|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
3.10.2007 13:48:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*
moj pa pravi da dobi asociacijo na invalida ko vidi trikolesnikauser posted image


Malce čudna asociacija glede na to, da imajo invalidi vozičke na 4 kolesa. user posted image  


En fantek v našem vrtcu ima trikolesnika...invalidskega namreč.











Pri nas je šlo pri vozičku za načelo "ti je všeč?" in med tistimi za katere je rekel "ja"sem potem sama izbrala in ga šla kupit. user posted image  

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
3.10.2007 13:50:32   
smigli
Imam trikolesnika in je zelo stabilen, se mi še ni zgodilo, da bi se mi prevrnil. Po moje je odvisno kakšnega imaš. Meni je odličen, lahek, hitro se zloži, vodiš ga z mezincem, skratka super.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
3.10.2007 13:55:31   
babylove
vodiš ga z mezincem


ja, ko imaš novorojenčka noter. Ko pa 13 kil voziš, pa je treba že fajn potisnit user posted image ...

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
3.10.2007 13:58:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*
moj pa pravi da dobi asociacijo na invalida ko vidi trikolesnikauser posted image


Malce čudna asociacija glede na to, da imajo invalidi vozičke na 4 kolesa. user posted image  










Pri nas je šlo pri vozičku za načelo "ti je všeč?" in med tistimi za katere je rekel "ja"sem potem sama izbrala in ga šla kupit. user posted image  


Ne vem jaz kako je prišel na touser posted image  

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
3.10.2007 14:04:11   
Miss Piggy
Še dobr, da nisem mela RR- ja, ko smo čakali prvo štručko. Edina znamka, za katero sem takrat vedla je bil peg perego user posted image . No v glavnem, moj ni mel problemov, ker nisem komplicirala z vozičkom. Smo glih naletel na eno akcijo, voziček mi je bil lep pa smo ga kupil. V njem se je vozil naš težkokategorik 2 leti in pol, drugi user posted image ga tud uporablja že leto in pol  pa ziher se bo še kako leto vozil - nikol nobenih problemov, pa smo tud vse sorte terenov dal čez. Dal smo pa pred cca 4 leti in pol 20.000 sit user posted image .

No, sem mal skrenila. Pajkica, če ti je tok pomembno moževo mnenje, pa nisi pripravljena sklepati kompromisov, se še usedita, pa pomenta. Izpostavi mu prednosti in pomanjkljivosti različnih vozičkov, ga pelji v trgovino na probo,...saj imaš še nekaj tednov časa!user posted image

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
3.10.2007 14:35:13   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Malo ga po trgovinah pelji, po moje bo pomagalo.


Edino pametno, da bo videl, da si pa res najdražjega nisi izbrala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
3.10.2007 14:48:10   
MarijaPo
Kupi dober vozicek (110.000 res ni veliko) in se ne pusti prepricevat. Vozicek je ful vazna zadeva, ker se jo res dosti uporablja in je butasto imet vsak dan slabo voljo zaradi zanic vozicka.

Aja, pa se to. Jaz ga ne bi vozila po stacunah gledat vozicke, ker si bo zihr izbral se drazjega.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
3.10.2007 15:07:44   
cindy
Na zalost je vecina partnerjev takih, za svoje neumnosti jim ni skoda denarja medtem, ko pri otrocih gledajo kje bodo kaj prisparali. Saj veste otroci so strosek pa se hitro vse prerasejo. Moj je prav tak, vcasih ga mam dost in kupim nekaj kar mi je vsec pa ceprav se ne strinje s tem seveda potem ima surlo do tal in nic ne da zraven. Pa kaj pol.

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
3.10.2007 15:32:22   
TinkiBinki
Mah, poišči takega, ki ti je všeč, pa magari rabljenega, saj ni treba, da je nov, pa bosta in ti in tvoj mož zadovoljna!

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
3.10.2007 19:17:06   
mama06
Tudi midva sva izbrala voziček pri nas, brez košare,...samo voziček, ki je pri nas imel ceno 460EUR in potem je moj na e-bayu našel popolnoma enakega, novega z garancijo za 250 EUR + 25 EUR poštnina.
Pred tem sva se skupaj pogovorila kakšnega želiva imeti in koliko koles - tu sva se oba takoj strinjala, da 4 in ker sva doma na vasi, ki ima polovico asfalta in polovico makadama, sva rekla, da morajo biti velika kolesa.

Prav je, da se skupaj odločita in tudi jaz ne bi kupovala sama. Imava navado, da se vse kupi, samo da oba veva kaj se kupuje. Malo popustiš ti, malo pa on.

Vso srečo. Saj se bo omehčal. Ali pa izkoristi za nakup tisti dan, ko se bo nagibal k nakupu vozička. Spravi ga v avto in šibaj v trgovinouser posted image

LP



(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
3.10.2007 19:50:20   
lea23
midva sva voziček izbrala tako, da sem jst rekla da hočem quinny buzza in sem potem peljala dragega v babycenter in mu ga pokazala.. neki je cincal o praktičnosti prvega kolesa, ampak sem vztrajala pri svojem. plačala sem ga pa itak s "svojim" denarjem tko da kej preveč besede itak ni imeuuser posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
3.10.2007 23:16:04   
m*t*?
Čudne oške imate pri hiši user posted image
Mene moja brzda, da ne bova kupovala najdražjih. Najin stane 650€, kar se mi še zdi sprejemljivo!!

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
3.10.2007 23:32:40   
Marogica
Meni pa je mnenje tvojega moža čisto všeč. Sama osebno menim, da je to preveč denarja za voziček, predvsem dosti denarja za nekaj, kar se uporablja ca 1,5 leta. In ponavadi je tako, da do rojstva drugega otroka se dizajni in funkcije toliko spremenijo, da hoče vsaka mama zopet novi voziček. Torej ne me basat s takšnimi, da bo "vzdržal" dva otroka in podobno... Nečimernost je to.....

Ja, afnanje, to z dragimi vozički. Vendar "vsako tele ima svoje vesele". Enim to pomeni voziček, drugim pa kaj drugega.

V glavnem, želim vama, da izbereta nekaj takšnega, da bosta zadovoljna oba.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu m*t*?)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
4.10.2007 7:56:48   
Strawberrie Cherrie
Nekak se najbolj strinjam s tem, kar je napisala Alice. In tehle 500€ za voziček s košarouser posted image se meni ne zdi dosti. tko neko srednje povprečje.
Mogoče bi res bilo dobro, da bi šel tvoj s teboj v trgovino, pa mu razložiš, zakaj potrebujeta takšen voziček. Pa naj ga poizkusi malo voditi in obračati, pa kako se zadeva zloži, pa naklon itd. Mogoče res najdeta kaj boljšega za enako ali nižjo ceno. Pa vsaj približno predstavo bo imel, koliko vozički stanejo. Ker recimo, če odštejemo košaro je to okoli 350€ za voziček s športnim delom, kar je zelo, zelo realna cena.
Saj pravim, pojdita skupaj, in preglejta vse vozičke, potem pa poizkusita sklenit nek kompromis. Jaz sem ceni za voziček dodala kar denar od paketa (okoli 200€) in ga je bilo kar lažje kupiti.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
4.10.2007 8:33:25   
Raho
No, mi smo sedaj pri nakupu vozička gledali predvsem naslednje:
a) da je okreten in ga lahko voziš tako po makadamu kot po asfaltu
b) da ga lahko zloživa v oba avtomobila
c) da ni težek in da se enostavno zlaga.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
4.10.2007 21:05:41   
Rubin.
Da ti odg. na zadnje vprašanje: 750€ in ja mož se je strinjal, brez problema.
Ampak sedaj dve leti kasneje se sprašujem, če je bilo smiselno, dati toliko, ker v košari je bila dva meseca, v lupinici 6 mesecev, v vozičku pa se je vozila eno leto. Če bi sedaj kupovala, bi zelo premislila, takrat pa me živ bog ni mogel prepičati drugače.
Pa še to kar se tiče, da ga bodo še naslednji otroci uporabljali: meni se sedaj ta model vozička več ne dopade, šment ko pa so na trgu že novi, lepši ....

Kako pa naj prepričaš moža? Hja, midva sva si skupaj hodila ogledovat vozičke in če je dobra trgovka, bo ga znala le-ta prepričati, če tebi ne verjame v pozitivne lastnosti vozička.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 4.10.2007 21:06:17 >

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
4.10.2007 21:17:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pajkica

Zakaj potem ne moreva kupiti enega v redu vozička? Ne razumem moških.


Ko pride dojnenček, še marsičesa ne boš razumela....user posted image

...zato....nasmehni se in kupi tisto, kar boš v prvem letu predvsem ti uporabljala....

Ali pa se pusti prepričati pod pogojem, da bo mož glavni vozičkar. To bi ne bila slaba kupčija user posted image .

(odgovor članu pajkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
4.10.2007 21:50:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
4.10.2007 23:26:06   
Pobalami
Jaz nisem hotela dati preveč za voziček, ker so preprosto precenjeni. Tistih par cevi aluminija, blaga, plastike, stiroporja... ni vredno toliko denarja. Vzela sem neko srednjo varianto, da ni predrag ampak še zmeraj ok.

Drugače pa čisto razumem, da imajo mamice rade take in take vozičke, vsak ima svoje veselje.

Ti svojemu povej, da si reeees želiš ta voziček, povej mu vse argumente, ki si jih naštela. In reči da mu potem ne boš več z ničemer težila...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
5.10.2007 8:44:22   
bina30
Ti lepo svojemu možeku argumentiraj, tako kot si nam. povej mu tudi, da če bosta imela dva otroka,  se bo cena vozička tako ali tako delila na dva. Meni moj ni kompliciral, voziček je stal 700 eur, prečekiral je, če je dovolj kakovosten in ga kupil. Žal je nama pač bolj pomembna kvaliteta kot pa da bi prišparala. Seveda sva gledala tud na funkcionalnost, na težo... 
Na koncu tak ugotoviš, da nisi kaj dosti na boljšem, če kupiš klump. Jaz enako vidim pri sebi na cotah (mogoče brezvezna primerjava), ampak, kadarkoli sem kupila kaki šit, sem morala hitreje zopet kaj kupit, ker se je vse raztegnilo ali spralo... Raje kupim enkrat in takrat boljše.

Še en nemški slogan: "Nismo tako bogati, da bi kupovali poceni!"

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
5.10.2007 8:53:26   
Anonimen
nisem brala vseh odgovorov k se mi ne da, ampak men se tut zdi tok dnarja tu mač, ne košare ne rabiš in zakaj si vozka pač en kupiš sama? mož mi noče kupit vozka weee weeee? se sliši kot ena mala punčka k ji mamica noeč kupit lizike user posted image

(odgovor članu pajkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
5.10.2007 10:20:26   
Lusa
Se podpišem pod marogico in laro!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
5.10.2007 10:53:47   
birdy
Sicer je malo grdo napisan sam se podpišem pod Laro. Tud naslov teme mi je res egoističen. Ti si nekaj izbrala, tvoj lubi pa noče dat dnarja zato. Ojej.
Pa vseeno, mene pri tvojem postu moti predvsem to, da kot da tvoj mož nima besede? Pelji ga po trgovinah, če pa tega noče in se mu ne da s tem ukvarjat pol pa sama kupi.
Moram pa priznat, da mate men kar mal čudne partnerje. Moj je pa sam hodu gledat vozičke in je izbral res praktičnega. Sta me potem s prodajalko prepričevala, da je to res dober voz. Zdaj ko ga uporabljam vidim da je res. Tako da tisto da deci nimajo pojma kaj kupit je meniuser posted image  Ne me narobe razumet, vaši so lahko taki, sam moj lubi je pa pol čist drugačen. 
ČE SE MU Z VOZIČKOM NE DA UKVARJAT POTEM NAJ SE NITI NE OGLAŠA KAJ NAJ KUPITA.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
5.10.2007 13:16:09   
bina30
Ja, mogoče je pa pri njima problem, da ona nima svojega denarja in ne more sama kupit. To je tut možno.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Mož noče kupiti vozička, ki sem ga izbrala
5.10.2007 15:25:50   
anonimna thumbs up
IZVIRNO SPOROČILO: pajkica
Koliko ste vi dali za vozičke in kako so se s tem strinjali partnerji?


Ne bom komentirala tvoje situacije, ker ne bi bilo pošteno. Bom pa odgovorila na tvoje vprašanje.

Pri prvi user posted image  je dala denar za voziček bodoča babi in sva izbrala za tiste čase precej drag cam-ov voziček - pred devetimi leti je stal preko 50 tisoč takratnih tolarjev. Za moje današnje razmišljanje je bil to stran vržen denar.
Pri drugi user posted image  sva kupila maxi cosi taxi za takratnih 24 tisoč sit (pred 3. leti) in se je odlično obnesel. Zdaj taisti voziček čaka na tretjo user posted image .

Moj mož je bil vesel, ker sva oba bolj šparovne sorte in imava enake poglede na stvari.

To pa je tudi tisto, kar manjka vama - sedita nekam na samo in se pomenita, kakšni so vajini pogledi na finančno-materialne zadeve. Ne samo zaradi nesrečnega vozička, ampak tudi oz. predvsem zaradi prihodnosti.

_____________________________

Avatar odraža trenutno duševno stanje........

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?