|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007
15.3.2008 22:52:05   
scubadiver
McLarnovo marelo ima moj brat oz. nečak. prej so kupili eno iz srednejga cenovnega razdreda pa jim je skoraj razpadla po zelo kratki uporabi. Potem pa so se odločili za Mclarnovo in so ful ful zadovoljni z njo...

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Novembrske levinje 2007
15.3.2008 23:20:40   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Ej, babnce, sam na hitr se pofočkam, k sem res ko tempirana bomba.
Dejte mi povedat, a rabm za Kim osebno za v Avstrijo??


Načeloma ja, samo mi smo bli tud že v Austriji na smučanju pa nisem imela osebnih za tamala 2, sm pa mela za vsak slučajk s seboj njuna rojstna lista, kar je za identifikacijo po moje dovolj.


Drugač pa dober večer želim,

Tanayya super za izvideuser posted image user posted image user posted image
BrinaS držim pesti da boste ju3 že domauser posted image user posted image user posted image
Viktorje pogledala...no ja so bli tud že boljši...pa tud že slabši.....sicer pa, kdo sem jaz da bi sodiluser posted image
BB vidim da kr gledate, jst ne, tud tistega prej nisem, pa ne Kmetije, pa nč od tega no.......sm mal ku ku ampak mi je to res mim.....
>Nč to je to...grem spat, čeprav sploh nisem zaspana...sm pozabla povedat kaj se mi je zgodlo....se mi je dons pikec zbudu ob že ob 4h zjutriuser posted image , pa je jedu, nazaj zaspal, jst tud čista koma seveda, ga odložim nazaj v njegovo pojstlo, se uležem in glej ga zlomka, kar naenkrat sem ko čuk!!! in tko do 7h zjutri, ko se je tavelik zbudu, pa prikolovratu k nam v spalnico, no pol me je pa zmanjkal, čez pol ure pa tamala žabica u luft, laaaačen....tko da nimam pojma kva dogaja...
no pa vseen Lahko noč!



_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Novembrske levinje 2007
15.3.2008 23:21:33   
Oranža
Jst sem pa že mela 500 - to objavo, vauuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 0:14:58   
Dajica
vanja-ja bravo cveka za ze vec kot 500-to objavo user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni je blo pa zdej tko dolgcas, da sem brala nase "novemberske levinje" od zacetka, pa ko smo bile ene se nosecke in smo cakale na dan d, se posebno vanja, ki je rodila zadnja. Joj, kje je to ze. Sam nisem vsega prebrala, haloooo, je prevec, sam prvih 30 strani tko povrsno.

Nc, moj se ze pelje domov, tko da lahko nocko vsem, ki se ne spite in vsem, ki ze spite! user posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 8:09:32   
naraščaj
evo, pa sem prva zato vam pošiljam en user posted image  in user posted image za začetek dneva.



(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 8:31:14   
BrinaS
Dobro jutro,

Narascaj hvala za kavo in soncek. V Ljubljani ga se ni.

Sem v pricakovanju ugodnih novic z jutranje vizite. Noc je mirno prespal, tudi frekvenca dihanja se je zmanjsalauser posted image , moz pa je noc vec ali manj prezdel na stolckuuser posted image

Jooly, se vedno sta edina uradna dokumenta za prehod meje osebna izkaznica ali potni list. Mi smo tudi ze enkat sli brez dokumenta v Italijo pa ni bilo nic, prijatelje pa so na mejnem prehodu Skofije na it. strani tik za mejo ustavili in jih posteno ''zmasirali''. Bojda se bojijo tudi trgovine z otroci.


(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 9:29:57   
Tanayya29
jutro.
brinas super samo ,da je superuser posted image user posted image

eno vprasanje...oprostite,ampak ne vemuser posted image user posted image user posted image ,koliko kasice npr.hippove,ki je 190g,naj mu dam...a to je kot en obrok za mleko?
moram poklicat patronazko,pa vendar se zanesem na vasuser posted image user posted image .
moram it,tamal klice.
jooly ne vem,user posted image verjetno tako kot so druge odg.

< Sporočilo je popravil Tanayya29 -- 16.3.2008 9:30:09 >


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 9:32:27   
nicolina
Dobro jutro,
naraščaj hvala za kavico in sonček. user posted image  Pri nas ga ni nič user posted image

BrinaS držim pestke za Maksa user posted image user posted image

Mi gremo danes k tašči na kosilo in se mal potepat, želim vam lepo nedeljo.... pa pa 

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 9:45:29   
DEBELUŠKA30
Jooly, s seboj imej rojstni list in bo zadostovalo!

BrinaS user posted image user posted image user posted image  super za tvojega fantiča, pa čim prej sporoči, kako je, pa če sta že doma user posted image user posted image user posted image !
Super, da je bil očka z njim celo noč!
Ravno zadnjič mi je kolegica, ki je bila ob sinu v bolnici pravila, kako je ena sestra z enim otrokom grdo ravnala po noči, ko se je zbudil in ni hotel nazaj zaspati, star pa je bil 7-8 mesecev. To se je dogajalo na infekcijski, ona se je delala, da spi, je imela čisto temo v sobi, dva prostora naprej (ločeni so prostori s steklom), pa je ta sestra kar vpila na tega malega "boščka". Tko da nikoli ne pustit svojih sončkov čez noč samih v bolnišnici. Saj vem, da niso vse sestre take, ampak vseeno!

Vanja, ti pa si čveka user posted image user posted image user posted image , bravo za 500-to objavo user posted image user posted image user posted image !
A ti greš jutri na srečanje v Ljubljano? Če bom lahko šla, dej mi povej, a bi lahko se dobili v Medvodah, pa da jest vozim za teboj, ker nimam pojma kje je to?

Naraščaj hvala za kavo, bila je odlična, sam kje je pa sonček user posted image , daj probaj ga še enkrat poslat user posted image , mogoče pa pride do gorenjske!

Tanayya, jest mislim, da je kar malo preveč za naše 4 mesečnike cela kašica, sploh pa saj bo sam nehal ko mu bo dovolj!

Punce, moj se je zdajle odpeljal v Ljubljano na magnetno resonanco, tko da upam, da čim prej opravi in poroča, kako je bilo! Veste, da je bil kar malo nervozen user posted image
 

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 10:01:12   
Tanayya29
Tanayya, jest mislim, da je kar malo preveč za naše 4 mesečnike cela kašica, sploh pa saj bo sam nehal ko mu bo dovolj!


sej to vprasam,ker ne vemuser posted image user posted image user posted image .

kam pa ju3 greste?


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 10:01:42   
Tanayya29
srecno mozu,debeluska

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 10:10:33   
nemrak
user posted image user posted image ,
DEBELUŠKA srečno tvojemu možeku!!

Tanayya ,jaz ji kašico naredim kar po občutku. Ima rada bolj gosto, če je pretekoče ji kar teče iz ust.  Pri prvi sem komplicirala in točno vse merila, sedaj delam pa po občutku. Tudi čokolino ima eden rad bolj redek, drugi tako gost, da žlica not stoji. Oboje je pa v redu.

mama11, naša si je nonstop roko v usta tiščala. Pa imela je ful bulo na dlesni.
Predno je šla zvečer spat jo je še imela, zjutraj pa je bil že zobek.

BrinaS, super, da je Maks bolje. Držim pesti, da pride danes domov.

Pri nas je tudi sonček, vednar se že oblači.


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 10:16:26   
Oranža
Dobro jutro,

Ah čveka pa taka......kr poglej ostale.....user posted image user posted image user posted image user posted image

Debeluška komot se zmenva, če bom šla, ker tud še nisem čist ziher. sicer pa natančno ne vem kje to je, ampak na netu piše da nasprot Emporiuma. A je tko punce????
Tanayya a ti greš jutri?

BrinaS super za dobro nočko.
Bi pa še jst neki povedala kar se tiče bolnic in vsaj tiste k ste iz gorenjskega konca pa ljubljančke se spalča premislit; namreč moji prijateljici je nedavno zbolelk 4- letni sin, najprej je imel neko virozo, ki se je spremenila v pljučnico. No in zdravnica ju je poslala v bolnico, ker mu ni v 3 dneh vročina padla iz 40, v glavnem šla sta na Jesenice. Ona je bila lahko zraven, imela sta svojo sobo, imela je SVOJO POSTELJO in to za doplačilo 20€ na dan - to je spanje + zajtrk. Če želiš še kosilo in večerjo se še doplača, drugače je pa ona rekla, da so porcije ful velke in da itak otrok niti pol tistega ni pojedel in lahko poješ ti, pa mož ji je prinesel kak sadje in jogurt.  No v bolnici sta bila 5 dni, da so fanta pozdravili in potem sta odšla domov. Sestre je rekla, in nasploh vse osebje, da je bilo maksimalno prijazno. In da sta bile 2 mamici iz Lj tam, ker sta že slišali da dobiš posteljo in zajtrk in nič ne težijo k si tam. V glavnem se splača premislit kajne.

No v glavnem jst upam da bolnice ne take ne drugačne sploh ne bomo rabli....
zdej pa grem....vreme je pa za posrat turobno......
čav čav


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 10:18:40   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

kam pa ju3 greste?



Baje da smo v Argentinotu zmenjeni ob 11h dopoldan. Prideš?

Debeluška user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za moža.


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 10:24:54   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

Debeluška komot se zmenva, če bom šla, ker tud še nisem čist ziher. sicer pa natančno ne vem kje to je, ampak na netu piše da nasprot Emporiuma. A je tko punce????
Tanayya a ti greš jutri?



Tanayya jutri se dobimo ob 11h v restavraciji Argentino v Ljubljani. Upam da bosta s Tajem lahko prišla? Za kašico pa žal nimam pojma..

Vanja in Debeluška to je res čist nasproti Emporiuma. Če vesta kje je to,potem ne morta sfalit.

A bi katera imela zastonj 3-dnevni dostop do Big Brotherja? Jaz sem namreč kupila neomejen dostop in lahko nekumu podarim 3-dnevni brezplačni dostop.
Debeluška držim pestke za moža user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 10:28:10   
Tanayya29
ju3 ob 11h..ma ne vem se,bom sporocila.user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 10:44:12   
nemrak
user posted image user posted image ,
Scuba , jaz bi imela , PROSIM....!!!!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 10:47:24   
ajtak
Dobro jutro, dober dan!

evo eno user posted image  za vse k je nimate user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29
eno vprasanje...oprostite,ampak ne vemuser posted image user posted image user posted image ,koliko kasice npr.hippove,ki je 190g,naj mu dam...a to je kot en obrok za mleko?


tko, k zacnes sam po par zlick pa potem vseeno mleko, ko pa vidis da rad je pa lahko vec. Tjas sedaj poje okrok desetih dop. sadno malico cca 120g in nic mleka (samo malo caja ali vode za zejo).

drugace pa je danes pri nas kr lepo vreme glede na to, da so dez napovedovali... ce se bo drzalo gremo pop. na malo dalsi sprehod, ko pride moz iz sluzbe.

Viktorji... men so bili-priznam-kr kul, sta mi SS face, sam me je blo mal strah, da ne bodo fore prevec na prvo zogo pa je blo ok. sam Zrnec pa ocitno misl, da je sam on smesen... a je kera vidla kako se je drzal celo oddajo? K da ga kdo za miljon terja user posted image

No, grem Tjasu posteljico preoblect, ker sva prisla od mase in je sel moz v spalnico in v kinderpetu zagleda MACKA user posted image user posted image  pa lih vceri sem mu posteljnino zamenjala... Groza, to se nam se ni zgodilo! Sej pride kdaj v spalnico (ceprav ve da ne sme) sam do sedaj je vedno lezal na najini postelji.
Ga je moz tko vn vrgo, da ma moralnga macka user posted image


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 10:52:56   
Tanayya29
ajtak to sm rabla...hvalauser posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 10:56:08   
gruška
Hello,

naša Taja ga pa že dva dni sračka in se zbudi okol 4ih za dojit ... smo tok navajeni celo noč prespat, da sem kar podrta od vstajanja ...

Drugače pa je Taja "našla" nogice in jih opazuje in se trudi jih potegnit v usta ... facka mala....

Naša fanta sta šla na kavico, babnce smo doma (jaz pospravljam utility, Taja spi, Pika pa riše 100 na uro...) in čakam kolegico, da sporoči, če pridejo popoldne na obisk, da se vemo tudi mi organizirat, ker če jih ne bo, bomo šli mi mal okol ...  

Tannaya, daj pridita jutri, no ...

BrinaS - super, da se stanje izboljšuje user posted image

Grem naprej pospravljat ....

Uživajte!!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 11:35:39   
scubadiver
Nemrak pošlji mi mail na ZS pa takoj izpolnim obrazec user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 12:45:33   
barika
 
jutro, včeraj sem vas samo prebrala, pisat pa nisem mogla, ker sem bila preveč utrujena, smo bili cel dan na obisku pri mojih (je moj mogel delat - tokrt fizično, ne psihično)user posted image user posted image


Dejte mi samo povedat, tiste, ki imate (oz. ste že uporabljale) Antilop stolček iz Ikee - glede na to, da je na takih tankih "špičastih" nogicah: a se to kaj pozna na parketu, kakšne luknjice, tam kjer stol stoji ... saj verjetno so naši črički prelahki, da bi se nevemkako "vdrlo" v tla, ampak vseeno ... Razmišljam o nakupu, zato ....

če imaš dober parket ne bi smelo bit panike.user posted image user posted image drugače pa po moje je tak teža razporejena ne bi smelo bit panike, pa še gumjaste nogice so.

BrinaS, držim pesti, da se vse dobro izteče!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Ajtak, a si ga fasala??????user posted image user posted image , jaz sem fasala menzouser posted image user posted image

Vanja v. kot bi rekla Scuba--> čveeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image

em, še kej, nep, v Celju ni sonca, Naraščaj, pošlji še 1x


(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 12:49:58   
DEBELUŠKA30
Poročilo z magnetne resonance.

Ja, zdravnica je potrdila da ima hernijo (upam da se tko napiše) in sicer ne samo na levi strani, (kot so mu do sedaj govorili in ugotovili na dosedanjih pregledih) user posted image , ampak tud na desni user posted image !

Pa še rekla je, da srčno upa, da ni jemal predpisanih zdravil (ker so za konja ubit user posted image ), hvala bogu, da jih res ni (jemal jih je tri dni in dobesedno akijo pamet), pol sva pa mal prebrala stranske učinke in ugotovila, da je lažja oblika morfija, ja morfija user posted image !
Mislim res grozno od njegove zdravnice, da mu jih je predpisala user posted image !

Čez en teden dobi slike, pol pa k neurokirurgu...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 13:03:39   
barika
Punce, pa kaj je s to žensko, a se sam men zdi, da nima okusa za oblačenje al kaj???user posted image user posted image user posted image   > http://image.24ur.com/media/images///gallery/Mar2008//60108567.jpg

joj debeluškauser posted image user posted image , kaj pa je hernija, a je to obraba vretenc??

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Novembrske levinje 2007
16.3.2008 13:08:51   
Tanayya29
BARIKA men je pa ona full lustna,pa osenarca tut,ceprav gre vsem na zivceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?