|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
13.10.2007 11:18:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 11:24:26   
Anonimen
Lemavrica: jaz sem v P dobila za železo ene tablete na H. Ko sem vse pojedla, sem začela jemat Elevit. Do sedaj nisem opazila, da bi zaradi tega imela Brina več krčev.

Drugače je pa v govejem mesu tudi dosti železa. Moraš pa zraven tudi C vitamin jest, da se železo bolje absorbira v telo - kar pa itak že vešuser posted image .

Carmy: a je to mogoče soor?

Grem pospravljat. Prehlad smo ukrotili, tako da gremo popoldan v Tivoli na sprehod. Komaj  čakam, da grem za malo dalj časa ven. Se mi kar meša med štirimi stenami.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 12:11:20   
PBJ
Evo mene na RR. Z Juretom sva kupila dvojne čevlje... Tako je bil priden v trgovini, da sva vse hitro porihtala. Mleko, ki sem si ga izčrpala je pa kar on spil, ker za Ano sem priklop prinesla domovuser posted image user posted image user posted image ...

JAz tudi jem železove tablete, ampak 1 na dan, ker če dve vzamem, sem zaprta, da je jojuser posted image ... PRi Ani pa ni nekih krčev zaradi železa.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 12:13:33   
guppy
carmy, možno da je soor. Omeni na pregledu!

žabonka, a misliš Hematopan?

Tole pa za vse nas:

Čoveku se smučilo da odlazi na posao svaki dan dok njegova žena stalno ostaje kod kuće.
On je želeo da ona vidi kroz šta sve on prolazi, te se pomolio: ''Dragi Gospode: Ja idem na posao svaki dan i radim tamo 8 sati dok moja žena samo ostaje kod kuće. Želim da ona zna kroz šta sve prolazim, i zato Te molim da dozvoliš da se njeno telo zameni sa mojim na jedan dan. Amen.''
Bog je, u svojoj beskrajnoj mudrosti, odobrio čoveku tu želju. Sledećeg jutra, naravno, čovek se probudio kao žena. Ustao se, spremio doručak svojoj partnerki, probudio decu, pripremio im odeću za školu, postavio doručak, spakovao užinu, odvezao ih u školu, vratio se kući i pokupio stvari koje su za hemijsko čišćenje, odneo ih na hemijsko, svratio u banku da podigne novac, obavio kupovinu, zatim otišao do kuće da ostavi namirnice, poplaća račune i sredi čekovnu knjižicu. Zamenio je pesak u kutiji za mačku i okupao psa.
Tada je već bilo 13 h te je požurio da namesti krevete u spavaćim sobama, opere veš, usisa, prebriše prašinu i prebriše pod u kuhinji; odjurio je po decu u školu i upustio se u prepirku sa njima na putu do kuće. Spremio im je mleko i kolačiće i pomogao im oko domaćih zadataka. Zatim je pripremio dasku za peglanje, pa je gledao TV dok je peglao veš.
U 16.30 je počeo da ljušti krompire i pere povrće za salatu,
valja svinjske šnicle u prezle i ljušti grašak za večeru. Posle
večere, očistio je kuhinju, uključio mašinu za sudove, složio
ispeglani veš, okupao decu i stavio ih na spavanje. U 9 uveče je bio iscrpljen a kako kućni poslovi još uvek nisu bili završeni, otišao je u krevet jer se od njega očekivalo da vodi ljubav sa ženom, što je nekako uspeo da obavi bez žalbi.
Sledećeg jutra, čim se probudio kleknuo je kraj kreveta i rekao: ''Gospode, ne znam o čemu sam mislio. Mnogo sam pogrešio kada sam zavideo ženi što svaki dan ostaje kod kuće dok sam ja na poslu. Molim Te, kad Te molim, dozvoli da se vratim u svoje telo.''
Gospod mu, u svojoj velikoj mudrosti, odgovori: '' Sine moj, osećam da si naučio svoju lekciju, i biću srećan da sve vratim onako kako je bilo. Samo, moraćeš da sačekaš 9 meseci. Prošle noći si zatrudneo.''

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 12:33:49   
sandra85
js pa ne razumem hrvaško...in se ne morem smejatuser posted image

no, smo šli prej na pošto po paket, pol pa še na en lep sprehod po naravi v Sečovljahuser posted image user posted image user posted image ,naila, ti praviš da imate to el. varuško?ti vse prav kaže? je kar občutljiva, vsak premik zazna, kar je meni SUPER, da ne bom skrbela, da se mu slučajno kej zaleti in ne slišim, saj sva ga probala dat not in ko je sam z rokico zamahal je že delalo TIK, TIK, TIKuser posted image user posted image user posted image user posted image sem prav vesela, super je ta stvar-se je splačalo dat malo več €
komaj čakam da jo zvečer preizkusiva!
namreč sem tako fobična, da si ga zvečer nisem upala dat spat v pojstlvo, dokler nisva šla midva spat in to je trajalo vse do polnočiuser posted image user posted image user posted image pa je spal v dnevni do takrat. zato, pa se je tak navadil da do treh ne zaspi!!!
danes ga bova probala dat ob 22h...čez par dni pa ob 21h spat

user posted image kdaj dajate vaše malčke spat?
user posted image po kolko minut dojite na obrok?
user posted image ko si (če si) črpate mleko, kolko si sčrpate v kolkem času iz 1 zize?
user posted image vaši malčki vlečejo dudo?
user posted image se že smejejo (ne podzavestno, ampak tak ko se igrate z njim)
user posted image kateri hrani se še izogibate?


mal vprašanj, tak da imate kej za delatuser posted image user posted image user posted image

moj sonček pa je učeraj vlekel dudo, takrat sem ugotovila, da mi ga sploh ni treba na vsako uro dojit, ker ima res ta sesalni refleks in bi sam sesal, saj ko se je jokal, sem mu dala dudo, jo je par minut vlekel, zaspal in še vsake tolko mal povlekeluser posted image drži pa jo sam, brez pomoči-res močno vlečeuser posted image
no, tak da se bom pohvalila, da se ne dojiva več vsako urouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ponoči pa za enkrat na tri ure, podnevi pa odvisno (učei je bilo mal na 2, mal na 3....)

< Sporočilo je popravil sandra85 -- 13.10.2007 12:35:12 >


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 12:58:25   
Anonimen

Guppy: ja, Hematopan sem dobila. 1 škatlo. Sem bila po CR prvič v življenju slabokrvna. Nisem vedela, da je to tako grozno zoprnouser posted image
Tole pa ni vic, ampak 100% resnicauser posted image

user posted image kdaj dajate vaše malčke spat? Med 23h in 24h. S tem, da itak prej že spi od 19h oz. 20h. Tako, da težko res rečem kdaj jo dava spatuser posted image
user posted image po kolko minut dojite na obrok? Toliko časa, kolikor traja, da poje. Vendar največ 20 minut na eni joški. Ponavadi se doji na eni joški približno 10 minut.
user posted image ko si (če si) črpate mleko, kolko si sčrpate v kolkem času iz 1 zize? Ne delam tega.
user posted image vaši malčki vlečejo dudo? Kakor kdaj. Ko ima krče, jo tako vleče, da se ji pozna odtis na ličkihuser posted image
user posted image se že smejejo (ne podzavestno, ampak tak ko se igrate z njim) Ja. Že kakšen teden. Pa oglaša se tudi že.
user posted image kateri hrani se še izogibate? Sveži zelenjavi in sadju. Pa tisto, kar mene že itak napenja, ne jem.



(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 13:11:09   
Anonimen
Sandra, Žan gre spat po kopanju in hranjenju ki se začne okoli 21h. Zaspi pa kar na joški, samo v posteljico ga odnesem v njegovo sobo.
Doji se v povprečju nekje 10-15 minut, pa včasih po kupčku še malo povleče ampak večinoma ne. Zvečer ga malo prisilim da več poje in ga zbujam (kolikor zmorem) da se res dobro naje in imam ponavadi mir naslednjih 6 ur.
Nič ne črpam.
Dudo ima že od P naprej, so mu prvo dale kar tam sestre, ker če ne je imel roke ves čas v ustih. Ima jo za tolažbo in športuser posted image , čim zaspi jo pljune ven. In tudi ni nujno da jo ima ves čas, če je noče mu je niti v usta ne spravim.
Smeji se že od začetka, vendar vem da to ni pravi smeh ampak samo refleks. Ampak ko se tako nasmeji mu zažari cel obrazek.
Nobeni hrani se posebaj ne izogibam. Svinjskega itak nimam doma, fižola nisem še jedla, pa svežega sadja tudi ne.

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 13:45:22   
Anonimen

kdaj dajate vaše malčke spat?
med 19 in 20 uro, ko se tudi njegova sestra pripravlja za spanje
po kolko minut dojite na obrok?
??? nimam ure, ne merim in se ne obremenjujem. saj sam ve koliko je lačen in koliko bo jedel
ko si (če si) črpate mleko, kolko si sčrpate v kolkem času iz 1 zize?
ne prakticiram
vaši malčki vlečejo dudo?
moj jo ima in enkrat na sto poskusov vleče. Običajno jo takoj pljune. Al pa kar bruhne, če mu jo tiščim v usta. Je očitno zelo občutljiv in se mu stvari gabijo
se že smejejo (ne podzavestno, ampak tak ko se igrate z njim)
ja že kak teden, pa "govori" tudi že, kakšne dva tedna
kateri hrani se še izogibate?
nobeni. je pa res da se držim tega, da če mi kaj paše, to jem. In npr. stročnice mi ne potegnejo.

mal vprašanj, tak da imate kej za delat



mi je všeč ko praviš, da "bomo imele kaj za delat"...

Zgodbica je pa RESNICA in ne vic!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 14:59:16   
guppy
Evo nas z 2-urnega sprehoda user posted image

user posted image kdaj dajate vaše malčke spat?
Ponavadi okoli 22-23h, da prespita noč (do 5.-6. ure zjutraj)

user posted image po kolko minut dojite na obrok?
Hranimo po steklenički... vzame nam približno pol ure na malčka s podiranjem kupčka vred.

user posted image ko si (če si) črpate mleko, kolko si sčrpate v kolkem času iz 1 zize?
Iz ene, hmmm. Recimo v 5-7 minutah se sprazni, načrpam pa od 60-150 ml.

user posted image vaši malčki vlečejo dudo?
Jap. Na najino srečo še posebej radi takrat, ko je jok in stok. Da ne bo pomote - brez kakšnih sladkih kapljic in podobnih trikov.

user posted image se že smejejo (ne podzavestno, ampak tak ko se igrate z njim)
Marko se smeji kot nor, Maja pa bolj malo.

user posted image kateri hrani se še izogibate?
Surovemu sadju in zelenjavi. Jem čokolado, oreščke, leko in mlečne izdelke...

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 14:59:54   
nana 27
Guppy, user posted image user posted image user posted image  si ga moram za "hude" čase shranit user posted image  Carmy, bele razjedice bi lahko bile soor. Naša pediatrinja je ob pregledu ust pri Maji komentirala, da imajo tako miceni radi soor in da mora pogledat jeziček in po ustih. Sandra,  kdaj dajate vaše malčke spat? Od 23. do 24. ure.
po kolko minut dojite na obrok? Odvisno - od 5minut do urico, če zraven spi in podirava kupe vmes.
ko si (če si) črpate mleko, kolko si sčrpate v kolkem času iz 1 zize? Ne črpam. Črpam samo, če me vse boli, ker je obrok prespala.
vaši malčki vlečejo dudo? Ja, ampa ne vedno.
se že smejejo (ne podzavestno, ampak tak ko se igrate z njim) Se smeje, ko ji s prstkom okrog popka rišem sončka in jo ogovarjam pa moji mami se smeji samo, če jo ogovori.
kateri hrani se še izogibate? Izogibam se vsej hrani, ki je nevarna za krčke. Me kar srce boli, če ji ne morme pomagati ob zvijanju in bi preveč sama sebi očitala, da sem jaz kriva za njene težave. Bom še kakšen mesec tako potem pa hop na hladilnik in omaro s piškoti. Leamavrica, jaz pijem čaj, vodo in jabolčni kompot user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 15:50:02   
sevenka
user posted image kdaj dajate vaše malčke spat? Med 23h in 24h.
user posted image po kolko minut dojite na obrok? Največ 20 minut na eni joški. Potem pa še na drugo joško. Če je pa premalo, pa ji dam dodatek.
user posted image ko si (če si) črpate mleko, kolko si sčrpate v kolkem času iz 1 zize? Ne delam tega.
user posted image vaši malčki vlečejo dudo? Vedno po obroku ali ko jo dajem spat.
user posted image se že smejejo (ne podzavestno, ampak tak ko se igrate z njim) Ne žal še ne, komaj čakam, da se bo odzvala.
user posted image kateri hrani se še izogibate? Fižolu, zelju, kislim stvarem.

Mene pa zanima, kadar ji dajem po flaški za jest, je ena luknjica na cuclju ful prevelika.

user posted image Ali obstajajo različni cuclji za flaške, z različno velikostjo luknjice?
Kaja namreč tok poliva, ko je iz flaške. Pa ogromno zraka poje zraven, da potem skos bruha. Imam pa Aventovo flaško z eno luknjico in se mi zdi, da je prevelika luknja.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 16:09:07   
PBJ
Ali obstajajo različni cuclji za flaške, z različno velikostjo luknjice?


Ja, imaš različne cuclje. Piše gor, ko kupiš. ZA začetek je majhna luknjica.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu sevenka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 16:13:20   
sonce78
Lemavrica jaz tudi pijem Elevit zaradi železa že od prvega dne po porodu in moj sonček nima težav - tok tok.

kdaj dajate vaše malčke spat? Ob 22h - 23h, če že prej ne zaspi.

po kolko minut dojite na obrok? Približno 15 - 20 min, če vmes ne zaspi. Včasih je cel proces dolg tudi 1 uro.

ko si (če si) črpate mleko, kolko si sčrpate v kolkem času iz 1 zize? Si ne črpam, sem si pa v porodnišnici, ko so mi ukinili dojenje zaradi zlatenice in sem načrpala  70 - 100 ml v 10 min.

vaši malčki vlečejo dudo? Je ne mara.

se že smejejo (ne podzavestno, ampak tak ko se igrate z njim) Zaenkrat še ne, sem pa danes opazila, da me že več časa opazuje in čebljati je začel. user posted image

kateri hrani se še izogibate? Surovi zelenjavi in sadju, fižolu, zelju, jajcem, čokoladi in oreščkom. Ko bo star 1 mesec bom počasi začela uvajati tudi te stvari.








_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu sevenka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 17:12:00   
LINA31
Železo....pijem Floravital. Res full pomaga.


user posted image kdaj dajate vaše malčke spat? Ponavadi med 23.00 in 24.00 uro, da bi zdržali čim dlje v jutro. Drugače pa tudi že prej spi.
user posted image po kolko minut dojite na obrok? Čist odvisno. Skušam dojit maksimalno 20 - 30 min, ampak če zraven zaspi, to traja tudi dlje.
user posted image ko si (če si) črpate mleko, kolko si sčrpate v kolkem času iz 1 zize? No, tukaj imam pa tudi jaz eno vprašanje....jaz si očitno sploh ne znam črpat, ker mi nič ven ne priteče. Imam pa aventovo črpalko...kaj lahko delam narobe???????
user posted image vaši malčki vlečejo dudo? Ja, končno...in sicer čist mičkano od Chiccota je zagrabil. Od Nuka mu je očitno še prevelika.
user posted image se že smejejo (ne podzavestno, ampak tak ko se igrate z njim) Ne.
user posted image kateri hrani se še izogibate? Surovi zelenjavi in sadju, razen bananam. Zdaj se bom še čokoladi, ker mislim, da ga po njej zvija.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 17:30:37   
sandra85
kaj ne napenjajo banane??? js jih ne upam jest, jem pa jabolke

js imam 3 različne dude in edino nukovo iz kavčuka sprejme, druge pljune vn, ker je sama plastika!

js imam tut aventovo črpalko..nevem, kaj bi lahko delala narobeuser posted image močno jo na joško pritisni (prekuhaj prej!!! ker se mi zdi da una plastika mal skupaj zleze)
ma meni ful vleče, tut če dam postrani zizo not...nevem kaj bi bilo lahko...

sem danes eneja tako zamotla, sva se igrala, pogovarjala, skoraj 1 uro previjala(sem zračla ritko),.....da še zaj spi, pa se je dojil ob 15huser posted image user posted image


no zaj se zbuja


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 17:43:57   
Anonimen

user posted image kdaj dajate vaše malčke spat? Med 21.00 - 22.00 (ampak včasih ne uspe)

user posted image po kolko minut dojite na obrok? Je velik zaspanec in po 3 minutah zaspi. Prvo ga rukam pod brado, ko pa to ne pomaga - podirava  kupček,..  Tako, da včasih traja od 15 - 45 minut. Nikdar ne vem koliko je pojedel, ker večno spi. Ampak včasih hoče naslednji obrok po 1,5 uri včasih pa po petih.user posted image

user posted image vaši malčki vlečejo dudo? Pogosto - navadno je duda signal za lakoto, ker ko je sit jo pljuva ven.

user posted image se že smejejo (ne podzavestno, ampak tak ko se igrate z njim) Najlepše se mi nasmeji, ko je konec nočo (teme) in zagleda moj obraz. Smeji pa se tudi med previjanjem, ko telovadiva in mu zraven prepevam.
 
user posted image kateri hrani se še izogibate? Stročnicam, svežemu sadju in zelenjavi (razen jabolk, paradižnika in zelene solate). Predvsem pa ne uporabljam popra.



(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 17:53:04   
sandra85
midva dava eneja spat med 23h in 24 tako kot večine od vas, pa mi moj vsak večer pravi, kaka starša sva da dava otročiička tako pozno spatuser posted image
js ga dam pozno tut zaradi tega, ker ga ponoči ne previjam in bi bila mal predoga od 21h-6h
previjam ga med 6-7h odvisno, kdaj se zbudi

trenutno mi je danes 2. napolnil plenicouser posted image user posted image user posted image ker mi že cel teden kaka zelo malo-ga grem spet previt, pa rito luftatuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 18:27:50   
sonce78
user posted image user posted image user posted image Punce kdaj ste vi zamenjale planičke iz 2-5 kg na 3-6 kg? Plenička 2-5 kg mu zmeraj prepušča (predpostavljam, da je premajhna) 3-6 mu pa seže skoraj do podpazduhe user posted image

_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 18:41:03   
lumpa6



IZVIRNO SPOROČILO: sonce78

user posted image user posted image user posted image Punce kdaj ste vi zamenjale planičke iz 2-5 kg na 3-6 kg? Plenička 2-5 kg mu zmeraj prepušča (predpostavljam, da je premajhna) 3-6 mu pa seže skoraj do podpazduhe user posted image




jaz uporabljam tiste 3 do 6 kg pa so ok

(odgovor članu sonce78)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 18:44:44   
Anonimen
user posted image Jaz sem ugotovila da sem tako pametno kupla plenice še pred porodom, da sem pomotoma kupla dvojne Pampers 2. In čisto po sreči sem najprej odprla Pampers 1 in včeraj odprem spet tretje pakiranje in ugotovim da so noter večje plenice. Ampak Žana to čisto nič ne moti, meni pa se mi zdi da ga lažje not zavijem in da je bolj "zapakiran", zato smo pri 3 tednih že na večjih plenicahuser posted image .

user posted image Ali katera ve kdaj se izoblikuje končen odtenek barve oči? Ker vem da se spreminjajo, ne vem pa kdaj je nekje tisti čas ko je barva "končna".

Jaz sem Žana dala ob 12h na kavč spat na trebušček, ker mu tako res najbolj paše in je že spet potegnil 5 ur, tako da sem ga morala kar prisilno zbudit, ker bi še spal. Sedaj se malo bojim kako bo ponoči s spanjem. Pa krče čakam vsak trenutek, upam da jih ne bo oz. v čim blažji obliki.
Tako je danes celo sprehod prespal, ker dokler sem ga previla in nahranila je bila ura že 6, to pa je prepozno za na sprehod. Bomo šli jutri 2xuser posted image .

(odgovor članu sonce78)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 18:51:52   
sandra85
mi smo na pampers 2 že od 2. tedna starosti, pa so mu še ok...mislim pa da bom šla kmalu na 3

25.10. imamo 2. pregleduser posted image user posted image user posted image komaj čakam!!!!!!!!!!!!!!!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 18:56:49   
sonce78
Hvala punce, očitno bomo morali prešaltati na Pampers 2, če nočem cele dneve umazanih bodijev in hlačk prati. Bo pa pač imel all inclusive - plenička + moderček user posted image

_____________________________

Čudovito je biti mama!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 19:10:39   
NalLa
IZVIRNO SPOROČILO: srček

.

user posted image Ali katera ve kdaj se izoblikuje končen odtenek barve oči? Ker vem da se spreminjajo, ne vem pa kdaj je nekje tisti čas ko je barva "končna".




Jest sem slišala da pri 6 mesecih, ampak ne vem če je res, ker sem sama imela še pri enem letu čisto živo modre oči, tako, da me še danes eden družinski prijatelj kliče modrooka, pa imam zelene očiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 19:12:57   
NalLa
Sandra midva zvoka pri ticu nimava prižganega, ker bi samo motil, mi je dovolj, da utripa lučka. Alarm je pa tako in tako zelo glasen, tako da ga ne morš preslišat. Se pri nama dostikrat prižge, ker ga pozabiva izključit, ko Lana vzameva iz zibke. Drugače dela naprava dobro edino močno zibanje pri zibki jo zna zmest.

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: septembrke 2007
13.10.2007 19:36:34   
jst86
Lemavrica in srček krčki so možni zaradi železa.jst sm ga nehala jet po enem tednu-po nasvetu patronažne. kri sem imela slabo zaradi velike izgube krvi,zdej je ok.se je samo izboljšalo. jedla sem veeelik špinače pa vsak dan zrezke. mam hemoglobina 172. a kera ve kok je normalno?

lemavrica jst pijem samo za harmony,že celo nosečnost sm jo ker druzga sploh ne spravim vase.tko da po bajti skoz s flašo hodimuser posted image  no pa še 2x na dan čaj za dojenje.

user posted image : moj je tud po moje že mal pozabuuser posted image .no pa sej mam še zmeri mal čišče,tko da ne more bit nč.men je grozno to ker je moja samozavest res na dnu al pa še globjeuser posted image .mi je nenormalno da bi bla komu všeč.tko da ti surya jst zlo težko svetujem.ti ga kar naskoč pa bouser posted image


user posted image kdaj dajate vaše malčke spat?  okrog 23h naj bi zaspal
user posted image po kolko minut dojite na obrok? 15-30 min
user posted image ko si (če si) črpate mleko, kolko si sčrpate v kolkem času iz 1 zize?10-20 ml,v slabih 10 min 
user posted image vaši malčki vlečejo dudo?  ja,ko je duda ga briga za vseuser posted image
user posted image se že smejejo (ne podzavestno, ampak tak ko se igrate z njim) ne,je pa dons tko lepo sodeloval ko sva se pogovarjala,da sem se kar topila
user posted image kateri hrani se še izogibate? sveže sadje in zelenjava,ne jem začinjenega,čim manj slanega,salam ne jem,morska hrana,hmmm...jst še vesno jem tko kot svetujejo pri prvem tednu.mi je pediatrinja rekla naj še nekaj časa merkam.

lina jbodi vztrajna.men tud takoj ne teče ven,čez neki časa pa začne špricat na vse strani.moram sigurno v prazno črpat kake 3 min.pa pri meni bolj teče če ne pritiskam preveč na dojko.

sonce nama prepušča tud 3-6.št. 3 pa ne,pa mu je tud skor do podpazduheuser posted image

sandra vidva mata že tok hit pregled?kako mate ostale?midva mava naslednjega pri 3h mesecih-torej decembrauser posted image

mi smo bli dons na sprehodu skor 3 urce.Leon je skoz okrog gledu-vse je bolj zanimivo kot spanje.se mi zdi da čez dan skor nič ne spi-ga za dalj časa zmanjka šele okrog 17h.
drugače pa jst tud uvajam sistem od srčka ampak je tale sprehod dons vse porušu.tko da spet začenjamo.

user posted image kako imate urejeno prebavo?se je že stabilizirala?kaj še poleg tuširanja z mrzlo vodo pomaga pri hemeroidih? jst mam že od poroda probleme.

user posted image mogoče kera uporablja aptimil comfort?meni se zdi da je bolj gost in ful bolj smrdi od ostalih.pa vam?pripravljen je točno po navodilih,rok uporabe je tud ok.

uf sem spet dolga, se opravičujemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?