|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Kontracepcija po porodu??? 20.12.2007 22:24:15
|
|
|
|
CUKRČEK
|
aja, pa glede vstavljanja takrat, ko še ni M...meni je rekla G da se gre predvsem za to, da je vstavitev ponavadi bolj boleča, če ni M, ker so kanali ožji. JAz je nisem imela in me vstavitev ni prav nič bolela. Torej je vse odvisno od vsake posameznice.
_____________________________
*prvič smo naredili enega otroka *drugič smo naredili dvojčke *sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo slučajno trojčki:))
|
|
|
|
|
RE: Kontracepcija po porodu??? 20.12.2007 23:00:18
|
|
|
|
piščanc
|
poleg mirene je tudi navaden bakreni vložek (isti, samo brez hormonov). meni so prvič po porodu (8mesecev) vstavili navaden vložek. brez bolečin in super za seks. sedaj po drugem porodu sem šla po mireno (ker plača zzzs) 2 leti po porodu - bolelo kot hudič. tako da, če nameravate vstavljati maternične vložke, to naredite v roku enega leta, ko maternični vrat še ni tako zaprt.
_____________________________
iz malega zraste veliko
|
|
|
|
Kaznovanje otrokbinyyKako kaznujete svojega otroka (če stori nekaj,kar ni lepo,..koga udari,užali,kaj zlomi,..če je to potrebno)?pošljem ga v kot (
17%)

prepovem gledanje risank (
21%)

ne dovolim mu najljubših igrač (
8%)

posedem ga na stol cca. 10 min. (
23%)

nikoli ga ne kaznujem (
8%)

se zaderem nanj (
23%)
Število vseh glasov: 207Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!