|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Manjka mi sexa
7.11.2007 14:24:42   
Stefka
Samo nekatere tukaj ste pa res nesramne user posted image . Pa ne samo na tej temi.
A ni bil to svoje čase prijazen forum?

Bi človek rekel, da nobena od vas še ni imela kake krize v vezi? Midva sva skupaj 5 let in imava dva otroka in obdobja, ko lahko seksava ko zajčka, potem pa tudi tri tedne ne. Zakaj? Kaj pa vem, pride tako obdobje, ko tudi on jamra, da je zmatran pa kaj jaz vem še vse. Potem sem pa kdaj tudi jaz utrujena. Pa znese tudi tri tedne, žal. Meni recimo, se zdi normalno, da smo različni in da je celo v eni vezi veliko različnih obdobij. Mogoče se bosta pa čez pol leta spet zaljubila?

Me je pa vedno zanimalo kako to, da jaz še nikoli nisem imela tipa, ki bi mu non stop stal... mislim recimo po dveh letih zveze... mogoče je pa z mano kaj narobe user posted image , ali imam pa tipe, ki so, tako kot me, včasih zmatrani, imajo včasih polno glavo vsega...

Al pa res dobi drugje... čeprav ni nujno. V glavnem, sto ljudi, sto čudi. Mogoče rabita pa čas zase pa kakšen seksi sms, ko je v službi, pa ga ne bo pričakoval. Pa tv vrži čez okno (ne vem kaj imajo to tipi pa tvji - to je ko mamina joška in dete). Pa sprosti se. Pa masturbiraj pred njim user posted image .

(odgovor članu gregstrx)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Manjka mi sexa
7.11.2007 14:26:30   
Stefka
To jaz govorim, ki že en mesec nisem seksala, ker je moj 28-letnik v Kanadi.

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Manjka mi sexa
7.11.2007 14:50:09   
Anonimen
No kul. Zdej sm pa jst nesramna. Gospa anonimna k za svojo znanko reče da je zašpehana in da bi blo treba plačat da jo nategnejo pa je najprijaznejše bitje pod soncemuser posted image

In čist tku btw midva sva že skor 11 let skupej. Bila marsikatera kriza v vezi, sam da bi pa z vibratorjem zravn njega se igrala on pa v luft gledal pa zame ni sam kriza, ampak en fejst resen problem. Tak problem da ji ga forum ne bo rešil, ga bosta mogla kar sama. Z pogovorom in odkritostjo.
Glede na to da je cele dneve v službi, kadar pa je doma pa pred tvjem pa očitno itak ni glih neke hude komunikacije med njima. In itak da pol začne tud na drugih področjih škripat.

(odgovor članu Stefka)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Manjka mi sexa
7.11.2007 15:05:27   
Anonimen
Anonimna a nisi vedela kaj bos sprozila s svojim sporocilom? Valj sporocil debelih , zaspehanih zensk (tvoje besede).. user posted image

(odgovor članu tananejka)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Manjka mi sexa
7.11.2007 15:08:51   
Anonimen








IZVIRNO SPOROČILO: karin24

MID,sej nisem mislila spet tako,da če je zašpehana baba pa ne sexa tolk.sam tole ko bi pa ti vidla bi pa rekla,da plačaš temu tipu,ker jo,.....


A ta tvoja prijateljica ve kaj o njej govorišuser posted image
Mislm ogabno, kakšn folk.


ja kaj zdaj .. spet ste debele uzaljene... ce ste debele, potem ne pricakujte da vam bo kdo rekel kako lepo postavo imate, ampak je logicno da vas imajo za zaspehane. Saj ste zaspehane  ane? no, potem pa se ne pritozujte ce vas ljudje samo opisujejo, kako zgledate

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Manjka mi sexa
7.11.2007 15:09:21   
natasaom
kok ste se zapičle v to,da mu skoz stoji user posted image .. 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Manjka mi sexa
7.11.2007 15:10:35   
gregstrx
Jaz bom pa umrl od smeha ... user posted image user posted image user posted image

Zašpehane in tisti k jim skoz stoji so zdej na tapeti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Manjka mi sexa
7.11.2007 15:13:20   
Anonimen
Anonimna a nisi vedela kaj bos sprozila s svojim sporocilom? Valj sporocil debelih , zaspehanih zensk (tvoje besede)..


user posted image

Nism vedla da majo nekateri sposobnost čez ekran videt kakšne smouser posted image

Ma v glavnem mi dol visi tud če sm kao zašpehana, glavno da seksamuser posted image

Talepe pa v tolažbo k vas dedc ne naskoč svojo seksi super truper postavco v špeglu opazujteuser posted image

Pa če ste tko pogumne doma v pojstli k kle gor k se niti pod nickom ne upate napisat nič, se nč ne čudim da je tuga v pojst.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Manjka mi sexa
7.11.2007 15:16:34   
Taula
Karin.user posted image

Sej veš to je fovšija, ker je doma suša.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Manjka mi sexa
7.11.2007 15:51:13   
Anonimen
Omg kaj ste eni res nesremni ej.user posted image user posted image user posted image
Anonimna, tebi pa želim, da čimprej rešita tole krizo.user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Manjka mi sexa
7.11.2007 15:51:29   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja no prebrala sm vaša mišljenja,mate kar prou,da bo treba v akcijo in nč čakat.Sej vem,da včasih(vedno) pali moškega,če ga ženska napade.
Tale tv me pa res zmot,ker pol pa ratam ful ful zaspana(ko ga boš napadla ne bo niti vedel da je prižgana).Tudi jz mam kej za prijet,nisem suhica.Bi rekla,da sem elegantno popoljnena.(take imajo najraje)
MID,sej nisem mislila spet tako,da če je zašpehana baba pa ne sexa  tolk.sam tole ko bi pa ti vidla bi pa rekla,da plačaš temu tipu,ker jo,.....
Pa še to pride 1.na teden na sam sex,ker mu je pač sexualni objekt pa čisto nič drugega.
Jaz sem pa mojemu možu iskrena in ljubeča žena.(bravo zate)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Manjka mi sexa
7.11.2007 16:10:29   
Anonimen
TAULA ja veš kolk sm ti fouš.user posted image user posted image Dej tvojga deca k men pošl k mu verjetn skoz stoji.
KARIN24,no povej kermu decu pa paše,da je njegova žena zašpehana,bela in debela.Jah no,pol pa ni čudn.da ko sreča kje kako lušno postavno,da se ozira za njo pa če bi mel šanse bi joooo.Pač na ženo se pol že tudi navadiš.
Samo tedva ko sm prej omenjala.da je ona zašpahljena je njemu samo sexualni objet,sprazni se poteši svoje sex potrebe pa gre.
V zakonu so lepšaa in slabša obd.
Pa spolnost je tud važna,vse po malem mora štimat.
GREGSTRX ti se sam smej user posted image smeh je pol zdravlja.Vidš kok smo babe ene prave kokoške.


(odgovor članu Stefka)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Manjka mi sexa
7.11.2007 16:19:19   
Anonimen
KARIN24,no povej kermu decu pa paše,da je njegova žena zašpehana,bela in debela.Jah no,pol pa ni čudn.da ko sreča kje kako lušno postavno,da se ozira za njo pa če bi mel šanse bi joooo.


Verjetno tistim k take žene imajouser posted image

Veš za seks je pomembno še marsikaj drugega k čvrsta rit. Dosti je v glavi, v učkah, v razumevanju....Pri ljubezni pa sploh.
Tako da če misliš da zato k imaš fejst postavco se pol pa vsakmu dvigne ob tebi...hja....očitno neuser posted image
Pa jst bi enkrat prou rada vidla statistiko tistih tipov k varajo. Me prav zanima kolk od njih ima doma lepo bejbo pa kolk eno povprečno ženskouser posted image , k varanje nima z videzom žene prou nč skupnga. Sam eni pač niso zmožni videt tega.
Pa kaj je pa z belimi ženskami narobeuser posted image
Men osebno so pa bolj všeč k potencialne kandidatke za raka zarad pretirane uporabe solarija.

Itak pa to nima s tvojim problemom nobene veze. Raj probi tist moj nasvet z vibratorjem. Pa poročej če se je kej premaklnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Manjka mi sexa
7.11.2007 16:23:48   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

najprej tole.ENE STE PA RES TULE FUL NESRAMNE.user posted image

GREGSTRX, KARIN24,prvič to ni moja prijateljica,drugič pa ja zna se nastavit,njenemu J....
pride sam takrat ko se njemu dvigne,ona ga pa vmes ne sme niti poklicati.Tud jaz bi se znala takmu nastavt.Ko pa ti živiš z nekom je pa to druga pesem.Hvala lepa,da sm jaz enemu decu samo sexualni objekt.Sicer pa kaj me briga,če njej tko paše.Želi si tudi ona njega za skupno življenje pa on noće,tko mu čist paše,ko pride s trdim k njej.
Lepo je napisala NIKICAL  najprej želja pol pa akcija.
No včeraj zvečer pride moj domov,spet dvd filmi,gledava skupaj,nisem zaspala.Sm ga začela napadat.On pa men ooo sm tko zmatran,bova jutr zjutri.
No zjutraj je že minil,pa še nič.Tko,da očitno je z njim nekaj narobe,ne z mano.Se ne strinjam.Verjetno neki med vama ne štima,da te noče pof.
Želja mora bit res od obeh,drugač je to kkkkkkkk.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Manjka mi sexa
7.11.2007 16:33:12   
Taula
TAULA ja veš kolk sm ti fouš. Dej tvojga deca k men pošl k mu verjetn skoz stoji.


Lubica..mu ne bi bila kos....on rabi žensko, ne otroka.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Manjka mi sexa
7.11.2007 17:04:48   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

TAULA ja veš kolk sm ti fouš. Dej tvojga deca k men pošl k mu verjetn skoz stoji.


Lubica..mu ne bi bila kos....on rabi žensko, ne otroka.user posted image


user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Manjka mi sexa
7.11.2007 19:11:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imam znanko,debelo zašpehljeno,pa večkrat sexa kot jaz.


Tu je recept :).

Več jejta in več seksajta. Ljubezen gre skozi želodec, mogoče tudi seks user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Manjka mi sexa
7.11.2007 20:36:31   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja manjka mi sexa pri svojem 33 letniku.Prej sva res ful redno,zdej pa tuga.Neumno se mi že zdi,da mu moram govort,sej mora bit to želja obeh.  Točno tako.
Pride zvečer bolj pozno dam,gleda tv do 3h,4h zjutraj,jaz čakam in čakam da se bo spomnu,pol pa valjda že zaspana ratam. Zakaj pa ga namesto pred TV ne pričakaš v spalnici? Ali pa s toplo večerjo in kozarcem vina?
Zjutraj se zbudim jezna in brez volje.
Včasih mi pravi,da ga moram napast,,.....sam meni je to neumno in me vse mine ko čakam,kdaj se bo nagledal tv. Povedal ti je česa si želi, ti mora še narisat, da mu boš izpolnila željo?
Kako ga naj spet sexualno pridobim nazaj? Tako, da upoštevaš tudi njegove želje.
Velikokrat se tudi zaradi tega kregam z njim.Tudi pogovarjala sva se će o tem pa niččč boljš.Povedala sem mu,da mi pri njem manjka sex,da še nikoli nisem tega doživela.Imela sem 15 let starejšega pa mi pri njem ni manjkal sex. Kako dolgo sta bila skupaj?
Imam znanko,debelo zašpehljeno,pa večkrat sexa kot jaz. Kako pa veš, če je samo tvoja znanka? Sama sem suha pa mi naziv zašpehljena niti malo ni všeč.
A je z mano kaj narobe? Ja, imaš velik problem. Ne znaš prisluhniti in preveč sodiš ljudi po izgledu.
Punce kako bi se ve obnašale. Vsekakor tako, da bi problem, ki je nastal čimprej rešila. Napadi ga, pa boš videla, da problem ni nerešljiv.

Pa srečno!

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Manjka mi sexa
7.11.2007 22:30:20   
caillou
Enostavno ugasneš televizor in odpelješ na seksualno telovadbo. Da bi jest  deca čakala do jutra in potem zaspala nepotešena ?

Pa ti naredi da bo spet skakal tako kot včasih. V sili hudič še muhe žre, a ni tako ? Se boš pa že potrudlia za svoje ravnovesje.

Kar napadi, brez zadržkov. Bo padlo na plodna tla, boš vidlauser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 0:20:19   
Anonimen
TAULA,,,svojo ženskost si pokazala sama v tej temiuser posted image user posted image ,žalostno res.
kar se pa tiče,kdo bi bil komu kos...moj mu verjet nebi bil kos...za mene pa ne moreš nič govort.
rabiš batino po jeziku,ne tam spodaj.user posted image user posted image user posted image
Pojdi se poigrat v deželo palčkov.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 8:18:04   
Colt
Mislim da bom spet začel pečt pokovko....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 8:38:33   
Anonimen
zašpehana,bela in debela
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Se opravičujem , ker se vmešujem. Samo bi rada vprašala anonimno , kaj je mislila s tem "bela" kot rasa al kaj. Ker sicer mi je velecenjeni gospod mož že rekel, da zadnje čase furam stil barbapape ampak rase/ polti pa mi še ni očital.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 8:58:32   
kalbo
no povej kermu decu pa paše,da je njegova žena zašpehana,bela in debela


Meni in to mislim strogo resno!!!!user posted image  Kaj pa misliš, da se bom po kosteh drgnil al kaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 8:59:47   
kalbo
Samo tedva ko sm prej omenjala.da je ona zašpahljena je njemu samo sexualni objet,sprazni se poteši svoje sex potrebe pa gre.


Sam ona dobi trdo med noge, ti pa ne, kera je pol na boljšemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:05:23   
blazka
Kalbo, a pol praviš, da je tvoja žena zašpehana, bela in debela?
Hvala!user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?