|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:24:01   
saraja
Pozdravljene,

tudi jaz se ne morem pobrati, kot je ena že povedala, da nikoli ni bila oboževalka, ampak ko je bila kakšna pesem jo je zelo rada poslušala, tudi jaz sem takšna.
Mislim, da je med nami zelo močna zveza, nekaj kar nas je združilo.

Jaz na sliki tudi ne vidim dobro, Blacky 30 prosim če mi pošlješ na mail!

Se beremo

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:25:29   
barakuda
men se je edino ta obraz takoj prikazal, sam sem bla raje tiho, da nebi neumna izpadla user posted image user posted image  za ostalo kar imaš obkroženo pa res slabo vidim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:29:09   
Blacky30
Močno zoomiraj, da bo samo obkrožen delček slike na ekranu, pa ga boš jasno videla.

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:29:19   
barakuda
o moj Bog user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:29:39   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Močno zoomiraj, da bo samo obkrožen delček slike na ekranu, pa ga boš jasno videla.


Tega si jaz ne upamuser posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:30:30   
katarina2004
Tako sem hvaležna, da vas imam...tudi jaz v službi ne morem razmišljam skoz sem na netu...hvaležna sem, da lahko vse to delim z vami.

Blacky30 imam mravljince po celem telesu vidla sem hudobni obraz tik nad njegovo roko res tak hudomušni kar trese me!!!!!!!!!!

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:33:02   
cmokec
Drugih obrazov ne vidim, če pa povečam, se pa slika tako poslabša, da je en sam zmamek. Samo nad roko ga vidim. Mu je obris kar podoben.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:33:32   
Blacky30
Torej nisem nora?! Ste videle tudi ostale? Je katera, ki je videla vse 4 obraze kot jaz? Tudi tistega na haubi in onega pri volanu in nad špeglom?

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:35:10   
yellowcrystalstar
IZVIRNO SPOROČILO: suyani

ja
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Že celo jutro razmišljam, če bi nekaj delila z vami, pa bi rada, pa si ne upam, pa vas ne bi rada prestrašila. Ne vem.....

Ali verjamete v nadnaravno, v odhod duš iz telesa in to? user posted image



jaz tudi v verjamem v to, da smo duše s človeško izkušnjo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:35:47   
Anonimen
Jaz jih vidim,un na havbi mi deluje otroški,uni pa bolj ženski.
moraš res fajn pogledat,na havbi je bel,gleda dol..
niso čist tipični obrazi

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:36:00   
barakuda
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Drugih obrazov ne vidim, če pa povečam, se pa slika tako poslabša, da je en sam zmamek. Samo nad roko ga vidim. Mu je obris kar podoben.


ful povečaj pa pejt mal stran od računalnika in pripri oči, meni se prikaže čisto jasna slika

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:39:41   
Anonimen
Blacky, ne nisi nora. Res je to, kar vidiš.. Mam kar cmok v grlu user posted image

(odgovor članu barakuda)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:40:06   
saraja
Tudi jaz vidim, no na havbi ne, si pa razlagam takole: hotel je imeti otroka, zato je torej podobno otroškemu, ženski pa je podoben, ker je za sabo pustil ljubljeno žensko!
Moje razmišljanje pač! Mi je pa bilo zelo grozno ko sem to videla¨!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:41:42   
Anonimen
Po moje  pa so ga prišle iskat duše neke že umrle družinice.user posted image

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:42:17   
Blacky30
Jaz mislim, da so to duše mrtvih ljudi, ki so ga prišle pospremit gor, v nebesa. K angelom, kar je on tudi bil. Morda kakšni njegovi sorodniki, morda mladi, ki so umrli v prometnih nesrečah. En obraz deluje zelo mlado, tisti nad ogledalom tik pod streho. Res grozno!
Ampak zdaj me več nič ne omaja pri verovanju v posmrtno življenje, ko sem se na lastne oči prepričala. Res ne!

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:42:21   
barakuda
jaz tega na haubi ne vidim k si ti obkrožla, se mi pa prikazuje en velik obraz prav na haubi, zadaj za tem k si ti obkrožila. Sej mogoče se mi že meša user posted image
Mi je pa ful začel srce biti k sem to videla in JA, tudi jaz verjamem v te zadeve.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:42:36   
Mešamdrek
Punce a smo nore?user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:42:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: saraja

Tudi jaz vidim, no na havbi ne, si pa razlagam takole: hotel je imeti otroka, zato je torej podobno otroškemu, ženski pa je podoben, ker je za sabo pustil ljubljeno žensko!
Moje razmišljanje pač! Mi je pa bilo zelo grozno ko sem to videla¨!user posted image user posted image user posted image


To na haubi bolj težko razložim, pa niti nočem tega videti. Že tisti obraz.. Kje je pa ženski obraz?

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:45:07   
saraja
jaz tega na haubi ne vidim k si ti obkrožla, se mi pa prikazuje en velik obraz prav na haubi, zadaj za tem k si ti obkrožila. Sej mogoče se mi že meša
IZVIRNO SPOROČILO: barakuda

jaz tega na haubi ne vidim k si ti obkrožla, se mi pa prikazuje en velik obraz prav na haubi, zadaj za tem k si ti obkrožila. Sej mogoče se mi že meša user posted image




Tudi jaz, mi je že grozno, ne morem več!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:45:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barakuda

jaz tega na haubi ne vidim k si ti obkrožla, se mi pa prikazuje en velik obraz prav na haubi, zadaj za tem k si ti obkrožila. Sej mogoče se mi že meša user posted image
Mi je pa ful začel srce biti k sem to videla in JA, tudi jaz verjamem v te zadeve.



Jaz ga tudi vidim!!
Tak velik,grozen,kot iz KrikA!!
OMG

(odgovor članu barakuda)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:45:42   
saraja
Točno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nekaj je na tem!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:46:20   
Zamima
sem jaz edina, ki nič ne vidim, razen roko user posted image user posted image

sicer pa ni ga več, a ne,... user posted image user posted image user posted image , nobene duše nam ga ne bojo vrnile user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:47:20   
barakuda
Pa še nekaj mi povej Blacky:
jaz sem včeraj hotela iz te strani prekopirat ravno to sliko, da bi jo videla od blizu (k se vidi roka), pa kakorkoli sem jo hotela, sploh ni zagrabilo. Z desnim klikom na miško pa se mi je odpru majhen win okenček (tam ko potem recimo klikneš ok) pa je pisalo ŽAO MI JE. Me je kar na rit vrglo in sem šla stran od računalnika (verjetno zgolj naključje)
Kako ti jo je ratalo skopirati? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:47:25   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

sem jaz edina, ki nič ne vidim, razen roko user posted image user posted image

sicer pa ni ga več, a ne,... user posted image user posted image user posted image , nobene duše nam ga ne bojo vrnile user posted image



Zdej mi pa prosim povejte zakaj ona ne vidi!!!!?????user posted image user posted image user posted image
Vprašanje zate Zamima: A verjameš v te stvari?

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Toše - v spomin
24.10.2007 10:48:22   
barakuda
IZVIRNO SPOROČILO: poštarca

IZVIRNO SPOROČILO: barakuda

jaz tega na haubi ne vidim k si ti obkrožla, se mi pa prikazuje en velik obraz prav na haubi, zadaj za tem k si ti obkrožila. Sej mogoče se mi že meša user posted image
Mi je pa ful začel srce biti k sem to videla in JA, tudi jaz verjamem v te zadeve.



ja, ja to, pa usta ima na dol obrnjena, kot bi jokal


Jaz ga tudi vidim!!
Tak velik,grozen,kot iz KrikA!!
OMG

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?