|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   teža
8.11.2007 10:31:45   
anči13
olja!
sem v 33t in se mi teža že 14dni ni nič spremenila. a mislite,da je kaj norobe?a se je še kakšni to dogajalo? a user posted image user posted image dobita dovolj?  mal me skrbi,da ne bi prišlo do zastoja rasti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: teža
8.11.2007 11:36:57   
soncek.djukelica
anči, a pol bove pa skupaj v P! Tudi jaz sem v 33 tednu!
Naj te nič ne skrbi, sej ni mus, da kile rastejo! Če ješ kvalitetno, otroka lepo rasteta! A kej veš, koliko sta težka? 

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu anči13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: teža
8.11.2007 11:41:05   
piškamiška
Tudi meni se ne spreminja že ene par tednov. Smo pa v 30t. Po mojem laičnem mnenju user posted image user posted image vzameta  pri tebi, kolikor pač rabita. Jaz imam še nekaj zaloge, tako, da me to sploh ne skrbi, pomembno je le, da redno papcam. Tudi G me ni nič opozorila, ko sem bila na pregledu. Res je, da sta moja user posted image user posted image malo bolj pri "tamalih oz. suhih", ampak je rekla G, da jaz nimam kaj narest glede tega. Tudi, če bi več jedela, to ne more vplivat na recimo "zhiranosti" oz. zastoj rasti. To je baje pogojeno z posteljico in popkovino (pretoki) itd.

Upam, da sem kaj pomagala.

user posted image user posted image
dvojne lp

(odgovor članu anči13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: teža
8.11.2007 11:46:03   
anči13
jem tist  kar mi zadiši,največkrat riževa čokolada.user posted image
tri tedne nazaj je bil baby A 1243g,baby B pa 945g,pa tvoja? jst upam,da bom zdržala še en mesec in ,da bom loh rodila v kr.mal me že matrata.

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: teža
8.11.2007 11:50:58   
piškamiška
anči a si iz KR?

Ker jaz sem trenutno še v LJ, bom se pa še ta mesec preselila v KR. Lahko se kasneje za kakšno kavico zmeniva in o naših dvojčkih kakšno rečeva, malo nasvete potalava. user posted image

(odgovor članu anči13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: teža
8.11.2007 11:56:43   
anči13
iz škofje loke. ja fino bi blo še s kakšno tako govort,ki ima dvojne težavice in razume. v kerem tednu pa si?

(odgovor članu piškamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: teža
8.11.2007 14:20:09   
soncek.djukelica
ojla,

moj zadnji UZ sem imela dan pred 31 tednom in sta bila kar velika!user posted image  Ajček je bil 1600g Bejček pa 1450g! user posted image
Čez 2kg bosta sigurno imela, morda celo 2,5kg!user posted image
Jaz bom v Lj rodila,in ravno tako kot ti, si želim,da bi počakala vsaj do 36 tedna, oz. še bolš do dopolnjenega 36 tedna in da smo okoli Miklavža v P!user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu anči13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: teža
8.11.2007 14:58:54   
anči13
uf pol sta pa že kar velika.kok si se pa zredila do zdej? a ju že kaj težko nosiš? jst sm bl pr tamalih in drobnih in me že zdaj matrata,kaj še bo.

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: teža
8.11.2007 15:27:27   
soncek.djukelica
sej, jaz sem tudi mičkene sorte!user posted image  do sedaj sem se zredila cca 15-17 kg! too much preveč, če me vprašaš! težave glede nošenja pa res imam, vendar ne dolgo, se mi zdi, da nekje od 7 meseca dalje, ko je trebuh postal primerno velik za dva!user posted image  sej veš, kako je to, le ene par položajev je, ki jih lahko uporabljaš!user posted image  sicer pa, vzamem v zakup, to je del nosečnosti! 

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu anči13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: teža
8.11.2007 17:14:37   
anči13
jst sm se zaenkrat 11kg,stem da sem na začetku ful shujšala. ja vse te dvojne težavice so del nosečnosti. tk da bo že,jst sm kr optimistična da bo vse okej. najbl sm pa vesela,ker vem da bom kmalu v naročju držala kar dve user posted image user posted image ,kar pa ni namenjeno vsaki.samo redkim med katerimi sva tudi medve. vse se da,sam če je volja ane?

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: teža
8.11.2007 18:57:18   
Naty 76
Ojla bodoče mamice!

Jaz imam doma že dva sončka, ravno danes stara 3 mesece. Rodila sem v 35 tednu, ravno zato ker nista dobila dovolj hrane in so porod sprožili. Bejbika je imela 1950g, bejbi pa 1780g. Do 35 tedna sem se zredila samo 8,5kg. Od 28 tedna naprej se nisem več zredila, pa čeprav sem jedla čisto normalno. Jejte kar vam paše in kolikor vam paše. Koliko se na koncu zrediš niti ni važno, če pa bi bilo karkoli narobe, da bi G sumil da otročka ne dobita dovolj potem pa itak porod sprožijo in ne tvegajo.

Srečno do konca! Na Gorenjskem je oz. še bo kar nekaj dvojčkovuser posted image .



_____________________________

Jezik ljubezni je v očeh.

Jan - 22.12.2003
Tia & Žan - 8.8.2007

(odgovor članu anči13)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: teža
9.11.2007 9:57:52   
piškamiška
SD potem sta tvoja user posted image user posted image res ze orng korenjaka.user posted image

Jaz sem ocenila, da sta imela pri 30t cca 1150g in 1200g. To je zgolj ocena na podlagi interneta in dveh mer, ki jih je G naredila na pregledu (obseg trebuščka in BIP). Tako, da sta moja bolj pri manekenih. user posted image Tudi jaz sem manjša po rasti (164cm). Zredila sem se za 11kg.  Niti nimam tako ogromnega trebuha, ki bi ga lahko pripisal k dvojni nosecki.user posted image

Jaz bom pa v LJ rodila. In upamo, da bosta user posted image user posted image ostali v ogrevani garsonjeri s ful penzionom vsaj do 36T.

Naty a si ti tudi iz KR oz Gorenjske?

lp

(odgovor članu Naty 76)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: teža
9.11.2007 11:52:31   
anči13
očitno smo tuki same majhne dvojne nosečke.user posted image user posted image

tud meni pravijo,da sploh ne zgleda,da nosimuser posted image user posted image ,da imam majhen trebuh.ampak kaj morem takšen je.

(odgovor članu piškamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: teža
9.11.2007 14:58:22   
soncek.djukelica
zdravo,

jaz sem se dobila z enimi parimi, ki imajo rok decembra, vendar le z eno user posted image , je bil moj bušek temu primerno večji!user posted image
Se mi zdi,da od 28 tedna naprej je začel vidno rast!user posted image
V torek imam spet UZ, me prav zanima, koliko sta zrasla!


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu anči13)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: teža
13.11.2007 16:32:25   
anči13
lep pozdrav!
danes sem spet videla moje user posted image user posted image . koliko sta zrasla.
baby A ima 1945g, baby B pa 1764g. kr srček mi je poskočil,ko sem videla koliko sta zrasla. user posted image user posted image

pa še vse je okej,je bil G ful zadovoljen. zdej sta oba v glavični vstavi kar je baje ful fajn. jutri imam še posvetovalnico in upam,da bo vse okej.
komej čakam,da ju bom kkmalu držala v naročju.

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?