|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Eucerinovo olje proti strijam
17.11.2007 5:17:17   
Lanchy
Jaz sem, priznam, malo obsedena s tem mazanjem....Soma imam vse zivo....olja, kreme, losjone. Mesec nazaj, mi je mami podarila Eucerinovo olje, ki ga bo pocasi zmanjkalo. Mi je kar vsec, disi, lepo se vpije, koza je res enkratna na otip, samo so se mi pa na zacetku uporabe spistile neke drobne pikice pod prsmi in okoli popka. Nisem pa sigurna, da je to od tega olja. Mazem se vsaj 2-3x dnevno in ponavadi se z Eucerinovim oljem namazem zvecer, tako da kaj dosti o mastnih madezih ne bi znala povedat...Stopam v 30. teden in zaenkrat se nimam nosecniskih strijuser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Eucerinovo olje proti strijam
17.11.2007 10:13:53   
tosja
Čist od začetka sem se mazala z Aventovim - zelo zadovoljna, je pa cena 16 evr.

Kakšna 2 tedna uporabljam Eucerin, ki je cenejši za 3 evr, pa še velik več ga porabim, ker ni v spreju... ampak ZELOOOOOOOO zadovoljna. Strij še ni, jih pa pričakujem, ker sem nagnjena k temu user posted image ... user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu bettika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Eucerinovo olje proti strijam
17.11.2007 20:59:41   
Anonimen
Ojla!
Po mojem je full odvisno od tipa kože. Men se namreč to Eucerinovo olje tko slabo vpija, tko da uporabljam kr kakavovo maslo.

Lp vsem

(odgovor članu sunny24)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Eucerinovo olje proti strijam
17.11.2007 21:35:57   
gagy85
sm mela kremce od afrodite (dnevno pa nocno), pol sm vzela uno Pregnacare pa mi ni bla sploh vsec (kr ena plast se mi je nardila cez kozo, pa se odlušč dol) user posted image , pol mi je pa lubi kupu eucerin olje in ga mam najrajs,.. user posted image  bomo vidl kako bo slo naprej, zaenkrat ni strij...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Eucerinovo olje proti strijam
17.11.2007 21:45:57   
Naja30
V prvi nosečnosti sem se striktno mazala vsak dan, kasneje takoj ko sem začutila, da srbi. Imela sem ful krem, najbolj pomembno mi je bilo, da je bila mastna. Da se lepo vpije v kožo. Strij ni bilo... do 1.meseca po porodu, ko sta se pojavili dve na trebuhu user posted image  Ampak sta tudi izginili ćudežno user posted image

(odgovor članu gagy85)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Eucerinovo olje proti strijam
30.11.2007 23:08:17   
TinKiCa1
heh...upam, da bo tudi meni kakšna izginila:) sicer sm na začetku bla mal lena, zdej se pa skoz mažem..najprej sem uporablala od velede olje, pa morm rečt da ni tako slab- se pa res ne vpija tako hitro- kar mene ne moti...mam posebno majico samo za ta olja:) zdej mam pa enga druzga, mi pa ni tok dobr..me mal zasrbi vsake tok cajta...sam aua...ne praskat! Mam pa že mal razpokan trebušček...vidm, da imam malo tudi po svoji mamici:) tako to je,..da vsaj malo omejim zadevo pa bo;) pridne bodte:)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Eucerinovo olje proti strijam
1.12.2007 12:44:05   
sneška_
Odvisno je od tipa kože.Po dveh porodih nimam nobenih strij.Pa tudi se nisem mazala  veliko uporabljala sem čisto navadna mleka za telo. 

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Eucerinovo olje proti strijam
1.12.2007 17:37:12   
Inigo
mene je pa po eucerinu koža toooooooooolk srbela, da sm takoj morala prekinit. zdj sm kupila neko kremo od afrodite. bomo videli kako se bo obnesla.

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Eucerinovo olje proti strijam
2.12.2007 16:54:51   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image krasno olje! user posted image Vredno vseh evrov. user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu bettika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Eucerinovo olje proti strijam
2.12.2007 18:18:06   
TinKiCa1
Tud jst bom probala ta olje! Mam kožo zlo mal elastično-zgledauser posted image olja so vredu, res da mam vse majce mastneuser posted image , ampak oki..dokler ne srbi je vse vredu! Kako pa boli da pozabš in se popraskaš? Auch..Jst sm tud bol nagnjena k strijam, delam sam na tem, da jih bom imela vsaj pol manj kot moja mami! Mogoče je pa olivno olje res najboljše, pa še o normalni ceni se lahko pogovarjamo! user posted image Bom pa povedala kako je pri meni! 

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Eucerinovo olje proti strijam
2.12.2007 19:37:25   
Anitka
Jaz uporabljam Eucerinovo olje in sem z njim zelo zadovoljna.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Eucerinovo olje proti strijam
5.12.2007 8:41:09   
*Mojca*
Jaz sem včeraj nabavla to olje....pa ne vem no. Se mi zdi da se ne vpije, tudi vonj mi ni ne vem kaj....sej to je olje v rumeni flaškici z rdečim pokrovčkom?

No bomo videli kako bo...uporabljat ga mislim redno...


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Eucerinovo olje proti strijam
5.12.2007 8:44:57   
pikica_30
Ja Mojca, to je to olje (rumeno z rdečim pokrovčkom). Ampak meni so v lekarni rekli, da je to ena čisto nova različica. Ne vem, ali je bilo torej prej pri Eucerinu drugo olje? 

Meni se vpije, ampak dalj časa krožno masiram bušija (5 minut). Je pa sigurno odvisno, koliko olja daš. user posted image  

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Eucerinovo olje proti strijam
5.12.2007 9:10:51   
limma
Živjo,

tudi jaz imam doma cel kup enih kremic in olj, ker se hitro naveličam istega vonja. Eucerinovo olje mi je super user posted image , prav tako pa tudi kakavovo maslo, kot je že ena napisala. Jaz ga imam iz The Body shopa, ki pa ga ni v Sloveniji. Imam pa tudi čisto karitejevo maslo od Loccitane in nisem preveč zadovoljna - ni vredno svojega denarja. Lepo mažite svoje bušije user posted image

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Eucerinovo olje proti strijam
5.12.2007 9:27:37   
Naja31
Jaz se trenutno mažem z baby oil od Nivee, sem ga imela že od prej doma, pa ga hočem porabiti.
Poskusila sem vse živo, že v prejšnji nosečnosti. Strije so se kar naredile, ampak s ene mažem zaradi strij, ampak ker imam že tako suho kožo in sem navajena, da se namažem povsakem tuširanju. Edino zdaj se mažem s čim bolj mastnim. Meni je daleč najboljši body butter iz body shopa, samo sem moje zaloge porabila, nič pa ne kaže da grem kmalu kam v tujino da bi spet nabavila malo več.

Od karitjevega masla iz Loccitane sem tudi sama več pričakovala, glede na ceno, pa ni tako noro všeč.
No, jaz bom najprej porabila baby olje od Nivee, potem bom pa spet kaj sprobala user posted image . Saj strije bodo tako ali tako.

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Eucerinovo olje proti strijam
5.12.2007 9:35:55   
limma
Naja31, body butter iz Body shopa pa ne poznam? A misliš njihovo karitejevo maslo, ki je dosti bolj mazavo kot od Loccitane? Me zanima, ker bom sprobala, če ti je všeč user posted image  samo, moram prej prit vsaj do Celovca user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Eucerinovo olje proti strijam
5.12.2007 9:40:37   
*Mojca*
jaz imam ful rad izdelke iz the body shopa in mi gre na živce da ga nimamo pr nas. Še v Romuniji ga imajo user posted image
Ful mi je fajn oceanus gel za tuširanje pa toalenta vodica....njamiii...


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?