|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
14.10.2007 20:14:17   
Anonimen
Mi smo ga kupili, ko je bil mali star en teden. Kar odločila sva se, po občutku. Potem nam je nekajkrat za brez veze piskal, ker je mali zlezel čisto na rob posteljice in smo ga odklopli. Pa mi je tud Paštetkina zgodba dala mislit, da naj mi raje 5x na noč tuli za brez veze, kot da ga imam pospravljenega in mi mali slučajno res neha dihat. Zdaj imamo spet priklopljenega. No, ni se še oglasil v teh parih dneh in upam, da se ne bo. Zdaj je Jure itak že težji in ga tako blazina tudi lažje zazna.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
15.10.2007 7:54:00   
LP
Mi imamo nameščenega direkt na letvice pod jogi. V prenosni postelji pa na tanjši podlagi, povrh pa damo še 10 cm gobo.
LP,L*


_____________________________

Najin Žiga . . . pravi sonček !

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
15.10.2007 11:28:57   
pina-1
Alice, a si že dobila AC? Me zanima, a ima tale z e baya tudi dve senzordki plošči. Jaz sem gledala pa mi deluje kot da so vsi z eno senzorsko ploščo, medtem ko je ta v sončku z dvema ploščama?



_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu LP)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
19.11.2007 16:42:01   
gerilum
Pozdravljene,

jaz se pa odločam med nakupom Angelcare naprave z varuško ali brez. Vem da je cenovno bolj smiselno imet tisto z varuško, ker za razliko, ki jo pridobiš v ceni ne kupiš nobene varuške... sem pa v dvomih glede kvalitete te naprave v smislu varuške. Ko bo user posted image večji bi namreč rada tudi kdaj delala zunaj na vrtu in imela varuško s sabo, potrebovala pa bi domet tam do 300 m, pa me zanima ali ta Angelcare premore tolikšen domet, pa tudi kako je s šumenjem in kanali? Raje kupim vsako posebej če ne bi ta varuška zadovoljila mojih potreb. Prosim izkušnjeuser posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
19.11.2007 17:15:22   
*tajda*
Imam AC z varuško in z zaznavanjem dihanja in sem zelo zadovoljna,predvsem pa pomirjena.Pri meni nič ne hrešči,se lepo sliši koliko metrov vleče pa nimam pojma.

(odgovor članu gerilum)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
19.11.2007 19:23:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Imam AC z varuško in z zaznavanjem dihanja in sem zelo zadovoljna,predvsem pa pomirjena.Pri meni nič ne hrešči,se lepo sliši koliko metrov vleče pa nimam pojma.


Se kar podpišem pod to. Res spim bolj mirno. Pa kljub AC ga grem večkrat pogledati, če je vse ok. Sem po naravi paničar.

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
19.11.2007 20:37:53   
gerilum
Se strinjam z uporabnostjo naprave, vendar se pa nikakor ne morem odločiti med sistemom nadzora dihanja ali pa tistim, ki poleg tega ima še varuško. Čeprav je razlika med obema majhna, pa je vseeno nesmiselno zapraviti vsak evrček če je mogoče bolje imeti Angel Care v kombinaciji s zdugo varuško.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
20.11.2007 9:23:40   
pina-1
jaz sem si nabavla AC z varuško... Par metrov ti bo ziher lovila, lovi vsaka, tako da je nesmismelno kupovat dve ločeni stvari: AC in varuško.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu gerilum)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
20.11.2007 9:54:04   
Nenya
Jaz sem AC na svojo željo, na posodo (kavcija 50€) dobila v lj porodnišnici ob odpustu. Mala (nedonošenka) ni imela težav z dihanjem, je bilo bolj zame. pediater je rkel da ni potrebe. Težave so se začele ko sem jo dala v otroško posteljico iz koška, namreč v eni noči je stvar piskala vsaj 5x, a ko sem planila pokonci je popolnoma mirno spala in normalno dihala, čeprav piše, da ne vpliva pri nama je, in moram napisat, da sem bila pol še bolj živčna ker sem stalno gledala naprava še utripa al ne.

Na EINT so me tudi opozorili, da naj se raje preveč ne zanašam na napravo in, da, če ni medicinskih indikacij, za apnea blazinico v resnici ni potrebe, nekdo je pač odkril tržno nišo. Je pa tako če so vse zasedene pol je ne moreš dobiti, jaz sem jo vrnila, ker jo nisem več uporabljala in ker so jo rabili na EINT. Sem brala v enem članku o SIDS, da 'home monitoring systems', kot je angelcare tega ne preprečujejo.

Res je tudi da je za razmislit kaj narediš če piska in otrok ne diha več, če ne znaš oživljati ti to bore malo pomaga.
http://www.kidshealth.org/parent/general/sleep/sids.html

Jaz sem o tem nekaj prebrala in nikjer ne omenjajo apnea blazinic ie AC kot preventive, čeprav je firma iz Kanade.

Predvsem je to za starše, če jim uspe da mirneje spijo, jaz nisem preveč. Razumem pa tiste, ki so doživele smrt otroka, da ne želijo tvegati in jim ni žal denarja.
Ne deluje če spiš skupaj z dojenčkom, saj potem zazna tebe in tvoje premike ne pa doječkovih.

_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
20.11.2007 14:46:00   
SIBI
Tudi mi imamo AC in smo z njim zelo zadovoljni. Če bi se še enkrat odločala bi se enako. Nam ni nikoli piskal zastonj pa je otrok bil normalno donošen in zdrav. Zadeva je zelo funkcionalna, ko so otroci prehlajeni in podobno. Domet ima pa 200m s tem, da prikazuje tudi temperaturo v prostoru.

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Angelcare - smiselnost nakupa
20.11.2007 15:00:25   
gerilum
Sibi, super! Hvala za tole informacijo user posted image

(odgovor članu SIBI)
Neposredna povezava do sporočila: 61
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?