|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Niso mi všeč novodobna imena...
7.11.2007 8:28:28   
Anonimen
Napisala sem pač kar si mislim, z nikakršnim namenom, da bi me kdo demantiral. Nikogar nisem obsojala/kritizirala neposredno in tudi neposrednega obsojanja/kritiziranja nisem pričakovala nazaj.


Kdo te je demantiral in kdo obsojal.user posted image  Žal ne vidim ŠE niti enega posta, ki bi bil žaljiv. Če boš pa dovolj dolgo čakala, ga pa res lahko dočakaš.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Niso mi všeč novodobna imena...
7.11.2007 8:29:46   
nuala
Jaz sem izbrala imena, ki jih bosta lahko uporabljala celo življenje in jih je mogoče izgovoriti tudi v drugačnem življenjskem okolju. Ker pač tako živimo.

Vsak pa se mora odločiti zase oz. za svojega otroka, zato naredi tako, kot se ti zdi prav.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Niso mi všeč novodobna imena...
7.11.2007 8:51:43   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Sofisticirana so ja user posted image  ...kar je tudi namen user posted image


Nisem vedela, da se po novem temu tako reče.user posted image

Sicer pa, draga moja, vsak da svojemu otroku takšno ime kot mu ga hoče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Niso mi všeč novodobna imena...
7.11.2007 8:59:33   
Pobalami
če bi imeli vsi sofisticirana imena ta ne bi bila več sofisticirana, ane.

Ne vem kaj je Miha manj sofisticirano kot Evan. Mogoče zaradi tega ker je manj pogosto? Samanta pa meni ni sofisticirano ime niti malo. se mi zdi, da so ti bolj všeč angleška imena. saj ruska, francoska in tudi slovenska so tudi zelo lepa.

če se boš bolje počutila, da daš otroku sofisticirano ime pa daj. Ampak vse je stvar okusa. In tudi jaz marsikoga ne razumem, samo argumente pa nimaš dobre.

dvojna imena, zelo dolga, so še bolj sofisticirana, najbrž?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Niso mi všeč novodobna imena...
7.11.2007 9:16:03   
Anonimen
Ravno tako imam mešane občutke glede imen, katere načeloma uporabljajo za poimenovanje psov.


Pa kdo je pri temu"krivec"ali tisti,ki poimenuje psa s človeškim imenom ali tisti,ki da svojemu otroku tako ime,ne,da bi vedel,da bo sosed svojmu psu enakega pritaknil.Kaj naj premlatim teto,ker je dala svoji psici ime Nika,tako,da ko mojo pokličem pritečeta obe.Ali pa soseda,ki je dala svojemu psu mačku ime Marko.Ali zgornji sosedje,ki so psico poimenovali Taja.
Edino kar me je malce zvilo,pa se nisem kaj prevč ozirala za tem,je,da je imela moja hči sošolca z imenom Roni,kar pa je tipično ime za psa,tudi moj ga ima.
samo,da jaz to spregledam,se smejim na ta račun,me ne moti,me ne zanima.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Niso mi všeč novodobna imena...
9.11.2007 9:45:09   
severnica77
Mi smo imeli muco, ki ji je bilo ime Mirko user posted image

Sicer pa, kaj se sedaj razburjaš, če ti odgovori in komentarji niso všeč? Saj si na koncu svojega posta vprašala: " Kaj mislite ve?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Niso mi všeč novodobna imena...
9.11.2007 9:46:22   
Anonimen
Sosedov pes pa Žiga user posted image

(odgovor članu severnica77)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Niso mi všeč novodobna imena...
9.11.2007 12:26:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Kakor komu paše, ne vem zakaj je treba debatirat o tem. Še dobro, da imamo tako različne okuse.


Se podpišem. Vsak da svojemu otroku ime, ki mu je všeč.


Evo še jaz se podpišem, če pa že sprašuješ za mnenje, mi pa nobeno od tvojih naštetih ni všeč.



Še jazuser posted image  Iz tvojega seznama mi je všeč samo Marcel.

(odgovor članu hrabra miška)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Niso mi všeč novodobna imena...
9.11.2007 12:31:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

V izogib raznim izpadom, ki se dogajajo na podlagi misinterpretacij.

Prvič; ker je to forum, se lahko debatira o vsem, mar ni res. Nekaterim so bedaste debate o imenih, drugim o rabljenih ali novih lupinicah.
Napisala sem pač kar si mislim, z nikakršnim namenom, da bi me kdo demantiral. Nikogar nisem obsojala/kritizirala neposredno in tudi neposrednega obsojanja/kritiziranja nisem pričakovala nazaj. Vsak ima svoje mnenje. V primeru, da se je katera počutila osebno izzvano, je to njen problem.

Drugič; dejstvo je, da sem se počutila malce trapasto, ko sem v mladosti imela dve soimenjakinji v razredu. Ravno tako imam mešane občutke glede imen, katere načeloma uporabljajo za poimenovanje psov.








točno tako

me tudiuser posted image

me tudi tebe ne

jap, imaš pravuser posted image

aja samo v vednost, tvoj zadnji stavek je bil "Kaj mislite ve?"user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Niso mi všeč novodobna imena...
9.11.2007 12:35:15   
Anonimen
aja glede pasjih imen...

Mi imamo 8 let starega Nik-a in me je ZDAJ prav sram povedat kako mu je ime, ker je to zelo pogosto ime za fantka, pred osmimi leti pa ni bilo(vsaj jaz nisem nobenega poznala), kvečjemu je bil kaki Niko, zato mi je zdaj res žal da mu je tako imeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Niso mi všeč novodobna imena...
9.11.2007 12:50:46   
pety78
Moja tašča ima doma psa Gala. Jaz pa nečaka. user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Niso mi všeč novodobna imena...
10.11.2007 17:19:46   
Mala_princeska
Jaz imam pa psičko Luno in veliko punčk je sedaj s tem imenom - Luna.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Niso mi všeč novodobna imena...
10.11.2007 21:30:11   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: NEVA-1

Kakor komu paše............

Dvomim, da ima ime veliko zveze s karakterjem?


na nek način ima, če samo pomislimo da zgodovinski pomen. Ravno zaradi tega mi je bilo zanimivo odkrivati, kaj pomenijo imena mojih prijateljev. David npr. pomeni "ljubljeni", Filip "ljubitelj konj", Sara je hebrejsko "kneginja", Katarina je npr. "čista" (meni osebno se zdi močno ime!) in še bi lahko nadaljevala.

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Niso mi všeč novodobna imena...
11.11.2007 22:36:35   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Kaj mislite ve?


Mislim, da so meni bolj všeč navadna imena.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Niso mi všeč novodobna imena...
12.11.2007 21:12:34   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Primer fantki:
- Aron
- Adrijan
- Evan
- Kris
- Leon
- Leonard
- Maksimilian
- Marcel
- Oskar
- Rafael
- Valentin
- Viktor
itd.

Za punčke:
- Carmina
- Glorija
- Ivana
- Klementina
- Lejla
- Linda
- Rossa
- Samanta
- Viktorija
- Valentina
itd.

Kaj mislite ve?
Oskar mi je všeč, ostala imena pa ne user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Niso mi všeč novodobna imena...
13.11.2007 7:48:34   
koala
Tudi meni tročrkovna nekako ne sedejo, no ne vsa, Vid je recimo čisto lepo moško ime, ki vasj za moje pojme ni novodobno, se mi pa med tvojimi zdi, da Kris je? Ne vem no, morda se motim. Ostala imena z tvojega seznama mi pa niso všeč, pa naj bodo še tako sofisticirana.

Hvala bogu da imam ljudje svoj okus.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Niso mi všeč novodobna imena...
13.11.2007 9:54:34   
vrabček
Meni je pa npr. Glorija smešno. Ker je Glorija je karakterno ali kakšno že ime, v slovenščini je Glorija Slavka. Je pač tudi Slavka karakterno ime ali pa Slavica, zakaj pa ne?
Še dobro da je veliko imen in da lahko izbiramo. Pa ne vem zakaj bi kratka imena bila čudna ali kaj že? Eva, Ana, Ema, Ela so mi lepa imena...pa Jan, Mark...imajo otroci s kratkimi imeni tudi kratek karakter?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?