|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje bi lahko dobila denar?
16.10.2007 7:44:54   
lory05
Naslov je res smešen, mislim pa resno.

Torej tako: zanima me, če kdo ve, kje bi si lahko izposodila (vem, da se nekje da) za določen čas npr. 1 leto večji znesek denarja cca 100.000 eur.
Toliko kredita ne morem dobit, ker po plačilni listi nisem toliko kreditno sposobna. To bi lahko zavarovala s hišo, ki je vredna vsaj 3x toliko.
S sposojenim denarjem pa bi dokončala drugo nepremičnino, ki bi jo nato prodala, da vrnem dolg in da mi še malo ostane.

Za kakršnokoli informacijo se vam zahvaljujem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje bi lahko dobila denar?
16.10.2007 7:48:15   
Marogica
Pojma nimam. Ni mi sicer jasno, kako bi lahko v 1 letu vrnila toliko denarja, če nisi kreditno sposobna...OK, to sicer ni moja stvar...Zakaj pa ne bi nepremičnine kar takšne prodala, brez da bi v njo karkoli vlagala?Ker če imaš namen toliko vložiti, bi jo morala nato tudi za najmanj 100.000€ več prodati, kot je sedaj vredna, drugače boš prodala z izgubo. Malo si preračunaj...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje bi lahko dobila denar?
16.10.2007 8:24:51   
nuala
Ne vem, ampak vprašaj na banki.
Morda bodo zahtevali še kakšnega poroka.
Za zavarovanje pa lahko daš nepremičnino, ki jo imaš namen zrihtati.

Si pa res dobro preračunaj ( stroški kredita, predračun za obnovo nepremičnine, možna dosežena tržna cene nepremičnine pred in po obnovi, čas do prodaje nepremičnine ).



_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje bi lahko dobila denar?
16.10.2007 9:30:18   
srursa
Mogoče kaka zastavljalinica.user posted image

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje bi lahko dobila denar?
16.10.2007 9:45:23   
Spark
Jaz v razne zastavljalnice ne bi hodila, ker se mi zdi da je to en sam nateg. Da ti se ne bi zgodilo, da ostaneš samo z dolgom brez nepremičnine.
Drugače pa se mi zdi, da v NLB banki dajejo hipotekarne kredite, kjer zastaviš nepremičnino, gre pa za kratkoročno obdobje do 12 mesecev, in potem to nepremičnino ali daš v najem ali prodaš in odplačaš kredi. Zdej, čist točno ne vem, kako in kaj, pojdi se pozanimat.

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje bi lahko dobila denar?
16.10.2007 10:40:26   
Taula
Najbrž bi lahko dobila denar pri kaki zastavljalnici, ali pa kaki firmi ki posoja denar. Vse to je seveda lahko zelo riskantno in na koncu te lahko nategnejo, tako da moraš vzeti v zakup to tveganje.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje bi lahko dobila denar?
16.10.2007 14:10:43   
Anonimen
Cene nepremičnin padajo, tako da ti te poteze močno odsvetujem. Vem pa kaj misliš točno. Res premisli, če se splača tole reskirat.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje bi lahko dobila denar?
16.10.2007 15:16:00   
lory05
Najprej vsem skupaj hvala za odgovore. Vse sem milijonkrat preračunala in take nepremičnine, kot je zdaj, se mi ne splača prodat, ker dosti zgubim. Če samo malo obnovim, dobim veliko več. Tako da lahko vrnem ta dolg in mi še nekaj ostane.

Taula, ravno to sem mislila, kakšno firmo, ki posoja denar. Ampak ne vem za nobeno tako firmo, pa sem mislila, če katera ve za kaj takega.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje bi lahko dobila denar?
16.10.2007 22:48:59   
Anonimen
Izogibaj se "izposojevalnic", Lory, ker niti obresti ne boš sposobna pokriti. Tudi s prodajo ne. O tem lahko kakšno rečeva, ko se narišeš na tisti obljubljeni kavi pri meni. Najpametneje je, da daš hišo (najbrž tisto ta staro, a ne?) z zemljo (parcelo) vred pod hipoteko na banki, banka pa ti do dala 80% ocenjene vrednosti. To najbrž bo cca. 100.000€. Obnovi hišo in potem pojdi na banko po dovoljenje za prodajo. Tako, kakor si nam, tako še njim razloži - dolžna sem vam 100.000€, vrnila vam jih bom od kupnine za prodano hišo in razliko obdržala. Lahko pa tudi banka vzame hišo, ampak ne boš dobila več kakor 75% (gre na dražbo). Kredit bi sicer plačala, ampak tebi ne bi nič ostalo, kar je pa bistvo.

(odgovor članu lory05)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje bi lahko dobila denar?
17.10.2007 10:55:50   
jade1
Izogibaj se raznim izposojevalcem in zastavljalnicam, ker te bodo "nategnili" po dolgem in počes. Nabili ti bodo take obresti, da boš na koncu rabila kredit, da jim poplačaš "dolg".

(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje bi lahko dobila denar?
18.10.2007 9:40:39   
Anonimen
Vzemi kredit z zastavo nepremičnine....aja sej ti ga navje dal...kaj pa lizing? tam ne komplicirajo ponavad tok...

(odgovor članu jade1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje bi lahko dobila denar?
18.10.2007 9:45:24   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: lory05

Najprej vsem skupaj hvala za odgovore. Vse sem milijonkrat preračunala in take nepremičnine, kot je zdaj, se mi ne splača prodat, ker dosti zgubim. Če samo malo obnovim, dobim veliko več. Tako da lahko vrnem ta dolg in mi še nekaj ostane.



meni se zdi 100.000 eur veliko preveč ZA SAMO MALO OBNOVE....to so rizični posli.....jaz se raje držim načela raje vrabec v roki, kot golob na strehi....sploh za tako velike denarje....

pa tudi z zastavo nepremičnine je zelo,zelo oz. nič verjetno, da boš na plačo dobila 100.000 evrov......tudi banke se zavarujejo 1000 %.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu lory05)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje bi lahko dobila denar?
19.10.2007 0:02:32   
Annny
Lizing za obnovo hiše je pa ena komplicirana reč.
Izhodiščna točka vsakega lizinga je, da je lizingodajalec (lizing hiša) lastnik premičnine/nepremičnine, za katero daje lizing.

Če ti torej želiš obnoviti svojo hišo na lizing, je treba izvesti prodajo te hiše lizingodajalcu. Šele, ko je lizingodajalec lastnik tvoje hiše, ti bo dal lizing za njeno obnovo.
Lizing hiša bo torej lastnik tvoje nepremičnine, dokler lizing ne bo odplačan.

Vrednost hiše pa štejejo kot tvojo udeležbo pri lizingu (torej, vrednost hiše se šteje kot polog, ki ga daš pri lizingu..ponavadi 30% oz. različno od vrste lizinga).

Mislim, da je tu velik rizik...naj se ti zgodi kaj, da ne bi mogla odplačevati mesečnega obroka..pa bi ostala brez hiše in to po možnosti obnovljene.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje bi lahko dobila denar?
8.9.2017 14:38:44   
chill
Kaj pa res kakšna zastavljalnica ne pride v poštev v kolikor imaš seveda kaj zastavit? Gledam dve varianti http://www.zastavi-avto.si/ in http://www.kredit-shop.com/ Če ima kdo kakšne izkušnje z njimi super, drugače pa me zanima kako je s procenti, obresti in tako?

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje bi lahko dobila denar?
16.10.2017 17:10:46   
robista
Zastavljalnica deluje na ta način, da ti za določen predmet/izdelek da posojilo, ki je ponavadi nižja od tržne vrednosti, ti pa jim potem vrneš denar.

Če ne- izdelek obdržijo. Kar pa se tiče obresti dokler denarja ne vrneš pa težko rečem. Lahko pa preveriš tudi tu: http://www.spletna-zastavljalnica.net/

(odgovor članu chill)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje bi lahko dobila denar?
26.8.2020 10:33:22   
duongger
Pridobivanje denarja od doma je resnično. Samo temeljito izberite samostojne platforme, običajno vam poskušajo plačati čim manj. Lahko pa porabite nekaj časa in se naučite trgovati. To podjetje ima nekaj učnih gradiv http://www.forex-broker-rating.com/instaforex

(odgovor članu robista)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?