|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Baby shower
17.3.2009 11:40:56   
babyshower
rea26 prav imaš glede tega da se še zadnjič vidiš...bog ne daj da bi bilo to res...je pa res da po rojstvu otroka nimaš ravno veliko časa za kavice in podobno...midva sva prjela kar nekaj izvirnih daril...naš očka je v dar prejel knjigo o dojenčku- tehnična navodila za uporabo:)) lepo darilo:))zdaj jo najdete tudi rr katalogu:)

http://www.ringaraja.net/katalog/baby-shower-spletna-trgovina

(odgovor članu rea27)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Baby shower
18.3.2009 0:01:12   
felix7
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Meni te ameriške finte nekako ne potegnejo, z prijateljicami se dobim kar tako na čevek.


se strinjam, samo še halloween nam manjka... user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Baby shower
18.3.2009 10:09:12   
Lenck
Meni že ideja, da bi čepela na postelji ali kavču ali stolu kot kura na jajcu, okoli mene pa bi ene druge koke okoli letale in vriskale ob slinčkih, ni všeč. Ok, mogoče malo karikiram, samo ta ideja mi pač ni blizu. Tudi, da bi se udeležila česa takega, ne. Pa nimam prav nič proti bebam in slinčkom... Samo spomni me to na tiste ameriške filme z odraslimi ženskami, ki se dobijo in vriskajo kot trop podivjanih najstnic in se hihitajo in gledajo oblekice... Ne vem, zakaj je ta asociacija tako močna. (Saj verjamem, da ni nujno tako... ampak še vedno ne bi, hvala.)
Raje sem zmenim čisto na izi, ne kot zabava za bebo, ampak "hej, prideš kaj na pijačko?".

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?