|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko je moznosti za dvojcke
10.11.2007 19:37:50   
jakoLUlana
ce nimas problemov z zanositvijo in ne jemljes nobenih tablet
in
ce jih ni v druzini
??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko je moznosti za dvojcke
10.11.2007 22:04:16   
saša80
mislim, da je zelo malo možnosti, ampak možnosti pa vedno obstajajo ..

če si jih želiš ti jih privoščim iz vsega srca

lp

(odgovor članu jakoLUlana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko je moznosti za dvojcke
14.11.2007 16:36:35   
Afnica
Pri meni je vse zgoraj opisano (nisem imela težav, nobenih tabletk, ni v družini) in jih imam. Prva nosečnost, naravno spočeta.
 
Pravijo še, da je večja verjetnost, če si višje rasti, starejša in če ni prva nosešnost. Jaz nič od tega nisem, pa vseeno user posted image user posted image .

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko je moznosti za dvojcke
15.11.2007 8:48:46   
tatam
Nimam problemov z zanositvijo,jih nimava v družini,jedla sem kontracepcijske tablete,po prenehanju jemanja drugi mesec zanosla.Je pa bla to moja tretja user posted image , sem med starejšimi(kmalu bom 33)...Med drugim sem zasledila,da bi naj vplivala na user posted image user posted image starost in  mnogorodnost?!

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko je moznosti za dvojcke
16.11.2007 13:53:19   
Taula
Jaz sem bila user posted image  z user posted image user posted image , pred mano je bila tudi moja mama noseča z dvema. Obema je en odmrl konec 8 tedna.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko je moznosti za dvojcke
22.11.2007 16:21:22   
rokapi
Če si stara čez 30, je možnost precej večja. Če si jemala kontracepcijsek teblete ali Klomifen tudi. Potem je pa še možnost, da se "zgodi" po naključju....

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko je moznosti za dvojcke
22.11.2007 20:24:19   
pinki*
jaz tudi upam na user posted image user posted image . so pa v družini. babica je ena izmed para dvojčic in oče ima brata dvojčka. upam da drži, da ,,so dvojčki v družini.''. 

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko je moznosti za dvojcke
23.11.2007 13:27:19   
sasa78
ojoj, kaj pa sledi temu?

moja mami dvojajčna dvojčica, po moževi strani isto. Pa imava 2 prelepa sončka (vsakič po enega), sedaj sva se odločila za 3 user posted image . Sem prvi mesec brez KT in bom stara 30. Je varianta za user posted image user posted image ? Če to zve moj bom oplela user posted image user posted image user posted image user posted image . ZEZAM

LP

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu pinki*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko je moznosti za dvojcke
14.12.2007 9:56:57   
mateyka
afaik so dvojčki v družini pomembni samo, ko govorimo o dvojajčnih dvojčkih (to je odvisno od matere - 2 jajčeca). enojajčni pa so naključje - zakaj se celica, ko se prvič deli na 2 dela potem v 2 delih posebej naprej razvija, še ne vejo (kako in kaj in zakaj do tega pride - kaj je vzrok).
tko da maš lepe šanse za enojajčne po moje - tko kot ostale mamice user posted image
mi mamo dvojčke v širši družini, samo tud to ni ziher, da jih bom jaz mela. bi mi blo pa fino, da bi naslednjič mela dvojčke user posted image

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko je moznosti za dvojcke
26.12.2007 11:26:15   
dodi
IMAMO JIH V DALJNEM SORODSTVU,JAZ PA SEM JIH ZANOSILA KAR ŠTIRIKRAT,TRIKRAT SEM JIH DO ROKA DONOSILA,V PREDZADNJI NOSEČNOSTI PA MI JE EN ODMRL,KER STA IMELA SKUPNI POVEZAVO...TAKO DA NIČ NAS NE SME PRESENETITI

LEPO SE IMEJTE,DODI

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?