|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:17:22   
natasaom
user posted image user posted image user posted image user posted image  pikec hvala ti,zdej sem se pa nasmejala do solz

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:18:06   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

Popldan, upam, da ne bom pozabla it...user posted image  tud to je možnouser posted image


Ne ga srat. A misliš da zastonj že dva dni stiskam pesti.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:18:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR


Ko sem še v LJ delala sem s trolo na šiht hodila - resda sam tri postaje ampak sem. In pridem ene jutro na delo, pa se čudim, kaj me vsi tako čudno gledajo. Bla sem čist normalno uštimana - plašček, kostim s krilom kjutkaste štunfke... Nakar se vidim v vratih od firme, da sem popolnoma upicanjena pršla delat v domačih copatih in to takih, ki so imele na zgornjem delu prišite račke v kopalkah user posted image ....

Za take bedarije jst ne rabim moža, sem sama sebi čist dovolj user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kolk dobra tema za nasmejat

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:21:57   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

Popldan, upam, da ne bom pozabla it...user posted image  tud to je možnouser posted image


no, ne pozabi it. pa nardit. pa tudi, če greš v papučah user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:28:23   
muška
Moj sploh ni pozabljiv. Iz trgovine prinese cel spisek, ki mu ga povem (ne da bi si pisal) ,...  skratka pri naši bajti sem tista pozabljivka jaz! Je pa res, da sem kronično kriva za čisto vsako stvar ki je ne najde jaz, ker jo je odložil na točno tisto polico, zdaj pa tega ni tam! user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:28:50   
ulani
ooo,****...mene ste tud kr v dobro voljo spravile....ko že mislim,da mam največga telebana na svetu in da ne bom zdržala niti pol ure več z njim....

preberem tole in se tok nasmejim in pomislim,da moj še niti ni tok slab.
;)

ja,teli deci....sej ni čudn,da pravjo,da ženska podpira 3 vogle pr bajt,hahaha....
;)

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:28:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

Za take bedarije jst ne rabim moža, sem sama sebi čist dovolj user posted image


Pikec.. tm na cveku ti zelijo dobr opravljen izpit.. ti pa tuki cvekas.. user posted image  A spricas aa?? user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:29:30   
tanikaa
To s spiskom za v trgovino. Jaz vedno napišem na listek, kaj vse rabim. In listek lepo ostane doma na mizi. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:37:34   
solatja
o spiskih bi rekla samo tole: samo enkrat sem mu dala listek, na katerem je med drugim pisalo jogurti, kaki oreščki, malo sadja, kej za pit, skuta... me je za vsako stvar, ki ni bila dovolj natančno določena (se pravi: ime izdelka, po možnosti še firma in teža) klical kot neumen user posted image . če si napišem jaz: kake oreščke, pogledam, kaj imajo, kako zgledajo in če se mi česa zalušta, pač kupim. zakaj tega moški ne zna? pa on tud je oreščke in vek, kater imam rada user posted image



_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:40:20   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

To s spiskom za v trgovino. Jaz vedno napišem na listek, kaj vse rabim. In listek lepo ostane doma na mizi. user posted image

ma isto!sam da ga jest še iščem,ko v trgovino pridemuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 10:41:49   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

To s spiskom za v trgovino. Jaz vedno napišem na listek, kaj vse rabim. In listek lepo ostane doma na mizi. user posted image

ma isto!sam da ga jest še iščem,ko v trgovino pridemuser posted image


Ja, saj jaz tudi iščem. user posted image  Potem pa telefon v roke, pa mulca domov kličem in mi mora fajn prebrat spisek. Jaz pa s telefonom po šparu. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 11:06:00   
mami_miki
sem jaz bolj pozabljiva kot on...on si vse pišeuser posted image
pol pa meni govori-daj piši si...user posted image
no, včasih kaj pozabi, če je preveč stvari.
ko on pozabi, ga jaz spomnim, ko pa jaz, pa me onuser posted image
mi2 obratno delujeva...


(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 11:18:00   
Jančika_
Hja, moj je profesor filozofije. In popolnoma ustreza stereotipu. Prejšnji mesec sem bila zelo bolna in sem ga 3 v enem tednu prosila, da mi prinese iz lekarne zdravila. Na poti iz službe gre mimo dveh lekarn. Vseh 3x je pozabil. To sem bila pa kar malo žalostna, ker sem bila res zelo bolna in nisem mogla sama okoli plajtrat.

Ko sem bila drugič noseča (okoli 33 tednov, ogromen trebuh), sem imela pregled in ker nisem imela prvega otroka kam dati v varstvo, sva se z možem dogovorila, da mu ga pripeljem v službo za tiste pol ure (dela čisto blizu ZD). Še zjutraj sva potrdila dogovor, do pol desetih pa je človek pozabil na to in se mi ni niti javljal na telefon, ko sem ga klicala iz avta, krožeča okoli njegove šole. Kasneje je priznal, da je videl, da ga kličem, a se mu ni zdelo vredno dvignit, ker ni vedel, zakaj ga sredi dopoldneva kličemuser posted image . Sem se znašla po svoje (prijatelj je na hitro vskočil in popazil malega) in ko sem moža eno uro kasneje končno dobila na telefon, še vedno sploh ni vedel, zakaj ga kličem. Ko sem mu rekla, saj sem uredila brez tebe, se mu sanjalo ni, kaj sem sploh rihtalauser posted image ...

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 11:19:06   
Raho
No, definitivno  najboljša do zdaj:

Ljubljana, Kongresni trg... Pride do FF, tam sva zmenjena. Ugotovi, da nima ključev od avta. Spet - preiščeva vse žepe, ključev nikjer. Letiva nazaj. Ključi v avtu, okna spuščena, nabija muzika... Mislim... Ima pa noro srečo - avto je bil še tam.

Srček - tvoj je vsaj otroka pozabil v lupinici. Moj ga je dal v lupinico in ga pozabil privezati - veš, kje je tamali končal - še sreča, da je vse bilo na tlehuser posted image

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 11:23:37   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

To s spiskom za v trgovino. Jaz vedno napišem na listek, kaj vse rabim. In listek lepo ostane doma na mizi. user posted image

ma isto!sam da ga jest še iščem,ko v trgovino pridemuser posted image


Ja, saj jaz tudi iščem. user posted image  Potem pa telefon v roke, pa mulca domov kličem in mi mora fajn prebrat spisek. Jaz pa s telefonom po šparu. user posted image


jest se pa delam,da mam listek-ker priznam pa ne,da sem ga pozabila..če mi reče kje maš listek rečem v žepu-sej itak mam vse v glav user posted image
zadnjič je reku,ko sva prišla iz trgovine-listek pa na mizi-a si ga že iz žepa dala???user posted image user posted image  pa res sva vse kupila kar je blo napisan

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 11:26:00   
lex
Moj je dal kjuče od avta v počitniško prikolico in so tam ostali 3 tedne. Krva sem bila jaz, ker sem zadnja avto vozila, nisem pa vedela da je po tistem šel prikolico luftat in odklepat.
Zobozdravnik - ta je razred zase, tu se spomni ko bi moral že pred tednom na stolu sedet.
Papirji za čoln ali kaj podobnega - lubica a mi jih najdeš? Mi jih ni treba ker jih odloži v omaro kjer jih imamo a seveda kdo bi se spomnil čez leto kje so.
No on tako zvesto vse "pospravlja" in kje bo kaj itd, čez dva dni pa vpraša če bi slučajno jaz vedela kje to je - še čudno da me za šraufnceger ne vpraša. Le kaj bo ko se bomo iz 60 kvadratov preselili na skor 200??????????????user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 12:50:04   
lara larissa
Raho sva na istem user posted image

Pozablja na skor dnevnem redu. Zlo pogosto ko se že odpeljeva od doma se on spomni da je nekaj pozabil, treba obrnit pa nazaj domov

- če sem zaposlena  npr ali z kuhanjem ali  pač kaj gre on v trgovino itak pozabi pol vsega kupit in zadnjič mu napišem listek pa itak da spet pozabi nekaj kupit pa mu pravim  dragi če sem ti listek napisala, a on meni ja pozabil sem da ga imam, al pa gre v trgovino z namenom  da kupi kaj je nujno pa kupi prej vse drugo kot tisto po kaj je  v bistvu šel. Ampak se ne jezim, se ne zadiram nanj, pač ga pošljem še enkrat v trgovino in takrat ponavadi prinese vse user posted image

- pred dvema tednoma sma šla v tujino, moj  pozabil  doma vozniško dovoljenje, hvala bogu se je spomnil ko sma bila še dokaj  blizu doma

Sem se pred nekaj dnevi pošalila in mu rekla da upam da ne bo pozabil priti  po naju  v porodnišnico ko bo čas da grema domov user posted image , pa je rekel  da pa mi to lahko zagotovi da ne bo pozabil, ok to mu verjamemuser posted image

Marsikoga bi to motlo, ampak jaz se ne sikiram, dostkrat se nasmejem na njegovo pozabljivost, včasi sem tiho pa si mislim svoje ampak  nisem pa tečna zarad tega. Pač je prikupno zmedena oseba user posted image  , zato ni še nič manj moj



Res je da pozabi na marsikaj , ampak ni pa jutra  da bi pozabil  dat lupčka na mojega trebuška malemu predenj gre delat in ni popoldneva ko se vrne iz službe da ne bi spet poljubil trebuščka.

Vsak ima nekaj dobrega in slabega ............

RAHO ne skrbi dihati pa ne bo pozabil, to sem se jaz tud spraševala za mojega  pa ni šanse da pozabiuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil lara larissa -- 8.11.2007 12:52:16 >

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 12:59:33   
srki
Ja, je pozabljiv, pravi, da upravičeno, ker mora skoz nekaj mislituser posted image .

Opazila pa sem, da tudi brat ne zna prav. V vrtcu na oglasni deski piše, da bodo šli s skupino Metuljev (naš je Pikapolonica) vsak petek v knjižnico, nato pa bodo knjigico prinesli domov. On meni, da moramo starši v vrtec po knjigo. In pol sprašujem, kaj moram s to knjigo, pa ne ve.

In mi je včeraj elegantno obvestilo slikal z mobilcem in mi ga poslal. No, in vidim, da se mene oz. najinega otroka ne tiče.

Kaj češ, tako je.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 13:01:55   
kalbo
Kasneje je priznal, da je videl, da ga kličem, a se mu ni zdelo vredno dvignit, ker ni vedel, zakaj ga sredi dopoldneva kličem


Najbrš zastonj ne....madona, to pa jest sovražim, pa sem dec.user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 13:03:15   
srki
Aja, iskanje denarnic, mobitelov, ključev...to je skoraj vsak dan.

Enkrat je denarnico na strehi avta pustil, pa pride en vaščan, pa pravi, kje imam moža, da je to njegova denarnica. Saj ni vedel, še dobro, da jo je ta človek našel in prinesel, drugače bi bilo joj prejoj, ker najhujše je, ker se ne more spomnit, kje kaj pusti.

Pol pa vedno reče, da je meni dal, da pospravim. Ma ja.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 13:07:11   
Anonimen
Aja, iskanje denarnic, mobitelov, ključev...to je skoraj vsak dan.



Nič za dodat.user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 13:13:38   
Anonimen
no to s pozabljanjem telefona sem pa jaz umetnikuser posted image večino časa tko ne vem kje ga mam, že vsi skor vejo, da morjo mojga klicat, če bi radi z mano govoriliuser posted image in glih včeri me mati kliče, če kaj pogrešam-sem od nedelje mela tam telefon, pa sploh ga nism pogrešalauser posted image plus da sem še strokovnjak za uničit gsm ( enga mi je viličar povozu, en mi je iz torbe padu ko sm za cesti stala in so trije!!! avti čez zapeljali, en mi je pa v wc paduuser posted image no, ta ni bil uničen, sam nisem  mela filinga nekak...)

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 13:15:58   
baguSka
user posted image user posted image  Itak. Pa ne samo on. Tud jaz sem taka. Razen kar se voznje tice.. user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 13:19:09   
Gina
Ja, raho, moj je tudi tak. Ampak ne zato, ker ne bi znal, ampak ker je enostavneje se name zanašat. In izgovor, če kdaj ne najde česa je: zakaj sem pa pospravljala, da prej je vse vedel, na kateri polici, kotu, kavču, stopnicah je kaj pustil....user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: A so vaši moški tudi tako...
8.11.2007 13:26:17   
Anonimen
Aja, pa še en cvetka, večno isto......Pošljem ga v trgovino po kruh, mleko in puding. In mu 50x rečem da naj si vsaj to zapomni, da sem mu naročila 3 stvari. In pride domov z kruhom, mlekom in čokolado. Ja kdo pa ti je čokolado naročil in kje je pudinguser posted image . Se nisem mogel spomnit kaj je tretja stvar in sem ti čokolado kupil da ne boš jezna. Saj ne ve človek ali bi user posted image ali user posted image .

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?