|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barvna kombinacija
30.9.2007 21:37:18   
Anonimen
Situacija sledeča:

On ima črno obleko.
Jaz imam temno moder kostim.
Moja majčka in njegova srajca naj bi bili enake barve. In ne bele! Priložnost je poroka. Najina! user posted image
Zdaj mi pa svetujte, katero barvo majčke in srajce naj izbereva k tej kombinaciji?
In kakšne barve kravato naj ima on zraven?

Za bruhat! Jaz o teh rečeh nimam pojma. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barvna kombinacija
30.9.2007 21:40:15   
Anonimen
Oranzna user posted image  

Jah, zraven lahko data karkoli, samo ne kake rdece, pa sv. mdore, ker njemu to ne gre na crno obleko. Bez ne gre zraven, sivo jaz na temno m. ne bi glih ... Roza ne, vijolcna se manj .. Lahko tudi zeleno, ce sta za bolj odbite kombinacije.

Pa ce imata v oranzni, imas ti lahko potem se sopek z oranznimi rozami.

Kaj pa vem user posted image  Meni ze crna in temno modra ne gresta skupaj ..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barvna kombinacija
30.9.2007 21:47:41   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Kaj pa vem user posted image  Meni ze crna in temno modra ne gresta skupaj ..

Meni tudi ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barvna kombinacija
30.9.2007 21:48:00   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Oranzna user posted image  

Jah, zraven lahko data karkoli, samo ne kake rdece, pa sv. mdore, ker njemu to ne gre na crno obleko. Bez ne gre zraven, sivo jaz na temno m. ne bi glih ... Roza ne, vijolcna se manj .. Lahko tudi zeleno, ce sta za bolj odbite kombinacije.

Pa ce imata v oranzni, imas ti lahko potem se sopek z oranznimi rozami.

Kaj pa vem user posted image  Meni ze crna in temno modra ne gresta skupaj ..


Evo, to je dobra-fenomenalna kombinacija-vsaj meni! modra-oranžna!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barvna kombinacija
30.9.2007 21:49:18   
daša
Isto kot ribica. Črna in modra mi ne gresta najbolje skupaj. >Bi pa na vse to dala oranžno, mogoče marelično, eno tako, da bi mal popestrila temnino modre in črne. Pa s šopkom bi kombinirala barvo- spet kot ribica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barvna kombinacija
30.9.2007 22:00:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Kaj pa vem user posted image  Meni ze crna in temno modra ne gresta skupaj ..


Tudi meni ne.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barvna kombinacija
30.9.2007 22:22:10   
Anonimen
a morš met temno moder kostim? ka če bi mela raj bež kostim? al pa saj svetlo siv?  ma ka pa vem se mi zdi da je za nevesto pa če se poročiš v sredo med malco bolj primerna neka svetla barva ne pa k da bi šla na pogreb?

< Sporočilo je popravil LARA -- 30.9.2007 22:25:36 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barvna kombinacija
30.9.2007 22:24:01   
Magi*
črna in temno modra ne gresta skupaj. vsaj za moj okus ne.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barvna kombinacija
30.9.2007 22:24:32   
arielca
Men tut temno modra ni všeč. Se strinjam z Laro. Svetla barva je lažja za kombinirat in tut bolj svečano deluje.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Barvna kombinacija
30.9.2007 23:15:58   
Anonimen
Zvesta, a pa vidva čist res ne morta zamenjat tvoje al pa njegove obleke? Ok, tvoja vem, da se šiva. A je že prepozno? Ali pa da on v štacuni zamenja za drugo barvo. Ne vem, za temno sivo recimo. Še vedno boljše kot črna. Ker mislim, da kakršnokoli barvo majce/srajce bosta izbrala, ne bo posrečeno izpadlo. In pomoje edina, da bi sploh šla skozi, je kakšna marelična. Se mi zdi.user posted image Sej še sama nisem ziher...

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Barvna kombinacija
30.9.2007 23:23:44   
ziva_
ja, kot menijo vse, se tudi meni zdi, da modra in crna nista za skup... ce pa že morata bit, bi jaz izbrala kako svetleco sivo srajco, tako, ki malo srebrnkasto.-.. da bo vsaj bolj svecano zgledalo,... ti mas pol lahko kake hlacne nogavice v teh dveh barvah, da ti vse skup dvigne, da ne bo prevec dolgocasno, on pa kako tako kravato...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Barvna kombinacija
1.10.2007 9:18:11   
Anonimen
Temno moder kostim pa meni tudi tako uradniško deluje, da si sploh ne morem zraven predstavljat nobene druge barve kot kakšno smetanosto perl, če že ne bele. Ampak to bosta potem res kot dva uradnika, ki se nista zmenila, da nekam gresta skupaj.

(odgovor članu ziva_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Barvna kombinacija
1.10.2007 9:39:49   
Anonimen
Za bruhat....

Jaz pa oblačenje so trije pojmi.

Najjraje bi se šla kar v kavbojkah oženit.

Gremn zdaj po tgovinah gledat, če dobim zame kaj bolj pametnega. Kar pa za mojo postavo NE dobim.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Barvna kombinacija
1.10.2007 10:35:30   
saraja
Tudi meni tvoja kombinacija ne gre skupaj, poskusi se bolj potrudit pa si najdi kako drugo, saj veš po možnosti se poročiš samo enkrat!!! Naj bo to tvoj naj dan in, da se boš poćutila sproščeno in lepo!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Barvna kombinacija
1.10.2007 10:45:11   
smigli
ja definitivno temno modra + črna ne gresta skupaj, sploh ni primerno za tako priložnost
če lahko, si kupi kaj svetlega, danes je izbira tako pestra, da dobiš kar hočeš, če pa praviš, da nimaš smisla zato, se prepusti kaki prodajalki, da ti svetuje

srečno in čestitke za poroko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Barvna kombinacija
1.10.2007 11:35:58   
Anonimen
Jaz pomoje ne bi mogla nobeni prodajalki več zaupat, če bi me glih ena prodajalka nasrala, da gre črna moška obleka k temno modrem ženskem kostimu.
Zvesta, če mene vprašaš, zakaj se pa v končni fazi ne bi v kavbojkah poročila, če se boš v njih res dobro počutila? Mogoče se neumno sliši, ampak kolikor sem razumela, ne bosta imela nek big deal od poroke, ampak čisto skromno za najožji krog ljudi. In če bi se glih v kavbojkah res dobro počutila, se pa v njih obleči, gor pa malo bolj svečano. Itak je najbolj važno, da se dobro počutiš. Zdaj s to kombinacijo, ki jo imata trenutno, boš samo nesrečna in nezadovoljna.

(odgovor članu smigli)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Barvna kombinacija
1.10.2007 11:45:40   
tinkamiška
Se strinjam s Tašonko in predvsem malo več vesele barve, da ne bo tako žalostno zgledalo.
Jst sem mela majhno skromno poroko, nas je bilo vsega skupaj 13 in nisva preveč komplicirala z oblačili, sem se pa res super počutila in bi se še enkart tako poročilauser posted image

Zraven partnerjeve črne obleke lahko kombiniraš veliko stvari in po mojem bi lepo zgledalo, če bi bila ti v svetlejših barvah.

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Barvna kombinacija
1.10.2007 11:57:10   
Anonimen
ja kako postavo pa maš? kok številko nosiš?
js bi si drgač na tvojem mestu šla kupit en bel al pa smetanosto bel blagio pa bi si dala narest ene hlače take mal bl elegantne, zraven bi si ubodla al pa dala narest eno mal bl čipkasto tuniko, pa ene bele čevle pa si super. vse od tega bi še lahko kasnej ponosila

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Barvna kombinacija
1.10.2007 13:13:51   
Anonimen
Saj to je finta, da bom v svetlih oblačilih ko bunka.

Visoka sem samo 150 cm, pa tumač kilogramov. Pa vse kile mam v riti, stegnih, no pa še v joških, zdaj ko dojim.

Zdaj že tuhtam o temnih hlačah in kakšni svetli bluzi? Svetujte....

Bo pa res poroka za 20 ljudi, poudarek je pa na krstu sinka. Če ne bi bilo krsta, sploh ne bi delala ničesar in bi se poročila samo s pričami. Nočem nobenih ceremonij preveč in ne preveč svečano, zato nimam bele poročne obleke...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Barvna kombinacija
1.10.2007 13:18:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Saj to je finta, da bom v svetlih oblačilih ko bunka.

Visoka sem samo 150 cm, pa tumač kilogramov. Pa vse kile mam v riti, stegnih, no pa še v joških, zdaj ko dojim.

Zdaj že tuhtam o temnih hlačah in kakšni svetli bluzi? Svetujte....

Bo pa res poroka za 20 ljudi, poudarek je pa na krstu sinka. Če ne bi bilo krsta, sploh ne bi delala ničesar in bi se poročila samo s pričami. Nočem nobenih ceremonij preveč in ne preveč svečano, zato nimam bele poročne obleke...


hehe ej sori če si velika 150 pa ful kil preveč boš v vsem zgledal k bunka tko da ne se preveč sekirat pa se raj sprejmi taka k si. no sej vem da se zdele to ne sliš najbl lepo ampak jebi ga. tut js nism manekenka. pol si pa dej gor ene črne hlače, pa čez eno svetlej tuniko ampak res dolgo skor k oblekco

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Barvna kombinacija
1.10.2007 13:24:49   
Anonimen
dolge stvari me preverjeno nardijo še manjšo in debelejšo... user posted image

optimalno je dolžina majc do polovice riti, da mi še pristaja...

sem pa sebe že zdavnaj sprejela takšno kot sem....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Barvna kombinacija
1.10.2007 13:25:50   
Anonimen
lej tuniko v takem kroju, sam ne tigrasto :) kej svetlga :)

al pa













Pomanjšaj pogleduser posted image
Pošlji prijateljuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Barvna kombinacija
1.10.2007 13:27:10   
Anonimen
nič se en vidi...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Barvna kombinacija
1.10.2007 13:30:23   
Anonimen
Zvesta, klikni na "pomanjšaj pogled".

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Barvna kombinacija
1.10.2007 13:31:17   
Anonimen
Zvesta, pojdi v H&M, tam boš gotovo dobila kaj zase. Jaz imam tudi debelo rit in stegna, pa sem še pri največki kilaži, ki sem jo imela (84user posted image ) dobila tam hlače. Jaz bi na tvojem mestu tako naredila.

Res pa je, da dolg zgornji del, ki se ustavi nekje na blatnikih (na odebeljenih kolkih), postavo naredi debelejšo, vem, ker sem sama tudi tako narejena. Najbolje je do srede riti, ja. Barva pa ni pomembna, pomemben je kroj. Če ti ta paše, bo tudi svetla O.K.

Res pojdi v H&M, tam so primerni kroji za take postave, kot jo imava medve.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?