|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sem prestara???
22.10.2007 7:53:38   
Janey
Natyy kar začnite delat..želim da vam čimprej uspe, saj to prišala TOLIKO LEPEGA.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Sem prestara???
23.10.2007 10:42:40   
limma
Moja sodelavka je imela prvega otročka pri 40-ih, šla je na AC in je bilo vse v redu. Zgleda super, še boljše kot prej user posted image ,  pa čeprav je že prej bila kot kakšna deklica. Srečno in če se bosta odločila - držim pesti! user posted image

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Sem prestara???
23.10.2007 18:40:10   
sade
user posted image user posted image user posted image go for it.... kot so ti vse pred mano svetovale se pridružujem. Jaz bom letos dopolnila rosnih 34 in decembra čakamo prvo user posted image ... in da sem odkrita... mi seka na otročje, da se sploh poznam ne... pa še 2 meseca sta do decembra.
Če je želja... ni panike... srečno!

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Sem prestara???
23.10.2007 18:42:39   
Anonimen
Vse je v glavi. Pardon, večina. Nekaj malega je v letih, ampak samo nekaj.

(odgovor članu Natyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Sem prestara???
25.10.2007 21:53:54   
muzika
Jaz sem staa 38 in se zaradi tega nič ne sekiram.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Sem prestara???
26.10.2007 19:42:44   
Pi-kica 1
Pozdravljena. Sama sem rodila drugega sinka pri rosnih 37.user posted image Med prvim in drugim je 18 let razlike. Resnično v tej starosti čisto drugače dojemaš materinstvo, kot v mladih letih, ko imaš še s sabo veliko za opravit. Kljub sinkovi bolezni, ki nima nič opraviti z mojo starostjo, je on nekaj najlepšega, kar se mi je zgodilo v življenju in je sonce cele naše družine, ožje in širše. Nič se ne sekiraj, kaj pravi ginekologinja, je pa res dobro, da pohitiš, ker leta res ne delajo tebi v prid. Saj veš, ne uspe v prvo ponavadi, sploh ko si to res želiš in meseci hitro tečejo. 

(odgovor članu muzika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?