|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 27 [28] 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2007
2.3.2009 22:21:10   
NAVT
IZVIRNO SPOROČILO: tatam

Navt mi smo hodli že rezervirat poletni dopust.Se letos spet vidimo?? Mi gremo na isto mesto!!



user posted image user posted image user posted image  Super!!! Seveda se vidimo. Lahko tudi kdaj skupaj na plaži.

Pri nas je vse OK. Otroci so relativno zdravi. To pomeni, da so prehlajeni, a brez vročine. Ta prehlad se sicer vleče že toliko časa, da sem po malem začela sumiti, da ni mogoče kakšna alergija.

Sicer sta punci ful klepetavi, ampak res ful. Povesta že cele stavke. Vse se lako zmenim z njima oz. če to hočeta. Pri Brini še gre, Neža pa vse pogosteje postaja gluha za kakšne moje zahteve. Vse bolj se kaže trma.

Aljoša je pa danes napisal iz črk-magnetkov na hladilnik "miška" - v bistvu je prepisal po spominu. S svinčnikom še dolgo ne bo napisal, ker mu je to šibka točka. No, kakorkoli, za njegova komaj dopolnjena 4 leta, se mi zdi kar lep podvig.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Dvojčki 2007
25.3.2009 12:21:57   
emaa
Poletni dopust, ja kam bomo šli, še ne vem, verjetno v toplice, glede na to, da se meni s trebuhom na Hrvaško ne bo dalo hodit. Fanta sta zdrava, mami malo manj (že dva meseca kašljam, smrkam), ampak bo že. Moja nosečnost poteka bp, razen seveda obveznega bruhanja in celodnevne slabosti. Kot prejšnjič seveda zraven tudi hujšam.
Včeraj sta imela v vrtcu nastop za materinski dan, v sami predstavi sicer ne, ampak pri plesnem delu pa. Luka je bil sicer bolj pogumen in mu je kar šlo, David se je šele na koncu opogumil in šel zraven. Sem pa dobila dve krasni vazi, vsaka s svojo rožico.

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Dvojčki 2007
25.3.2009 21:54:57   
mogant
ej, ej, ej, kaj sem zamudila??? Čestitke emaa!!!
sploh nisem vedla, da si noseča, kdaj pa imaš rok?

pa kako, a druge že veste?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Dvojčki 2007
25.3.2009 22:12:43   
emaa
Nič ne vejo, zato sem pa napisala, rok je 5.10., sem glih NS čez dala, naj bi bilo vse v redu. Hvala

(odgovor članu mogant)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Dvojčki 2007
26.3.2009 10:42:42   
pikceva
A je "samo" eden? user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mogant)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Dvojčki 2007
26.3.2009 10:45:51   
emaa
Ja, pa se vsem tako smešno zdi, ko poudariš, da je eden zdrav dojenček

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Dvojčki 2007
26.3.2009 10:48:36   
pikceva
Lepo lepo. Si ne predstavljem še enga žužka v hiši. Že tako mamo še vedno nočne vragolije. ...Moja želja zate: polno zdravja in lahke noči user posted image . SREČNO!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Dvojčki 2007
26.3.2009 16:00:45   
tatam
He he,jaz pa že en čas za Emo vemuser posted image



(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Dvojčki 2007
26.3.2009 18:50:02   
dodi
Ojhla!

Evo še od mene en hiter pozdravček.
Ema čestitke tudi tu...še malo pa bo spet živo.
Tudi pri nas še niso mirne noči in največkrat še vedno pride sredi noči k meni naš štiri letnik...pa tudi dvojčici se radi prideta pocrkljat sredi noči...bo najbrž pestro čez  tri mesece,ko se bo v moji postelji stiskal še en žužek.... user posted image user posted image

Drugače smo kar zdravi...otroci so me včeraj in danes totalno presenetili za materinski dan...prav tako tudi moj možek.... user posted image user posted image

Žan mi je napisal v voščilnico celo pesmico...res so sladki,da bi bili le čim dlje tako nepokvarjeni...
Žan je prišel domov z avtobusom ob 14 namesto ob 12:30 in mi peinesel še eno darilo za materinski dan...iz svojih prihrankov je šel kupit čokolatinčke,pa verižico in družinico 12 piščančkov...ko sem mu rekla zakaj zapravlja denar zame,mi je odgovoril...če te mam pa tolk rad...
Men je pa že včerej tolk pomenil k so mi dal čestitke...no tukej je še njegova pesmica napisana v čestitki...

Mamica!

Mamica rad te imam,
ker vedno se smehljaš,
rad ti pomagam-
lepo se s tabo imam.

Mamica imam te rad,
kosilo kuhaš nam.
kuhaš res izvrstno
zato te rad imam.

Mamica rad te imam,
ker pomagaš rada nam,
resnično rada me imaš
zato te rad imam.


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Dvojčki 2007
27.3.2009 8:02:35   
pikceva
Ja, Dodi čestitke. Sem prav brez besed. Ma sta pa res korajžna. Ti, me pa neki zanima. Koliko spalnic imate v hiši? user posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Dvojčki 2007
27.3.2009 8:09:51   
dodi
Jutro!

Sedaj smo še v strari hiši...imamo spalnico in v spalnici spijo mali trije ...potem je ena velika soba....36m2-v njej spijo štiri punce...in še v eni sobi so trije...v novi hiši pa je 11 sob+najina spalnica+kabinet...tako,da bo prostora veliko....


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Dvojčki 2007
27.3.2009 16:40:38   
pikceva
Waw, to bo paa cela graščina!!! Morš skor loto zadet :)

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Dvojčki 2007
3.4.2009 0:35:22   
katipi
Pozdravljene, mamice dvojčkov! Tudi naši dvojčici, Liza in Mina, sta se rodili 2007, vendar sem od njunega rojstva bolj malo na forumu, saj imamo še dva starejša fantička in mi za računalnik ostane bolj malo časa. No, morda se nas bo pa katera od vas celo spomnila. Punčki sta se rodili pri sedmih mesecih nosečnosti, vendar se jima danes prav nič ne pozna, da sta bili nedonošeni. Hodita v vrtec in sta nasploh zelo živahni. Se pa včasih med seboj malo spričkata in se zgodi, da druga drugo tudi ugrizneta. Saj se takoj spet pobotata, vendar mi to ni prav nič všeč, saj vem, da ju boli. Ima katera od vas tudi tak problem?

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Dvojčki 2007
3.4.2009 9:52:11   
emaa
Nič bat katipi, pri nas se sicer dogaja, da le eden grize, ščipa, tepe, drugi redko, vendar ko udari, ga znenada, ko bi vsaj takrat, ko je tepen. Pa je bolje, slabše, kakor pride, še čakam, da prerasteta. Bom pa morala pazit, da mu kaj takega ne pade na pamet okrog dojenčka, ko bom rodila. 

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Dvojčki 2007
5.4.2009 20:08:31   
NAVT
Katipi, dobordošla! Seveda se te spomnemo, vsaj jaz. Pri nas je grizenja ogromno, ampak res! Obe sta začeli s tem že zdavnaj. Kadar sta jezni, ko ena drugi kaj vzame ali jo od kje odrine... je ugriz iz besa. Tega ne moreš zgrešit. V takih trenutkih se zgodi, da ga preprečimo. Bolj problematičen je izraz ljubezni. Iz čistega mira, med krasno igro. Predvsem je Brina bolj k temu nagnjena, sicer pa Neža me ostaja kaj sila dolžna. Grdo je bilo poleti, ko sta sedeli v vozičku in bili po golih rokah in nogah pogrizeni. Poleg tega imata še ful občutljivo kožo in se jima vsaka praskica ful pozna. Najhujše od vsega pa je, da sta na to navadili še Aljošo. Njega je zdaj malo minilo, a je bilo eno obdobje grozno.


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Dvojčki 2007
5.4.2009 20:12:39   
NAVT
Joj Emaa, jaz sem šele zdaj pogruntala, da si napisala da imaš trebušček. ČESTITAM!!!

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Dvojčki 2007
6.4.2009 9:42:39   
katipi
Hvala, NAVT! Če se prav spomnim, sva bili midve avgustovki, kajne? user posted image Je pa tole grizenje tudi pri nas kar velik problem, čeprav sedaj že malo ponehuje, ker ju vsakič, ko se zgodi, malo okregam, pač v smislu, da to pa NE in NE!!! Sem pa tudi že našla ugrize na hrbtu in zgornjem delu roke. Groza! Poleg tega pa še cukanje  in prerivanje..Ne vem, no...Drugače se imajo vsi zelo radi in so vsi nesrečni, če so kdaj narazen (šola, vrtec). Se pa grizeta samo onidve, fanta med seboj obračunavata z ruvanjem.user posted image Bolj za hec, seveda!
Emaa, čestitke!user posted image

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Dvojčki 2007
6.4.2009 9:43:58   
katipi
Na, pravkar sta se spet zgrizli!!! user posted image

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Dvojčki 2007
6.4.2009 9:50:07   
soni
Ja, pri nas imamo tudi enega "kužka grizlija", Lan grize, Patricija pa ne. In to ugrizne kdaj tudi do krviuser posted image , tako, da upam, da to kmalu mine.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Dvojčki 2007
7.4.2009 7:27:31   
NAVT
No, pri nas so ugrizi močni, zelo močni, da bi pa tekla kri ... tega pa še ni bilo. Ker imata pa občutljivo kožo, se ugriz zelo dolgo pozna. Tudi dva tedna.

Enkrat je na pregledu pediatrinja opazila ugriz in me je malo postrani izpod čela pogledala, rekla pa samo In to je ... ??? Sem razložila, da se temu reče sestrska ljubezen. Je hitro prikimala. Vprašanje kaj si je mislila. no, sej prav da si je, ker je fajn da je pozorna na vsak znak. Mi je blo kar malo nerodno.

Katipi, ja z avgustovk se te spomnem. Pa ko si rodila, sem imela kar kepo v grlu, ker se mi je zdelo, da bom pa jaz po hitrem postopku za tabo.

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Dvojčki 2007
7.4.2009 8:20:19   
emaa
No da vas potolažim sčasoma je manj krvavih ugrizov, so obdobja, ko jih sploh ni, potem pa spet. Glih včeraj je Luka Davida za meča ugriznil, kar tako. Vrat ima pa cel v praskah, ker ga Luka tam ščipa, seveda do krvi. Da ne bo katera mislila, da sedenje v kotu, itd kaj pomaga. Pomaga čisto nič, čeprav ve, da to ne sme, ker to boli. Pač čakamo, da prerase.
Hvala za čestitke, ja oktobra dobimo še enega člana.


< Sporočilo je popravil emaa -- 7.4.2009 8:21:51 >

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Dvojčki 2007
10.4.2009 11:06:27   
soni
Želimo vam vesele praznike:)



user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Dvojčki 2007
19.11.2009 12:53:08   
emaa
Se vidi, da ni časa, oz. se nam ne da nič pisat. V vmesnem času sem rodila, punčko Lejlo, fanta jo obožujeta. Jo čuvata, ne dovolita vsakemu zraven. Sta šla tudi v drug vrtec, ki nam je bližje, da ju vsaj z Lejlo lažje peljeva.
Grizenja skoraj ni več, je pa zato ščipanje, oz. mlatenje z vsako stvarjo, ki ti pride pod roke, čeprav je tudi tega manj kot je bilo grizenja. naslednji teden pa že praznujeta tretji rojstni dan. Je šlo hitro.
Masna kako gre pri vas, zdaj ko vas je pet, pri nas kar gre, če že hočeta kaj ušpičit naredita to med dojenjem, ko ne morem nič.

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Dvojčki 2007
20.11.2009 7:18:33   
NAVT
Emaa, ČESTITAM !!!!!!

Kar malo pogrešam ta forum, še dobro da si ga zbudila...

Kako so šli pa prvi dnevi?

Pri nas je vse po starem. S septembrom sta šli punci v vrtec in to brez nobenih težav. Uvajanja praktično ni bilo, ker sta zagrabili vrtec kot da bi hodili tja že dve leti. Razen začetne viroze v septembru smo že ves čas relativno zdravi - to pomeni, da je sicer kašelj skozi prisoten, a brez vročine in drugih simptomov.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Dvojčki 2007
20.11.2009 8:07:58   
CUKRČEK
Emma, čestitke za Lejlouser posted image


Drugače je pa pri nas kar pestro in ni nikoli tiho. Dvojčka sta septembra začela hodit v vrtec in ni bilo še težav..tud uvajanja nismo imeli. Ful uživajo vsi trije  v vrtcu.

Drugače je pa Klara ful nežna punčka. Edino izsiljevat zna 100 na uro...predvsem z jokom. Aljaž je pa žleht ko 100 hudičev. Se mu oči kar svetijo od žlehtnobe. Skoz nagaja puncam. NAjbolj uživa, če babnce jokajo zarad njega , ko jim nagaja. PA se sploh ne sekira, če ga kregam..se mi vselo smeji v fris. ČE ga vprašaš, kaj bo počel ko bo velik, odgovori da bo lovil babeuser posted image Itak pa fuuul malo govorita. Skoraj da je prej rekel babe kot pa mamiuser posted image Znata pa fuul sladko rečt mamica, če kaj potrebujeta in bi se rada prikupila.

Sicer sta pa pridna in se imajo s starejšo sestrico ful radi. Tud v vrtcu ju hodi Manca gledat in se potem objemajo in lupčkajo.
Se imamo prav fletno. Edino jakost kričanja bi lahko vsaj enkrat na teden malo umilili, da bi se ušesa spočilauser posted image

Drugače se pa zdaj veselijo Miklavža. Aljaž pravi, da bo dobil avto, Klara itak Nodija, Manca pa flavto.

Sta pa sedaj začela gledat risanke, kar do zdaj nista hotela početi. Nodi je zdaj zakon...bo dvd pregorel. Klara ima enga malega nodija in  ga dan in noč nosi s seboj. Bohnedaj, da ga kdo pipne. Pol ga ji pa aljaž "pajsne" in leti  z njim stran in se uleže nanj, da ga Klara ja ne bi mogla vzet. Bolj ko Klara joka, večje je veselje in bolj se mulc smeji. In je spet ogenj v strehi.


< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 20.11.2009 8:11:42 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 27 [28] 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 27 [28] 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Novorojenček: Prvi dnevi doma
Porod je za vami, zdaj pa je čas, da se navadite na novo življenje s svojim dojenčkom. Poskrbite za dobro prehrano in či...
Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?