|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:32:43   
sazi
ni primerjava golega seksa... ampak spočetje otroka

ženska ni plodna samo tistih 5 minut in dva odrasla človeka lahko počakata

sploh mi ni jasno, kako lahko primerjate sex z dojenjemuser posted image

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:34:12   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

ni primerjava golega seksa... ampak spočetje otroka


Jajčece živi še 24 ur po sprostitvi iz jajčnika. Torej imata še nekaj časa, da prideta na primerno mesto. Poleg tega pa lahko zanosi tudi, če sta seksala do 5 dni pred ovulacijo. Tako dolgo namreč preživijo semenčeca.




_____________________________



(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:35:14   
pety78
user posted image user posted image user posted image Sazi, si me prehitela. 

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:40:03   
jagoda77
kva ste se vtaknile ej... ne moreš verjet... sem napisala, da ni najboljša primerjava, ampak če bi tko bilo, potem bi bilo tud zgražanje za marsikoga....

sprijaznite se, da pač eni  ne jemljejo dojenja tko kot ve in ne glede nato zakaj je dojka, še vedno je zame bolj seksualnega pomena kot pa karkoli drugega. Je... ga, tko mislem, pa sem ženska.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:42:59   
mehurčica
IZVIRNO SPOROČILO: Micy


Drgač pa Seven  RR a ti res nimaš druzga dela kot teme o dojenju gor popat. Sem že ene parkat naletela da neprestano nabijaš o tem dojenju. Me mal moti no.  Ti hočem to že dolg povedat, pa nočem bit anonimna.
Drgač pa brez zamere nouser posted image


Hm, tudi jaz že 8 mesecev pišem samo o nosečnosti...se bo treba malo zamislit. Da ne bi slučajno koga motilo.user posted image


Jagoda77...user posted image


Enkrat sem sedela v parku, na koci, obrnjena k grmu. Nakar vidim dve "gospe", kako stojita ene 30m stran na potki in buljita v moj hrbet. Ni se niti videlo, če imam dojko ven ali ga hranim po flaški, očitno sta pač predvidevali, da dojim in se zgražali... Eh.......
Sem dojila, kjer je pač bil lačen. Poskrbela sem za diskretnost. Je pa res, da sredi nakupovalnega centra nekak ne bi mogla, pa tud malecki se je ob hrupu obračal stran od dojke. Če sem slučajno po pomoti zašla v Europark(če je bilo kaj nujnega za kupit) in je postal lačen, sem se vsedla na klopco pri izhodu v garažno hišo. Tista previjalnica mi je pač bila ogabna in si nisem predstavljala, da bi se mogla tja zapret da bi se najedel.

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:44:29   
pety78
Jagoda, a mamica si že tudi?

Lej, jaz nikoli nisem dojila v javnosti, sicer je bil samo 3 mesece prklopljen, ampak če bi bila pa res kriza, pa bi. Čeprav bi prej poiskala možnost se odmakniti drugam.

Ampak me ne moti, če mamica doji otroka na javnem mestu. Verjetno je pač taka situacija, dvomim, da se katera odloči da gre pa danes kar v city park mal podojit. user posted image


_____________________________



(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:45:01   
kalbo
Sej oki, otrok rabi pa ne vem kva še vse, ampak ej... ni glih najboljša primerjava, sam vseen... potem če dva fajn prime da bi seksala pa ker ravno ona ovulira, se tud lahko sred šopinga dol data pred vsemi? verjetno bi bilo PRECEJ zgražanja...


Zdej mi pa lepo prosim razloži, kaj imata seks in dojenje skupnega. Mater, ene pa res nimate osnovnih stvari pošlihtanih po podstrešju.

No mi smo ravno zadnjič meli šoping...**** nujno, poroka je bla na vidiku, žena pa priča. In mala je šla seveda zraven, tamal bi šel pa tud, če nebi blo to dopoldne. In, kaj naj sredi BTC ko je mala lačna? lepo smo zavili v napol prazen lokalček naročila sva kofe in žena je tamalo lepo podojila. Je moral vsak mimo idoči, al pa sokofepijoči orenk pogledat, da je videl kaj počne. Ne vem, a si ene predstavljate dojenje tako, da mamica vrže obe joški ven, pa gasa, al kako?

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:46:23   
jagoda77
in kaj ma to kakšno vezo mamica ja ali ne? imam svoje mnenje, torej ti misliš tako, jaz drugače in to je to.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:46:55   
petja
Mene tudi ne moti, če kakšna mamica to počne, ampak jaz tega nisem počela. Tudi jaz imam rada pri jedi mir, tako da sem to privoščila tudi tamali. Ko smo bili v Nemčiji in smo šli v šoping (je bilo več vožnje kot v Lj), sem podojila kar v garderobi trgovine. Lepo sem se usedla na poličko in dojila, prej sem vprašala prodajalko, če lahko, pa ni bilo panike. Da bi pa sredi trgovskega centra, kjer folk non stop hodi mimo, je hrup, si pa ne predstavljam user posted image . Pa po moje tudi tamala ne bi hotla jest.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:47:58   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

in kaj ma to kakšno vezo mamica ja ali ne? imam svoje mnenje, torej ti misliš tako, jaz drugače in to je to.


O, pa še kako vezo ima, ja.


_____________________________



(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   [Brisano sporočilo]
2.10.2007 12:48:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Micy)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:48:39   
jagoda77
kalbo, tvoje podstrešje je drugače od mojga in kot sem napisala, da ni najboljša primerjava, kva pol naj jaz tebi napišem, da nisi pismen al kva? dej no... eni res iščete neko kreganje non stop tle, človeka mine pisat. Pač sem povedala svoje mnenje s svojega vidika in svojega podstrešja.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:49:36   
kalbo
prijaznite se, da pač eni ne jemljejo dojenja tko kot ve in ne glede nato zakaj je dojka, še vedno je zame bolj seksualnega pomena kot pa karkoli drugega. Je... ga, tko mislem, pa sem ženska.


A veš, zakaj je sploh dojka postala predmet poželenja pri človeških samcih? Najbrš ne, zato ti pom kar povedal...zaradi dojenja...simpel ko pasulj. Narava je pač poskrbela, da so samci letali za joškatimi samicami, ker so le te posledično lahko nahranile zarod....

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:49:50   
Anonimen
Ti, Nalin, a ne bi tole raje kam prestavila, mislim na Dojenje ali nekam tako...


Jagoda, ne sekiraj se.

(odgovor članu jagoda77)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:49:57   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Jah, jaz pa kljub temu, da sem v porodniški, rada hodim spodbno oblečena. user posted image In, user posted image , pri 2mesecih sem otroka peljala zraven v Celovec na šoping. Smo imeli izletek in pol...


Saj sem bila jaz tudi spodobno oblečena, pa sem imela od pred nosečnosti kar nekaj oblek. Saj kavbojke pa majice pa res ne gredo iz mode.


Ja, če se ne zrediš za 30 kg, si lahko tudi po porodu nase potegneš, sam ene pa smo morale vso garderobo zamenjatiuser posted image  - še spodnje gateuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   [Brisano sporočilo]
2.10.2007 12:50:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jagoda77)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:51:39   
kalbo
kot sem napisala, da ni najboljša primerjava,


Ne sam da ni najboljša primerjava, ampak je neumestna in bedasta.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:52:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Alice in WL

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Jah, jaz pa kljub temu, da sem v porodniški, rada hodim spodbno oblečena. user posted image In, user posted image , pri 2mesecih sem otroka peljala zraven v Celovec na šoping. Smo imeli izletek in pol...


Saj sem bila jaz tudi spodobno oblečena, pa sem imela od pred nosečnosti kar nekaj oblek. Saj kavbojke pa majice pa res ne gredo iz mode.


Ja, če se ne zrediš za 30 kg, si lahko tudi po porodu nase potegneš, sam ene pa smo morale vso garderobo zamenjatiuser posted image  - še spodnje gateuser posted image


In to ravno dopoldne, ne popoldne, da bi dec otroka čuval? Ej, brez veze je, nikamor ne bomo prišle, svoje mnenje na tej temi sem povedala, grem raje tja na Fight temo, če se bo še  kaj dogajalo. Nekam slabo kaže.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:52:44   
jagoda77
kakor za koga

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   [Brisano sporočilo]
2.10.2007 12:53:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jagoda77)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:54:28   
lemavrica
Sej se da shopping natempirat tako da greš med dojenji. Pa res ne vem zakaj je najbolj nujno kupovat ne vem kake velike zadeve ko je otrok še tolk majhen da hoče skor vsako uro jest. No pa če imaš razumevajočega partnerja, ki ti otroka počuva za med shoppingom tud pomaga.
sama sem prejšnji teden kupovala avto, pa malega tud slučajno nisem sabo vozila. Si ne predstavljam da bi gledala avto vmes pa še otroka futrala.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:56:00   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Alice in WL

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Jah, jaz pa kljub temu, da sem v porodniški, rada hodim spodbno oblečena. user posted image In, user posted image , pri 2mesecih sem otroka peljala zraven v Celovec na šoping. Smo imeli izletek in pol...


Saj sem bila jaz tudi spodobno oblečena, pa sem imela od pred nosečnosti kar nekaj oblek. Saj kavbojke pa majice pa res ne gredo iz mode.


Ja, če se ne zrediš za 30 kg, si lahko tudi po porodu nase potegneš, sam ene pa smo morale vso garderobo zamenjatiuser posted image  - še spodnje gateuser posted image


In to ravno dopoldne, ne popoldne, da bi dec otroka čuval? Ej, brez veze je, nikamor ne bomo prišle, svoje mnenje na tej temi sem povedala, grem raje tja na Fight temo, če se bo še  kaj dogajalo. Nekam slabo kaže.


Al bina - na našem koncu imamo en mercator, en špar, en hofer in en lidl (kje pa si naj potem kaj kupimuser posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:57:14   
pety78
Alice, v Šparu. user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:57:29   
Anonimen
(kje pa si naj potem kaj kupimuser posted image ).


Saj ni vprašanje KJE ampak kdaj.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: O groza, dojila je v trgovskem centru!!
2.10.2007 12:57:49   
kalbo
Veš, jest z veseljem počuvam otroke, če more moja kam it, sam žal nimam joškov in dokler je mala le na joškatransu, rabi mamo, pa če se kdorkoli na glavo postavi. Zarad bebavih babnic pa jest ne mislim doma čepet. Lohk edino kakšna kak rafal iz mojih ust faše, če bi si slučajno upala kej komentirat.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?