|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: LEŽALNIK???
14.10.2007 9:13:17   
kekec in mojca
Sama imam tudi ležalnik brez loka, pa sem se pri prvem znašla tako, da sem preko njega dala baby gym. Tako da mi teh igračk na loku sploh nismo pogrešali.

Poleg tega se da na našem baby gym-u igračke zamenjat, kar za ta lok nisem prepričana.

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: LEŽALNIK???
15.10.2007 8:44:17   
lunca2
Naš user posted image bo star 4  mesece in je rad v ležalniku, saj več vidi okoli sebe kot pa če leži.Imamo ga tudi z lokom. Ti ležalniki se meni zdijo uporabni, sploh ko naši malčki začnejo jesti kašice.
Mi imamo takega:

http://zaotroke.enakupi.com/large_image.php?productid=16555

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: LEŽALNIK???
15.10.2007 14:38:08   
sonchica
mi smo uporabljali fisher price kjer je 8 možnosti za nastavitev guganja + svetlenje luči + muzika in je mali bil ful zadovoljen + še sedaj pri 18 mescih kdaj sede v njega user posted image

_____________________________



(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: LEŽALNIK???
15.10.2007 19:22:36   
Annny
Pri nas je ležalnik bil eden najboljših (če ne najboljši) nakup od vse otroške opreme..zelo priporočam!

(odgovor članu msambo)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Rabljena oprema
nada56

Bi prodali/kupili otrosko opremo in igrače preko posrednika na internetu?

Da, bi prodal, ker se mi ne ljubi ukvarjati s tem (36%)

Da, vsaj nekaj dobim, sicer prodam sam ali podarim (26%)

Ne, otroske stvari večinoma podarim (19%)

Ne, se ne ukvarjam s tem (19%)


Število vseh glasov: 42

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!