|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: libor-evribor, na katerega imate kredit
29.10.2007 14:15:10   
vaney
ne, karin, ne bom živela sama. živim z možem, ki ima službo za nedoločen čas in dogodkov okoli 700-900 evrov mesečno.ima pa prav tako kredit za 4 leta, plačuje 150 evrov. imava pa svojo hišo, tako da za najemnino nama ni treba dajat. jaz mislim, da bi nam to moglo znest, samo zanimalo me je še kakšno drugo mnenje, ker sem pač nov pri kreditih.

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: libor-evribor, na katerega imate kredit
29.10.2007 14:17:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

ne, karin, ne bom živela sama. živim z možem, ki ima službo za nedoločen čas in dogodkov okoli 700-900 evrov mesečno.ima pa prav tako kredit za 4 leta, plačuje 150 evrov. imava pa svojo hišo, tako da za najemnino nama ni treba dajat. jaz mislim, da bi nam to moglo znest, samo zanimalo me je še kakšno drugo mnenje, ker sem pač nov pri kreditih.


Ja itak da vam bo zneslo. Brez problema, po mojem mnenju.user posted image

Sicer pa itak zdej vidiš če vam kaj ostane na mesec. K ene 200€ bi vam skor mogl.
Se pa hitro navadiš da tistega denarja ki ga daš za kredit pač ni. K da bi položnce plačval. In pol z ostankom bolj smotrno ravnaš.

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?