|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
26.10.2007 15:23:43   
mml
No tako...zmagala user posted image , konec službe je tu...grem po Manco in domov, po tem pa še malo v šoping in zvečer pakirat zame in za Manco.

Pridno čvekajte, da nas ne najdem na 3. strani, ko pidem v sredo domov user posted image

Lepo izkoristite tele praznične in počitniške dneve (čeprav vreme bo bolj kislo...)

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
27.10.2007 9:53:43   
arielca
Pa kje ste vse decembrske čveke. Smo bile že na polovici druge strani user posted image .

Hitro, RAAAPOOORT user posted image !

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
27.10.2007 10:16:50   
Kofi
Evo mene!

Najprej da napišem kakšno je stanje pri nas. V četrtek grem po Neli k varuški in je bla že tam mal sitna. Pol grema z avtom po očija in mi je hmali zaspala v avto...meni pa nič jasno. Oči še ni bil fertik v službi in sva šli v Pikapolonico kupit eno darilce za BabyShower od moje prijateljice. No pol mi v trgovini cel cajt govori: Mami gema! Sva hitro šle spet po očija. Ko sem jo za rokico prijela je imela ledeno mrzlo. Pridemo domov, jo objamem in je bla vroča kot pečica...39,5! Fertik...sem ji dala svečko Voltaren in po tistem je takoj zaspala. user posted image  In do danes ima mala skoz vročino nad 39, ki jo zbivamo na 12 ur s svečkami in na 6 ur s Calpolom. Ful jamrčka da jo buši boli in skoz nekaj prdka. Pa kao ne more it kakat...ko jo lulat reče da jo pika. Aja, pa s četrtka na petek smo bli skori celo noč pokonci ker je ful bruhala od vročine. Pol pa ni mogla zaspat. user posted image  Nismo še šli k zdravniku...zdej pa je itak vikend...samo, nimam pojma kaj bi to lahko blo. Danes ji je čist mal priteklo iz noseka...drugače pa ful ok. Upam da se čez vikend pozdravimo, ker zdaj pa je res že cajt da je več kot 4 dni pri varuški, ne da bi zbolela.

Sicer pa se štajerke pozabijo oglasit na RR ker se preko maila dogovarjajo za kofe user posted image  - no, dogovarjamo. Ena ful močna je padla v mailu, ki jo morem tu povedat....znano je, da sta HIMH in BlankaT, ki ju že dolgo ni blo na RR, ful veliki čveki. No, pa je Jana (Krucibuci, ki se tudi skor nič ne javi), napisala, da bo mal kasneje prišla, pa da itak to nič hudega ni, saj prvi dve uri itak ne pride do besede user posted image user posted image user posted image

Arielca boš poslala kako škatlo piškotov? Tiste ki jih bo Brina spekla, prosim ! user posted image
mml lahko da si ti tako smešna tvoji Manci, ko si zobe pereš ... cela našamponirana od zobne paste user posted image
Jana ti pa kr nehaj s temi urami spanja...še malo pa res pridem v Lj user posted image
NanaLiza,  pri nas neli tudi spi samo v spodnjem delu pižamike in v bodiju z dolgimi. Se še vedno sama pokriva ponoči. Ima pa kr hladno sobico. BOlj kot jo imava mi2. Eh, po mojem nas ni za primerjat, ker smo si ljudje tako različni...vse možno sprobat pa bo user posted image
Izabela super da vam je vsaj malo uspelo pri umivanju zobk...mi si tudi vse sorte pesmic poleg zmišljujemo. Najbolj pali pa naslednja:
Na kmetiji je lepo, ia ia o
zobki lepi, čisti so,
ia ia o....
dalje pa kr po domače kako krave mukajo in psi lajajo in mačke mjavkajo...
Na koncu gre še očiju pokazat, da ima čiste zobke. user posted image

Ajd...se tipkamo!

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
27.10.2007 10:34:18   
arielca
pegica1, najprej velik user posted image  za Neli in upam, da boste kmalu zdravi! A je kaj takega jedla, da bi jo zaprlo user posted image ?
Z Brino sva spekli piškotke, ampak ostalo jih je še čisto malo, tako da sem te dala na seznam za naslednjo rundo user posted image . So pa res dobri. Pa čisto enostavni za narest! In Brina je ful pomagala in me oponašala user posted image .

Mi2 sva danes popoldne sami. Se je javila moja sestra, da bo šla z Brino na sprehod, jaz bom pa malo pospravljala in naredila stvari za šolo, da potem končno dam možgančke na off.






_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
27.10.2007 18:48:58   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: mml

Najprej štrajkajo Štajerke, zdaj so začele pa še Primorke..cuma, šnucika RAPORT user posted image , pa valeri se tudi že dolgo ni nič oglasila...



evo mene...kukuuser posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
27.10.2007 19:01:28   
šnucika
......že par dni mi uspe samo kaj prebrati,ker enostavno ni miru pri hiši!
Živa me zalezuje in stalno hoče,da norim z njo,ji rišem,berem,pleševa...če že uspem za računalnik je takoj zraven in tolče po tipkovnici,zdaj samo odštevam sekunde,kdaj bo priletela sem.
Je že tu user posted image  mali...oči pa pred Tv sedi in se reži,ko vidi ,da mi ne da dihat...grrrrrr

V glavnem smo O.K.,Živa je malo nahodna,ampak ni hudo.
Glede umivanje zobkov je pri nas katastrofa,že šest mesecev se matram,ker ne mara več,pasto dol poliže,malo sama požveči ščetko in konec.Zadjne tri dni imam novo finto...vlekec gre v tunel in tudi ringarajo sem ji probala petiuser posted image ...no,nekako ji uspem ščistit.

Spanje pa je itak odkrivanje,tako,da ima pižamo s stopali,pa kovterček ji počez-po širini pokrijem,da so ob straneh "rezerve" za pokrit,ko se obrača.Pa itak je zjutraj na kovtru,user posted image user posted image z glavo v drugo smer.Vreče pa bog ne daj!Samo prvih par mesecev jo je prenašala.


Tako,če uspem,se še kaj oglasim.Ko mi bo v miru uspelo biti za compom moram itak za trenerski izpit iskat literaturo,za nalogo.

Lep večer...ne pozabite premakniti ure!!user posted image


_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
27.10.2007 19:03:55   
Nana Liza
IZVIRNO SPOROČILO: mml

Najprej štrajkajo Štajerke, zdaj so začele pa še Primorke..cuma, šnucika RAPORT , pa valeri se tudi že dolgo ni nič oglasila...


mml- tudi jaz priznam, da je to čist nečvekavo obdobje za nas, decembrčice. Sej bomo začeli kmalu bolj kuriti in nas ne bo več tako zeblo v prste in bomo več napisale...user posted image user posted image user posted image Lepo se imej na seminiraju, predvsem pa uspešno šopingiraj!user posted image

pegica-user posted image za Neli!

Jest sem pa končno dobila danes v Rutarju škatle (kartonske, dekorativne), da sem spravila in malo zložila iz teh vreč stare Eline cotike. Sem vreče začela malo premetavati in ugotovila, da vedno še kaj manjka v kompletkih. Naveličala sem se teh vreč, hočem imeti malo bolj urejeno. Sem pa opazila, da je naša punca v dobi od 9 meseca do 18 meseca bila taka packica in nobena majčka ni lepa. Kako naj zdej to prodam.user posted image Njene majčke zadnje čase sploh nimajo več kakšnih zelo opaznih madežev. Se je vidno poboljšala in začela pravilno uporabljati žlico. user posted image

Arielca - user posted image za peko piškotov! user posted image

Lep večer in še lepšo nedeljo! NL.


(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
27.10.2007 20:14:20   
arielca
Čer...

Nana Liza, Brina je pa zdaj pravi user posted image . Ko pride iz vrtca, je komplet vse za oprat. Ker mal rokav namaka v juho, mal se z lepilom popacka, kakšne vodene barvice so na hlačah ... Sicer ni ful zapacana, ampak jaz sem sitna in ne prenesem, da je umazana user posted image .

šnucika, kako je že ime tvoji decembrki user posted image user posted image user posted image ? In ti bi rada, da mirno sedi, medtem ko ti tipkaš user posted image  ... Javi se še kaj.

NRMM, kjeeeee siiiii user posted image ?

bino, pogrešam te user posted image !

Grem zdajle narest panna coto. Sem kupila preveč sladke smetane in jo moram spravit v promet user posted image .
In če bo energija in volja, me čaka še kupček cunj.

Lep večer.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
28.10.2007 6:38:29   
cuma
Dobro jutro drage čvekice user posted image user posted image user posted image   !

Se javljam na raaaaport user posted image . Sem vas pogrešala user posted image user posted image user posted image !
Včeraj zvečer smo se vrnili iz Štajerske kjer nisem imela časa za RR ... Možek je bil doma in hodil v službo, me tri pa smo bile na "počitnicah" pri babici in dedku. Vreme ga je pošteno sračkalo, tako da smo bili skozi doma in je bila prava škoda, saj ima babica velik travnik pred hišo in polno igral, pa hiško .... kjer bi Ema uživala... je pa dobila od dedka nove škornje za dež in parkrat (ko je nehalo vmes deževati) šla malo skakat po lužah user posted image ! Navadila  se je spati s taščo, tako da sta hodili ob 20ih brati pravljice in zjutraj prišli iz spalnice šele okoli 8ih. Vmes sem jaz v zgornjem štuku v miru rihtala Tinkaro in še kaj spala vmes ...user posted image . Smo sicer pogrešale tatija - sploh Ema, ki mi ni dala dihat niti minuto - razen, ko sem hranila Tinkaro - takrat očitno razume, da ne morem še nje vihteti po zraku ... imam pa zlato taščo in mi je res zelo pomagala s tamalima. V petek je potem prišel tati in presenečenje: Ema v jok in ga niti pogledati ni hotelauser posted image , kričala in se stiskala k meni. Možu so se kar oči zarosile in sploh ni vedel kaj bi. Ema se je zgleda šele takrat zavedla, da ga pet dni ni videla ... in je bila huda in žalostna in vesela naenkrat. Potem se je kmalu pomirila in sta celo popoldne divjala, da sta nadoknadila za nazaj user posted image .
Tinkara je še vedno pridna punca, lepo je in spi. Začela je celo podaljševati razmike med hranjenjem na 4 ure - včasih čez dan včasih ponoči. Spet se lepo doji in se ne krega več na mamine zize user posted image , spije pa potem še dodatek. Čez dan je tudi kako "rundo" budna in prav zvedavo gleda naokoli. Malo jo matra nerazvito črevo in punka ko velika ... a na srečo kmalu mine.

spanje: pri nas je spanje čez dan pogojeno s tem, da gre nekdo z njo spat - potem spi tudi tri ure (13ih - 16ih) večinoma pa dve uri. Zvečer pa se gre kopat ob 20ih in potem pravljico in spat - zaspi v svoji postelji, ponoči pa jo prinesemo k nam - ko joka.

zobki: kakorkdaj - večinoma pa ni velikega navdušenja in se morem kar spotiti, da jih umijem.

pokrivanje: spi v spalni vreči

Je pa začela malo več govoriti .... ko ji črpam nosek govori: takoooo, je žeeee ... in jokca zraven ... Rada pospravlja - vse mi znosi iz mize - včeraj mi je kmalu še pisker pašte prinesla iz mize user posted image  ko sem pomivala posodo in nisem bila pozorna, prinese posodico, ko poje kekse, flaško, dudo odloži na mizo, čaj... Navdušila se je nad dojenčki (chow chow od sestričen na štajrskem), Tinkaro pa zaenkrat še vedno lepo sprejema in jo občasno pride pobožat, če pa dolgo spi, gre k njeni zibelki in pravi: bi bi ... ona bi rada, da vstaneuser posted image .


Počitnice so tu in upam, da se boste spočile, tiste ki kam greste (lonja, arielca ... še kdo? pa uživajte!!!!).
Jana: kakšno frizuro pa imaš, da si 6 mesecev mlajša ...? Jaz bi tudi tako user posted image

mml, nana liza, sonček balonček: en objemček za vas user posted image  ... kako rastejo pikci in pikice?

NRMM in Bino: A sta kdaj fraj? Meni občasno manjka malo lufta (brez tamalih) in razmišljam, da bi šla na kako telovadbo? Mogoče na pilates ... na jogo ne morem, ker bi zaspala user posted image

Vsem en pozdravček ... Tinkara kliče...

Cuma

< Sporočilo je popravil cuma -- 28.10.2007 7:00:21 >

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
28.10.2007 7:26:00   
šnucika
Dobro jutro!

Saj sem vedela,da bo ta premik ure cel user posted image !Živa se je zbudila ob 6h in sedaj jo bom morala držati pokonci do pol dvanajstih,ker bo že skupaj lezla od zaspanosti po stari uri.

cuma - dobrodošla nazaj!


IZVIRNO SPOROČILO: arielca
šnucika, kako je že ime tvoji decembrki user posted image user posted image user posted image ? In ti bi rada, da mirno sedi, medtem ko ti tipkaš user posted image  ... Javi se še kaj.



ja...imaš prav...mogoče bi bilo boljše,če bi ji dala ime Mirnauser posted image user posted image user posted image


nana liza - ideja s škatlami je pa super.Že dolgo gledam te škatle,ker so mi ful všeč,pa nisem vedela,kaj naj dam noter.Živa pa ima polno omaro preraslih stvari.Grem jutri po nekaj škatel!

Tako...niti Živ žav ne zadrži naše punce pri miru....že visi na meni in hoče tipkat!

Lepo nedeljo vsemuser posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
28.10.2007 7:57:26   
Nana Liza
Danes smo se zbudili že ob 5-ih zjutraj po stari uri.user posted image Sicer pa to ni zame nič novega, ker sem celo noč nekj vstajala, enkrat WC, enkrat žejna, enkrat je Ela padla s postelje  pri nogah med igrače in iskala sem potem mazilo za buške. Ta noč je bila pa res eksotična. user posted image user posted image user posted image

Cuma - točno še 1 mesec pa smo na cilju, kot praviš ti...user posted image Jest upam, da bo vseeno kaj preje zaradi CR.user posted image Kako lepo, da je Ema tako pridna pri pospravljanu in tako lepo ravna s Tinkaro. user posted image

arielca- Se pozna da se Ela še pazi pri tašči, ki vedno pazi, ji da slinček...ko bo pa vrtec naslednje leto, pa tudi jaz verjamem, da bo Ela enako velik user posted image . user posted image user posted image user posted image

šnucika- v Rutarju pri blagajni imajo ravno ta čas te škatle v akciji za 20-30% znižane.user posted image

Lep, čeprav deževen dan!

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
28.10.2007 11:40:10   
arielca
cuma, user posted image user posted image user posted image ! Ti imaš pa res super taščo in tasta user posted image  ... In očitno je tvojega moža tudi minila poporodna kriza user posted image . lepo, da si spet z nami in da vam gre dobro.

Nana Liza, tole s premikanjem ure in podaljšanim spanjem je res natega. Mi smo sicer spali do 8., ampak kaj ko sem mogla uro premaknit na 7. user posted image .

Jaz se moram pa nečesa domislit za moje šolske papirje. Tega je cele fascikle in bi rada mal uredila in posortirala, pa še vseeno imela kje pri roki. Kakšna ideja user posted image ?

jana73, na Kuhajmo skupaj sem ti dala en recept za marmelado. Sicer je za jabolčno, ampak s kakiji delaš podobno user posted image .





_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
28.10.2007 11:52:24   
kofetek2010
daaaaaaaaaan!


Mi2 pa sva vstali ob 10h (torej ob 11h po starem). user posted image   marElo smo že kak mesec navajali na to, da se bo ura premaknila in je hodila zvečer spat med 21:30/22:00 uro. Tako, da bo danes šla spat ob 20:30. user posted image



marEla je tud prava domačica... pospravlja z mize, pripravi pribor na mizo, odnaša smeti v kanto, z robčki za rito briše po tleh, po sebi in po dojenčkih, stokrat si gre umit roke in okrog ust in če je umazana se sleče in želi, da jo preoblečemo user posted image  un

Ta teden sem marEli nakupila nekaj stvari za jesen in opažam, da nosi zgornje dele za 3.leta, spodnje pa za 2.leti user posted image   A so vaše tud tako heclno razporejene ali pa je le kolekcija tolk čudna? Ker podložene žametne hlače, ki sem ji kupila v Chiccotu so za 2.leti in so ji po dolžini še malenkost dolge, čez rit pa jih ji komaj spravim (OK, že res, da ima še plenico) - zg. del pa ji je trojka čist lepo prav. user posted image   Včeraj sem ji kupila v Okaidiju bundo št. 3, prav tako majčke - žametne hlače pa spet dvojko, s tem, da so ji v pasu ful velike in mora imet notr pas, ker nimajo gumice, da bi lahko mal zožala. user posted image  

Moram končat, ker me marEla priganja v kuhinjo, da greva kuhat... mi bo "magala". user posted image

lep deževen dan in uživajte!


frikjgfotgklča,-i>[>[€

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
28.10.2007 12:07:26   
arielca
IZVIRNO SPOROČILO: jana73


Ta teden sem marEli nakupila nekaj stvari za jesen in opažam, da nosi zgornje dele za 3.leta, spodnje pa za 2.leti user posted image   A so vaše tud tako heclno razporejene ali pa je le kolekcija tolk čudna?



Pri nas je tut ta problem. Kakšno majčko ma komot tut 104 user posted image , hlače so ji pa 92/98 ravno prav dolge ali pa celo za kakšen rob predolge. Ful čudno! Aja, in to se mi dogaja pri isti firmi; recimo Benetton majčke XXS so ji kar malo kratke, hlače pa en fajn rob predolge. Aja, pa tko na pogled mi ne deluje tko zlo neproporcionalna user posted image , tko da majo proizvajalci čudne mere user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
28.10.2007 13:08:34   
kofetek2010
ja, Benettonove hlače so ji še od lani prav user posted image  

Hvala, da si me pomirila.... mogoče pa sta samo najini tako čudni?! user posted image  


Iščem še kakšne škornje za marElo (take normalne usnjene, visoke - ne ski-buck), sem gledela že v Chiccotu, Massu, Cicibanu, Geoxu - nikjer nimajo nič pametnega v št. 23/24. Kam naj še grem pogledat? user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
28.10.2007 13:18:09   
arielca
Jaz sem jih iskala in sem jih na koncu kupila v Yello. Sicer sem jih pa pred kratkim videla v Peku in v Pami.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
28.10.2007 14:28:20   
Izabela_
Oj, tudi mi smo prestavljanje ure kar dobro prenesli. Včeraj popoldne smo Matevža enostavno pustili spati do pol 5h, potem je zvečer zaspal šele ob 10h, zjutraj se je zbudil malo pred 7h po novi uri. Zdajle popoldne je pa zaspal normalno ob 1h. Tako da smo mislim to že uredili. Nana Liza - upam, da jutri Ela le malo potegne spanje, drugače boste zelo zgodaj na nogah. - Jaz sem dala del Matevževih oblek naprej na posodo, del sem jih podarila, ko je ena mamica iskala na forumu. Kaj pa vem, meni se zdi, da se jih preveč kopiči in nam omejuje bivanje v naši hiši (vse zabasano s cunjami, ki jih ne rabimo). Verjetno bi bilo drugače, če bi kaj planirala kakšnega user posted image  kmalu, ker ga pa ne, si mislim, da bomo že potem spet (z veseljem) kupovali.

Jana - tudi Matevž ima bundo iz Okaidija št. 3, prav tako vse majice in so mu kot ulite, še dobro, da sem vzela trojko. Hlače nosi 92 H&M (ravno danes sem ga gledala in se mi zdi, da mu kakšnega februarja ne bodo več dovolj dolge), pa 90 Benetton in ima tudi eno trenirko že celo leto, ker je tako fajn nastavljiva v pasu.

Arielca - jaz imam za fascikle kar pisarniško omarico in Ikee (4 komade), ker imam toliko papirja. Vendar imam delovno sobo in to kar paše notri.  Kakšne druge rešitve pa nimam.

Cuma - lepo, da ste uživali in da se tako fajn rihtate. user posted image

Umivanje zobkov - še vedno pojemo, vendar še ni preveč navdušenja. Matevž bi vse sam - torej poje dol zobno pasto in potegne dvakrat čez prve zobe in smo končali. Bom pa poskusila še pesmico od Pegice user posted image , pa idejo, da mora potem očiju zobke pokazat. To mu bo mogoče smešno...

Zdajle bom pa še naročila novoletne okraske iz lesa in nekih drugih materialov, ki se ne razbijejo user posted image . Popoldne pa upam, da preneha dež in gremo malo skakat po blatnih lužah!

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
28.10.2007 17:35:01   
Nana Liza
jana- en mesec nazaj sem gledala ful dobre zimske škornje v Mercator center v trgovini, ki prodajajo Yellow Cab čevlje. Ne vem kako se točno imenuje trgovina, ampak meni so bili ful všeč in jih bom verjetno tudi tam kupila.  Samo zaenkrat še ni tako mraz in nogo ima še 23, pa se še kar ne odločim za nakup novih. user posted image


Tudi Ela nosi še vse od številke 80 pa tam do 3. leta. Hlače za 2 leti so ji vse preširoke v pasu, ene še za 18. mesecev. Majčke nosi za 2 leti, hlače pa vse za 18. mesecev, razen kavbojk, ki jih ima zavihane in pa še na pas. RAvno zadnjič sem ji kupovala trenerko in ji je bila za 2. leti tolk prevelika, da sem vzela za 18. mesecev.  No, take stvari potem ponavadi kupim v sivi, zeleni ali modri barvi, da bodo bila še kaj porabljena.  user posted image Na primer Kanz ima ful velike številke, Okaidi pa ful majhne.

arielca, jana-kolk sta veliki Brina in Ela? Naša Ela je okrog 86-87 cm.

Izabela- kakšno pasto pa uporabljate, a kakšno posebno?



(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
28.10.2007 17:58:08   
HIMH
Hali halo evo še mene sicer sem čisto avt se sploh nemoram naspat tako, da bom danes hitra ker sem vstala že ob 4.

JANA73 ej tudi mi iščemo take škorenjčke za tamalo pa tudi nismo našli nič bili v Daihmanu, humaniku, stifelkonigu in geoxsu ( no tukaj sem ene našla a mi je za tko kratek čas malo tumač 75evrov ), bom šla jutri po šihtu in čveku še malo v mesto.

Kaj se pa tiče oblačil pa je kriza predusem v pasu in so obvezne hlače z vstavki št. pa je 92 majčke pa so ji prav ene celo še 74 soliverjeve ki so večje, benetonove pa ma mislim da xs in je ok le rokavi so dolgi.
Sem pa ful zadovolna z temi kao lengis hlačami oz bombažne na trapez od soliverja primerne za take suhice.

Danes je moja sestra poskusla tamalo malo postričt ej smo se mogli vsi angažirat pa ni pomagalo se ni in ni pustila tako, da smo ji samo okoli uhic in malo spredaj uspeli skrajšat.Kaj delate ve ko jih je treba stričt?

Nič bo kr dovolj mi kr oke vleče vkup in se grem malo dat vodoravno.

Uživajte vse mamice,user posted image  in seveda naše user posted image .

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
28.10.2007 19:09:59   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: HIMH

Kaj delate ve ko jih je treba stričt?



Nič, ker je še nismo ostrigli. user posted image
Samo 1x sem ji spredaj porezala čist malo, pa še to mi je ful žal, ker ji sedaj ne grejo vsi skupaj v špangico. Ima pa marEla zadaj ful skodrane in sploh ne zgledajo dolgi - čeprav so skoraj do sredine hrbta, če jih stegnem, ko ima mokre. user posted image










IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza
arielca, jana-kolk sta veliki Brina in Ela? Naša Ela je okrog 86-87 cm.



Se mi zdi, da je kar velika - kolikor sem zadnjič uspela pogledat, ko smo bile v čolnarni, se mi je zdela mal večja od vaših (od cumine Eme pa je kr manjša user posted image ) in od ene novembrske pupe s katero se družimo je tud mal večja. user posted image  
Če stopi na vago oblečena (bodi, majčka, žabe, nogavičke, copati in plenička) ji pokaže med 13,5 in 13,8 kg. Se mi zdi, da je kot mala user posted image , čeprav ji ni videt. user posted image










za marElo iščem kaj takšnega:

user posted image

ali
user posted image

ali

user posted image

ali

user posted image

ali

user posted image

ali

user posted image

ali

user posted image

ali

pa tele kateri so marEli "EPI!" user posted image

user posted image

ali

te za katere ravnokar atiju z rokami dela prosim-prosim: user posted image

http://www.childrensalon.co.uk/product_info.php?products_id=829



Mogoče pa bom na koncu res morala preko e-baya nabavit. user posted image user posted image user posted image


Za tazadnje ati pravi "vi2 nista čist gladki", ker stanejo 66,95 GBF (cca. 100€) user posted image


Lep večer in uživajte!

< Sporočilo je popravil jana73 -- 28.10.2007 19:10:41 >

(odgovor članu HIMH)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
28.10.2007 19:46:10   
kofetek2010
še ene "epe" sem našla:

user posted image

user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
28.10.2007 20:23:15   
HIMH
JANA73 ej od kje jih jemlješ no one roza pred črnimi škorenjčki imajo podobne al pa glih v Evroparku v Geoxu.A kake cene so tudi poleg teh fotk ker če boš že preko ebeja naročevala bi se ti jaz pri kakih pridružla ker sem že čist obupala ko si nekaj opičim, da bi mela tega ni.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
28.10.2007 20:28:17   
HIMH
Saj mi je tudi še nismo postrigli a so ji pri uhah tako smešno štrleli vstran da smo mogli in še končno smo prišli do 1 pramena las za v knjigico ki je že celo večnost nisem odprla.
Drugače se rahlo kravžlajo predusem zadaj tudi naši tamali seveda kolko premore las.

ŠTAJERKE komaj čakam jutri ene velikeuser posted image  v miru ker moram odklopit drugače se mi bo še v vsej ihti zasukalo sem baje nemogoča tako pravi moj.

Mirno noč

(odgovor članu HIMH)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
28.10.2007 21:30:28   
Nana Liza
user posted image

Evo, tole je moja najnovejša kreacija nadpižame oziroma nočni pajac. Pa še všeč ji je bilo, se je tako nastavljala za fotko.user posted image  Nisem pa sama sešila. Izgleda kot vreča, samo da ima namesto spodnje vreče široke hlače.user posted image user posted image user posted image   Spodaj je oblečena v pajac s stopali

Bi bila dobra za reklamo alpskega mleka?user posted image  Za maškare ji našijem samo rep in naredim kapico z dolgimi ušesi, pa bo angora zajček!user posted image  Vam povem, tole je svetsko in vseuporabno!user posted image

Jana- ful hudi škornjici. user posted image

< Sporočilo je popravil Nana Liza -- 28.10.2007 21:32:22 >

(odgovor članu HIMH)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Decembrke 2005 - nadaljevanje
28.10.2007 21:50:07   
arielca
jana73, koooolk soooo leeeeeepiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image !

HIMH, Brino strižemo pri frizerju. Tam imajo mini stolček, mini ogrinjalo, kup igrač in ni problema. Je vedno ful pridna, za nagrado ji pa še čopke naredi in to je to. Gre zelo zelo rada. Strižem jo pa minimalno; spredaj toliko, da ji ne gredo v oči, po glavi pa samo konice.

Nana Liza, praktično in iznajdljivo user posted image .

Zdajle grem pod tuš, potem pa ajat. Kolk je fajn, k ju3 ni treba v službo. Nočko.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?