|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bolniška
14.11.2007 7:52:29   
Anonimen
Jaz sem pa žal ena tistih srečnic, ki bo že ob testu nosečnosti pristala v postelji s strogim ležanjem in posledično bolniška do zadnjega dne.

Kako naj pol sploh upam zanosit ob majhnem otroku in skoraj brez pomoči babic in dedkov, ki so v službi in mož z zahtevno službo.


Sicer je pa žal, da nosečnice razmišljate da je vaša pravica samo zato, da ste noseče biti v staležu.

(odgovor članu trobentica74)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: bolniška
14.11.2007 8:02:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Peli

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

"Srečnicam", ki imajo rizično nosečnost NE KOMPLICIRAJO IN JIH NE POŠILJAJO NAZAJ V SLUŽBO. Zato bi moral biti strah neutemeljen, vendar je pač "srečnica", ker ji je uspelo sprosit G, da ostane doma in zdaj se za ta svoj status boji.




Jest sm SREČNICA nimam podaljšane do konca, mam pa bolniško! user posted image

Ja mam predpisano mirovanje, anonimna se ponudiš za varstvo 20. mesečnika-> jest bi z veseljem mal mirovala!

No in tako pridno izkoriščam bolniško in se celo vn s sinkom na sprehod odpravim!!!  - anonimna se boš zdej požrla?

je pa res sama odgovarjam za kakršnekoli posledice, katere lahko imam zarad tega -> anonimne pa to najbrž ne zanima

glavno je to sm ena tistih ki je na bolniški pa ne leži doma na smrtni postelji user posted image
 


Ne peli, ne bom se požrla, imam tudi sama otroka, ki je komaj shodil in sem noseča s kupom težav - pa mi nihče ne da bolniške zato, da čuvam svojega otroka!!!!!!

(odgovor članu Peli)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: bolniška
14.11.2007 8:08:06   
malamalinca
No,sej, mogfoče bom čist mem usekala, ampak ne razumem, zakaj naj bimbila srečnica, če bi me dal na rizično in na bolniško.Že itak bomo pol eno leto doma.A ni super, če si produktiven, socializiran in aktiven skozi trajanje nosečnosti?
ne vem no, kakšne glupe ene res stresajo, ampak raje delam dva šihta, kot da me dajo na bolniško.
Pa še osnova za porodniško bo prekleto manjša za tiste, ki so na bolniški.

Moje mišljenje, pa ne narobe razumet, prvo nosečnost sem bila celo doma, drugo pa prve tri mesece, obakrat zaradi krčev in krvavenja.
Hvala bogu, takih težav zdaj nimam.

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: bolniška
14.11.2007 8:09:22   
malamalinca
seveda to pišem le za tiste, ki so čisto ok in izkoriščajo svojo nosečnost za bolniško.
Tiste, ki pa imajo vsaj male težave, pa morajo biti doma in počivat in prav je tako.

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: bolniška
14.11.2007 14:53:01   
Peli
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Peli

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

"Srečnicam", ki imajo rizično nosečnost NE KOMPLICIRAJO IN JIH NE POŠILJAJO NAZAJ V SLUŽBO. Zato bi moral biti strah neutemeljen, vendar je pač "srečnica", ker ji je uspelo sprosit G, da ostane doma in zdaj se za ta svoj status boji.




Jest sm SREČNICA nimam podaljšane do konca, mam pa bolniško! user posted image

Ja mam predpisano mirovanje, anonimna se ponudiš za varstvo 20. mesečnika-> jest bi z veseljem mal mirovala!

No in tako pridno izkoriščam bolniško in se celo vn s sinkom na sprehod odpravim!!!  - anonimna se boš zdej požrla?

je pa res sama odgovarjam za kakršnekoli posledice, katere lahko imam zarad tega -> anonimne pa to najbrž ne zanima

glavno je to sm ena tistih ki je na bolniški pa ne leži doma na smrtni postelji user posted image
 


Ne peli, ne bom se požrla, imam tudi sama otroka, ki je komaj shodil in sem noseča s kupom težav - pa mi nihče ne da bolniške zato, da čuvam svojega otroka!!!!!!


no če nisi na bolniški očitno tvoje "težave" niso tako resne.
Se ti potem ne zdi da moraš imet kar dober razlog zato, da te dajo na bolniškouser posted image
Sama mam kar dober razlog za bolniško...mislim pa da ti tega nisem dolžna razlagat!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: bolniška
14.11.2007 15:01:02   
Anonimen
Niti jaz tebi, da mi sama ginekologinja s težkim srcem ne da saj ve, da sem jo že zaradi nenehne vožnje v Ljubljano in nazaj v domačo porodnišnico, nato pa še v službo nadoknadit jutranje zamujeno delo, še kako  potrebna, ne da pa ker ji je komisija zatežila zaradi kupa neutemeljenih bolniških.  Je pač tako. In opažam, da je na tem forumu na tone takih, ki s pridom izkroriščajo, ampak treba je poskrbet za svojo rit. Mimogrede - da se tvoja spočije, daj otroka očku. Tako prakticiramo mi, vendar šele zvečer, ko se vrnem iz službe, da malo počinem.
Pa srečno!

(odgovor članu Peli)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: bolniška
14.11.2007 15:08:29   
Anonimen
In samo tako mimogrede Peli

iz tvojih postov sklepam, da se ti nič tragičnega ne dogaja, glede na kofetkanje, šetkanje po Hoferjih, Merkator centrih itd.  Ampak ti se kar jezi name, saj jaz nimam prav.


http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1276059&mpage=44&key=&#2062055
 
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1276059&mpage=43&key=&#2043286

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1276059&mpage=43&key=&#2016224



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: bolniška
14.11.2007 15:49:32   
Peli
user posted image  user posted image  user posted image  Si se pa pozanimala, no mislim da si odkrila še marsikaj drugega, ampak zakaj bi si na glavo srala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: bolniška
14.11.2007 16:06:19   
Anonimen
Anonimna, tebi pa dogaja, vidim.user posted image

Sem tud jaz na bolniški, mislim, da bom kar lepo do konca user posted image . Zakaj? Te prav nič ne briga.user posted image

(odgovor članu Peli)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: bolniška
14.11.2007 16:12:49   
Peli
IZVIRNO SPOROČILO: Peli

...
je pa res sama odgovarjam za kakršnekoli posledice, katere lahko imam zarad tega


!!!

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 60
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?