|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1001 cvet
4.12.2007 21:52:59   
frufru
Akcija je od novembra do februarja, ponujajo šalčke, krožnik in posodico za misli in čajnik. Je v belo zeleni kombinaciji. Jaz se priporočam za EAN kode, ki jih je treba zbrat. Menjam za točke od čokota in medveda za čokolino koledar

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: 1001 cvet
5.12.2007 9:04:58   
lunca2
Kje pa si našla kaj imajo? A napišeš prosim link, da vidm kaj imajo letos. Hvala.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: 1001 cvet
5.12.2007 9:09:08   
lunca2
Sem že našla, kje pa se dobi letak? A ga lahko kar sprintamuser posted image

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   [Brisano sporočilo]
5.12.2007 11:42:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lunca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: 1001 cvet
5.12.2007 13:10:14   
Anonimen
Čajnik mi ni no....vse ostalo je v reduuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: 1001 cvet
5.12.2007 13:58:09   
zaspanka
eno kodo 1001 cvet menjam za dm nalepko, a jo potrebujem jutri. če jo katera lahko odda danes na pošto je posel sklenjen!

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: 1001 cvet
5.12.2007 14:39:06   
zaspanka
že dobila. hvala.

(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: 1001 cvet
5.12.2007 22:59:23   
DeVilla
Imam višek Čoko/Čokolešnik točk (v glavnem po 4) in še nekaj Lino medvedkov, pa cel kup Mercatorjevih nalepk - vse menjam za kode 1001 čaj , DM nalepke in slikce Kraljestvo živali..

Lp, DeVilla

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: 1001 cvet
6.12.2007 13:21:57   
Shorty_
Imam čez 40 mercatorjevih nalepk in jih menjam za kode 1001 cvet

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: 1001 cvet
6.12.2007 14:29:15   
študentka Mici
Jaz sem sprintala letak, upam, da bodo upoštevali in sem tudi že poslala. Drugače sem jih pa danes videla v mercatorju. So veliki, kot amerikanka kuverta in rumenkasti, če kateri kaj pomaga. Jaz se tudi priporočam za ean kode, najdlo bi se pa vsega nekaj. Tako,da prosim Zs. Lp

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu maja979)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: 1001 cvet
6.12.2007 15:04:24   
mandarinca
Pozdravljene, zbiralke;
še ena med vamiuser posted image , ki fehta kode čajčkov. Jaz bi pa imela krožniček, pa imam še premalo kod; torej, če ima katera viška - lepo prosim - za zameno imam nekaj šparovih točk, pa sličice KŽ, pa še kaj bi se naško! Hvala!!!

Lep pozdrav! user posted image

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: 1001 cvet
8.12.2007 19:08:10   
srursa
Kaj pa tisti čaji, ki je dvojno pakiranje pa je ena koda. To se štejo kot ena koda??

(odgovor članu mandarinca)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: 1001 cvet
8.12.2007 21:21:34   
maja979
IZVIRNO SPOROČILO: srursa

Kaj pa tisti čaji, ki je dvojno pakiranje pa je ena koda. To se štejo kot ena koda??


šteje se ena koda

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: 1001 cvet
10.12.2007 20:53:05   
Sandrin
Letak sem dobila v Mercatorju, jutri izpolnim pošljem za skledo. user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: 1001 cvet
10.12.2007 20:57:27   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: srursa

Kaj pa tisti čaji, ki je dvojno pakiranje pa je ena koda. To se štejo kot ena koda??


Jst mam pa doma dve veliki škatli k so not tri vrste čajev (torej 60 vrečk) pa sploh ni kode gor. user posted image

Bi jim najraj kar celo škatlo poslala. Sam se mi zdi, da em nekje prebrala, da se diskontni paketi ne upoštevajo.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: 1001 cvet
10.12.2007 21:15:33   
TONČI.
Bi jim najraj kar celo škatlo poslala. Sam se mi zdi, da em nekje prebrala, da se diskontni paketi ne upoštevajo.


Dulči, diskontni paketki se upoštevajo. Jaz sem letos marcauser posted image al kdaj je že bilo, poslala samo eno vrečko od 1kg čaja. Zraven sem pa napisala da je 20 malih kod po 48guser posted image enako kot koda 1 kg čaja . In sem dobila škatlo. Pač kupujemo čaj ki ni v vrečkah. Saj ti v pravilih piše, da se upošteva vsaka embalaža, ki je kupljena v običajni trgovini.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: 1001 cvet
11.12.2007 9:19:54   
Valentina
IZVIRNO SPOROČILO: TONČI.

Bi jim najraj kar celo škatlo poslala. Sam se mi zdi, da em nekje prebrala, da se diskontni paketi ne upoštevajo.


Dulči, diskontni paketki se upoštevajo. Jaz sem letos marcauser posted image al kdaj je že bilo, poslala samo eno vrečko od 1kg čaja. Zraven sem pa napisala da je 20 malih kod po 48guser posted image enako kot koda 1 kg čaja . In sem dobila škatlo. Pač kupujemo čaj ki ni v vrečkah. Saj ti v pravilih piše, da se upošteva vsaka embalaža, ki je kupljena v običajni trgovini.




Mi smo tud na kilskih čajih user posted image
Torej, če dobro razumem si poslala namest 20 kod od filter vrečk 1kodo kilskega pakiranja user posted image

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: 1001 cvet
11.12.2007 12:24:41   
TONČI.

Mi smo tud na kilskih čajih
Torej, če dobro razumem si poslala namest 20 kod od filter vrečk 1kodo kilskega pakiranja



Točno tako.V trgovini sem pogledala koliko g ima čaj v mali škatlici. Enake vrste čaja, kot imam jaz kg vrečko. In te g sem pomnožila z zahtevanimi kodami. (nekateri čaji so po 48g, nekateri po 54g). Poslala sem eno vrečko od kg in dobila sem leseno škatlo za čaj.

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: 1001 cvet
11.12.2007 13:56:30   
Valentina
Tonči hvala!

Probat ni greh user posted image

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: 1001 cvet
11.12.2007 22:27:10   
dulcinea
Jst jim bom pol tud poslala dve škatli od tavelkih čajev (v vsaki tri, pa bo za eno šalčko). Če ne druzga, bom za znamko dala.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Valentina)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: 1001 cvet
13.12.2007 20:32:27   
Tejči3
Dober večer!

Jaz sem tudi že poslala prejšnji teden kode za čajnik. Ko ga prejmem, vam sporočim kakšen je. Še pa vsekakor šparam kode za ostale izdelke, ki so tudi meni všeč.

Če ima katera kakšnega viška, menjam za Mercator točke,... Jih imam precej.


_____________________________

Tejči3

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: 1001 cvet
14.12.2007 11:32:21   
študentka Mici
jaz imam viška:
 
- Magnetke Fruchtzwerge: viška imam 7 3 8 8 4 8 : : - - - - = = =
- čoko točke: 2x4 točke, 2x2, 1x1
- DM: 13 točk
- Špar: 8 točk
- Mercator: 19 točk
- Tuš: 37 točk
- Nici točke: 3 točke
-Rama: 3x500 g, 1x250 g
- Lino medvedki: 2

V zameno bi imela ean kode od čajev 1001 cvet...

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu Tejči3)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: 1001 cvet
15.12.2007 16:09:05   
študentka Mici
Oj. A mogoče katera ve, kdaj kaj dobimo te šalčke in krožnike? Koliko časa ste lani čakale na nagrade? Lp

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: 1001 cvet
16.12.2007 14:57:16   
Shorty_
dve vprašanji:
-koliko točk šteje ean koda od škatle sadni vrt v kateri je 60 vrečk (6okusov po 10 vrečk)
-koliko šteje sadni čaj ki je pakiran po 40 vrečk

hvala za odgovor ali pa če ne veste ima morda kaka tel. št. na katero se lahko obrnem?

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: 1001 cvet
19.12.2007 10:56:14   
Anonimen
Je ena napisala,da so nikakvi lončkiuser posted image
Nič ne bom bč pošiljala,dokler ne vidim kakšen je.Če ne jih bom pa za drugo leto spravlauser posted image

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?