|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 8:50:04   
*maja
No jaz pa sem lepo ostala doma po trEtji porodniški in lahko rečem samo hvala bogu. Sedaj ko pa imamo četrtega user posted image  pa si niti ne predstavljam več da bi šla nazaj v službo.

Doma ne bi bilo nič narejenega, čez dan bi bila preveč crknjena da bi se z otroci ukvarjala, zvečer pa bi se samo še zvalila v posteljo.
Tako pa imam čas, da doma zrihtam vse od pospravljanja, perila,... in imam še kdaj pa kdaj kakšno urico zase za svojo dušo.

Skratka jaz ne bi šla nazaj v službo, prav uživam v taki situaciji kot je sedaj.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 8:51:12   
Felicity
Ne!

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 8:52:33   
Anonimen
Nebi ostala doma. Zihr ne. Bi pa recmo šla sam za 4 ure delat. Da bi bla pa skoz doma pa ni šans. Rabim službo, ljudi okol sebe, premigat možgane....
Edin če bi mela pa res bedno službo in nebi mogla boljše dobit, pa bi mogoče premislna.

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 8:53:25   
MarijaPo
Mi ga imamo glih na ivici, da bi lahko doma ostala.
Pa ne bom, se mi ne zdi humano.
Ce v psihiatriji merijo kolk je nekdo ozdravljen po tem, a je sposoben opravljat svoj poklic ali ne, potem to jaz dojemam kot neke vrste svojo svobodo in bom sla nazaj.
Delala pa bom samo 4 ure, da bodo se otrocicki imeli kaj od mene.
Mislim, da je tukaj bolj dilema v tem, da vecina ljudi ne mara svoje sluzbe in potem to, da so doma z otroki dojemajo kot ful boljso izbiro. Pa ni tako. Delo naj bi nas osrecevalo!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 9:09:52   
Raho
Ne. Bi si pa definitivno našla službo, kjer bi bil delovnik 100% samo 8-urni, čeprav se ne bi upirala tudi 4-urnemuuser posted image

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 9:13:15   
diva 4
Ups!

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 10:09:31   
ana b
Ne, niti pod nujno!
Sedaj sem drugič na porodniški, uživam z malim, ampak pogrešam družbo odraslih.
In nikoli ne bom pozabila, kako sem konec prve porodniške komaj čakala, da se vrnem v službo.
Mislim, da to pove vse.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 10:20:58   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: rija
nebi ostala doma....mi pa odgovarja tole 4-urno delo.....user posted image  ko mi pač znese user posted image user posted image


se podpišem! user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 10:34:45   
Špacka
 
Ne. Si pa želim službo, kjer bi bil moj delovnik vedno samo 8 urni.user posted image


(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 12:15:47   
Taula
Niti slučajno ne bi bila doma. Ženska ni samo mama in gospodinja. Hodila bi v službo...ampak veliko bolj sproščeno.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 12:34:08   
mojsoncek
Mi ravno ne disi to, da bi bila gospodinja in celo zivljenje skrbela samo za druzino in dom. Ze ko sem bila na porodniski, sem po eni strani komaj cakala, da grem delat in spet zaposlim mozgane. No, bi pa sicer tudi rada odprla firmo in delala "zase" in ne za druge. Upam, da mi nekega dne uspe...

Mozgani morajo "laufat", vsaj meni!

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 12:39:56   
Nika v službi
Ne, doma ne bi ostala. Oz. prilegel bi se mi en daljši dopust, potem pa bi želela nekaj delat - honorarno, za 4 ure, 6 ur, nekaj za dušo.

Nisem gospodinjski tip, tako da kuhanje, pospravljanje in podobno ne pride v poštev, ker nimam prav nobenega veselja za take stvari. Tudi če bi bila doma, bi si verjetno (vsaj za določena opravila) omislila pomoč. Kaj hočemo, sem zelo "komot".

Saj bi načeloma že sedaj lahko ostala doma, vendar nam potem dohodki vendarle ne bi omogočali takega standarda kot sedaj, zato se pač v to nisem (še) spustila.

V kolikor bi bila opcija, bi še naprej delala v podjetju, kjer sem sedaj, saj mi je narava dela zelo všeč. Odnosi malce manj, ampak še vedno je zelo znosno. Mi je kar lepo in v službi mi res ni hudega.



(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 14:28:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Takoj! Bi pa seveda počela ogromno stvari za svojo dušo - nekatere bi prinesle tudi kaj cevnka (beri najraje bi bila honorarc)user posted image  


Saj nekoč bo tako ... upam ... srčno upam ... res upam, no




Se kar podpišem pod tole.
Uf, dolgčas mi doma nikakor ne bi bilo. Rada kuham, pečem, rišem in nasploh ročno ustvarjam, tko da...

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 18:14:01   
dory
ne bi ostala doma,ker morm it in bit vsaj mal med ljudmi..zato bi vseen delala, mogoce bi se mal lazje dokopala vsaj do tistega kar me veseli...:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 19:47:21   
jade1
Ne bi ostala doma. Bi šla delat vsaj po 4 ure.

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 21:59:10   
Rubin.
V službo definitivno ne bi hodila, bi pa delala.

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
25.9.2007 6:36:44   
SanjaS
A, tako ..

Zdi se mi da večina enači službo z delom z odraslimi ljudmi in dom z delom z malimi ljudmi in gospodinjstvom???

Včasih kdo reče, da bi bil najbolj srečen, če bi imel dovolj denarja da bi počel kar bi hotel. No, in moje vprašanje je bilo v tem smislu. Kaj bi počele, če bi imele dovolj denarja in časa, da bi počele kar bi hotele?
Bi kljub temu hodile v službo? Ne bi počele kar ste si vedno želele in pri tem vključile svoje otroke?user posted image


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
25.9.2007 13:01:50   
Taula
Kaj bi počele, če bi imele dovolj denarja in časa, da bi počele kar bi hotele?
Bi kljub temu hodile v službo? Ne bi počele kar ste si vedno želele in pri tem vključile svoje otroke?


Kljub temu bi hodila v službo. Otroka pa ne moreš navezati nase vsak dan za 24 ur. Ta čas bi on bil med svojimi vrstniki v vrtcu.
Moje mnenje.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
25.9.2007 13:34:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
26.9.2007 3:12:12   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: SanjaS

A, tako ..

Zdi se mi da večina enači službo z delom z odraslimi ljudmi in dom z delom z malimi ljudmi in gospodinjstvom???

Včasih kdo reče, da bi bil najbolj srečen, če bi imel dovolj denarja da bi počel kar bi hotel. No, in moje vprašanje je bilo v tem smislu. Kaj bi počele, če bi imele dovolj denarja in časa, da bi počele kar bi hotele?
Bi kljub temu hodile v službo? Ne bi počele kar ste si vedno želele in pri tem vključile svoje otroke?user posted image




kontradiktorna si. najprej si pisala, da bi ostala ženska doma in se posvetila otrokom in gospodinjstvu, sedaj pa, da bi lahko delala, kar bi želela. to dvoje ni enako, še posebej, če sovražiš bit samo gospodinja.

če denar ne bi bil problem, bi dec bil doma gospodinja, jaz pa bi uresničila moje neuresničene želje, ki se nanašajo na ustvarjanje in tudi služenje cekinov, ne vidim pa kako bi lahko "pri tem vključila svoje otroke" bolj kot, če hodim v službo. da sem samo doma, gospodinjim in se ukvarjam z otroci, to pa ni zame. uvenem kot poljski mak v vazi.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
27.9.2007 13:29:39   
_andreja_
nikoli. danes se mi izteče porodniška, v ponedeljek grem v službo user posted image  šefica je predlagala da bi bla še mal doma da bi izkoristila dopust, ja vejže jz pridem delat....

če pa mojega vprašate o, ja on bi pa ostal doma z največjim veseljem, še za drugega otroka sva se nekaj menila, da bo on koristil porodniško user posted image  bomo videli, kako bo ...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
27.9.2007 14:57:13   
*tajda*
Ne bi ostala doma,ampak bi delala tisto ka me resnično veseli.Si bi sama prilagajala urnik,bi delala z ljudmi.Joj kako je fino sanjatuser posted image

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
27.9.2007 15:14:15   
only_me
Do 3. leta najmlajšega otroka bi ostala doma. Pol pa.. ne vem. Delat verjetno - nazaj v razred, še malo med druge otroke.

Gospodinja pa sem itak vedno - pa če sem doma al pa v službi. Nimam čistilke in kuharice pa še varuške po vrhu. V navedenem primeru pa bi si jih verjetno omislila :D

LP

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
28.9.2007 9:09:20   
Anonimen
Imam tri, doma sem le zato, ker iščem ustezno službo. Finančno zmoremo tudi brez mojega deleža, ampak ni point v financah, point je v tem, da poleg: učenja, igranja, gospodinjenja, želim zase še kaj več: izobraževati se, delati, spoznavati nove ljudi.  Zaenkrat hodim na tečaj francoščine in delam honorarno (2x tedensko), to mi zaenkrat zadostuje, da sem zadovoljna, da je zadovoljna moja družina.

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
28.9.2007 9:12:23   
Anonimen
Lucika,
tebe se spomnim, ker si mi pomagala z nasvetom,

zdiš se mi ena zelo fajn, fajn punca

in ti želim eno tako fajn službico, ki ti bo pisana na kožo!!!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?