|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:06:35   
kalbo
Kalbo, a pol praviš, da je tvoja žena zašpehana, bela in debela


Bela si, črnka mende nisi, ritka ti pa tud tko božansko miga, kot ti brez špehca nebi nikoliuser posted image

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:08:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blazka

Kalbo, a pol praviš, da je tvoja žena zašpehana, bela in debela?
Hvala!user posted image



Pa ljubljena in ne živi v pomanjkanju seksa. user posted image

Si na to pozablauser posted image

(odgovor članu blazka)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:09:08   
tanikaa
Če je pa gospa Kalbo debela, bela in zašpehana sem pa jaz takoj Madona. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:12:00   
kalbo
Pri moji ženi je špeha in beline točno tok kot je potrebno. Nič več in nič manj.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:13:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

no povej kermu decu pa paše,da je njegova žena zašpehana,bela in debela


Meni in to mislim strogo resno!!!!user posted image  Kaj pa misliš, da se bom po kosteh drgnil al kaj?



Ah daj no kalbo, mislila je DEBELO debelo.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:16:16   
kalbo
Ah daj no kalbo, mislila je DEBELO debelo.


Kako pa ti veš, kaj je mislila. A si ti anonimna....aha, razkrinkali smo teuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:16:46   
Anonimen

KARIN24,no povej kermu decu pa paše,da je njegova žena zašpehana,bela in debela.Jah no,pol pa ni čudn.da ko sreča kje kako lušno postavno,da se ozira za njo pa če bi mel šanse bi joooo.


Verjetno tistim k take žene imajouser posted image



Tu pa moram nekaj popravit. Ni rečena da tisto kar imaš, da imaš rad. Nimaš pojma kolko dedcov je z ženo, pa ga ta niti najmanj ne privlači. Pa bila ona debela ali ne. Debelost je še samo večja verjetnost, da te prej odvrne kot pritegne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:19:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ah daj no kalbo, mislila je DEBELO debelo.


Kako pa ti veš, kaj je mislila. A si ti anonimna....aha, razkrinkali smo teuser posted image


Ne ne vem kaj je mislila. Samo pa predvidevam da te kaka 100kg deklica ne privlači. In jaz bi se pol res raje na bolj suho naslonla ko pa na zgoraj omenjeno. Kaj pa ti? Debelost pa je za vsakega očitno različna.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:22:34   
kalbo
Ob ekstremno suhi ženski mi gredo kocine po konci, ob pretirano debeli pa ne, pol si pa razlagaj po svoje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:25:01   
blazka
tanikaa

Če je pa gospa Kalbo debela, bela in zašpehana sem pa jaz takoj Madona.


Najbrž sem mal odzadej, ampak res ne vem, če je tole pohvala, ali zajuser posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:25:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ob ekstremno suhi ženski mi gre k**** po konci, ob pretirano debeli pa ne, pol si pa razlagaj po svoje.


Aha, sem si že razložla, hvala user posted image


(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:26:12   
kalbo
Več jih pa nimam, tko da ne vem, kaj ti misliš, da mi gre pokonciuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:28:03   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: blazka

tanikaa

Če je pa gospa Kalbo debela, bela in zašpehana sem pa jaz takoj Madona.


Najbrž sem mal odzadej, ampak res ne vem, če je tole pohvala, ali zajuser posted image .




Ja itak da pohvala, kaj pa user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:28:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess


KARIN24,no povej kermu decu pa paše,da je njegova žena zašpehana,bela in debela.Jah no,pol pa ni čudn.da ko sreča kje kako lušno postavno,da se ozira za njo pa če bi mel šanse bi joooo.


Verjetno tistim k take žene imajouser posted image



Tu pa moram nekaj popravit. Ni rečena da tisto kar imaš, da imaš rad. Nimaš pojma kolko dedcov je z ženo, pa ga ta niti najmanj ne privlači. Pa bila ona debela ali ne. Debelost je še samo večja verjetnost, da te prej odvrne kot pritegne.


Ja verjamem. Sam jst poznam ogromno tipov k majo doma skor manekenke pa jih živcirajo in sam čakajo da se jih rešjo. Tak da kile nimajo dost veze. Odvisno od človeka do človeka. Na začetku bolj važno, z leti veze in skupnim življenjem vedno manj. Meni sicer ni seksi 150kg dedc, sam bi ga pa raj mela debelga k pa butastga. Vsak ma pač svoja merila.user posted image

Problem je v enih ženskah k skrbijo ful za svojo zunanjost, da skrbijo sam za to, za drugo nič. In mislijo da je to dovolj za srečno družinsko življenje. Pol jim pa ni jasno kako nič ne laufa k so pa tako lepe, soseda pa tako grda pa bolj srečna k one.
Če je pa ženska fletna pa ma še podstrešje pospravljen je pa itak super, isto velja za tipe.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:29:14   
blazka
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ob ekstremno suhi ženski mi gre k**** po konci, ob pretirano debeli pa ne, pol si pa razlagaj po svoje.


Aha, sem si že razložla, hvala user posted image




Tale je pa huda, a ne Kalbouser posted image .
Oz. povedano v ITAK jeziku LOL.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:31:14   
blazka
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: blazka

tanikaa

Če je pa gospa Kalbo debela, bela in zašpehana sem pa jaz takoj Madona.


Najbrž sem mal odzadej, ampak res ne vem, če je tole pohvala, ali zajuser posted image .




Ja itak da pohvala, kaj pa user posted image


Ne vem. Zadnje cajte si nekej nastrojena proti Kalbotu in njegovi žlahti (t.j. ženi).

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:32:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: nivess


KARIN24,no povej kermu decu pa paše,da je njegova žena zašpehana,bela in debela.Jah no,pol pa ni čudn.da ko sreča kje kako lušno postavno,da se ozira za njo pa če bi mel šanse bi joooo.


Verjetno tistim k take žene imajouser posted image



Tu pa moram nekaj popravit. Ni rečena da tisto kar imaš, da imaš rad. Nimaš pojma kolko dedcov je z ženo, pa ga ta niti najmanj ne privlači. Pa bila ona debela ali ne. Debelost je še samo večja verjetnost, da te prej odvrne kot pritegne.


Ja verjamem. Sam jst poznam ogromno tipov k majo doma skor manekenke pa jih živcirajo in sam čakajo da se jih rešjo. Tak da kile nimajo dost veze. Odvisno od človeka do človeka. Na začetku bolj važno, z leti veze in skupnim življenjem vedno manj. Meni sicer ni seksi 150kg dedc, sam bi ga pa raj mela debelga k pa butastga. Vsak ma pač svoja merila.user posted image

Problem je v enih ženskah k skrbijo ful za svojo zunanjost, da skrbijo sam za to, za drugo nič. In mislijo da je to dovolj za srečno družinsko življenje. Pol jim pa ni jasno kako nič ne laufa k so pa tako lepe, soseda pa tako grda pa bolj srečna k one.
Če je pa ženska fletna pa ma še podstrešje pospravljen je pa itak super, isto velja za tipe.user posted image



To kar si ti napisala, sem jaz v enem stavku, beri zgoraj.

jaz pa raje nimam nikogar, ko pa da imam debelega ali glupega. Mene pač to ne privlači pa gotovo. Že zaradi gibčnosti v postelji in kondicije.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:33:46   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: blazka


Ne vem. Zadnje cajte si nekej nastrojena proti Kalbotu in njegovi žlahti (t.j. ženi).



Jazuser posted image user posted image  Niti slučajno in nikoli. Res. user posted image  Zakaj le? Saj nimam niti najmanjšega vzroka. user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:36:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: nivess


KARIN24,no povej kermu decu pa paše,da je njegova žena zašpehana,bela in debela.Jah no,pol pa ni čudn.da ko sreča kje kako lušno postavno,da se ozira za njo pa če bi mel šanse bi joooo.


Verjetno tistim k take žene imajouser posted image



Tu pa moram nekaj popravit. Ni rečena da tisto kar imaš, da imaš rad. Nimaš pojma kolko dedcov je z ženo, pa ga ta niti najmanj ne privlači. Pa bila ona debela ali ne. Debelost je še samo večja verjetnost, da te prej odvrne kot pritegne.


Ja verjamem. Sam jst poznam ogromno tipov k majo doma skor manekenke pa jih živcirajo in sam čakajo da se jih rešjo. Tak da kile nimajo dost veze. Odvisno od človeka do človeka. Na začetku bolj važno, z leti veze in skupnim življenjem vedno manj. Meni sicer ni seksi 150kg dedc, sam bi ga pa raj mela debelga k pa butastga. Vsak ma pač svoja merila.user posted image

Problem je v enih ženskah k skrbijo ful za svojo zunanjost, da skrbijo sam za to, za drugo nič. In mislijo da je to dovolj za srečno družinsko življenje. Pol jim pa ni jasno kako nič ne laufa k so pa tako lepe, soseda pa tako grda pa bolj srečna k one.
Če je pa ženska fletna pa ma še podstrešje pospravljen je pa itak super, isto velja za tipe.user posted image



To kar si ti napisala, sem jaz v enem stavku, beri zgoraj.

jaz pa raje nimam nikogar, ko pa da imam debelega ali glupega. Mene pač to ne privlači pa gotovo. Že zaradi gibčnosti v postelji in kondicije.


Vem da si, sam jst tebe tko rada hecamuser posted image

Pa mene tud ne privlači, sam če bi mogla že izbirat...user posted image
Glupga pač nočem, k bi mu rekla levo...pa bi šu idiot v kuhnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:39:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Pa mene tud ne privlači, sam če bi mogla že izbirat...user posted image


Ja saj jaz pravim, da ne bi nobenega izbrala. Je pa res, da shujšaš še vedno lahko, glup pa si zavedno. Sicer pa sploh ne vem zakaj mamo tu take primerjave zdaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:40:23   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Pa mene tud ne privlači, sam če bi mogla že izbirat...user posted image


Ja saj jaz pravim, da ne bi nobenega izbrala. Je pa res, da shujšaš še vedno lahko, glup pa si zavedno. Sicer pa sploh ne vem zakaj mamo tu take primerjave zdaj user posted image


Ja, kaj pa bomo drugo delali?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:42:59   
blazka


Jazuser posted image user posted image  Niti slučajno in nikoli. Res. user posted image  Zakaj le? Saj nimam niti najmanjšega vzroka. user posted image  


Pol je bil pa samo tak vtis.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:43:41   
Anonimen

Ja, kaj pa bomo drugo delali?


Ti se lahko greš kr dalje kalbotu štulit, pa blazko šinfat.user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:45:08   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: nivess


Ja, kaj pa bomo drugo delali?


Ti se lahko greš kr dalje kalbotu štulit, pa blazko šinfat.user posted image


Ja kje hudiča pa sem jo šinfala?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Manjka mi sexa
8.11.2007 10:46:07   
Anonimen

Pol je bil pa samo tak vtis.



Nisi edina.

(odgovor članu blazka)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?