|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nami?
27.10.2007 11:37:34   
arielca
Meni ni všeč. In pika.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Nami?
27.10.2007 13:18:00   
koala
No, pa je še ena pomen napisala, me je prav zanimalo kakšen pomen ima. Lep, če mene kdo kaj vpraša. Ime je pa sicer simpatično, samo jaz svoji hčeri ne bi dala takega imena. Aja, pa samo še nekaj, tvoja hči bo šla v šolo čez 6 in pol let in ne čez 10.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Nami?
27.10.2007 19:27:18   
Nami
Za koalo: Ojla! Hvala za pozitiven odziv na ime moje punčke user posted image  Hotele pa sem ti napisat da tisto da bo šla čez 10 let v šolo ni blo mišljeno dobesedno, ampak sem s tem hotela povedat da kakšna imena bodo imeli otroci čez toliko časa ko se bodo srečali v šoli...sej razumeš? Vem da bo šla v šolo s 6 leti...user posted image

Lp



(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Nami?
27.10.2007 20:39:57   
Raho
Vajin otrok, vidva mu data ime, kar mu želita.

Meni ne potegne zato, ker takoj pomislim, da gre za napako in bi morala biti Naomi. Žal.

(odgovor članu Nami)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Nami?
27.10.2007 21:05:01   
Sandrin
prvislišim in mi kot ime za user posted image  ni všeč.

(odgovor članu Nami)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Nami?
27.10.2007 21:13:31   
Anonimen
Ni mi glih všeč ima pa zelo lep pomen. Meni so grozna imena brez pomena, neke izmišljotine. Ime je pač nekaj posebnega.

(odgovor članu Sandrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Nami?
28.10.2007 12:20:50   
malimetek
ne bom komentirala imena, ker je to osebna odlocitev starsev.
zanima me pa nekaj, zakaj se nekateri odlocajo, da bodo dali otroku ime, ki bo nekaj posebnega? zelijo s tem starsi narediti otroka za nekaj posebnega? kaj pa ce njihov otrok ne bo nic posebnega in moje mnenje je, da si mora vsak otrok, no, pravzaprav oseba, sam prisluziti svojo posebnost oz. povedano drugace, vsak je poseben na svoj nacin, pa ce je to Maja, Klemen ali Janez. Liu ni se nic posebnega, samo zato ker je Liu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Nami?
28.10.2007 14:26:26   
Nami
Midva sva svojo punčko poimenovala Nami zato ker nama je bilo ime všeč ne pa zato da bi izpadla nekaj posebnega! Pač so nama všeč otroška imena ki jih ne slišiš vsak dan... navadna imena ki se non stop pojavljajo se nama ne dopadejo! Sej ni važno če ne bo nič posebnega, zaradi tega se jaz prav nič ne sekiram. Kar bo bo...

(odgovor članu malimetek)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Nami?
28.10.2007 16:07:50   
tweetek
no, jaz sem Christina in je blo že to včasih kar malo nerodno...Ampak če sta jo tako pimenovala se jo bodo že navadli.

Sem pa tudi jaz najprej mislila da je tipkarska in da bi morala bit Naomi.

Ne vem, meni so tudi všeč kakšna tuja imena (Niveas user posted image ) ampak sem pristaš tega d anaj slovenski otroci imajo slovenska ozr poslovenjena imena, malo zaradi okolja, malo pa tudi ker se mi zdi da jim tako nekako pomagaš da se zavedajo svojih korenin. Čas ki sem gta preživela v tujini me je naredil samo še bolj "slovensko"  hihihi...user posted image Sem najbolj pogrešala govejo župco pa krvavice user posted image

(odgovor članu Nami)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Nami?
28.10.2007 16:36:31   
Anonimen
Kar se šole in norčevanja tiče, sem prepričana, da se otroci danes nikakor ne norčujejo iz drugačnih imen. Delajo rime, ko so v "obdobju rim", ampak to isto iz stranišča (ali še raje iz dreka) kot iz imen. Imen pa je dandanes toliko različnih, drugačnih in udomačenih, pa tudi raznih tujk v vsakodnevni uporabi, da sem prepričana, da se otrokom nobeno ime ne zdi nič posebnega.

(odgovor članu tweetek)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Nami?
6.11.2007 15:04:15   
Še ena T
Nami je čisto lepo ime. Malo drugačno. Zakaj pa bi imele ravno vse deklice imena, ki so trenutno moderna?

Meni je ime Teja. Cel vrtec in OŠ sem poslušala, kakšno čudno ime imam itd. pa da to ni nobeno ime, temveč okrajšava. Danes pa samo poglejte po forumu, Mateje, Tadeje itd, se izdajajo za Teje. In je čisto navadno ime za današnje punčke. Celo sošolka, ki mi je očitala grozno ime, ima hčerko Tejo.

Veleblagovnica Nama pa tudi ni tako popularna, da bi se človek zato moral sekirat.
Rime pa tudi itak najdeš na čisto vsako ime.

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Nami?
6.11.2007 18:38:50   
ircica
Mene ne čudi nenavadno ime, saj so zgleda še samo taka.

Čudi me to:
- nisi izbrala imena, ker je nenavadno, ampak zato, ker ti  je všeč, da ga ne slišiš vsak dan (=nenavadno);
- ne briga te, kaj mislijo drugi, ampak na forumu sprašuješ, ali je kopici neznancev všeč ime tvojega že imenovanega otroka;
- tvoji bližnji okolici je všeč, ampak dobila sta veliko negativnih odzivov v okolici.

Najbrž ne razmišljaš o tem, da bi preimenovala otroka, če se tu nabere 10 strani z odzivom Ni mi všeč. Torej je namen te debate...?

Ah, in hvala, da si končno napisala pomen imena, ne samo izvor. Izvor mi pri všečnosti pomeni bore malo.

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 62
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?