|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 2007
12.10.2007 17:42:05   
lumpa6
 o pa smo se preselileuser posted image user posted image user posted image

jaz sem pa danes imela g po porodu in je dejala da imam unetje zato da še vedno krvavim, dala mi je antibiotično mazilo in kanasten



pa moj sin se je vrnil z tabora user posted image user posted image

kolegica je pa malo pred 4 popoldne rodila hčiuser posted image user posted image z imenom tinka

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: septembrke 2007
12.10.2007 18:21:43   
NalLa
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

pred 2 dnevi, sva prek neta-soncek.si naročila varuško:

http://soncek.si/si/angelcare-ac301-r-naprava-za-zaznavanje-premikanja-dihanja-in-zvoka-i6694.shtml

a ima kera izkušnje s to?
danes je paket prispel na pošto, pol greva iskatuser posted image



Sandra jest jo imam in sem ful zadovoljna z njo. Sem tako malo bolj mirna, ker lepo gumb za zaznavanje premikanja prižgem in vem, da bo začel alarm tulit, če naprava ne bo zaznavala dihanja. Res pa je, da če zibko preveč gugam se ji malo zmeša in včasih tuli brez veze.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: septembrke 2007
12.10.2007 18:25:54   
NalLa
Meni je patronažna rekla, da je če kakec zelen, pomeni, da malega zvija user posted image

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: septembrke 2007
12.10.2007 18:47:12   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: NalLa

Meni je patronažna rekla, da je če kakec zelen, pomeni, da malega zvija user posted image

aja? možno...user posted image

nisva šla po paket, ker je moj končal delat šele ob 17h, takrat pa se pri nas pošta zapre, tak da gremo jutri zjutraj, ki dela pošta do 12h...


prej sem si sčrpala iz ene joške v 10 minutah dobrih 100mluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

enej pa je od tega spil dobrih 50ml, pol previjanje in po previjanju še mal zize-3minute


user posted image kaj je možno, da se enej na zizi v 10 minutah naje in poje več kot iz flaške, ker še zaj mu flaška ne diši kej preveč, dosti raje ima zizo


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: septembrke 2007
12.10.2007 19:49:58   
bodoča
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

user posted image kaj je možno, da se enej na zizi v 10 minutah naje in poje več kot iz flaške, ker še zaj mu flaška ne diši kej preveč, dosti raje ima zizo



Jaz sem si od začetka nekaj dni v bolnici tudi črpala in smo se  z med. sestro pogovarjale, da otrok veliko več "ven potegne" kot bilo katera naprava za črpanje v enakem času. Tak da je možno, ja.

Tako zdaj pa mišeka umit pa jest in potem upam, da spančkat. Lahko noč in želim vam vsem čim daljšo in mirno noč.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: septembrke 2007
12.10.2007 20:15:38   
guppy
user posted image  A smemo vzet Lekadol proti glavobolu? Že 4 ure mi razbija. Malo sem šla spat, pa ne pomaga, spila sem veliko čaja, pa nič. Mogoče reakcija na to vreme?

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: septembrke 2007
12.10.2007 20:29:48   
helenav
lahko Lekadol

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: septembrke 2007
12.10.2007 20:53:37   
jst86
ojla!
pa smo se končno preselile!!!user posted image user posted image user posted image  mi je kar mal škoda da se bodo enkrat naše čveke brisale.
Leona sem skopala in zdej spančka.kaj bopa noč prinesla bomo pa vidl. sm pa pogruntala da je naš mali tok len da se mu ne da vlečt jošk.in mi je zlo žov da sem mu flaško sploh kdaj ponudla.če se je sandra pohvalila z mlekom se bom pa še jst.user posted image  kokr mislm da mleka nimam,sploh ni tok švoh.sem si sčrpala 85ml iz ene v 10 minuser posted image .
lumpa vidiš kok je hitro minil teden!aja pa čestitke kolegici!!!

učeri sm šla pogledat kolegico v P.in kar nism mogla verjet,da je bil Leon pred enim mescom tok mičken in nebogljen.tamalga sm komi upala prijet(pol si me lahko predstavljate kako sem pri Leonu skakala 20 min okrog posteljice ko je prvič jokal ker res nism vedla kako ga dvigntuser posted image )


(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: septembrke 2007
12.10.2007 21:01:27   
PBJ
Evo še mene tukajuser posted image ...

KAKEC samo dojenega otročička je zlatorumene barve pa kar precej tekoč. Če je blato malce zelenkasto (kot špinačka)je baje res znak za krčke. Tudi meni je to rekla patronažna. Ana ima tudi vsaj 1x dnevno malo zelenega vmes.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: septembrke 2007
12.10.2007 21:08:20   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: guppy

user posted image  A smemo vzet Lekadol proti glavobolu? Že 4 ure mi razbija. Malo sem šla spat, pa ne pomaga, spila sem veliko čaja, pa nič. Mogoče reakcija na to vreme?


js sem si kupila daleron tablete proti bolečinam, ker smo jih dobivali v P za proti krčem maternice, ker je bolelo in mi je tut v lekarni rekla, da so daleron kot lekadol, da jih lahko vzame doječa mati, tako da brez problema vzemi


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: septembrke 2007
12.10.2007 21:22:52   
nena80
user posted image user posted image user posted image  za selitev!

Vas probam kar redno slediti, le za pisanje mi zmanjka časa,...ž

Moram pa danes pohvaliti mojega user posted image , smo bili zunaj in je od 16h pa do 19,30 spal, potem se je zbudil in sem ga nahranila in sem ga hotla še kopat, pa mi je na rami takoj za kupčkom zaspal user posted image   in adijo kopanje,...ampak mami nič jeznauser posted image user posted image , ker običajno ga zvečer uspavamo z jokom,... bravouser posted image maliuser posted image  in upam da bo spal oz. bil priden celo noč, kopanje pa prestavljeno na zjutraj, še dobro da je sobota!

Dojenje: Ni mi čisto jasno, koliko user posted image  sploh poje, dojim ga na eni zizi in ima dovolj za 2-3 h,... malo kdaj da mu moram še na drugi. Tudi črpala sem si po dojenju, pa ni nateklo niti 20ml, v najboljšem primeru pri polni dojki pa 125 mluser posted image  me je skor kap! Tako, da sklepam, da ima dovolj. Ne dajam mu nič čaja, nič mu ne dodajam in mislim, da je prav zadovoljen user posted image  ima pa tudi strašen sesalni refleks, tako da stalno nekaj sesa, če mu ne ponudim dude, je pa cela roka dobra ali pa prstek, kar dobi v usta to cuza, tudi pleničko, ko podirava kupček na ramiuser posted image user posted image , pravi sesalček in to že iz P,...

Je pa imel kar nekaj težav z krčki po kapljicah AD3, ampak moramo vstrajat, da ga ne bom prikrajšala vitamina A,...
In ko najbolj joka, ga prevzame user posted image , sicer začne še mami zraven user posted image ... Ima pa tako močan jok, da te kar ušesa zabolijo, če se spomni zajokat, ko podirava kupčka, kar zapiska po ušesuuser posted image  jao, to bo mali vražiček...

POZDRAVČEK VSEM MAMICAMuser posted image

user posted image user posted image  moram povedati, da se še kar nisem navadila, ko mi kdo reče " čestitam mamica", se kar stresnem in kar ne morem dojet, da sem sedaj res mamica in staršuser posted image user posted image user posted image  malemu zakladku...
Še eno leto nazaj mi je bilo to totalno nemogoče, ker smo ta mali zakladek čakali 3 leta...

No sedaj pa res neham, sem se kar malo razgovorila,....NOČKO



(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: septembrke 2007
12.10.2007 21:30:17   
LINA31
Živjo mamice,

evo nas, pa smo odprle novo rubriko. Upam, da bomo tudi tukaj tako pridno pisale, kot smo v času nosečnosti.
Žan je končno zaspal...bomo videli za koliko časa. Končno mi je uspelo, da po dojenju sesa še dudo, ker on si celo rokico v usta tlači. Kakšn bi rekel, da je lačen, po mojem pa ni, ker redi se fajn.
Moj user posted image  je šel zdajle malo ven na pijačko...mora še malo ŽAN-a za pit, ga še ni. Jaz upam, da bo user posted image  vsaj malo spal.
user posted image Vem, da je ena nekaj časa nazaj spraševala kako uspavate malčke, pa nisem zasledila odgovora. Torej? Jaz sem mu danes malo pela, pa je kar uspeval.
Joj...se že oglaša iz posteljice. Grem pogledat....

(odgovor članu nena80)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: septembrke 2007
12.10.2007 23:01:50   
nana 27
Kakec. Če jo kaj zvija, je malce zelen. Drugače pa lepo rumen. Guppy, lekadol lahko vzameš. Sandra, ja. Čisto možno, da se naje.Anab, ja dosti težje je z večimi. No, Lumpa je itak frajerka, ker jih ima še več user posted image  Mamice dvojčkov pa imajo vse pomnoženo z dva in to hkrati user posted image  Bomo že..samo, da so otroci zdravi. user posted image  Malce hecno vprašanje...ali so tudi vaši user posted image  že kaj plešasti? Maja je najprej izgubila laske na vrhu glave nad čelom in zdaj že spodraščajo nežni puhasti laski in očitno ne bo blond, ampak bo temnolasa user posted image  Miha je imel pa zadaj na glavi plešo in je izgledal kot menih. Prav zanimivo..vsak dan nekaj novega user posted image

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 6:58:32   
Anonimen
Jutro!

JUPIIII ZA SELITEV  user posted image

NAjprej: PikicaPokica je preseljena, ampak nima interneta. Pa že sprašuje, kaj se kaj dogaja na RR. Sem ji napisala, da jo že pogrešamo, da smo se preselile pa nisem videla do sedaj. Mogoče jo danes srečam kje v Celju.

Danes je spet bilo eno dooolgo jamranje. Pred kratkim sem jo previla in lepo oblekla in ker jo je cukalo še malo dojila. Pa mi je po podoju v treh 10cm lokih vse zbrhala. Menda od cele noči.
Sedaj pa preoblečena sladko spančka.

Jaz se nič ne sekiram koliko poje ali koliko spi.....kolikor ji paše. Po kmečki pameti.
Moram it....

(odgovor članu sonce78)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 6:59:44   
PBJ
Miha je imel pa zadaj na glavi plešo in je izgledal kot menih.


Enako je imel Jureuser posted image user posted image user posted image , Ani pa še nič ne izpadajo. Jih tudi nima veliko.

Sandra, Ana sesa največ 10 minut, največkrat pa v 7. minutah konča. Pa se zelo, zelo fajn rediuser posted image , tako da eni otroci to hitro opravijo. Jure je pa rabil najmanj pol ure, da je bil zadovoljen.user posted image

Nena, ti pa se že dolgo nisi oglasila. Tvoj pikec, pa je res pravil sesalčekuser posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 7:36:49   
LINA31
Dobro jutro,

noč je bila super. Spali smo od 00.00 do 4.45 in potem še do 7.00.user posted image user posted image user posted image

V album sem dala eno slikico od Žana...geslo je zan.
Dojenje...pri nama je čist odvisno kolk časa to traja. Če dolg ne je in je full lačen, potem na zizi ne zaspi in vleče kot norc okrog 15 oz. 20 min. Če pa je zaspanko, potem pa tud 45 min  traja, ampak s tem, da ga odstavljam, on pa čez 5 min joka, ker ugotovi, da je v posteljici.

Kakec...pri nas je večinoma rumen. Včeraj zvečer pa sem opazla, da je mal zelen. Očitno ga je res nekaj mučilo in je zato imel zelenga, pa še tečko je bil. Mogoče jaz ne bi smelo pojest čokoladnega ježka....hm???

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 7:37:54   
Anonimen
...no da nadaljujem:

Sandra....jaz imam tudi tega kengurujčka in ko Nežiki že nič ne pomaga, jo dam in nosim okoli. Je ful srečna notri. Včasih mi celo zaspi. Vedno pa ga imam v vozičku zraven, je fino, ker se včasih noče peljati, jo je treba nosit. Pa tudi v trgovino sem že šla s tem.

Dnevnik: ene par postov nazaj sem spraševala, če ga katera piše oziroma ureja. Jaz se trudim s kaligrafsko pisavo. Moram pa še slikice razporedit. Super stvar se mi zdi....

Temence
: na srečo jih še nima, nečakinja pa jih pri 3. letih še vedno ima.

Kakanje
: takšno, kot je opisala Dorotea. Rumeno kašasto, včasih celo delčki sluzi, velikokrat pa tudi samo rumena tekočina. Sem tudi že jaz spraševala P, če je OK, pa pravi, da je za dojene user posted image to normalno.

Kilogrami: user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image



(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 7:47:43   
PBJ
Z juretom greva počasi čevlje kupit, pa sem si sedaj mleko izčrpala, če bo atija prosila papcanje...user posted image  Najprej se je ona najedla, potem sem si pa še izčrpala in to 90ml. Za prvo silo že bo.

Jaz tudi urejam tisti dnevnik, o katerem piše sandra: TO SEM JAZ. Tega imam že za Jureta, za Ano pa sem tudi tega, ker je dober, pa še do 3. leta je. V dar pa sem še dobila DOJENČKOV ALBUM z ilujstracijami J. Reichman. Ta je samo do 1. leta pa v bolj v kratki obliki je. Ilustracije pa so krasne.

Poleg tega pa pišem za oba še svoj dnevnik o njunem razvoju, posebnostih, ....

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 9:50:42   
nana 27
Uspavanje. Kar v naročju user posted image  Nas še ni izučilo user posted image  Velikokrat zaspi sama od sebe v ležalniku pa za nočno spanje jo dam na pol spečo v posteljico. Ko odpre učke, pa dobi dudo in počasi zaspi z jamranjem in kriljenjem rokic.Kilogrami. Ne morem verjet, ampak v enem tednu je šlo še kilo dol user posted image  Se pozna, da je Majo malo več trebušček bolel pa še Miha je bil bolan in nisem imela veliko časa za jest.

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 10:17:50   
Anonimen
user posted image  ZA PRESELITEV!

Mi je pa kar malo žal za prejšnjim forumom. Pravzaprav mi je bilo lepo v nosečnosti (razen slabosti in nočnega lulanja)

Ampak sedaj imamo dojenčke. Mi odhajamo! Se tipkamo zvečer.

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 10:23:37   
surya
Bravo septembrkeuser posted image user posted image user posted image !

Dojenje: Mi smo včeraj celo popoldne po trgovinah letal. Pa še ni mi hotel prav jest. Sva večkrat probala v City centru, pa je glih tam, ko je stol a dojenje, točno na drugi strani zida fen za roke in so non stop tolkli po njem in mi je naredil sam par požirkov. Dejansko mi od 2h do 9h ni prav jedeluser posted image . Ubošček!
No, ko smo pršli domov, se je najedel. In potem celo noč točno na tri ure. Superca! Drugače je ful siten, če smo cel dan zdoma in skoz joka.

Drugače pa jeva, ko je lačen. Nobenega kompliciranja. Zdi se mi, da si je sam uredil nek ritem in teža tud fajn narašča, tako da...

Temenice: malo po obrveh. Baje pa, da so te napotki z oljem točni. Tako sem vsaj prebrala.

Kg: Ne vem, kaj naj rečem. Dejansko so mi ostali le še 3 kg plus 4 greha od prej. Hlač pa ne morem nobenih oblečtuser posted image . Nočem si pa nič kupit in sem ista že omenjena varianta: trenitka, teniske, čopuser posted image . Točno to, kar sem skoz govorila, da ne bom!

user posted image  Mi smo imeli včeraj že 7.tednov, pa še nič ne user posted image . Mam občutek, kot da je moj čist pozabu na mene kar se tega tiče. Kot, da sem zdej še sam mamauser posted image . Si bom vrtnarja nabavlauser posted image user posted image user posted image . Kakšna priporočila?

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 10:38:57   
lemavrica
ojla,

mi smo pa spali od 21.ure do 1.30, od 2h do 6h in od 6.30h do 9huser posted image . <Sva se tu midva fajn naspala.Zdej pa čakam da pride mož iz službe, je ravno danes moral imeti vpoklicuser posted image , pol gremo pa ven, bo zgleda danes lep dan.

Surya mogoče ti pa samo noče težit za user posted image , probajta se pogovort oz. mu omeni kaj te muči.

user posted image  Ob odhodu iz P sem imela malo manj železa ampak žal samo pogledam Legofer pa Jako že zvija. A ima katera kako idejo kaj naj jem da vsebuje železo, pa ni rdeča pesa, ker ta mi je fuj.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu surya)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 11:10:25   
Anonimen
Lemavrica, a misliš da lahko user posted image zvija od Legoferja? Ker ga tudi jaz jemljem in sem se ga z veseljem pripravljena odreči, ker tako hudo slabe krvne slike pa spet nimam...Kako pa je z železom in kalcijem? A te dva kaj vplivata na user posted image in krče? Ker je mene spet začelo po nogah ponoči trga in bi verjetno morala spet jemat železo in kalcij in ne upam, ker Žana že brez tega zvija.

Včeraj zvečer je imel spet grozne krče okoli 19h, pa potem takoj po kopanju in hranjenju ob 21.30, tako da je kričal še do 23h ko nor, pol pa kot da bi ga odrezali naenkrat neha, zapre oči in koma. Je potem spet spal 6 ur do 5h in potem še do 8h.
Sedaj leži v ležalniku in ves čas nekaj kokodaka, tak da spet vse na četrt zraven delam. Še to pišem v 4 delih malo po malo.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 11:12:03   
lemavrica
No kg so se pri meni ustavli na -3kg kar mi trenutno čist ustreza, saj če bi šla še malo dol bi mi ble skor vse hlače že prevelike. V bistvu se mi na kilah ne pozna toliko, sem pa hvala bogu zgubila veliko maščobnih oblog, zdej moram samo še mišice utrdit.
Ampak so se mi vrnili pa problemi s kožo, ki spet ratuje suha in se mi lušči. Sploh po obrazu je to groza, ker imam rdeče fleke in se folk pol spotika v to. Pa lasje so mi začeli izpadat, med celo nosečnostjo mi jih ni šlo toliko ven kot sedaj pri enem pranju user posted image .
Strije na prsih se mi tud kar množijo, sej ni čudno če se pa večkrat dnevno napihujejo in praznejouser posted image .

Si pa probam vsak večer vzet toliko časa da se po tuširanju še namažem s kremami in se pol bolje počutim. Tud oblečem se za doma tako kot prej oz. se probam izogibat kakim razvlečenim zadevam. Čop nosim pa že ves čas, tako da pri tem pa ni kake velike razlike.

Srček ja meni je patronažna rekla da bo Legoferju ga bo skor sigurno zvijalo in pol sem ga vseeno vzela in je bil res bogi. Vzela sem ga pa 2x z 1 tedensko razliko in vsakič ga je pol matralo. Je pa res da naš imam res občutljivo prebavo, skor nič ne smem jest. Ga pa vzamem takrat ko sem res že čist švoh in sama čutim da mi je železo ful padlo. Okol hodim bleda ko stena in poslušam od domačih kakšna sem, sam kaj pa nejuser posted image .

user posted image  Kaj ve pijete razen vode in kakšnega čaja? Jest si naredim še jabolčni kompot.



< Sporočilo je popravil lemavrica -- 13.10.2007 11:13:02 >


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 11:17:23   
Anonimen
Čau mamice!
user posted image user posted image user posted image  za selitev!!!

Lemavrica, jaz sem imela oz. imam tudi malo manj železa in bi prav tako morala jemati Legofer, vendar sem se mu odpovedala, ker to železo je res strup za naše user posted image . Zdaj jem veliko rdeče pese... V porodnišnici so mi svetovali konjsko meso, ker je super vir železa... user posted image  Ampak mi ne gre.

Sonce78, user posted image user posted image user posted image  za Vasjo!!!

Moj mišek pa je zaenkrat zelo priden. Čez dan se doji na 3 ure. Včasih se sam zbudi, včasih pa ga jaz zbudim, da dobi ritem. In delam tako kot srček. Najprej previjanje, potem pa dojenje. Zaenkrat nama tako uspeva. user posted image user posted image user posted image  Ima pa full močen sesalni refleks, tako kot tvoj nena80. Žal pa ga krčki mučijo vsak večer tam po 21h. Trenutno uporabljam Sab simplex, vendar v torek začnem s tistimi italijanskimi.

Mene pa daje full močen prehlad... user posted image

Lep pozdravček od naju!

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?