|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj je narobe?
3.11.2007 21:02:18   
spacey
Jaz bi na vašem mestu, pri priči šla kupit napravo za inhaliranje!
Ja madona no, a se ti ne smili otrok, ko se tako matra pri dihanju?! user posted image Oprosti, ampak te ne razumem več... user posted image



_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kaj je narobe?
3.11.2007 21:04:23   
Gina
Ja, meni se zdi to tudi fajn ideja, tisti inhalator. upam, da bo mali čim prej dobro.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj je narobe?
3.11.2007 21:26:23   
Magi*
pa definitivno zamenjati pediatra!


lahko ima virusno ali pa atipično pljučnico. vse OK, če je otrok sicer zdrav. če pa ima še vse sorte druge zdravstvene težave, pa sploh nima kaj za razmišljat. je treba bolj odločno v akcijo stopit.

kupiti inhalator in mu pač sama pomagaj, da se sluz sčisti in menjaj dohtarco!

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj je narobe?
3.11.2007 21:39:59   
A.J.
Čao. Še moje mnenje. Moj mlajši je alergik (na pršice) in sva bila redna gosta bolnice zaradi bronhiolitisev, plučnic, gripe... In zadnjeič ko sva bila zaradi gripe je pač inhaliral fiziološko. Takrat sem bila čist besna, ker je bilo nabasano vse, norice... in sem rekla, če lahko to doma inhalira, da bom kupila ta k*** inhalator. Pa so rekli, da nimam tolk denarj user posted image  Jaz sem pa trmasta in sem takoj začela okrog telefonarit - Sanolabor itd. in sem izvedela da stane cca 100 EUR - ker se mi to za zdravje mojih otrok ne zdi niti slučajno veliko, smo ga takoj šli kupiti in prostovoljno zapustili bolnico. Malček točno ve, da mu to ful pomaga in kadarkoli začne kašljati reče: "Mami, moram mal dihat" in gre do inhalatorja, si da maskico gor in diha. Pa mu je takoj boljš... Tko da čim prej pojdite kupit, sploh, če to niso prve težave.
Pa čim prejšnje okrevanje vam želim!!!

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj je narobe?
3.11.2007 21:41:30   
A.J.
Ja, pa zamenjaj pediatrinjo. Naš naju pošlje v LJ takoj ko imamo pod 92 saturacije, pa čeprav na krvi nič ne pokaže!!! user posted image  Še sreča, da imamo tako fajn pediatra.

(odgovor članu A.J.)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj je narobe?
3.11.2007 23:07:35   
madela
Glede njegove zdravnice bi lahko rekla,da sem drugače kar zadovoljna z njo. Vsaj kar se tiče njegovega srčka in visokega pritiska. Sicer se zdraviva v Ljubljani,ampak če se nam zazdi,da kaj ni v redu,samo rečem in dobiva napotnico za ekg. Večino stvari pa sva sama kupila,drugače bi vsak dan stala pri zdravniku(mu moram vsak dan merit pritsk) in mi nikakor ni žal dat denarja še za tole napravo za inhaliranje. Pravzaprav bi jo kupila že prej,če bi vedela da se to da kupit. Že pred časom sem kupila tisti navadni inhalator za pumpice,pa mi takrat ni nobeden tega inhalatorja omenil.
Torej v ponedeljek grem v Sanolabor iskat tole napravco.

(odgovor članu A.J.)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj je narobe?
4.11.2007 6:47:59   
A.J.
Nisem niti pomislila, da bi bilo tebi škoda denarja... Ampak hotla sem poudarit odnos zdravnic v bolnici, ki so me prepričevala, da nimam tolk denarja, da bi to kupila...user posted image  Skratka ni predrago..

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj je narobe?
4.11.2007 22:41:16   
madela
No,končno lahko rečem da se stanje izboljšuje. Sicer še kar kašlja,ampak ne več tako suho in dražeče. Izkašljuje pa precej sluzi,tako da je 2x celo bruhnil vso to sluz.
Jutri imava kontrolo,da se mu zmeri satoracija in da ga posluša. Upam,na dobre novice.

Sicer pa grem jutri kupit tudi ta inhalator,ker ga bova potrebovala,da se bodo pljučka lažje sčistila,pa tudi v prihodnje bo ziher še prav prišel.

(odgovor članu A.J.)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
5.11.2007 12:44:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj je narobe?
5.11.2007 12:50:26   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Ampak moje nestrokovno mnenje je, da bi morali otročka priklopit na kisik, če seturacija pade pod 94.
Ker pri 94 seturacije prespiš v bolnici vsaj na opazovanju.
Full mi je čudno, da te pri 89 pošljejo domov user posted image  . Mi smo pri 84 šli z rešilcem od svoje pediatrinje.




se popolnoma strinjam in iz tega razloga jaz ne bi niti razmišljala o zamenjavi pediatra. sem bila na intenzivni, ko je saturacija padla na 90, so vsi okol mene skakali.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   [Brisano sporočilo]
5.11.2007 13:20:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj je narobe?
5.11.2007 15:36:49   
piščanc
inhalacijo lahko komot doma narediš tudi brez aparata. najlaže je s kakšnim izparilnikom (na vročo paro), ali pa lonec na kuhalno ploščo in npr. kamilice notri, pa naj vre. še posebej je to dobro za ponoči. za umiritev kašlja je materina dušica npr. od Justa. ali pa polna bana vroče vode in zaprta vrata - pa naj se crklja v kopalnici.
naša pediatrinja je rekla, da v takih primerih tudi ne smemo šparati claritina, ki zmanjša izločanje sluzi. ne vem, če ga vi lahko uporabljate.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaj je narobe?
5.11.2007 23:20:56   
madela
Najprej naj povem,da se stanje izboljšuje,že kar precej manj kašlja.Danes sva imela kontrolo in so še vedno neki rahli pokci slišat. Pravi,da je to od sluzi in da bo še trajalo,da se ščisti. Satoracija pa je bila danes 94-95.

Glede te satoracije je pa tud men vse skupaj čudno,saj sva bila pred časom poslana v bolnico,ko jo je imel toliko kot danes in sva bila osem dni na kisiku...zdaj pa,ko je padla na 89 pa nič user posted image  Antibiotik,pa lepo domov.
Saj ne,da bi si želela v bolnico,ampak gre se za zdravje mojega otroka.
V tem zadnjem tednu so ga pregledale tri različne zdravnice,njegova in dve v dežurni,pa se nobeni ni zdelo,da bi potreboval kisik in inhalacije,kot jih imajo v bolnici.

Meni je sedaj pomembno samo to,da je mali boljše. Za v prihodnje pa sem danes kupila ta inhalator,moram še mal navodila prebrat pa bova jutri že poskusila s tem inhalirat user posted image .
Piščanc,tole s polno bano vroče vode,smo pri nas pogosto uporabljali in res-preverjeno pomaga.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaj je narobe?
6.11.2007 0:32:22   
nejcko
Joj, madela, sem šele zdaj prebrala, skozi kakšno odisejado ste šli. Ubožec mali!
Srčno upam, da bo vse v redu z malim in to čim prej. Srečno!!!

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 64
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?