|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 18:09:43   
Anonimen
Spet dogaja. Vsak naj piše kar hoče. Verjamem pa itak samo tistim, ki jih poznam tu na RR. Tako preprosto je lahko tu na virtualnem RR.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 18:14:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Meni bi bilo zelo nerodno, ce bi nekomu, se posebaj neznancem na forumu, razlagala o svojem mozu, ces kaksen bedak je.
A vas je kdo prisilil da se z njim porocite? Vam je kdo drzal pusko ob glavi?
Jaz se nisem porocena, a ce bom, bom po lastni volji in ne bom pljuvala v lastno skledo.


Meni ni nerodno, nerodno je lahko njemu, ker je pač bedak. IN ne, ni mi nerodno, da živim z njim, ker je tako vsak nov dan drugače pester, kot Fores Gump, ki je rekel, oz. njegova mama: Življenje je kot bonboniera. Nikoli ne veš, kaj dobiš.

Ljubica, ko boš pa nekaj let preživela s svojim, pa ko bosta polizala smetano, se pa spet kaj oglasi. Saj si lušna, za popestritev. Jaz imam take vedno rada.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 18:27:46   
mami_miki
jaz pa mislim, da ni razlike pred poroko in po njej...se poročiš in je vse drgače...to mislim, da ne drži, če pred poroko vse ne štima, tud pol ne bo...pa če je prej kao bedak, nebo potem nič manjuser posted image

zam poroka nič ne spremeni in ni nič bolj "moj". lahko se imaš rad čist isto, če si poročen ali pa ne...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 18:30:28   
mami_miki
jaz tud pravim, da piše pač kdo kar hoče...mogoče pa se nima komu potožit ali pa drgače ne zna...hvala bogu če tak način izražanja na teh forumih komu kaj pomaga...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 18:34:17   
karmy
ena spet spušča svoje frustracije ....prav smešnouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 18:37:43   
Anonimen
Oh lubica, mogoče pa tvoj na nekem avto forumu ravno jamra, kako zateženo žensko ima. user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 18:37:52   
mami_miki
ne vidim nobene, v zgornjem sporočilu...pravim, da naj pišejo, kar hočejo...mi je zanimivo brat, kaj se folku dogaja...očitno si ti zafrustrirana, če ne prenašaš frustracij...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 19:00:20   
zorica
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Oh lubica, mogoče pa tvoj na nekem avto forumu ravno jamra, kako zateženo žensko ima. user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 19:20:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Meni bi bilo zelo nerodno, ce bi nekomu, se posebaj neznancem na forumu, razlagala o svojem mozu, ces kaksen bedak je.

Enim je pa nerodno svojim znancem in prijateljem to razlagat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 19:25:13   
Anonimen
Zakaj bi blo koga sram, saj večinoma pod anonimno pišejo tko da večina ne ve o kom teče beseda.
Al pa če neb. Vsak se sam odloči kolk v intimo se bo spuščal v javnosti. Verjetno je pa marsikomu lažje tukaj gor pojamrat k pa nekomu k ga pozna. Pa marsikaj je tud v efektu napisano in ni vse tako črno belo kot beremo. Včaših se pač človek rabi skašljat. Nič sramotnega ne vidim v tem.

Kar pište....k drgač bo men dolgčasuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 21:16:06   
caillou
Meni bi bilo zelo nerodno, ce bi nekomu, se posebaj neznancem na forumu, razlagala o svojem mozu, ces kaksen bedak je.


Pred kom ti bi bilo pa pravzaprav nerodno user posted image  ? Pred sabo (btw nihče te ne prepozna, če nočeš), pred možem (tudi njega ne), ali pred anonimno rituperko recimo ?



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 21:33:52   
purple
V vsakem zakonu pride do težav, raznih kriz.... Takrat je najlažje svojo dušo spucat in to je najlažje neznanim ljudem. Nekje moraš dati ven, kar se ti nalaga. Ko si jezen na partnerja izrečeš tudi glupe izjave. Zaradi tega te ni treba biti sram.
Ljudje smo si različni.

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 21:47:31   
mamči
A ne da. Bom mogla it iskat pravega, če anonim tako pravi user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 21:48:20   
mama54
Mamči,brez veze.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 21:48:49   
Anonimen
ne, men ni nerodno pisat o tem, da imava včaih s partnerjem težave. in pišem pod anonimno, ker bi rada, da vsi drugi vejo, da je moj partner popoln user posted image

mi je pa neumno (in to res NEUMNO),  ko mi kdo napiše: a nisi prej vedela, s kom si? a je sedaj popolnoma drug človek kot prej npr. pred rojstvom otroka? še posebej od kake ženske, ki še ni rodila in nima pojma, kako se stvari po porodu spremenijo. ali pa tisti nasveti, da bi se takoj vse ločile in popokale kovčke user posted image
ampak to pač vzameš v zakup. tud tile niso popolni, kot moj partner. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 21:49:26   
mama54
Na take se sploh ne ljubi dajat komentarje.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 22:17:59   
artista7
ma ene ste s takelim anonimnim provociranjem prav dosadne. Moj pogled je tak, da pod anonimen se vpišeš takrat, ko ne želiš da se točno ve vsak, kdo je tisti (ti) ima problem in rabiš samo rešitev. Mi je pa blesavo tkole zlorabljat anonimnost da se provocira... kr neki no. in zakaj ne bi rekla kaj slabega o njem - saj tudi jaz nisem svetnica, on pa ne svetnik, in tudi on kaj reče ko je jezen, čez mene... ERGO?!

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 22:54:03   
Raho
A ne ge nekako tako:

ZAKON JE KRIŽ NAMAZAN Z MEDOM. Med poližeš, križ ostane.

Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: A vas ni nic sram?
14.10.2007 23:39:45   
m76
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Meni bi bilo zelo nerodno, ce bi nekomu, se posebaj neznancem na forumu, razlagala o svojem mozu, ces kaksen bedak je.
A vas je kdo prisilil da se z njim porocite? Vam je kdo drzal pusko ob glavi?
Jaz se nisem porocena, a ce bom, bom po lastni volji in ne bom pljuvala v lastno skledo.




Ne.user posted image  Ti pa zavidam veš.. sploh ne veš kakšna srečnica si/boš, ker ti ne bo nikoli narodno. Vsaka čast ti.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: A vas ni nic sram?
15.10.2007 5:27:18   
dory
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

Verjetno vas je res sram, zato ste pa vse anonimne user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image tale je dobra jauser posted image

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: A vas ni nic sram?
15.10.2007 8:31:38   
slovenka
no, nekam je skrenila ta debata...

jaz sicer razumem point foruma, ste pač anonimne in napišete, kakšnega bebca imate za moža... ampak se po svoje strinjam z avtorico te teme, mene v realnosti ful moti, ko poslušam ženske, ki kar govorijo čez svojega - mi imamo kar nekaj znank, ki naši mami skoz govorijo, kak pijanec je njihov ded in ono in tisto, pa ne gre za kake njene najboljše prijateljice... pa sem jaz enkrat rekla, pa kako da je potem poročena z njim in je ena rekla, pa saj se imama rada... samo ne vem, kakšna je to ljubezen. Res. Jaz čez mojega nikoli ne govorim, pa sva poročena... pa če bi koga slišala govoriti kaj slabega o mojem, bi se takoj zbunila, enako bo veljalo za moje otroke, velja za moje starše... se mi pa zdi, da skoraj nobena ne govori slabo o svojih otrocih, so sami srčki, pa ne vem, če je res tako. Sem pa prepričana, da moj ne bi na kakem forumu slabo pisal ali pa okrog slabo govoril o meni in tako tudi jaz tega ne počnem, se o vsem dogovoriva, tako da ne pristajam na to, da to ni mogoče. Samo vztrajne morate biti, da ne dovolite, da bi se moški navadil ne vas poslušat oz. na uhah sedeti - morate na pravi način povedat, če vas kaj moti, ne pa z besedami v stilu ' kaj mi po glavi serješ', kaki cepec si ipd. Se morate zavedati, da dnevi in leta hitro grejo in če je večina dni v sporu, kje je potem smisel...
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: A vas ni nic sram?
15.10.2007 8:57:28   
sneguljčica
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

mene v realnosti ful moti, ko poslušam ženske, ki kar govorijo čez svojega - mi imamo kar nekaj znank, ki naši mami skoz govorijo, kak pijanec je njihov ded in ono in tisto, pa ne gre za kake njene najboljše prijateljice...


Meni se pa zdi ravno to razlog... Če bi se mi zgodilo kaj hudega s strani mojega, bi lažje napisala to tukaj, nekaj ljudi bi me popljuvalo, nekaj bi me potolažilo, nekateri bi mi dali nasvet. In bi šlo mimo. Če pa grem znanki razlagat, kakšno težavo imam, bo ona to povezala z vsemi dogodki naprej in nazaj in se bo do konca življenja govorilo vsem okoli kakšen je moj tip, ali pa kakšna sem jaz, ker tega na njemu ne maram. Prav predstavljam si kvante v stilu - saj ni čudno, da je tako in tako... ja zdaj je pa noseča, ker misli, da bo s tem zglihala... zihr ne praznujejo rojstni dan, ker sta skregana... zadnjič je bil na pijači z eno žensko, zihr ima drugo...
"Problemček" me bo tako spremljal celo življenje, tu na RR pa gre mimo... Pač nimam take prijateljice, ki bi ji lahko tako zaupala, da bi ji šla pripovedovat neke intimnosti in se nebi bala, da bom slišala od koga drugega nazaj v drugačnem kontekstu, ali da bi ona nanj potem gledala z drugačnimi očmi.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: A vas ni nic sram?
15.10.2007 11:10:21   
tanikaa
Jao, pa saj ni res. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: A vas ni nic sram?
15.10.2007 11:11:46   
Stefka
Se strinjam s Sneguljčico.
Vsak je kdaj "runkl", tudi me, pa to še ni nujno tragedija. Znancem je pa ne razlagaš, ker iz tega potem rata cel halo?! Nekam pa mora it frustracija, je takoj bolje user posted image .

(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: A vas ni nic sram?
15.10.2007 11:13:14   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Jao, pa saj ni res. user posted image


tud jaz ne morem verjetuser posted image ...brez komentarja....

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?