|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
21.9.2007 20:27:48   
PiaM
Prekrasna novica, Anitka!!!
Res iz srca čestitke obema!!!

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
21.9.2007 21:21:56   
Anitka
Ojla!

Kako smo? Jaz sem superrrrrrr. Sploh zdaj, ko si zjutraj umivam zobe z otroško pasto, s katero je umivanje bolj zabavno user posted image user posted image user posted image Sem se pa danes prijetno načvekala s Tio, njeno princesko, Bibo77 in njenim princem in našo čudovito srečko user posted image user posted image user posted image user posted image Pa še Polonco z družinico smo naključno videle pa je bilo vse super.user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja Bejba se je pri nas oglasila, naša stara znanka, ki ima že kar dva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hvala tudi tebi za lepe želje.

Tinkamiška veš sem že razmišljala, da bi pred umivanjem zob še kaj pojedla, pa ne vem no. Če res ne bi šlo drugače bi poskusila tudi to varianto.

Drugače pa sem malce panična in komaj čakam, da pride 2.10., ko grem na UZ. Ponoči se full zbujam, lulat hodim precej, prsa bolijo kot hudič, ampak za user posted image potrpim čisto vse nadloge.

Zdaj sem pa že kar malce utrujena user posted image user posted image , zato vas bom počasi zapustila.

Lp,

user posted image Anitka




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
21.9.2007 21:30:06   
lana38
Anitka, če sem jaz pred umivanjem zob jedla, sem to tudi izbruhala. To se mi je zgodilo v 1. in 2. user posted image . Zdaj v 3. pa raje nisem več vstrajala z umivanjem in sem uporabila samo ustno vodo. Bolje je bilo kot nič.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
21.9.2007 21:40:32   
soncek.djukelica
čer,

Anitka, boleče prsi so super znak! Mene so kar dosti časa bolele! Verjamem pa,da se ti vleče do prvega UZ! Se kar navadi,da se bo sedaj vse vleklo! user posted image

Goya, kako pa vaši zobki? A jih je kaj več? Kako je pa z hrano, a je že vse? Sem firbec, a ne?user posted image

Za neni, sej ima že cel mesec, a ni tako? Se jih sploh še ne mudi! user posted image  Bo pa sama povedala, a bi že šla v Rim!

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
21.9.2007 21:46:29   
Anitka
Oj S.D. kako kaj? A ni fajn, da je tudi naju doletela sreča. Najprej tebe, potem še mene. Če se spomnim za nazaj... Škoda besed. Sedaj sem srečna in povrh vsega še user posted image  user posted image user posted image user posted image Ja čakanja pa mene že nasplošno spravljajo iz tira. Saj vem - sedaj čakam na prvi UZ, potem bom spet nestrpno čakala na nuhalno, pa na.... in tako naprej vse do poroda. A bomo potrpeli tudi to, a ne?

Lana maš prav. Bomo vidlei kako bo jutri z otroško pasto user posted image user posted image user posted image Se že privajam, da bomo v bližnji prihodnosti imeli v kopalnici tudi otroške zadevščine.




_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
22.9.2007 9:23:38   
citrončica
Prav vesela sem,ko berem tvoje poste,kar "žari" iz njih,user posted image ,tako je tudi prav,uživaj maximalno,prav vsak danuser posted image !!!!!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
22.9.2007 10:40:49   
lana38
Anitka, a ti je tudi že kaj slabo!? Potem niti otroška pasta ne pomaga, žal. Zdaj ti je to grozno. Čez par mesecev pa ti bo samo še smešno.user posted image

neni, ti ša pa res mesec dni samo, pa boš že polna pričakovanja, kdaj boš šla v porodnišnico.user posted image
Lepo se imejte čez ta sončen vikend.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
22.9.2007 10:47:31   
soncek.djukelica
Anitka, prav imaš, res lepo je,da je tudi naju doletela sreča! Takrat nisem verjela,da me bo!Se mi pa zdi,da sedaj resnično uživam v user posted image ,ker čutim moja otroka in s tem veš,da je z njima vse krasno! V torek me čaka ponoven UZ, komaj čakam! user posted image




_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
22.9.2007 13:39:29   
lana38
Jaz imam pa v ponedeljek pregled pri G in tudi že komaj čakam. Meni na vsakem pregledu naredi UZ, tako da vidim, kako user posted image  raste in napreduje. To je pravi čudež. Jaz si ga seveda ves čas predstavljam od zadnjega pregleda, potem je pa dosti večji vsakič.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
22.9.2007 17:32:57   
Anitka
Ojla!

Kako ste v tem sončnem popoldnevu? Jaz super, le utrujena sem, ker sva z dragim laufala po trgovinah. Drugače pa mi je lepo.

Lana ne vem kakšne slabosti sicer nimam, le občasno, če mi npr. kaj zasmrdi me sili na bruhanje. In otroška pasta zjutraj zaenkrat pomaga user posted image user posted image Kako daleč si že ti? Sorry, sem malce pozabila kdaj maš rok, na tvojem tickerju je pa nekaj narobe pa se ne vidi.

Joj S.D. jaz že komaj čakam, da bom čutila kakšne brcike, ampak do takrat je še takooooooooooooo daleč. Sicer pa že vsa nestrpna čakam na prvi UZ, katerega me je fajn strah.

Pa strah me je vsakič, ko grem na WC, saj se bojim kakšnega izcedka ali česa podobnega. Se jih zadnja leta sploh nisem mogla znebiti in še sedaj živim s tem strahom, da se bo vsak čas prikazal. A je to normalno, da sem ga nekaj dni imela tudi v tem zadnjem ciklusu (po zadnji M)? In ali vsak izcedek pomeni kaj slabega - med nosečnostjo mislim?

Eh bom kar nehala paničarit in grem raje malo v vodoravno lego.

Se beremo,


user posted image Anitka

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
22.9.2007 17:34:10   
Anitka
Ojla!

Kako ste v tem sončnem popoldnevu? Jaz super, le utrujena sem, ker sva z dragim laufala po trgovinah. Drugače pa mi je lepo.

Lana ne vem kakšne slabosti sicer nimam, le občasno, če mi npr. kaj zasmrdi me sili na bruhanje. In otroška psat zjutraj zaenkrat pomaga user posted image user posted image Kako daleč si že ti? Sorry, sem malce pozabila kdaj maš rok, na tvojem tickerju je pa nekaj narobe pa se ne vidi.

Joj S.D. jaz že komaj čakam, da bom čutila kakšne brcike, amapk do takrat je še takooooooooooooo daleč. Sicer pa že vsa nestrpna čakam na prvi UZ, katerega me je fajn strah.

Pa strah me je vsakič, ko grem na WC, saj se bojim kakšnega izcedka ali česa podobnega. Se jih zadnja leta sploh nisem mogla znebiti in še sedaj živim s tem strahom, da se bo vsak čas prikazal. A je to normalno, da sem ga nekaj dni imela tudi v tem zadnjem ciklusu (po zadnji M)? In ali vsak izcedek pomeni kaj slabega - med nosečnostjo mislim?

Eh bom kar nehala paničarit in grem raje malo v vodoravno lego.

Se beremo,


user posted image Anitka

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
22.9.2007 17:53:45   
Kalina
Anitka se enkrat ti srcno cestitamuser posted image
Hm izcedki, jst sm med nosecnostjo parkrat imela krvave izcedke, enkrat sem celo krvavela kot da bi pipo odpru, pa je bilo vse ok, sam pocivat sm morala. Ne mislit na to, samo dobre misli imej, ok? user posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
22.9.2007 19:14:19   
Anitka
  Kalina hvala še enkrat. Saj vem, da morajo iti črne misli stran,a je včasih tako težko. Še dobro, da me moj dragi tako podpira. In kako si kaj ti?


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
22.9.2007 20:55:10   
Kalina
Eh, jst oz mi smo bolj slabo, moja miska preboleva bronhitis, in smo bli 2 dni v bolnici na kisikuuser posted image ful je grozno gledat svoje dete, kako nemore dihat in priklopljeno na neke cevke itduser posted image Ampak vazn da smo zdej doma, da je ze ok, in molimo da se to nikoli ne ponovi. Drugace je Kalinca ena taka zlehtna, nagajiva, prebrisana punca. En primer, pride do miza, hoce uzet daljinca, ji recem KALINA NE! me gleda v oci, uzame daljinca in mi rece HVAJA! joooj k nevem a bi se user posted image al user posted image al kugauser posted image takle mamo pr ns ja. Evo zdej je zaspanckala, jst pa cakam svojga deca, ker ga nisem vidla ze par dni, je bil na terenu, se dobr da smo danes dobili novo zakonsko posteljo, da sprobamo maluser posted image user posted image user posted image




_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
22.9.2007 21:36:16   
soncek.djukelica
čer,

mi smo danes šli kostanj nabirat, in ga našli tudi nekaj! Sem ga nekaj že skuhala, in je bil okusen in nič črviv!user posted image
Anitka, glede izcedka, nekaj ga je čisto normalno, hormonske spremembe se dogajajo in si ne beli glave glede tega kaj dosti! Če pa je obarvan, le obišči G., če pa je bel, prozoren, morda celo rata rumen, je pa posledica user posted image ! Aja, pa še to; če se izcedek poveča, in morda te začne srbeti okoli nožnice, si pa po vsej verjetnosti fasala glivice, pomaga Canesten, vendar kljub vsemu obišči G!
Kalina, žal mi je za tvojo deklico, upam,da se ji stanje čimprej izboljša! user posted image
Anitka, lana ima rok decembra, 2 dni za menoj!user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
23.9.2007 9:39:58   
Anitka
Oj!

Najprej en topel objemček user posted image za malo Kalinco, ki je po mamičinih besedicah ena taka prav luštkana punčka, ki mora biti pa včasih tudi malce nagajiva. Se ji oprosti.user posted image Držim pestke, da se zdaj do konca pozdravite in da bo potem vse o.k. In nova postelja? Še stoji?user posted image user posted image user posted image

Ja hvala za informacijo o Laninem PDP s.d. Mogoče bo pa katera od vaju rodila na moj RD - 22.12. Pa hvala za napisano o izcedku. Saj veš kako smo me dolgoletne borke - malce bolj paničarimo. Saj grem še samo devetkrat spat pa bo že tukaj naš prvi UZ. Že komaj čakam. A dobim že takrat tudi materinsko knjižico? Se opravičujem za mojo nevednost user posted image user posted image user posted image user posted image in radovednost.user posted image user posted image user posted image

In kaj boste kaj danes počele? Jaz bom bolj počivala in zvečer verjetno tudi kaj zlikala. Pa vmes bomo mi trije šli malce na sprehod, pa na kakšno kavico...

Uživajte v menda sončnem dnevu (sicer je še megla) in se beremo,

user posted image user posted image Anitka


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
23.9.2007 9:43:53   
neni
Zdravo punce!

Sem že včeraj nekaj napisala, potem je pa kar naenkrat zmankalo elektrike. Še vedno grem vsakič z veseljem na RR, ker čisto vsakič pomislim na Anitko.
Ja, seveda te bo strah, kar celo nosečnost. Ampak to spada zraven, saj nas je strah za user posted image . Komaj čakam na tvoj uz. In od Goye (user posted image user posted image ). Kar se izcedkov tiče jaz še vedno čisto vsakič preverim hlačke.
Sem videla, da se je kar nekaj starih bork oglasilo, tako je odmevala tale novica. Sem tudi Klarisi sporočila, je ful vesela.

Meni nosečnost hitro mineva, trebuh, ki naj nebi bil velik pa me vedno bolj bremeni. Hvala bogu je narava poskrbela, da ko ne moreš več ga nosit, tik preden te pokoplje pod njim, rodiš. Tudi sama mislim, da bo to šele v novembru, rada bi pa kakšen teden prej, pred PDP. Bomo videli, tista ki ugane najbližji datum mi lahko pride za nagrado ponoči pomagat krotit jokajoče dete.....user posted image  Pa vsi mi dajejo nasvete, naj se sedaj naspim, potem pa vsako mlado mamico spomnim, da če je pozabila, kako ni na koncu več nič spala in potem vse rečejo, da res ne. Kako so lahko tako pozabljive?

Moj dragi je nekaj zbolel, bo danes na kavču, jaz imam pa načrte za tako lep dan. Moram prijateljico obiskat, je imela r.d.  Takoj sedaj pa grem malo likat mickene cotice za mojo user posted image .

Se beremo, uživajte

lp Neni in user posted image  

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
23.9.2007 9:44:39   
lana38
Anitka, ti je že s.d. napisala, da bomo 29.12. dobili user posted image . Včeraj sem ravno dopolnila 26T.user posted image  Meni še vedno smrdijo cigareti in dišave, kot so parfumi, meščalec... Zdaj me to več ne sili na bruhanje, ampak še vedno smrdi. Temu se vsi čudijo. Posebaj mi smrdi en meščalec od Lenorja, sicer ne vem kateri, ker ga uporablja moja mama. Voham ga še kar nekaj časa potem, ko je že odšla. Ona ga pa obožuje. Zadnjič je Blažu oblekla eno svojo trenirko, ko ga je pri njih zeblo. Me je bilo kar groza, ko je prišel v njej domov. Ko jo je slekel, sem jo morala pokriti, ker drugače ne bi mogla niti zaspati, tako me moti ta vonj v stanovanju. Drugače sem pa kar OK. Kmalu bom začela z zadnjim tromesečjem. Mislim, da to soboto, ko dopolnim 27T.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
23.9.2007 9:53:21   
Anitka
Ojla Neni in Lana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Neni ti pa že skoraj odštevaš dneve do Rima, kaj? Kako čas beži. Ja jaz sem bila zelo vesela oglašanja mojih starih prijateljic z RR-je, s katerimi smo skupaj začele "kariero" na RR-ji. Hvala, da si sporočila tudi Klarisi. In kako je kaj ona?  Hja ko bi se le dalo kdaj za naprej naspat, kaj? Bi kak teden spali potem pa teden dni bedeli, a žal ne gre. No vsaj pri meni ne. Niti za en dan naprej se ne gre naspati. Kakorkoli že draga Neni - dnevi do cartanja z user posted image v naročju naj ti minejo čim hitreje in potem ti žlim zdravega user posted image , ki bo ponoči pridno spaluser posted image user posted image

Ojoj Lana, tebi pa mehčalec smrdi.user posted image A ni grozno, ko ti ka tako zasmrdi? Jaz sem v službi zadnjič nekje našla neko viledo, ki mi je takoooo zasmrdela, da bi skoraj kar tam začeka bruhat. Sem dobila kar takoj solzne oči od siljenja. Brrrrr grozno.

Tako pišite še kaj in se beremo.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
23.9.2007 15:00:17   
pika74
Ojla punce user posted image .

kako kaj nosečke in ostale šiške?

Jaz opažam, da se tkole, ko zvem za kakšno novo nosečko (ki je bila prej npr, dolgo dolgo fosilka)... čist spremenim... prej navijam na vse pretege in držim pesti... skratka sem čist not v vseh pogledih. Potem, ko pa rata, pa ostanem čist prazna. To se mi je zgodil že pri parih zlo dobrih prjatlcah na RR in privat... se dobr spomnem. Tok sm se vživela, kot da bi se šlo zame. Pol je pa ratal, mi je blo pa kar čudn. Kokr praznina. Kokr... mission completed - zdej pa lohk zaprem RR. To je to. Ampak po drug stran pa se pri meni  ni nič spremenilo. Še vedno sem fosilka. Ampak kot, da zgubim zagon po tem, da bi mogla navijat... pa v bistvu res zmanjka nekdo, za kogar bi mogla navijat. Ena manj je. Ne vem, če me ktera šteka? Še sama mal težko zastopim. Mogoče je to fenomen foruma. Ko navijaš za nekoga. Nase pa pozabiš in je bistvo v tem, da nekomu drugemu rata. Pa to ni foušija al pa ljubosumje... ampak, kot da izgubiš smisel. Smisel oz. kot da je cilj dosežen. Kaj zdaj?

Uh sem zafilozofirala na tole lepo nedeljo.

Bo boljš, da grem mal na sončk.

Držte se.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
23.9.2007 15:53:19   
Pia73
pika74 user posted image user posted image user posted image jaz te razumem! user posted image

Ker se sama ubadam z zdravstvenimi težavami se mi vedno zdi, ko vidim kakšno starejšo ženico, kako ji je fajn, da jaz sigurno ne bom dočakala njenih let,.... user posted image   če me katera lahko razume,....

Kaj češ, vedno nas nekaj skrbi,...ali pa si nekaj želimo, tako je žal to,......


_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
23.9.2007 15:53:36   
Anitka
Ej Pika jaz te čist razumem.user posted image In veš kaj - tudi ti imaš navijačice, ki še posebej navijamo zate. Jaz si iz srca želim, da vkratkem uspe tudi vama. Si moja dobra prijateljica, s katero sem se srečala malokrat, a si mi prirasla k srcu. Bodrila in pomagala si mi v najtežjih trenutkih in vedi, da se lahko tudi ti kadarkoli obrneš name. Lahko tudi s klicem.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi je pa zdaj prav hecno - dragi je šel en krog z motorjem, pa me tako gleda in vpraša, če se mi vožnja kaj lušta. Sem ga nemilo pogledala in rekla, da že, a sedaj pa na motor ne smem.user posted image

Sicer pa mi je danes že skoraj cel dan tako malo slabo. Sem pred kosilom tudi malce bruhala in imam cel čas tak čuden občutek v grlu. Bomo preživeli tudi to - vse za user posted image

Punce uživajte v sončku in se beremo,

user posted image Anitka


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
23.9.2007 15:56:03   
Anitka
Pia user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nikar črno mislit, čeprav je včasih zelo težko. Geslo upanje umre zadnje pa mora postati naš življenjski moto na vseh področjih. Velja? user posted image In tudi zate velja - na voljo sem ti, če kaj rabiš. Tudi ti si moja prijateljica prav tako kot Pika.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
23.9.2007 17:36:21   
koala
Pika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz te čisto razumem. Ko je prišlo kakšno obdobje ko so nosečke kar deževele, saj sem se veselila z vsako posebaj, pa vendar je vedno znova ostajal te grenak priokus, ta praznina kot jo imenuješ in vsaj pri meni strah, da pa jaz nikoli ne bom dežena te sreče. Tudi mene lehko pocukaš za rokav, mislim virtuelno ker sva pač daleč narazen, lahko pa ti na zs pošljem tudi moj gsm. Pa lahko pokličeš če želiš.

Pia, ti tudi veš kje me najdeš in ura ni važna, sem vedno ba razpolago.

Anitka, naj te slabosti ne mučijo preveč, meni je proti njim pomagal polnozrnati prepečenec, sem ga enčas skozi za sabo nosila.

Kalinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojo navihanko, saj človek ne moe biti hud na njih, če so tako posrečeni. Pa naj se hitro porihta.

neni a tvoj dragi je tudi zbolel? Mojega tudi nek prehlad lovi, zdaj pa me malo skrbi da bi še jaz kaj pobrala. Pa nevem če smem aktimel, sem nekje slišala da naj nebi? A ve katera kaj o tem. Ti pa želim, da ti čas do trenutka ko boš svojega sončka stisnila k sebi hitro mine.



_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ZA NAS (300. nadaljevanje)
23.9.2007 18:34:42   
soncek.djukelica
živjo,

Pika, jaz navijam zate in ti to veš! Verjamem pa, da ko kakšni rata, te popade melanholija in potem si ves negativen,da skozi gruntaš..kaj pa jaz,kdaj pa jaz? Ampak jaz vem,da boš ti tudi nosečka in takrat bove skupaj pile..karkoli že!
Tvoja čas se sedaj!user posted image

Pia, naj se tvoje težave uredijo čim prej in da boš spet vesela in srečna!user posted image



_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?