|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
17.3.2008 16:21:19   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: drobižek



Vidim, da se že skoraj sončite na morjuuser posted image (jaz tudi že komaj čakam). Bomo šli najbrž v Biograd v apartmaje, kjer greš samo čez vrt in si na plaži. Pa do mesta imaš 15 min lep sprehod zvečer. Hotel nama ni preveč zaradi tistih ur na katere si vezan, kamp pa se mi zdi boljše za malo kasneje - čez par let.Pa jaz moram obvezno vsaj nekaj delat na morju (vsaj kuhat), drugače ne zdržim. SEm prevelik deloholik, da bi lahko čisto prešaltala na nič.

Pa verjetno je fajn met kak lahek voziček za na morje. Kaj priporočate? Rada bi nekaj poceni, pa da se da naklon čist dol spustit.





Zato pa greva vedno v tak hotel, ko je hrana in pijača 24h na voljo in nisi vezan na uro, sicer tudi midva tega ne bi prenesla. In v hotelu so ob različnih urah vedno odprte 2-3 rezlične restavracije in bari. Tudi na plaži je pijača in hrana in vse to je že v ceni. Jaz pa za teden dni zelo rada odklopim, čeprav sem tudi sama velik deloholik. Moje mnenje pa je, da si na leto en teden takega dopusta zaslužim in dam možgane in vse ostalo na "off"user posted image .

Midva greva kar s Peg Perego AT4, je velik in robusten, samo ne mislim ven metat dnarja za kaj slabšega, saj mora imet tak mali otrok še dobro podlago za hrbet. Me pa prav nič ne zanima, kako se bodo na letališču pred letalom ubadali z njim, ko ga bodo dajali na letalo tik pred odhodomuser posted image user posted image


Dojenje - v user posted image so se mi dokaj povečale. 3 dni po rojstvu sem imela take, da je mojega skor kap, ker jih nisem spravila v noben modrc, da me ne bi kaj ali kje tiščalo, sedaj sem pa na skoraj stari številki kljub dojenju, samo malo bolj polno izgledajo.

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Desetke007
17.3.2008 16:22:46   
mama06
Klaudia - kako pa je pri vas z zobki. A že spita ponoči?

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Desetke007
17.3.2008 16:37:58   
sanwebdra
Ne nisem noseča, upam, da je zdaj popravljeno!!!!! user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Desetke007
17.3.2008 16:43:59   
sanwebdra
Aja, še o tem, da se bi pridružili atiju - se bova, ja. Čeprav bo itak kaj vmes domov pritekel - velikonočnega zajtrka pa se ja NE zamudi, ali pač???user posted image

Moram še v Mueller laufat po plenice za kopanje - samo, da je v MB najti parkirni prostor (tudi plačljivega) tako zelo težko, da se mi res ne da  ....user posted image

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Desetke007
17.3.2008 16:58:38   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: drobižek
.A če kupim tisti senčnik Peppenny res lahko narediš tako, da se izmuzneš soncu? Pa paše na vsak voziček? Mi imamo jane. Ali je boljša marelca?


Daj pridi ta četrtek na srečanje v LJ, pa si ga boš probala gor zmontirat- Jst ga imam in po moji logiki se ga da zmonitrat na čist vse vozičke, ki imajo strehico

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Desetke007
17.3.2008 16:59:21   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

Klaudia - kako pa je pri vas z zobki. A že spita ponoči?


Danes je bilo kar vredu, samo je med večerjo dobila eno dozo calpola. Bomo vidl kako bo danes

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Desetke007
17.3.2008 17:25:00   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: drobižek

Pa kako ste se to zmenile, da pride še zdaj k vam patronažna? Meni ni nihče tega omeniluser posted image



K nam je tudi prišla patronažna približno en mesec nazaj zaradi uvajanja goste hrane. Sem bila kar jezna, ker se nič ne najavi! Enostavno se je samo narisala. Sistem da je kajuser posted image user posted image user posted image

Sanwebdra: zanima me glede papirjev, ti bom pisala na ZS. user posted image
Majoli: Meni se je dopust zdel letos tko nekaj by the way, samo vidim, da me že pošteno dajeuser posted image Sem bla čist zasanjana, ko se pisalauser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Desetke007
17.3.2008 17:58:08   
Pandica
Tako, pa sem si spet izborila malo časa za RR user posted image

Mi2 sma tut bili prej zunaj, sma šli v Mullerja po Pamperske, ker jih imajo v akciji, če še katera ne ve. Očitno so mamice navalile na njih, ker je bila polica že na pol prazna. Jaz bi jih tak v vsakem primeru mogla kupit pa, če so znižane al ne user posted image

Klaudia kako zgleda ta senčnik Peppenny? Prvič čujem user posted image

Drobižek  če boste šli v Biograd boš še ti blizu mene. Ker mi smo med Zadrom in Biogradom user posted image    Do Biograda pa imamo 12 km. Tako, da pol pa res mormo Desetke eno srečanje doli nardit, kaj pravite? user posted image

Sanosan kako pa se delajo te vaje za prsne mišice?

Sanwebdra  kaj pa je te z Julijo, da sta morali dati kri in urin? Kak ti je te uspelo zmontirat Juliji vrečko gor, da ni šlo nič mimo user posted image







(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Desetke007
17.3.2008 18:37:58   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica
Klaudia kako zgleda ta senčnik Peppenny? Prvič čujem user posted image  


user posted image
user posted image

Drugače pa v google napiši Pepeny

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Desetke007
17.3.2008 18:44:44   
mišk
Uf, končno sem spet lahk mal na računalnik skliznla!

Morje: Mi tudi hodimo v Zadarski konec. Oziroma v Pakoštane v en kamp, kjer ima tast mobilno Adriino hišico. Termin pa nama ustreza letos samo v avgustu, ker ima mož žal kolektivni dopust!user posted image  Ka mi gre to na živce!user posted image  V najvišji sezoni, v največji gužvi rint na morje! To se mi zdi tak prisilen dopust! Do sedaj sva hodila junija in septembra.

Jeziček: Ja, Dona ga tud ful kaže in se neki zraven spakuje.user posted image

Suha koža pri user posted image : A mi lahko katera priporoča kakšno mazilo?  Za obrazek in telešček.

Obračanje: Dona se še vedno ne obrača!!user posted image user posted image user posted image  Je še kateri tako pasiven glede tega???!

Včeraj sva šla c Celje na sejem Poroka, pa sem zelo razočarana! Nč pametnega. No, sem si vsaj potem v Batti kupla poročne čevlje. Da nisem šla zastonj.
Ve katera, kje bi se 100% dobil rdeč moderc brez naramnic? Malo sem že gledala po trgovinah, pa ga nisem zasledila. Enkrat ta teden grem v Liscino trgovino v Sevnico. če ne pa konc tedna v Emporium. Tam ga pa mende bom dobila! Ja, pa še v Palmers moram it, ker sem ga vidla v njihovih reklamah, ampak ga v Celju v Modiani niso imel. Mam probleme, ne?user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Desetke007
17.3.2008 18:52:17   
sanwebdra
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica
Sanwebdra  kaj pa je te z Julijo, da sta morali dati kri in urin? Kak ti je te uspelo zmontirat Juliji vrečko gor, da ni šlo nič mimo user posted image


Vedno pozabim, da je Julija skoraj 1 mesec starejša od vseh oktoberčkov. Ja, pri 6. mesecih, morajo dati vsi dojenčki kri in urin, da se prepričajo, da je krvna slika v redu itd. Tako da vas to še vse čaka (kak teden pred posvetovalnico - ki jo imava midve v petek).

Vrečko dobiš z navodili - striktno se jih držat, pa bo!!! Lulike naj bodo čim bolj osušene, nato pa se vrečka prilepi okrog spolovila in raztegne po plenici. Pri fantkih je seveda lažje, ker lulčka potisneš noter, pa je! Potem pa čim prej do laboratorija, da se slučajno otrokec še ne pokaka zraven!!user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Desetke007
17.3.2008 19:40:36   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Obračanje: Dona se še vedno ne obrača!!user posted image user posted image user posted image  Je še kateri tako pasiven glede tega???!



Naš se tudi na kotali (5,5 mesecev), občasno se obrne, ni mu pa še uspelo iz hrbta na trebuh. Je bolj tak zadovoljen "pasivček". Pa verjemi, ni nič narobe. Če primerjam s ta večjo-ja ta je bila pa na fedrihuser posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Desetke007
17.3.2008 19:45:24   
suzanamai
Suha koža pri : A mi lahko katera priporoča kakšno mazilo? Za obrazek in telešček.

30%aqua euceroli, ti ga namešajo v lekarni, verjetno tudi brez recepta.

Obračanje: Dona se še vedno ne obrača!! Je še kateri tako pasiven glede tega???!


Tudi naša Zoja je bolj lene sorte, je sicer že ene dvakrat pokazala, da zna oba obrata, vendar se ne obrača.

Modrc boš pa verjetno našla v H&M-u.

Majoli  me veseli, da je kožica toliko boljša. A patronažna je potem prišla? Pri meni je bila že dopoldan. Naju je full pohvalila, pa da itak že vse veva in da naj kar tako nadaljujeva. Ni mogla verjeti kakšna baba je nastala iz tistega malega 2,5 kg otročička.

Drugače je pa pri patronažnih tako, da ima za vsako otročnico predpisano št. obiskov. V primeru, da že na začetku ne izkoristiš kvote, se lahko kasneje še oglasi. Midve sva se dogovorili, da pride ob začetku uvajanja in sem jo zadnjič prosila, da bi se oglasila. Imam sicer še na voljo nekaj obiskov, vendar jih ne potrebujem več.

Sanwebdra a to dobiš za domov, a naštimaš tam?

Upam da ste danes izkoristile sonček, mi smo bili na štiriurnem sprehodu in je full uživala.

Zdaj grem pa nekaj pojest, pa malo na kavč.

Uživajte

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Desetke007
17.3.2008 20:23:59   
skuštrana
Mi smo pa danes dobili pik pik in Arsen ni niti pisniluser posted image Ga je mama animirala, še opazil ni da se kaj dogajauser posted image

Kile - 7430g, cm pa ne vem, ga ni meril...

Je pa tale naš pediater meni tako zelo smešen, ga zvaga, pa potem preučuje pol ure koliko se je zredil na teden, pa na dan..pa preračunava..da mi na koncu reče, da je zadovoljivo, da bi lahko bilo boljše..ja, itak, naš pa ko tak pujs, da ga komaj še dvignemuser posted image user posted image Ma, če vas zanima v 8 t je dobil 1kg, kar je približno 125g na teden kar je cca 17 g na danuser posted image user posted image Zadovoljivouser posted image po njegovo, super, če mene vprašateuser posted image Gosto hrano pa še ne, je rekel...Pa ga bom kar poslušala, itak še nobene želje ne kažeuser posted image Bo že....


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Desetke007
17.3.2008 20:25:09   
skuštrana
Naša Liza je pa pri 6 m samo kri dala, nič vodeuser posted image Eh, verjetno je spet različno od pediatra do pediatra.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Desetke007
17.3.2008 20:59:49   
metkica1
Mišk tudi moja Luna se še ne obrača. user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Desetke007
17.3.2008 21:12:40   
Ulaa
mama06 in jasna: hvala za cestitke!
Tudi jaz posiljam cestitke vsem ki imajo obmesecnice user posted image user posted image user posted image !
Nas user posted image se je danes privic obrnil na trebuh user posted image user posted image user posted image , kar nisem mogla verjet ko sem ga v posteljici zagledala, da pase kravice.
Sicer pa zadnje dni noce vec dojenja niti flaske user posted image , tako da smo vecinoma kar na kasicah - ma isti je kot tavelik.
Sicer je pa pridno in dobrovoljno dete.
Zadnje dni se nam stanovanje spreminja v dom - smo namrec dobili se sedezno in jaz novega ljubimca - susilni stroj. Punce jest sem ko v nebesih.

Knjige o vzgoji:  meni so dobre od Bogdana Žorža, Otroci so tega vredni: Barbara Coloroso, Masaru Ibuka: V vrtcu bo morda že prepozno - predgovor ima dr.Ljubica Marjanovič Umek, Mala knjiga za velike starše: Zoran Milivojević
Jih je dobro imeti pri roki in jih večkrat prebrat.,


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Desetke007
17.3.2008 21:47:53   
Kasija
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

Je faj takle dežek, vsaj kaj raste, a ne Kasija user posted image user posted image .


user posted image

Jasna lepi modrčki. Jaz sem tudi sebi tako naredila, ker sem imela med nosečnostjo drugo cifro kot pred in sem si kar prilagodila 2 modrca. Sta pa oba že čisto zmahana in tudi razmišljam, kdaj bo šlo to oprsje nazaj.  Pandica prsi imam še vedno večje kot prej. A to sigurno gre nazaj?

Srečanje - glasujem za  kolosej

Kinnie moj user posted image  je tudi prej živel blizu tebe. A gorenjke pa res ni nobene druge?

Lane31 za darila se ful strinjam! Jih je čisto preveč in otrok vse ima in potem si niti ne zna želet. Pa ne samo otrok, če smem dodati, mi tudi! Jaz skušam zavestno omejiti nakup stvari, ker se mi je predčasom kar strgalo in sem nakupovala gore stvari, ki jih sploh ne rabim - nekako sem sae tolažila z njimi po moje. Sploh pa več razmišljam o tem, ko imam eliana - katere vrednote mu bom posredovala.






< Sporočilo je popravil Kasija -- 17.3.2008 21:49:02 >

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Desetke007
17.3.2008 21:55:32   
sanosan
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica


Sanosan kako pa se delajo te vaje za prsne mišice?




Pandica
Prilepila sem link, na katerem je film z vajami za prsa http://www.sc-s.si/projekti/svz/utezi/prsa/player.html (klikniti moraš na film)

Namesto uteži lahko uporabljaš tudi flašo vode ali kaj podobnega, če nimaš droga so lahko nadomestilo tudi skleci. Paziti moraš edino na pravilen položaj rok, ko delaš vaje s prostimi utežmi, za to pa lahko tvojega user posted image  prosiš, da ti pomaga.

< Sporočilo je popravil sanosan -- 17.3.2008 21:56:46 >

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Desetke007
17.3.2008 22:26:01   
pingi
Čer!

Morska debata že poteka. user posted image  Fino.

Tudi meni je kampiranje zakon (logična posledica skavtskega načina življenja)user posted image  
Upam, da bomo letos tudi mi kakšen teden preživeli pod borovci, ob poslušanju škržatov, okušanju slane vode...
Oh, sem že čisto notr padla.

Obračanje. Torej, kot sem že parkrat napisala: pri nas je nič od nič. Pa bomo jutri stari pol leta. Pač zaenkrat še nima interesa.

Jasna, kul modrčki. To bom pa še jaz poskusila narest, kljub temu, da nisem talent za šivanjeuser posted image

Igrače za otroke. Ja, kvantiteta ni vse. Našemu so trenutno najbolj zanimive razne embalaže (škatle od špagetov, muslija, plastenke od jogurta, vrečke...), tako da "tapravih" igrač sploh ne porajta tako zelo.
Kaj pa dati otroku, ki ima že praktično vse, je pa zelo dobro vprašanje. Nekateri si verjetno želijo zgolj več časa s staršiuser posted image  Kakšen izlet v ZOO ali v park na mini piknik in metanje frizbija...
To me spomni tudi na to, kako so današnje službe s svojimi delovnimi časi orientirane zelo "protidružinsko". Bedno. Še dobrih 5 mesecev porodniške imam, pa že razmišljam o službi.
Bom raje nehala, preden vse zamorimuser posted image

Srečanje: tudi jaz glasujem za Kolosejuser posted image

Lahko noč!

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Desetke007
17.3.2008 22:29:45   
sanosan
Misk naša Brina je tudi bolj med lenimi, ker se tudi ona še ne obrača, razen, če ji izdatno ne pomagaš (beri jo skoraj prisiliš do obrata oz. jo obrneš sam user posted image ). Nič hudega, bodo že skapirali. Je pa skužila, da če ji ne paše kravic past, da se lahko sama obrne na hrbet user posted image .

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Desetke007
17.3.2008 22:44:37   
skuštrana
Izgleda da imamo vse bolj leno decouser posted image Naš je tudi na izi, se zna obrnit, včasih tudi pokaže, ampak res samo včasih...Ja, no, jas Neli telovadi za vseuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Desetke007
17.3.2008 23:42:49   
sanwebdra
IZVIRNO SPOROČILO: suzanamai
Sanwebdra a to dobiš za domov, a naštimaš tam?


Ja, midve sva zadevico dobile na zadnji posvetovalnici - torej pri cca. 4,5 mesecih, pri drugem cepljenju. Morda pa je spet odvisno od kraja in pediatra. Prijateljica v Murski Soboti je vrečko kar tam dobila in je čakala, da se je mali polulal.

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Desetke007
17.3.2008 23:51:56   
valči
Imam priliko par besed napisat.
Najprej o AD3,da ne bo katera kake panike vzganjala nepotrebno.Tudi jaz Nini ne dam čisto vsak dan kapljic,naprimer danes sem pozabila,pa ni panike.Lara je čisto vredu,Mihael pa res ima malo rahitisa,kar sew mu kaže na palcih obeh rok,jih lahko pravokotno postaviš,mu iz sklepa gredouser posted image In jaz to zdravnici kažem in reče rahla oblika rahitisa,kljub jemanju kaspljic.Pa jih je do 2. leta jemal,če ne še dlje.To na prstih bi naj prerasel,čeprav še ni.Je pa izredno suh od nekdaj,morda to šteje.
Joške,
po dojenju sem vedno imela male,mini,po Larinem dojenju celo modrca nisem nosila,ker nisem imela kaj not datuser posted image Čeprav pri meni je to ogromno odvisno od kil.Ko sem jih imela 55user posted image ,nisem imela ziz,pri 64 jih imam.Vendar jaz bi raje malo kil in nič ziz.No,pa bom srečna,če vsaj pod 60 pridem,samo da petko vidim spredaj,pa bo.Saj bo,počasi.

Trma,to je preizkušnja zivcev,pri obeh.Mihael cvili,ceketa,ga pošljem v sobo in medtem,ko gre tja reče:Saj vem,da sem drekec!Pa tega sploh ne dovolim govorit,se mora opravičit,takoj.
Lara pa zameri takoj,če ni po njeno,pri njej pali,če preusmeriš na nekaj druga.Jaz jo kar odnesem stran,če mi kaj trmari.
Največkrat ne odstopam,včasih popustim,ker rabi Nina mir,ko spi in ne morem dovolit dretja po hiši.Kaj še bo,bo že,vzgoja je najtežja naloga starševstva.

Ko Nina dopolni 5 mesecev,začneva počasi s sokeci,da se okusov navadi,potem pa dalje.Bomo videli,kako bo se sokov navadila.Zdravnica je rekla en okus na teden.
Bom počasi šla v mižuleuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Desetke007
18.3.2008 7:37:38   
Klaudia
Dobro jutro!

Pri nas je vse zasneženo. Me je skoraj kap, ko sem žaluzije odgrnila...
Danes gremo do dolenjskih toplic se malo namočit. Da sprobamo fredov obroč. Upam, da se ne bo ustrašila toliko vode...

AD3, D3 - jst ji dam eno kapljico oleovit D3, medtem ko drugič previjam. Imam kapljice zraven previjalne, da jih ne zgrešim

joške - so že na normalni velikosti, ampak bom kmalu kot pravi skuštrana - čajni vrečki

P pri 6m - mi nismo dobil nobene vrečke, pa tut nič nam ni rekla, da bodo kaj vzeli. Mamo pa ta pregled 9.4.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?