|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zasavčanke, 2. krog
23.10.2007 8:57:39   
LANLAN
o poganjalcih nimem nč kej pametnega za rečt,kr še nismo na tej stopnjiuser posted image user posted image
Men se je pa fajn floknt na kavč in pogletat račko&prjatlce,ja Angellina,če je pa še žlica deserta j pa sploh popolno-no jst sm mela kornet..tud to j neki
Loto igram sam če so veeliikkii zneski-se pravi 1x na 2 leti,ampak  še trojke ne dosežem in je res metajne dnarja čez okno...branla se pa ne bi evrčkov-bi prec kovčke popokala in hop na kakšno lepo polažo in na sonček..pa šoping,..jaja,dream on..


(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Zasavčanke, 2. krog
23.10.2007 10:47:44   
Miss Piggy
Naš tavečji je dobil poganjalca pri 1,5 letu in moram rečt, da se še sedaj rad usede nanj pa mal zapelje user posted image . Tko, da se s tamalim včasih kar mal pocufata, ko ga mamo zunaj  user posted image . Je pa res bolj varianta za po dvorišču oz. po stanovanju, če maš dost prostora.   Na sprehod nismo z njim nikoli šli. Men ni žal. da smo ga nabavli, no.

Loto pa..hm, škoda besed no. Tko pogost ga špilam, da moram za vsako prosit za pomoč, ker ne znam izpolnit  listka user posted image .

(odgovor članu LANLAN)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Zasavčanke, 2. krog
23.10.2007 11:31:47   
Anonimen
Midva sva šla ene 2x napisat loto, od tega sva enkrat dobila 10€. user posted image  Pol se nama pa ni več dal.. user posted image  Čeprav zadne cajte razmišljam, da bi ga mogla it napisat, ker nama gre čist vse 100% po planih in mava res srečo letos.. Če dons še šiht dobim, bo pa res ČIST VSE po planih.. In pol grem pa tud loto napisat, da dobim tisto sedmico. user posted image user posted image user posted image

Drgač me pa že mal zvija v trebuhu...user posted image user posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Zasavčanke, 2. krog
23.10.2007 12:14:11   
Miss Piggy
biba, srečno!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Zasavčanke, 2. krog
23.10.2007 14:04:43   
Anonimen
Evo, sem že nazaj..

Skratka, občutek je zaenkrat ok. Upam, da bo..user posted image user posted image user posted image  Hvala ker ste držale pesti.user posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Zasavčanke, 2. krog
23.10.2007 15:39:48   
KBM
dobitek je 100% garantiran - na riti in bokih in trebuhu...



Ta je pa dobrauser posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Zasavčanke, 2. krog
23.10.2007 20:55:41   
lunca2
Biba upam, da ti uspe in da dobiš službo. Sm skuz tuhtala nate, zdele pa sm se sploh spomla, ku je kazal na preverjeno. Kdaj pa zveš če si sprejeta? Morš sporočit.



_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Zasavčanke, 2. krog
23.10.2007 21:48:43   
LANLAN
Že vsi spite al je kej fajnga po tv?Al se igrate z vašimi malimiuser posted image user posted image ??

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Zasavčanke, 2. krog
24.10.2007 8:02:47   
Anonimen
Lunca, a si gledala preverjeno?? Js sm tud - sem čakala, če bo kej najino hiško pokazal, pa je enkrat čist malenkost pokazal dvorišča.. Ker mava točno tam zraven une hiše, k je čist razpokana - une, k je dec razlagu pa govoru.

(odgovor članu LANLAN)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Zasavčanke, 2. krog
24.10.2007 8:10:14   
lunca2
Biba a res to pa nism vedla, no pa zdej vem. Ja, gledala sem preverjeno. Skor vedno gledam je velikret kej pametnga. A je res tok kritična cesta gor? Sm že pozabla pa sm se včas pelala kdaj tm okol.

Kdaj so vašim user posted image začeli rasti prvi zobki? Našemu se že kažeta sprednja spodnja dva. Star pa je 4 mesece. Ugotila pa sem tako, ko me je ugriznil v prst. Pol sva pa z user posted image pogledala in je res že malce belo.  Meni se zdi zelo hitro.user posted image



_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Zasavčanke, 2. krog
24.10.2007 8:52:10   
Anonimen
Ja, no, tok da boš vedla. user posted image Ma, cesta je mal razpokana, drgač pa ni panike.. Je pa res, da je ful tovornjakov vsak dan.. Ampak itak jo imajo namen obnovit. So ravno dal v plan KS-ja. Tko, d dobima novo cesto, osvetlitev, pločnik...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lunca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Zasavčanke, 2. krog
24.10.2007 9:07:39   
lunca2
To pa fajn.user posted image user posted image user posted image

A ste vidle je spet ena mamica umrla, ki je rodila v Postojnski porodnišnici. user posted image user posted image user posted image Jz ne vem kaj je narobe s tem vodstvom, zdravniki, sestrami, .... Meni je vse skup že mal čudn, da se to dogaja le v Postojnski porodnišnici.


< Sporočilo je popravil lunca2 -- 24.10.2007 9:22:26 >


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Zasavčanke, 2. krog
24.10.2007 9:33:47   
Anonimen
Ja, sem slišala..user posted image

Ma men se zdi, da je to čist vseeno v kateri porodnišnici si... Men tud vsi pravijo, da naj ne grem rodit v Trbovlje.. Ampak, js to čist tko gledam.. Če je vse ok, je čist kul v Trb., če pa ni, je pa itak boljš da si v LJ.. Sam kaj pa vem.. Eni to tko vidijo, eni drugače...

(odgovor članu lunca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Zasavčanke, 2. krog
24.10.2007 9:42:03   
lunca2
Ja, čeprav tud Trbovlje kr pohvaljo ampak sam ta porodniški oddelek, drugi oddelki so katastrofa. Vsaj zame. Res pa je vse odvisno od posameznika.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Zasavčanke, 2. krog
24.10.2007 10:26:35   
KBM
Kdaj so vašim začeli rasti prvi zobki?



Karin je prvega dobila pri 5 mesecih

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Zasavčanke, 2. krog
24.10.2007 13:21:14   
kapesanta
mi smo bili z zobki zelooo pozni, prvega smo dobili šele pri 9 mesecih (če se prav spomnim user posted image ) - zdaj pri 15 mesecih ima celih 6 zobkov (4 zgoraj in 2 spodaj) - ga pa fajn matrajo ko se muvajo tam nekje - pa glede hrane je tud sranje, ker nč ne more zgrizt - tko da mu moram še velik čist na majhno rezat.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Zasavčanke, 2. krog
24.10.2007 13:22:01   
Anonimen
Ste slišale?? Cesta Rimske Toplice - Marno je zaprta...

Moj pravi, da je mogla bit huda prometna, ker je šlo baje 6 gasilskih avtov dol, pa dohtarji, pa vse...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LANLAN)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Zasavčanke, 2. krog
24.10.2007 13:32:35   
KBM
Cesta Rimske Toplice - Marno je zaprta...



O noro

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Zasavčanke, 2. krog
24.10.2007 14:34:12   
lunca2
A resuser posted image Sam je res moglo bit hudo, če jih je tuk šlo tja. Noro res.

Jz sm pa dons tuk vesela, a vam še ne smem povedat zakaj, boste zvedle, do takrat pa naj vas firbec matra, no če bo slučajno katerouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Zasavčanke, 2. krog
24.10.2007 14:46:50   
Anonimen
Lunca, takoj povej... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    Drgač te zbiršem iz žlahte.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image










user posted image

(odgovor članu lunca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Zasavčanke, 2. krog
24.10.2007 15:05:39   
lunca2
Ne smem še povedat. user posted image user posted image

BIBA Prosim ne me brisat user posted image user posted image user posted image , sej vem, da me nebi.


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Zasavčanke, 2. krog
24.10.2007 15:16:40   
KBM
Glede prometne nesreče

Moj stric je v bližini doma in je šel gledat in se je ena ženska zaletela v tovornjak
Baje da je semafor, ona je pa z neprilagojeno hitrostjo vozila in ni mogla vstaviti, ker je bila kolona in je šla na ona stran v tistem je pa glih tovornjak pripeljal nasproti
Zraven je bila še ena punčka stara okol deset let

Ne me čist za besedo jemat, tko nekak je bilo, ziher bo kaj po tv

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Zasavčanke, 2. krog
24.10.2007 20:48:12   
Miss Piggy
Evo, da nas vržem na 1. stran, pa da razložim, zakaj me zadnji teden ni bilo veloko na RR:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Zasavčanke, 2. krog
24.10.2007 20:54:54   
lunca2
Elis zelo lepo si narisala. Ti si prava umetnica.user posted image user posted image user posted image

Dej mi povej, kje si dobila tiste škatle avtomobili pa vzorce od nodija?


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Zasavčanke, 2. krog
24.10.2007 21:04:13   
Miss Piggy
Škatle avtomobili sem ob priliki nabavla v Hoferju, vzorce od nodija pa neki na netu, neki pa v pobarvanki, ki sem jo kupila.
http://www.noddy.com/index_all.php?country=uk2

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?