|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Amici posoda!
4.10.2007 15:25:31   
klavdijas
Jaz jih imam 11 leto. Koštale so pa takrat 300.000,00 sit. Plačeva sem celo leto, po 21000 sit in ara 46 000,00 Dokupila sem še vok, ki je bil leta 2002 115 000,00 sit. Cena gor al dol, posode so zakon, s sequkviki je kosilo na mizi 123. Je pa odločitev vsakega posameznika. Tako kot kupovanje dobrih balgovnih znamk, avtov itd. Tako da ne šimfat, pa jamrat če stvari ne poznate. Sem se pa srečala z več prodajalci AMC posode in nihče ni bil nikoli vsiljv s svojimi izdelki. 

Lep pozdrav, 

          Klavdija

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Amici posoda!
4.10.2007 15:28:11   
fragola
Sem se pa srečala z več prodajalci AMC posode in nihče ni bil nikoli vsiljv s svojimi izdelki.

To je pa res, res ni bila vsiljiva samo za ceno je rekla de se bomo pogovorili na štiri oči!


(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Amici posoda!
4.10.2007 15:29:37   
fragola
sequkviki je kosilo na mizi 123

Ma sem vidla ja takoj je bla narejena večerja in tudi okusno je blo brez vode, olja!

Ma za ta denar kolk kozic si dobila?


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Amici posoda!
4.10.2007 15:35:38   
bumerang
Jaz jih imam tudi. Mi jih je pa mama dala, pred tem jih je imela ona ampak je uporabljala samo dve tako da so stale bile nove. Pa tudi, če bi jih uporabljala, nič za to, ker sta tudi tisti dve kot novi. Pa ima cel set enih 20 let.
Kuha se lahko klasično, lahko pa brez maščob in brez vode, pa živila se lahko meša med seboj in se ne navzamejo okusa. Zelenjava ostane hrustljava, nič se ne razkuha. Pri kakršnem koli kuhanju pustiš, da se temperaturni kazalec dvigne na "poldan" in potem odklopiš in hrana se kuha naprej. Pa skuhaš lahko že zjutraj in če ne odkrivaš pokrovke ostane hrana v posodi topla še do sredi popoldneva.
Kar je pa meni najbolj pomembno, pa je, da se posoda ne zažge. Kakršnokoli je že dno, ga še malo bolj segreješ, nanj mrzlo vodo in vse odstopi, potem samo s krpo pobrišeš.
Enkrat je moja mama zjutraj pozabila golaž na štedilniku. Ko sem prišla popoldan domov, je bila cela hiša v dimu, v posodi pa samo saje. Ampak se ni nič zažgalo. Če bi bila katerakoli druga posoda, bi imeli v hiši požar. Posoda je še danes kot nova. Jo je samo splaknila.

Če je danes ne bi imela, celega novega seta verjetno ne bi kupila, ker je predrag, bi si pa zagotovo privoščila eno majhno posodo za dušenje zelenjave in za rižoto, ki v nobeni drugi posodi nima takega okusa, in bistecchiero. Na njej se naredi zrezke v dobri minuti.

Ni bila pa ta posoda nikoli amici ampak vedno AMC kar se prebere kvečjemu a-emme-ci.

< Sporočilo je popravil bumerang -- 4.10.2007 15:38:00 >


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Amici posoda!
4.10.2007 15:47:45   
fragola
Ni bila pa ta posoda nikoli amici ampak vedno AMC kar se prebere kvečjemu a-emme-ci.


ja ja to sem ze ugotovila, se opravičujem za napako!
V glavnem ti posodo hvališ!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Amici posoda!
4.10.2007 15:52:17   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

Ni bila pa ta posoda nikoli amici ampak vedno AMC kar se prebere kvečjemu a-emme-ci.


ja ja to sem ze ugotovila, se opravičujem za napako!
V glavnem ti posodo hvališ!


jaz tudi. zelo.user posted image
čeprav ne vem, če bi jo kupila, če bi jo morala sama plačatuser posted image vem pa, da jo moja mami plačuje na obroke.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Amici posoda!
4.10.2007 15:56:44   
moci
evo tukaj




(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Amici posoda!
4.10.2007 16:28:44   
Enolla


Ni bila pa ta posoda nikoli amici ampak vedno AMC kar se prebere kvečjemu a-emme-ci.


Natančno a - emme - či (ker se v Italijančini črka c pred e in i prebere kot č) - to je pravilno italijansko , ampak če boš to tako izgovarjala pri nas in čez mejo te ne bodo razumeli, ker splošno pogovorno govorijo/govorim a mi či, na kratko.


_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Amici posoda!
4.10.2007 17:46:13   
Muca Copatarica
Tudi jaz sem jih dobila kot darilo in sem zelo zadovoljna z njimi, tako da jih ne zamenjam za nič na svetu.

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Amici posoda!
4.10.2007 22:21:54   
MAJDA22
Midva sva leta 1991 kupila en majhen set, 1994 pa še drugi set. Imam tudi vok in atmosfero.
Nikoli in nikdar je ne bi zamenjala za nobeno drugo posodo.
Ta posoda je draga, ampak ko kupuješ posodo se splača razkirati malo več in imaš res kvalitetno posodo. Naj ti ne bo žal denarja. Ta posoda je vredna te cene.
Ma zdaj pa že delam reklamo, kot da jo sama prodajam.


(odgovor članu Muca Copatarica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Amici posoda!
5.10.2007 8:14:25   
fragola
Tudi moja prijateljica jo zelo hvali!

(odgovor članu MAJDA22)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Amici posoda!
5.10.2007 9:57:43   
asso
Fragola evo iz prve roke.

Pa ne bodite no tako nesramne, nekaj konkretno jo zanima pa dobi 100 neumnih odgovorov, ki si ne more prav dosti pomagati z njimi.

Ja, jo imam in sem res zadovoljna z njo. Če mi jo bi sami ponujali najbrž se ne bi odločila za nakup, ampak sem se sama odločila, da jo najprej sploh vidim (zaradi različnih priporočil in govoric o dobri posodi) in sem sama poklicala prodajalca na dom. V naprej sem itak vedla, da je to draga posoda.

Tako je komplet cca. štirih posod s Secoquick pokrovkov je okrog 400.000 bivših SIT. No, jaz sem dobila neko novoletno ali obletniško akcijo, kjer sem v tej ceni dobila še eno pokrovka (različni fi) in še ponev.

Cene so nekako 100.000 bivših sit na lonec z navadno pokrovko, samo secoquick pokrovka pride okrog 100 bivših jurjev oziroma tista manjša mislim, da je bila nekje okrog 80.

Res sem najbolj zadovoljna s Secoquick pokrovko, predvsem za razne rižote. Zmečeš vse noter, premešaš, pokriješ in čez slabih 10 minut je kosilo.

Pri majnem user posted image  tudi uporabljam vsakodnevno, še posebno pri pripravljanju kašic. Dam not različno sadje, riž (večkrat proseno kašo), malo vode, zaprem kuham 5 minut, zmiksam in je pripravljeno...

Res pa je, da se je treba navaditi kuhati v teh loncih, kar je na začetku malo problem. Ni glih tako, da se kuha brez vode, ampak se jo uporablja res zelo malo... No brez maščob pa lahko kuhaš v vsakem loncu. Jaz tudi z AMC uporabljam malo olivnega olja...

Ne vem kaj bi še napisala... vpraši če te še kaj zanima...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Amici posoda!
5.10.2007 10:03:19   
asso
Evo njihovo stran


Aja pa še to. Oni imajo zelo smotano urejeno to plačevanje na obroke. Imajo varianto, da ti dajo na obroke in dobiš posodo šele, ko jo v celoti izplačašuser posted image user posted image user posted image
Oziroma ti nudijo preko ne vem katere banke kredit tako, da lahko dobiš posodo takoj.

No, jaz sem se na koncu odločila tako, da sem pri svoji banki vzela mini kredit (najugodnejša varianta) in sem tako v enem letu izplačala posodo. Mislim, da sem zanjo dala samo 360.000 SIT.

Imam pa namen kupiti še tisto veliko posodo za zrezke...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Amici posoda!
5.10.2007 15:12:18   
trixi
In kaj pomaga vsa ta super posoda, če imaš indukcijsko steklokeramično ploščo...ne paše gor, pika. Torej najprej povej kateri šparget imaš.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Amici posoda!
5.10.2007 15:22:42   
fragola
Itak da paše na steklokeramično in na indukcijsko! Sem vidla na lastne oči ta prjatlca ima indukcijsko! Sej itak lahko sama provaš daš magnetek gor in če se ti prime je posoda za indukcijsko!


(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Amici posoda!
5.10.2007 15:24:35   
fragola
Aja pa še to. Oni imajo zelo smotano urejeno to plačevanje na obroke. Imajo varianto, da ti dajo na obroke in dobiš posodo šele, ko jo v celoti izplačaš


Ja asso to pa sem slišala če pa maš diners ti jo dajo takoj. Če se bom odločla bom itak vzela na Diners, samo mi je res draga varianta. Vendar sem bla navdušena kako hitro lahko skuhaš


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Amici posoda!
5.10.2007 15:28:00   
trixi
Ej fragola, jaz sem šla najprej k mami po kozico in sem provala dat na moj šparget, zdej sem dala še magnetek na dno kozice. Rezultat. nič ne prime. Je pa res, da je ta amiči že bolj stara, pa ne vem, če je novejša kaj drugače narejena. Se ti opravičujem za zmešnjavo, če si ti videla, da dela, potem dela, meni pa očitno ne, zato sem te hotela samo opozorit, da si ne delaš stroškov.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Amici posoda!
5.10.2007 19:12:29   
robinzon
Vas še jaz malo razsvetlim, ker sem že dolgoletna uporabnica te posode. Prvo sem kupila, ko jo pri nas še ni bilo in smo jo švercali iz Avstrije. Takih obsežnih kompletov, kot so bili takrat, danes ni več in prav je tako, ker sama kar nekaj posod ne uporabljam.

Ni pa ta posoda imela sekoquika in sem kasneje, pred 19. leti kupila še tega. Vendar gre hitra pokrovka samo na to posodo, ki je bila zraven in na nobeno od predhodnega kompleta. Poleg tega ta posoda ni primerna za indukcijo.

Slab mesec nazaj sem kupila za hčero komplet, kateri je sestavljen iz visoke posode, srednje posode in kozice + hitra pokrovka, katera paše na vse tri lonce. Obstajata dve velikosti posod in te so manjšega premera. .Ta visoki lonec ima tam okrog 4 litre in to je čisto zadosti. Cena pa je bila nekaj čez 700€, naj pa bi bila to akcija. Ta posoda je tudi primerna za indukcijo, pokrovka je drugačna od prejšnih, se nič ne razstavlja, samo guma se ven vzame. Tiste, katere imajo razstavljive pokrovke bojo vedele o čem govorim.

Po mojem se je najbolje pozanimat, kdaj so kakšne akcije, ker je precej ceneje. 

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Amici posoda!
9.10.2007 11:33:46   
asso
Ja, novejša posoda je 100000% za indukcijske štedilnike. Secoquick je od starih verzij res izboljšana, se razstavi samo na dva dela en, dva tri...
Robinzon, to je bilo pa res poceniuser posted image
No jaz imam tisti večji komplet loncev in večkrat mi je tudi premajhen. V dosti gre dosti in malo, v malo pa samo malo - vsaj tako pravim jaz...

Res lahko hitro skuhaš. Jaz včeraj, ko nisem imela idej kaj kuhat in niti dosti časa, sem en, dva tri skuhala juho. No vse skupaj v eni urci (od priprav do postrežbe). Res je vse hitro narejeno, ampak k kuhanju treba prišteti še +/- 15 minut segrevanja.

Tudi golaž se je včeraj kuhal notri, seveda z oljem, ker čebulo je malo težko prepražit brez olja.



_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Amici posoda!
11.10.2007 9:38:51   
Sulfinija
Tudi jaz imam AMC posodo doma,prav tako hitro pokrovko.Sma si jo kupila leta 2003.In smo zelo,zelo zadovoljni.Samo cena je pa res visoka.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Amici posoda!
11.10.2007 13:26:53   
marjana.r
no jst pa mam podobno stvar...Zepter...in sem tudi ful zadovoljna in je ne bi menjala za noben denar. je pa vredna svojega dnarja user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: AMC posoda!
11.10.2007 13:32:26   
Marina_
Jaz sem čisto sveža uporabnica AMC posode!Moram pa povedati ,da sem zelo zadovoljna.Hrana je okusna(delam vse brez olja) in z hitro pokrovko zelo hitro pripravljena! Sicer se moram še kar precej naučiti(ja kot ,da se na novo učiš kuhati).Je pa ne menjam več.Meni osebno ni bila draga(glede na to koliko bomo sedaj privarčevali).
Je pa še nekaj.Jaz nikoli nisem nevem kako rada kuhala.Sedaj pa se je to spremenilo.To pa zato ,ker ne rabim biti za štedilnikom pol dopoldneva.


_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu marjana.r)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?