Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Dobro jutro punce! Imam eno vprašanje, pri meni je čišča trajala 5 tednov in se potem popolnoma umirila, 6 teden po porodu sva z dragim sexala in drugi dan sem imela rahlo krvavitev, ki pa se vleče že 10 dni in je sedaj temno rjave barve, ne pride na vložek, na začetku pa je bila kri svetlo rdeče barve, pregleda še nisem imela ga imam čez 14 dni, ali je imela katera podobne izkušnje saj me že kar malo skrbi, ker šivana nisem bila in me tudi nič ne boli. Za odgovore se vam najlepše zahvaljujem!