|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Spanje dve leti starih otrok
14.10.2007 21:10:14   
Rubin.
Vsak otrok, kakor tudi odrasli, se zbuja ponoči, vendar zaspi nazaj. Zato je zelo pomembno na kakšen način ga uspavaš. Če zna otrok zaspati zvečer sam, bo tudi ponoči, ko se zbudi zaspal sam.
Mi smo živ primer, da to drži: jaz sem mojo malo mis navadila, da zaspi ob dojenju in ko se je ponoči zbudila ni znala sama zaspati, ko pa sem jo podojila pa je zaspala takoj. Ko sem ukinila nočno dojenje, se je zbudila še dve noči, od takrat dalje pa spi in tudi zvečer zaspi sama. Kolegica je imela podoben primer, samo da je on zaspal ob steklenički in je ponoči, ko se je zbudil zahteval stekleničko.
Nič nisi napisala, kako ga uspavate. Mislim, da je v tem težava, ker ne zna zaspati sam in rabi pomoč tebe ali pa atija. Ko boste rešili problem uspavanja bo tudi konec neprespanih noči.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Spanje dve leti starih otrok
14.10.2007 21:13:10   
Aja32
IZVIRNO SPOROČILO: bobek05

IZVIRNO SPOROČILO: Aja32

BTW - slovenščine še ne uporablja - uporablja čebljanje, tako da ga tudi vprašati ne morem kaj je narobe.... user posted image user posted image



Kaj pa če bi ga spraševala? Npr. pusti(m) (mami) lučko? ti da(m) (mami) pod glavico blazino? te zebe? ti (mami) prebere(m) pravljico? boš poslušal pesmico? boš pil pred spanjem? ipd.


Ne, mi ne odgovori... Ga sprašujem vse možne zadeve.. No, zdaj edino stvar, katero vem za kaj se gre, je DADA, kar pomeni duda... In tudi sam reče ali pa pokaže na dudo in reče DADA....

Ja, meni so tudi rekli, da do tretjega leta nekje so lahko problemi. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 27
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?