|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: plenicka vedno premoci!!
19.10.2007 22:32:11   
Aja1
Naša je v eni plenici 13 ur (od 19 ih do 8 ih) in ne premočijo. Ima pa Pamprs baby dry iz Mullerja user posted image user posted image user posted image .

_____________________________




(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: plenicka vedno premoci!!
20.10.2007 0:12:17   
Anonimen
mi pa nimamo lulčka (ko ste pisale levo desno, gor, dol)user posted image pa vseen premočjo....jo previjem enkrat vmes, ker drugač ji oni gel ven vdariuser posted image do zdaj še na vseh plenicah...za povrh ga pa obvezno vsako jutro tak nakida, da je drek do  vratu gor, isto iz vsake ven udari, to šele je žuruser posted image čez dan mamo pa racmenke in ni problemov...no, sej se tud previjamo vsako uro skor, valda jih niuser posted image

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: plenicka vedno premoci!!
20.10.2007 14:02:43   
buša
čez dan imamo 4+ od pampersa ponoči pa mu gor dam hagisove številka 5 pa ga držijo pa proti večeru mu ne dajem dosti soka ali čaja za pit in ko ga kopam pred spanjem pa se mi vedno polula.

_____________________________

GAŠPER JE NAJIN SONČEK

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: plenicka vedno premoci!!
20.10.2007 14:31:29   
butt3rfly
jst jih vsej 1x ponoči menjam, ker nimam srca, da bi malega pustila v takšni plenički pančkat. če se mi ne da vstati, se samo spomnem, kk bi se jst počutla, če bi ležala v polulani in pokakani plenički, pa sm že pokonciuser posted image sicer se pa tko sam zbudi in zahteva svežo, tko da nimam kaj.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: plenicka vedno premoci!!
20.10.2007 20:05:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

jst jih vsej 1x ponoči menjam, ker nimam srca, da bi malega pustila v takšni plenički pančkat.


PA ga s previjanjem ne zbudiš user posted image

(odgovor članu butt3rfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: plenicka vedno premoci!!
20.10.2007 20:11:29   
Ronči
jaz uporabljam fixies inne premočijo, spi pa po8-10 ur na noč

ko se pa pokaka...to je pa druga pesem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: plenicka vedno premoci!!
20.10.2007 20:14:00   
Anonimen
jaz uporabljam fixies inne premočijo, spi pa po8-10 ur na noč

ko se pa pokaka...to je pa druga pesem user posted image


A ponoči tudi kakajo user posted image

samo vprašam....se ne spomnim več user posted image

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: plenicka vedno premoci!!
20.10.2007 21:35:48   
Ronči
se zgodi...bolj proti jutru, ampak ima take rafale, da me prebudijo user posted image

Imam fotografijo ko se je zasrala, verjamete ali ne- direkt do vrata. Ker ji je videt ritko na fotografiji je ne bom dala gor, je pa specialna fotografija.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: plenicka vedno premoci!!
20.10.2007 21:40:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči

se zgodi...bolj proti jutru, ampak ima take rafale, da me prebudijo user posted image


O, šit user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: plenicka vedno premoci!!
21.10.2007 8:04:52   
SaaS
Fixies sensitive.

Nam so edino te zdržale.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: plenicka vedno premoci!!
21.10.2007 8:22:03   
lali82
Pri nas smo sprobali že kar nekaj plenic pa se mi zdijo pampers active fit (zaenkrat imamo trojko) daleč najboljše... z ostalimi pamperskami sploh ni primerjave. Huggies so še kar, za ostale plenice (dm, muller,..) pa morm rečt da je men to katastrofa. To so čist trde pleničke pa ful debele. Jaz sem jih samo par porabila, ostalo sem pa dala naprej..

Nisem pa še sprobala plenic Fixies, pravijo da so tudi fajn.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: plenicka vedno premoci!!
22.10.2007 12:52:53   
LINA31
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

mi mamo Libero plenice (Švedske) in delajo k urca - je tud po 12 ur kdaj minil preden smo jo previl (tamala je velik zaspanc user posted image ) in nikol niso premočile. samo ne vem a se jih da dobit s Sloveniji..user posted image
samo jaz sem ugotovila, da je velik odvisno od tega kok tesno poviješ - če gre lahko še prst za pasek je čist ok, več kot to pa se mi zdi da so ohlapne in gre kej mimo - nam se je to zgodil kr nekajkrat, pa mi jo je tašča parkrat povila in tud kakec ni šel mimo. zedj tud jest tko povijam user posted image



se strinjam z mateyko...pri meni tudi Žan doskrat premoči, ampak očitno premalo zategnem plenico, samo od tega je odvisno.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: plenicka vedno premoci!!
22.10.2007 23:46:39   
čumpa
Kot je napisala lali82, se pampers active fit ne morejo primerjati z ostalimi pamperskami. Tudi naš srček je od 21-ih zvečer do 9-ih zjutraj v teh plenicah in mu ne premočijo. Npr. Mullerjeva mu premoči že po treh urah...

Mislim, da so trenutno v Sparu v akciji.

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: plenicka vedno premoci!!
23.10.2007 0:02:45   
emina83
mi pa prisegamo na pampers active fit. pri pamperskah je treba ob strani pazit da piše da so narejene v nemčiji, ker tiste poljske in iz u.k., so pa res zanič!!
preverjeno!

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: plenicka vedno premoci!!
23.10.2007 10:12:40   
pajac
Nam poljske pamperske normalno delujejo... Premočile še niso, ušlo ob premalo zategnjeni plenički le parkrat v začetku ko smo prišli iz porodnišnice... Kakanje je pa druga pesem... gor pri hrbtu kar leti ven... Hvala bogu za Vanish...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?