|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mastni lasje
19.10.2007 18:03:14   
Yasminka
IZVIRNO SPOROČILO: MAJDA22

Zato sem pa ostrižena čist na kratko in imam v 15 minutah lase oprane in suhe. Moram si jih prati res vsake 3 dni. 
Jaz isto. Poleg tega da imam mastne lase so še zelo tanki.Tako rada bi imela dolge, pa sploh ne gre. Zgleda kot da bi imela špagete na glavi user posted image . Da o poizkusih s trajnami raje ne govorim....

(odgovor članu MAJDA22)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mastni lasje
19.10.2007 20:36:56   
elizabeta p
Jaz mam tud probleme, nič druzga ne pomaga kot da si jih umijem. Nekaj časa sem mela mir k sem si dala volumen trajno, zdej so pa mal zrastli je pa spet isto.user posted image

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mastni lasje
19.10.2007 23:12:23   
Anonimen
Pojma nimam user posted image

Jaz si jih perem vsak dan, ker ne prenesem mastnih.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
19.10.2007 23:57:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MAJDA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mastni lasje
20.10.2007 0:39:37   
Olivija
Evo še nasvet mojega frizerja,

na mokre lase stisneš limono in potem pustiš malo, nato pa spereš. Bom poskusila, morš biti pa kr vztrajen in to početi nekaj tednov preden je res viden učinek. Bom poročala.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mastni lasje
20.10.2007 6:58:58   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

Ste že slišale za to, da bolj ko pereš lase bolj so mastni?

Recept je ta, da imaste mastne lase vsaj 2 dni, Torej perete lase na 4 dni, od tega boste imeli lase 2 dni lepe, potem pa še en dan narediš zamika in imaš ta tretji dan še ok lase, 4 in 5 dan pa mastne.

Pri meni to deluje. Res imam na teden nekaj dni mastne lase, so pa občutno bolj zdravi.
lasišče se masti z razlogom, ker maščoba ščiti lase pred poškodbami in bolj ko se lasje perejo, bolj bo lasišče proizvajalo maščobo saj bo želelo zaščititi lase, zato tudi šamponi za mastne lase škodijo, ker lasišče in lase preveč izsušijo, potem mora pa lasišče pospešeno lase spet zaščititi.




ja ja sej teoreticno se slisi ok, ampak v praksi je pa to neki cist druzga...jst mam tretji dan take lase,da ne spravim skup nobene frizure, lasje so vidno zelo mastni in zej nej grem s takim videzom v sluzbo med ljudi?? poleg tega dobijo svoj vonj,ki gre meni prav na bruhanje...in tako neurejena zal ne morm med ljudi...pa se dolgih nimam,da bi zakamuflirala vsaj mal in si jih dala v cop...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mastni lasje
20.10.2007 7:29:33   
sayuri
Tudi jaz imam probleme z mastnimi lasmi. Prvi in drugi dan so lepi, tretji dan ji že spnem v čop in komaj čakam zvečer, da se jih umijem.

To, da naj imam 2 dni mastne lase  pa ne pride v poštev. Z mastnimi lasmi se slabo počutim, sami sebi zgledam grozna, poleg tega pa mi je tudi blazno nehigiensko in grdo videt nekoga z mastnimi lasmi - sploh če si v službi. Ok, mogoče bi to prakticirla, če bi bila doma med 4 stene zaprta user posted image user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mastni lasje
20.10.2007 7:35:45   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

To, da naj imam 2 dni mastne lase  pa ne pride v poštev. Z mastnimi lasmi se slabo počutim, sami sebi zgledam grozna, poleg tega pa mi je tudi blazno nehigiensko in grdo videt nekoga z mastnimi lasmi - sploh če si v službi. Ok, mogoče bi to prakticirla, če bi bila doma med 4 stene zaprta user posted image user posted image


Se kar podpišem. Ni šans, da hodim z mastnimi lasmi naokoli, to je isto, kot če bi hodila naokoli umazanauser posted image

Jaz si jih umivam na dva dni, včasih tudi vsak dan (sploh po kakšni aerobiki), ampak z nežnimi šamponi in brez fenanja.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mastni lasje
20.10.2007 15:04:29   
Enolla
Od kar uporabljam glino za pranje las od Logone si jih lahko prerem 1x na teden. Prej pa tako kot ti na dva dni.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mastni lasje
20.10.2007 15:27:55   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: Enolla

Od kar uporabljam glino za pranje las od Logone si jih lahko prerem 1x na teden. Prej pa tako kot ti na dva dni.


Kaj od tega je glina za pranje las http://shop.zivacenter.org/index.php?kategorija=31 ? In kje jo kupiš? Po spletu ali v trgovini?

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mastni lasje
20.10.2007 15:40:07   
Enolla
Vse so. Jaz imam tole http://shop.zivacenter.org/index.php?show=product&kategorija=31&produkt=2961, ki sem jo kupila v Medigoju (to te trgovina v NOvi Gorici kot Sanolabor samo v manšem obsegu) pa vidim, da jo bom kar preko tega linka ker sem jo plačala 7,66€ tako, da hvala.  

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mastni lasje
20.10.2007 15:49:58   
riders
Saj po moje ne boš nič ceneje prišla skozi, ker ti bodo zaračunali poštnino.

A so lasje normalni po pranju, ker piše, da se nič ne peni? In - čeprav si že enkrat rekla - a je res tako učinkovit šampon, da si tako zmanjšala pranje las? Ker mi je čisto nedoumljivo!


(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Mastni lasje
20.10.2007 15:52:46   
riders
A, sem ravnokar prebrala, da BREZPLAČNO dostavljajo pri naročilu nad 20€ user posted image . Bom tudi jaz naročila, hvala za nasvet!

Je še kakšna stvar iz njihove trgovine tako v redu kot ta glina (mislim za druge zadeve, ne za mastne lase)? Da nafilam robo za 20€ user posted image

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Mastni lasje
20.10.2007 18:28:28   
Anonimen
Jaz tudi ne morem hodit z mastnimi lasmi okrog, vcasih mi je 3. dan ze prav grozno. Ok, ajde, ce pride 3. dan na soboto, si mogoce umijem lase v nedeljo, ker za psa sestat se nekako potrpim (pa se to trpiiiim). Pa je vseeno, ce imam 3 dni cop ali pa 3 dni spuscene ..

Pa imam dolge lase, goste in cist zdrave.

(odgovor članu riders)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Mastni lasje
20.10.2007 18:58:07   
Anonimen
To, da naj imam 2 dni mastne lase  pa ne pride v poštev. Z mastnimi lasmi se slabo počutim, sami sebi zgledam grozna, poleg tega pa mi je tudi blazno nehigiensko in grdo videt nekoga z mastnimi lasmi - sploh če si v službi. 


Enako, sploh jin ne prenesem; doma pa še najmanj.

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Mastni lasje
20.10.2007 22:06:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

Evo še nasvet mojega frizerja,

na mokre lase stisneš limono in potem pustiš malo, nato pa spereš. Bom poskusila, morš biti pa kr vztrajen in to početi nekaj tednov preden je res viden učinek. Bom poročala.



Sam tega ne. To je najhujše kar lahko narediš svojim lasem.
Poizkusite recept kind lady. Jaz sem ga že davno davno nazaj in je delovalo sto na uro.user posted image  Pa tablete fitoval v lekarno iskat, da dobi lasišče hranilne snovi.user posted image

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Mastni lasje
21.10.2007 14:39:05   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: riders

Saj po moje ne boš nič ceneje prišla skozi, ker ti bodo zaračunali poštnino.

A so lasje normalni po pranju, ker piše, da se nič ne peni? In - čeprav si že enkrat rekla - a je res tako učinkovit šampon, da si tako zmanjšala pranje las? Ker mi je čisto nedoumljivo!




Zadeva je resnično tako učinkovita in lasnje so čisti. Jaz sem za to glino izvedela v eni družbi in sem samo zamahnila z roko in na robu obupa čez nekaj časa to poskusila. Meni učinkuje ampak, da boš verjela boš morala sama poizkusiti.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Mastni lasje
22.10.2007 9:28:24   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: Enolla

Zadeva je resnično tako učinkovita in lasnje so čisti. Jaz sem za to glino izvedela v eni družbi in sem samo zamahnila z roko in na robu obupa čez nekaj časa to poskusila. Meni učinkuje ampak, da boš verjela boš morala sama poizkusiti.


Ja, sej ti verjamem! Grem pa najbrž še danes v Sanolabor, ker se mi ne da čakat par dni na pošiljko.

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Mastni lasje
22.10.2007 12:14:39   
tosja
Tud sama imam težave z mastnimi lasmi. user posted image
Včeraj sem v lekarni videla  nek švicarski preparat (v tubi kot krema), sam nisem nič vprašala... user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?