|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako neizvirno
26.9.2007 12:44:13   
sasa79
Meni je Živa lepo ime in najbolj pomembno je, da je vama všeč. Vem pa zgodbo, ko so hčerki dali ime Živa (sicer je ne poznam) in ne bi bilo nič narobe, če se ne bi pisala Groza. Ja kaj so pa starši študirali? No, to je bilo že kr dolgo nazaj in si je kasneje spremenila ime in menda nima več stikov z starši. To pa je res žalostno, če se to zgodi.

_____________________________

Sreča... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni tvoje življenje z ljubeznijo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako neizvirno
26.9.2007 12:49:45   
Slončica
Kokr kermu paše,moja nečakinja je Živa in ji to ime prov pristaja

< Sporočilo je popravil Slončica -- 26.9.2007 12:54:08 >

(odgovor članu sasa79)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako neizvirno
26.9.2007 12:52:09   
tanikaa
Ja, njen komentar pa je izviren ali kajuser posted image  Mislim???

Živa mi je lepo ime. In če je všeč vama, kaj te briga.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako neizvirno
26.9.2007 14:05:30   
arielca
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Živa mi je lepo ime. In če je všeč vama, kaj te briga.


Se podpišem. Kakšen pa je kriterij izvirnosti pri izbiri imena user posted image ?

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako neizvirno
26.9.2007 22:27:22   
Raho
No, fora je v tem, da je ime v zadnjem času kar pogosto - to mi je tudi omenila - češ, kako bo otroku v šoli, ko bo vsaka druga Živa.

Izvirno je očitno tisto, kar je redko.user posted image  Vsaj po tem jaz sklepam, kaj je zanjo kriterij izvirnosti.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako neizvirno
27.9.2007 16:32:10   
Skaana
user posted image  očitno so zanjo izvirne neke popačene skovanke oz. krajšave brez kakšnega pomena...

Seveda je dobrodošlo, če je ime redko. Vendar jaz temu ne bi dajala prednost. Mi smo ime Atena izbrali odločno zaradi POMENA, mogoče tudi zaradi zvenečnosti. No, pa malce tudi zato, ker jaz še malce živim čas mitologij včasihuser posted image user posted image user posted image . So pa bili najpogostejši komentarji - kako sta lahko dala pasjeuser posted image  ime? Haloooo, kako pasje, če je pa to boginja modrosti??? A je mogoče bila pes? No, kvečjemu kakšno sovo bi lahko tako poimenovala user posted image .

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako neizvirno
5.10.2007 16:02:46   
ella79
Živa user posted image user posted image

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako neizvirno
6.10.2007 9:50:51   
Anonimen
Pa user posted image  kakšni ljudje tebe obdajajo? user posted image  Živa je meni full lepo ime, go for it! user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako neizvirno
7.10.2007 21:12:22   
Anonimen
Ime je res tesko izbrati. Ce ti je ze vsec ime potem ti pomen ni... in obratno...user posted image user posted image
No, ob imenu Živa pa sem se spomnila znanke iz Novega Mesta ki ji je ime Živa pise pa se Groza... torej  Živa Groza.user posted image user posted image

Njej je ime vsec in ji niti na pamet ne pade da bi si ga spremenila...user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako neizvirno
7.10.2007 21:27:50   
Disney
Živa je prav luštno ime. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako neizvirno
8.10.2007 20:44:07   
tosja
user posted image  Ne sekiraj se!

Živa Iraja je zelo lepo ime. user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako neizvirno
9.10.2007 21:10:09   
živa
Meni je tudi zelo všeč ... možu pa žal ne.

Lp,

živa user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako neizvirno
12.10.2007 22:00:51   
scubadiver
Alice Živa je super ime edin odvisno kako se pišeš. Če se recimo pišeš zverina, al pa bolha kot  moji sosedi al pa kaj takega potem je pa lahko mal hecna kombinacija user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako neizvirno
15.10.2007 10:20:41   
neja.bor2007
Živa je zelo lepo ime!

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako neizvirno
18.10.2007 16:15:51   
FANTEK1
Meni so pa ravno zato, ker je nasemu ime normalno vsi rekli, kako lepo da si nismo kar nekaj zmislili, kot pol slovenije v zadnjem casu

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako neizvirno
20.10.2007 18:35:38   
frrrr
viv, zdej sm šele vidla kk je tebi ime... pa včer sva v mehiški pri isti mizi sedeli user posted image noro...

drugače pa ime Živa... ni mi tolk všeč, da bi dala svoji punčki tako ime... ne zdi se mi pa neizvirno user posted image čudna prijateljica...

men je tut en sodelavec rekel, da sem si za sina izbrala pedersko ime user posted image pa že, meni je všeč in sinčka si ne predstavljam s kakšnim drugim imenom!¨

(odgovor članu FANTEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako neizvirno
20.10.2007 19:11:11   
Putka
user posted image za Živo. Moji sestri je tako ime, po porodničarki ki je bila pri porodu.

Pa pomoje je še vedno več Lan, Lar, Tar, Pij in drugih tako aktualnih imen. Živa je brezčasno.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako neizvirno
20.10.2007 19:15:52   
maša*
Živa user posted image user posted image user posted image moaj hčerka je tud Živa in se mi ne zdi prav nič neizvirno. Tud slovanski boginji življenja je bilo tako ime. user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako neizvirno
26.10.2007 22:56:30   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

user posted image user posted image

Je bila reakcija moje znanke danes, ko sem ji povedala, da bo naši user posted image  ime Živa.

Sedaj pa razmišljam, ali naj ji dam raje ime Mercatora ali Špara ali kaj iz onega 7-stranskega seznama nenavadnih imenuser posted image , da bom izvirna. Ko se človek odloči, da bo otoku dal pač "povprečno" ime, takoj dobi servirano, da je neizviren. Sem nekaj časa bila tiho, potem pa sem morala vrniti udarec: Morda sem res neizvirna, sem pa izvornauser posted image

Vsi, ki pa vedo, kaj je ime mojemu sinu,m pa se samo muzajo (še posebej tisti, ki vedo, kaj sem po poklicu).


Dobr, da je znanka, da ni prijateljica, ker prava res ne bi bila. sploh se ne obremenjuj, je škoda besed...


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




vrtec
ninola

Ali ste dobili vrtec ali boste situacijo rešili kako drugače? Kako? Otrok bo,...

pri starih starših (43%)

pri prijateljici (0%)

v zasebnem vrtcu (19%)

drugje (38%)


Število vseh glasov: 58

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!