|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako hitro se spremeni dan ...
2.12.2004 8:20:07   
enci
Punce,
hvala vam za vse cestitke!!!
Cmokec, tebi pa za super pesmico!!!
Vceraj smo ga ze zapili, tako kot se spodobi.
Na fotki sem ga ze videla :love::love::love::love:
je pravi korenjak. Drugace pa je imela carski rez, ker je bil nekako nerodno obrnjen, tako da ga je najprej v roke dobil oci ... pa se je ze pritozeval, da ga roke bolijo, namrec Matija tehta 3.700 g. Zelo rad je, saj je vceraj po eno uro visel pri mamici in pridno papcal. Danes pa ga gremo pokukati tudi midva s stricem, pa seveda pred nami imajo prednost novopeceni nonoti.
Puncer se enkrat hvala za cestitke .. sem ful vesela ... kaj bo sele, ko bo prijokala moja :duda:.
Lp
enci:metulj:

(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Kako hitro se spremeni dan ...
2.12.2004 8:53:53   
Anonimen
:)-Enci a ti pa že v službi:bravo:pa te kaj glava boli?So moški pokadili tradicionalno cigaro na račun novega člana?:)-:)-:)-:)-Kmalu boš pa ti na vrsti!!!!!Samo,da bojo drugi zapili,tebe pa bo glava bolela od sreče!!
Nasmeh kljub deževnemu dnevu!1 Lp,:morje:Neva:morje:

(odgovor članu enci)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   Kako hitro se spremeni dan ...
2.12.2004 9:32:34   
enci
neva,
ja glas je malce bolj globok kot obicajno, ampak glava je za enkrat se v redu :bravo::bravo::bravo:
Ja upam,da bom res kamlu na vrsti tudi jaz ... vceraj je se moj oce rekel, da sedaj racunajo se na nas .. Tej nonoti, sedaj bodo hotli psesto vnukov :love::love:
Vidim, da imas novo Timijevo slikico ... luskan!!!
lp
enci

(odgovor članu enci)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?