|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Žanova sobica
26.10.2007 17:46:48   
Maxica
Ful dobro, res. Še jaz bi imela tako sobico.user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu *BeiiBii*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Žanova sobica
26.10.2007 20:45:22   
ajtak
user posted image , meni sta pa zabici najbolj vsec user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Žanova sobica
26.10.2007 21:20:03   
Serendipity
Wau! Ampak resnično waaaaauuuuu!!! user posted image  user posted image  user posted image

ČUDOVITA JE!!!!!

Vsaka ti čast! user posted image  

(odgovor članu *BeiiBii*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
27.10.2007 11:53:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Žanova sobica
27.10.2007 12:43:51   
Strawberrie Cherrie
Res je lepa user posted image user posted image user posted image Vsaka ti čast.

Edinole kar mi ni všeč je tepih po tlehuser posted image    

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
29.10.2007 0:25:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Žanova sobica
29.10.2007 0:50:20   
ZARA
Krasne ideje imaš in noro dobro je vse skupaj izpadlo. A delaš kaj po naročilu?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Žanova sobica
29.10.2007 1:08:21   
Anuška79
Starši prevelikrat pozabljajo, da so v otroških sobah glavni otroci in potem izživljajo svoje želje glede pohištva, barv, likov samo zato da bo sobica "lepa" ampak otroci na vse skupaj gledajo čisto drugače, imajo drugačne predstave in želje.
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

L_P Saj tudi meni ni všeč tak tepih, ampak glede na to da je sobica narejena za Žana, da je narejena za otroka, ki ima pač svoje poglede na lepoto sobice,...

Gledam tudi iz vidika otroka-Žana ki se rad igra z avtomobilčki in pelje avtomobilčke po cesti,...

Tukaj moram enostavno pozabiti to kar je meni "lepo", meni je važno da tamal uživa v sobi, z nekimi medvedki ali pa z enobarvnim tepihom bi ga mimo usekala.

Tudi liki ki sem jih narisala so narejeni po Žanovem okusu. Žirafa je Žanu všeč že od novorojenčka, zato je tudi glavna v sobi, žabice so mu tudi zelo in,...
Vse kar je narejeno v sobici je narejeno po meri Žana in ne po moji meri.

Starši prevelikrat pozabljajo, da so v otroških sobah glavni  otroci in potem izživljajo svoje  želje glede pohištva, barv, likov samo zato da bo sobica "lepa" ampak otroci na vse skupaj gledajo čisto drugače, imajo drugačne predstave in želje.

Sama sem na začetku razmišljala, če bi mu Pujevo deželo narisala, pa sem se potem vprašala če bi bilo Žanu to všeč in moj odgovor je bil da ne, čeprav mi je pu luškan lik in oh in sploh cortkan,... Žanu je brez pomena,...

No samo toliko za razlago, da boš vedela kaj sem mislila s tepihom.



Ne bi mogla bolje napisat. Pri nas imamo ribice in morsko dno na stenah, na tleh pa tale grozni tepih (meni pač ni všeč), a mali ga obožuje. Pa naj ga ima. In... lepa sobica. Najlepše so sobice, ki jih sami naredimo po željah otrok.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Žanova sobica
31.10.2007 16:31:49   
puncica
Kot sem rekla Nalin težko pričakovane slikce in samo ena beseda ČUDOVITOuser posted image user posted image sploh pa to, da je sobica narejena po Žanovih željah, to mi je pa še najbolj všeč. Ja res, upam da svojo željo (saj veš kaj) tudi uresničiš, ker bi takšen dar bilo hudičevo škoda zavrečt. user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
31.10.2007 17:02:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Žanova sobica
3.11.2007 20:46:21   
Meggi
Sory, sam meni je pa preveč likov v sobici. Pa temna mi deluje. No, meni nekak sede, za igralnici (če bi imela dovlj kvadratov na voljo) Za otroško sobico, kjer otrok spi- sploh tako mali, pa ne. Morda podoživlja v spanju. Ko se zbudiš ti lahko kr vrže na oko tisto veliko ogromno drevo.

Vsekakor pa vsaka čast za mamino voljo in trud.

Meni še to nekak ne znese, da bi to pol gledala neki let, in ne morš vmes nč spremenit,.. ker ti je žal..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Žanova sobica
3.11.2007 23:25:27   
miška piška
WAW! Z eno besedo krasno! Čudovita sobica, lepo, da si jo naredila po željah otroka! Čudovit dar imaš! Res čestitke! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
4.11.2007 14:08:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu miška piška)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Žanova sobica
7.11.2007 10:04:32   
dašabina
Zelo lepo draga januarčica. kako si pa izrisala like na steno (če je že kje pisalo me kar opozori).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
7.11.2007 10:14:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dašabina)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Žanova sobica
4.12.2007 9:26:23   
mateyka
mi smo pa samo pojstlico poslikal, ker se velik selimo in stene ne pridejo v poštev. sem poslikala stranice pojstlice, samo sem kar neki svojega naslikala (nič diznijevih junakov ali kaj podobnega) in je unikat in še njeno ime je gor (vsaj neki a ne? user posted image )
- evo linki user posted image
spredaj  (njeno ime)
zadaj notranji del (luna in miška, ki jo gloda)
zadaj zunanji del (mačka naše švedske babice)


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Žanova sobica
4.12.2007 10:44:48   
mateyka
tuki se dajo pa naročit in kupit - imajo razne velikosti in izbira je ogromna. in čist noro zgledajo! user posted image user posted image

http://www.muralsyourway.com/nursery-murals.cfm?dpp=all (We welcome international orders and will ship to all locations served by UPS)

http://www.wallsofthewild.co.uk/zenshop/index.php (shipping - Europe, Express Airmail 15 EUR)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?