|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako
25.9.2007 20:01:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

kot vedno-hvala vam lepa!


Zanesljivost je naša vrlina user posted image .

Ne vem, kaj je v tem trapastega, če rečem pretiran in neoukusen make up user posted image

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kako
25.9.2007 20:02:57   
Anonimen
Obleci se bolj "odraslo", visoke pete, krilo, eleganca.

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kako
25.9.2007 20:03:04   
Anonimen
al bina sj pa ni rečeno da ravno ti odgovoriš na moje poste .ane..
pa brez zamere!


Ti, veš kaj, na čisto katerega jaz želim, se ti ne zdi? user posted image

(odgovor članu Snowflake)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kako
25.9.2007 20:03:28   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: čaki
jaz bi se pa pomladila radauser posted image user posted image user posted image

Čaki. Ti si jih pa pobrij pol, brke namreč - po al bininem receptu user posted image

Bad girl, ne vem... mogoče se moraš drugače začet oblačit. Kaj pa te tako moti, če izgledaš mlada?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kako
25.9.2007 20:03:43   
Anonimen
Aja, saj sem pozabila najprej vprašat, če jaz lahko odgovorim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kako
25.9.2007 20:04:36   
Anonimen
Aja, saj sem pozabila najprej vprašat, če jaz lahko odgovorim.


ja, saj....brez veze.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kako
25.9.2007 20:04:59   
Anonimen
 
Morda pa gre na kakšen razgovor za službo, pa bi želela izgledati bolj resno, ali ne?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kako
25.9.2007 20:06:02   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Obleci se bolj "odraslo", visoke pete, krilo, eleganca.

Evo, s Splovko (user posted image user posted image ) sva istih misli!!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kako
25.9.2007 20:16:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

Kaj pa sprememba fizure? Ali pa barve las. Če si slučajno bjonda, te bojo temnejši lasje ziher postarali.


no evo ja to sm hotla..nism blond pobarvana sm na temno rdeče...samo na črno pa res nebi upalauser posted image user posted image

Hm, sej potem ne vem, če bi bil kak opaznejši efekt, kar se starejšega oz. zrelejšega videza tiče. Lažje bi ti svetovala, če bi te videla. No, še vedno pa lahko vsaj s frizuro probaš. Verjetno bi ti tvoj fizer znal svetovat v tej smeri.

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kako
25.9.2007 20:19:00   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady


Morda pa gre na kakšen razgovor za službo, pa bi želela izgledati bolj resno, ali ne?user posted image

ne čist tako..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kako
25.9.2007 20:40:42   
Magi*
prvo: tvoje vprašanje je bilo eksaktno: kako se postarati? (bez muke, preko noči)

drugo: če je stvar v zrelem izgledu, lahko to nardiš z obleko, očali... ampak uspeh ni garantiran. eni pač nikoli ne zgledajo "zrelo". kaj sploh pomeni izgledati zrelo?

tretjič in ponovno: zakaj za vraga bi nekdo na vsak način želel izgledati zrelejše. si to, kar si. a ni tko? če ni tko, potem pa moraš mal pjasnit v čem je keč. mogoče te pa res nismo štekale.



Alice: "mogoče zaradi teže": a me tiiiii zezaaaaaaaaaaaaaaaš??????? al mi sam na mojo rano sol posipaš? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kako
25.9.2007 20:42:53   
Raho
Magi* - če dobro vidim, imam vsaj 10 kg več od tebe, na vsaj 7 cm manjuser posted image .

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kako
25.9.2007 20:48:26   
lukec
Bad girl jaz te razumem kaj si mislila. Meni se še vedno dogaja (pri 31), da mi kakšen akviziter pozvoni na vrata, in ko mu odprem vpraša, če imam koga domauser posted image . Mami pravi naj bom vesela, mene pa to jezi.
Je pa res, da mu lahko rečem, da sem sama in se ga hitro rešimuser posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kako
25.9.2007 20:49:13   
lukec
A ja, pa mam najmanj 10 kil preveč!

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kako
25.9.2007 21:14:05   
natasarobi
bad girl - dolgi lasje, temne barve, krilo čez kolena, siva oblačila,...

Ko sem imela sama dolge, skodrane lase, nekam čudno rjavo-mišjo barvouser posted image  so mi vsi dali 5 let več kot sem jih imela (vstop v diskoteke je bil s tem omogočen, pa kakšen starejši fant se je tudi našel, dokler ni ugotovil,da sem mladoletnauser posted image ).

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kako
26.9.2007 7:13:59   
Naja30
Elegantno se obleci in kakšen lep make up čez. Boš dajala videz starejše ženske.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kako
26.9.2007 8:48:49   
poliloni
Jaz bi začela pri garderobi, ker že pri sebi vidim, da je razlika kako se ljudje do mene obnašajo kadar imam različno garderobo. Z make-upom ne bi pretiravala in sprememba frizure bi tudi pripomogla k "starejšemu videzu". Torej: srajce, krila, hlače, vse naj bo bolj klasično.
Je pa res, da včasih tudi vse te stvari ne pomagajo (po lastnih izkušnjah), tako da.... po moje že po načinu govorjenja, vedenja,najbrž tudi kože ( mi je ena prodajalka prejšnjič v A, ko sem gledala kozmetiko rekla Ah, puppen face)... mislijo, da smo mlajši. No, čez nekaj let nam bo to prav prišlo user posted image


_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?