imejte.

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Goriška 2008
20.9.2007 10:31:04   
Nasy
No, super, hvala Felicity!

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Goriška 2008
20.9.2007 10:34:53   
micla







Ja Nasy.....smo že kar okrogli. Celih +16kg. Ma samo v trebuh, tko, da okol ovinka pride najprej trebuh in čez pol ure še jst.
Sem bla pa včeraj spet na pregledu in smo na UZ pogledli, kako in kaj in sem hmali z mize padla. Še tri tedne do roka otrok pa že 3460g. Bo že res ku so nam rekli v materinski, da so otroci primork vsi več al manj štiri kilski. Baje da po statistikah vodimo, tudi pred obalo. Ja ni kej, pašta, jota in pršut nrdista svoje. user posted image

_____________________________

micla

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Goriška 2008
20.9.2007 10:36:14   
micla








Aja, če boste šle na dugo debato vas že najdem. zdej grem, k mam neke kratke opravke.



_____________________________

micla

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Goriška 2008
20.9.2007 10:45:46   
Nasy
user posted image user posted image user posted image ojej, jst sem sicer križanc med štajerko in primorcem, lahko, da ne bo tko hudouser posted image no, zgleda že, da bo..sploh, če grem večkrat k našim na obiskuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Goriška 2008
20.9.2007 11:08:55   
ŽogiMarogi
No končno se je zagnala ta debeta user posted image  . Dobrodošle nove...

Martina tudi jst sem že tuhtala o telovadbi za nosečnice, ker doma ne vem, če se bom spravila kaj naredit. Ko pridem iz službe samo na kavč padem. Če kaj izveš, kar hitro sporoči.
Še dobro da imamo psa pr hiši, da se vsaj z njim sprehodim .

Meni se tudi trebušček že pozna, pa tudi metuljčke - brcike že čutim. Zdej pa čakam na pregled 2.10, da vidim če je vse OK.  Verjetno mi bo morfologijo delala. Prav težko je čakat te preglede.

nč, moram it še kaj naredit, da ne bo šefe hud user posted image , drugi teden pa tedenski dopust, juuuhejjj




(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Goriška 2008
20.9.2007 11:21:29   
Nasy
no, jaz pa ne morem na nobeno telovadbo, le na sprehode pa grem. Sem namreč od začetka na bolniškiuser posted image in imam predpisano mirovanje na domu. 

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu ŽogiMarogi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Goriška 2008
20.9.2007 11:59:21   
brina2006
Pozdravi iz bovške !




(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Goriška 2008
20.9.2007 12:00:58   
Nasy
Brina, pozdravljena! Je pri vas že kr mrzlo verjetno, ne?

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu brina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Goriška 2008
20.9.2007 17:42:13   
...Martina...
Hvala ker me razumete. V sredo si bomo lahko lepo povezovale če se poznamo, če smo letniki....
Za navadno aerobiko sem informacijo že dobila, a se bojim, da bo prehuda. Če izvem za kaj bolj mirnega vam javim.

lp

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Goriška 2008
21.9.2007 9:52:34   
Nasy
Lep dan je danes, kajne? Ku bi šla pohajat kam, pa ne smemuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Goriška 2008
21.9.2007 14:32:03   
...Martina...
Nasy, ni kej, je treba za ta malega malo potrpeti. Potegni si kauč na sončno stran sobe in se sonči. Mogoče ti bo sončke dalo malo energije...

lp

user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Goriška 2008
21.9.2007 14:37:08   
Nasy
ma ja, jst bi šla po energijo domovuser posted image tam se napasem in sem ko prerojena

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Goriška 2008
22.9.2007 22:39:30   
micla
Pozdravček pupe,

sm že dva dni bolj out, ker mam take hemoroide ku 3 lešnike in bolijo ku svinja. user posted image   In še zakrvaveli so danes. AAAAAAAAAUUUUUUAAAAAAAA!!!!! Bolj ležim in počivam, ker ne morem neč. Trenutno si delam obkladke z ledom in sedim tle pred računalnikom, zato se vam malo oglasim. Me je prou strah, kako bom rodila, če ne mislijo it vsaj malo nazaj.

Tudi jst bi šla danes rada malo na zrak, k je blo tko lepo sončke, ma če ne morem niti hodit......  Moje oktobrske souser posted image  že kar rojevajo - vsak dan je kakšna. Čeprav si želim, da bi se kmalu rešila tudi jst, pa me je zdej prou strah prou zaradi teh hemoroidov. Upam, da se vsaj malo zmanjšajo, če ne prou zginejo do takrat.

Mejte se,    

_____________________________

micla

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
22.9.2007 23:08:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu micla)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Goriška 2008
24.9.2007 10:20:55   
Nasy
Micla, a kašno mazilo ne pride v poštev? Jaz se jih tudi bojim, gvišno bodo prišli spet na plano, čeprav jih že nekaj časa ni bilo. A prebavo imaš pa ok? 

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Goriška 2008
24.9.2007 17:10:32   
micla








Sej mazilo malček pomaga (Modolex plus), ma kaj če eno mazilce proti 3 lešnikom. V bistvu mi led še najbolj pomaga, ki pa boli ku sto hudičev. Samo pole je že spet ista pesem, ko grem na wc in tudi če se minimalno napenjam, so spet tle. V glavnem KRIZA. Nikoli jih nisem mela, ma zdej so me pa fajn začopatli, za vse naprej in nazaj.

Prebavo imam dokaj uredu, večinoma vsak dan, mogoče enkrat na teden da en dan "preskočim". V bistvu je to zaradi pritiska otroka na medenico in vse tam doli.  Ma sej ni čudno, taka velikanka ku je. Me je že prou strah poroda 4 kilskega otroka, čeprav ku spremljam, je ratalo to v šempetrski bolnici že stalna praksa.

Ma vam že sporočim. Včeraj sem imela neki mokre hlačke v šusu. Zdelo se mi je kot plodovnica (brez barve in vonja). Ben pol ponoči ni bilo niobenih posebnosti in danes čez dan tudi ne, tko da je bil najbrž falso alarme.   Ma še 17 dni do roka. V sredo pa puhna luna......


_____________________________

micla

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Goriška 2008
24.9.2007 17:38:51   
Nasy
u micla, glej, da sporočiš!!!!!!!!Srečno, če boš šla v Rim!!!

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Goriška 2008
24.9.2007 21:20:30   
mony79
Ojla!

Jaz sem tudi s teh koncev, sem pa že frišna mamica. Naš sinček je bil rojen 16.9. v Šempetru, PDP sicer 20.9.

Ekipa v porodnišnici je bila super in to v obeh izmenah... kar korajžno in držte se...LP

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Goriška 2008
24.9.2007 22:57:00   
jagoga
Živjo, če že povsod drugod pišem, bom pa še malo tukaj .
Nasy ima občutek, da te zasedujem, upam, da mi ne zameriš. Tudi jaz sem še ena marčevka 2008, ampak nisem prav iz Goriškega, ampak iz Ajdovskega. In imam doma že enega dveletnega nagajivca.
Saj lahko tudi malo med vami klepetam?

(odgovor članu mony79)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Goriška 2008
25.9.2007 8:43:02   
Nasy
user posted image user posted image jagoga, neee, me ne motiuser posted image ti kr pridi za mano. Se pa res kr srečujeva na forumihuser posted image
Mony, pozdravljena! Vi se pa zdej lepo cartate, ne? Uf, mene je kr strah..kje je še marec, kaj me še vse čaka do taktrat..ma ne samo to, pa pole, ko enkrat rodim..ojej, kje bom jst vse znalauser posted image ko je mama rodila sestro pred 12 leti, sem se je bala prijet, da ne kaj zlomimuser posted image ma takrat sem že rekla, dej mama rajši ti..zdej pa ne bo šlo tako lišouser posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Goriška 2008
25.9.2007 10:26:45   
...Martina...
Ojla Goriška? Kako smo kaj?

Jaz sem se prehladila in sem bila prou gotova tri dni v postelji. Nizka vročina, bolečina v glavi in zaprt nos. In nobene tablete nisem smela.
Do danes sem morala ozdravi, ker danes je moj dan, in sicer grem na prvi moj pregled. Ne morem ga predstaviti, ker že tako ga čakam kot zlati dan.
 
Mony79 - čestitke za sina. Sem vesela, da si bila z ekipo Šempeter zadovoljna, ker tudi jaz nameravam roditi tu blizu. Ne mislim se vozit v Lj ali Po.
 
Lep senčni dan in držite mi pesti, da bo z mojim user posted image  vse OK.
 
lp
martina
 

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Goriška 2008
25.9.2007 10:28:38   
...Martina...
Kako ste pa z ginekologi tu na Goriškem zadovoljni?

Jaz sem pri dr. Margič. Do zdaj je bilo vse ok, kot pa kontrole v nosečnosti pa še ne vem.

lp

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Goriška 2008
25.9.2007 15:21:47   
Nasy
U Martina, te je vrglo v posteljo, o ti hudič..ma ja, sej zdej je nevarno, ko je tako, toplo-mraz. Sej zjutro ne veš, kaj oblečt. No, jst sem itak doma. Čez dan se pa segreje in če si v dolgem, te kr spoti.
Martina, ješ lepo med pa limone? Pa čaja..jst se prou bojim, da me kaj prime, zaenkrat sem še ok, moj še tudi ni neč prnesu. Bo treba nazaj začet počasi kuhat čaje z medom, pa smo dobri za čez zimo.
Poročaj, kako je šlo na pregledu!!!


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?