|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 12:45:59   
Peteršilj
IZVIRNO SPOROČILO: Taly

IZVIRNO SPOROČILO: haloze

Piščanc,mislim, da se moraš ti zelo zamisliti nad sabo. Tudi tebi se lahko zgodi, da ti  bodo otroški velik del družinskega dohodka. Kdor visoko leta-nizko pade. Mislim, da je pri veliko družinah tako, moj mož j e redno zaposlen, jaz na žalost redne službe ne dobim, sprejmem razna priložnostna dela in so otroški velik del družinskega proračuna.
Pa me zdaj ni treba napadati, da sem si sama kriva za brezposelnost, ker te  bom tisto kar prek maila na g.... Ne dobim nobene socilne pomoči ( kot marsikatera ki je kao samohranilka .oz koruzničarka).
Piščanc, veš ni treba tolči po tistih, ki imamo manj kot ti. Srečna bodi, da imaš in drugič , preden kaj napišeš, vklopi  Možgane.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Ponavadi je tako...............ko mački stopiš na rep, zacvili. Tvoja kultura je pa danenapišemkje.

In otroški dodatki niso bili še nikoli glavni vir dohodka....lahko so tebi, če imaš tako skopega moža, da ti ne da niti centa za skupno življenje.
Razen, če te rit boli za delat.
[/quote
Pa da se popravim , da ne boš spet narobe razumela. Otroški so velik del  naše družine, kamor spada tudi moževa plača.
Sem pooblaščena po možu in si lahko vzamem denar, kadar rabim. Če mene rit boli od dela, pa pazi, da ne bo tebe začela glava boleti od nesramnih misli, ki se motajo po njej.
Srečna bodi, da imaš redno plačo vsak mesec, pa ne tolči po nas, ki tega nimamo. KER SI NI VSAKA SAMA KRIVA. Pa mi ti poišči službo, če misliš, da jo je lahko najti.
Sem ti mogoče na žulj stopila, ker spadaš med koruzničare?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 12:49:53   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

A tebi je sramotno, če nas tukaj živi 65% na koruzi? Pa ti sploh veš kaj to pomeni?
Ker imam da SI TI TISTA, ki si fovšljiva na druge tukaj. In mene nima kaj boleti glava zaradi tega.

Me pa ker user posted image sem danes že do 10 dopoldan pognala 1000 €.

(odgovor članu Peteršilj)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 12:56:24   
Peteršilj
meni je sramotno od drževe, da ne obravnave vseh enako. Vsi mamo iste pravice, poročeni in  vi " SAMSKI".
Samo, prosim te ne govori mi, da sem lena za delo, ker tega pa res ne morem čuti im mislim, da sma zdaj midve malo skrenile s teme.
Zakaj pa si porabla 1000 eur, če lahko poveš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 13:00:07   
Anonimen
Ne, samo pa res ni lepo takole norc se delat iz osebe. Marija, kaj se ve nikoli ne zmotite? In kaj, če ji, recimo 200 € na mesec predstavlja velik del dohodka? Meni bi tudi, pa nimam ravno švoh plače. A ve imate toliko denarja, da vam je vseeno za 200 € na mesec. Blagor vam, res. Se pa tudi strinjam, da nikoli ne veš, kdaj se zna zadeva obrniti, zato res ni pametno takrat, ko ti gre dobro, previsoko letati.

(odgovor članu Peteršilj)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 13:01:40   
Peteršilj
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Sej se da lepo povedati mnenje, ni potrebe po nizkotnih besedah.user posted image

Kaj mogoče nisem povedala svojega mnenja?
Me pa razkuri, ko ene pametujejo tu gori, kako si je vsaki sam kriv, da so mu otroški velik(ne glavni) del družinskega proračuna.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 13:04:42   
Anonimen
Nisem nobenega užalila, nikjer ne piše kaj  o tem.user posted image

1000 € porabiti .....ne bom niti napisala. Brez veze.

(odgovor članu Peteršilj)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 13:05:39   
Anonimen
Če pa odgovorim na prvotno vprašanje: se zgodi in vsi smo ljudje. Eni to razumejo,drugi pač ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 13:06:04   
Peteršilj
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ne, samo pa res ni lepo takole norc se delat iz osebe. Marija, kaj se ve nikoli ne zmotite? In kaj, če ji, recimo 200 € na mesec predstavlja velik del dohodka? Meni bi tudi, pa nimam ravno švoh plače. A ve imate toliko denarja, da vam je vseeno za 200 € na mesec. Blagor vam, res. Se pa tudi strinjam, da nikoli ne veš, kdaj se zna zadeva obrniti, zato res ni pametno takrat, ko ti gre dobro, previsoko letati.


No, končno ena, ki pametno razmišlja.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 13:07:14   
lemavrica
Nekatere tukaj ste pa res nezmotpjive in čistunske kadar se gre za druge. Pa jako fino se je v taki temi kjer nekdo toži da je zgubil nekaj 100€ ki mu veliko mpomenijo hvalit o pognanih 1000€ v enem dopoldnevu.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 13:13:01   
Peteršilj
Kako si zdaj rešila to? Ti bojo trgali na obroke ali vse naenkrat?

(odgovor članu niksa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 13:38:20   
Minka Pobalinka
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ne, samo pa res ni lepo takole norc se delat iz osebe. Marija, kaj se ve nikoli ne zmotite? In kaj, če ji, recimo 200 € na mesec predstavlja velik del dohodka? Meni bi tudi, pa nimam ravno švoh plače. A ve imate toliko denarja, da vam je vseeno za 200 € na mesec. Blagor vam, res. Se pa tudi strinjam, da nikoli ne veš, kdaj se zna zadeva obrniti, zato res ni pametno takrat, ko ti gre dobro, previsoko letati.


Se podpišem.. sem pa brez besed..kako okrutne in nesramne ste nekatere..

In piščanec in Taly, vama pa lahko le zaželim, da se ne bi nikoli znašle na mestu avtorice te teme.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 13:40:52   
only_me
verjetno je že pobegnila. Ker bi jaz tudi, če bi naletela na take očitke. Zgleda, da so nekateri res nezmotljivi in perfektni.... Zgleda, da nismo vsi krvavi pod kožo user posted image .

In strinjam se z al_bino.

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 13:43:22   
Taula
meni je sramotno od drževe, da ne obravnave vseh enako. Vsi mamo iste pravice, poročeni in vi " SAMSKI".



Imaš v misliš ''samohranilke'' ali kaj?user posted image Ker koruzniki smo po zakonu isto kot poročeni pari.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 13:56:35   
Anonimen
No coment. Če pa koga žuli napisanih 1000 €, pa naj ga. Sej zdej bom tud jest gagnla do druzga meseca....sem brez otroških dokladov.user posted image

Nobeni pa ne privoščim take bede in vem ,kako je to, če nimaš denarja. Še predobro to vem. Morja punčke moje nisem vidla od 6 leta starosti do 16 leta. user posted image  Ja tak  je to, če ni denarja in če vlagata starša v hišo staro na današnji dan 113 let. 
Ni treba pa obsojat tukaj zdaj mene kot da sem jaz se njej posmehovala. Nasprotovala sem uporabnici Haloze.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 14:30:11   
niksa
Hay punce. Morala sem vse prošnje za plačilo na obroke dati v pisni obliki, čeprav so mi že vnaprej dali vedeti, da je to skoraj nemogoče. Sedaj pa čakam.  Po moje je pa tako že prepozno, saj je menda nakazilo otroških jutri. Že dva dni sploh ne spim, ker samo razmišljam kako bomo zmogli. Pa še decembra, ko veste, da so še posebej veliki izdatki. Pri nas bo že bolj žalostno. Zdaj mi je glavna skrb, kako z današnjo plačo 348 eur čarati, da bo vsaj cel mesec za kruh. Moževa pa gre itak za položnice. Ali mislite, da bi na socialni lahko zaprosila za enkratno izredno pomoč??? Samo pol bi jo mogla dobit takoj, kar pa je po moje neizvedljivo.  Čisto sem na koncu z živci in samo tuhtam kaj bi še naredla, kam bi se še obrnila. Dajte svetujte malo prosim.

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 14:30:53   
Peteršilj
Ti si nasprotovala meni, jaz pa tudi ne bom brez komentrja, ko me boš ti žalila tu gori, da mi ni za delo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 14:35:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: haloze

Ti si nasprotovala meni, jaz pa tudi ne bom brez komentrja, ko me boš ti žalila tu gori, da mi ni za delo. 


user posted image user posted image
user posted image user posted image

In kje je to bilo?

Ponavadi je tako...............ko mački stopiš na rep, zacvili. Tvoja kultura je pa danenapišemkje.

In otroški dodatki niso bili še nikoli glavni vir dohodka....lahko so tebi, če imaš tako skopega moža, da ti ne da niti centa za skupno življenje.
Razen, če te rit boli za delat.

 
Tole so moje besede. In vse je bilo če, če, če,če 
In nasprotovala sem tebi, ker si ti tako napadla drugo uporabnico.
Sploh pa...nimam časa za take otročarije tukaj.



(odgovor članu Peteršilj)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 14:43:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: niksa

Hay punce. Morala sem vse prošnje za plačilo na obroke dati v pisni obliki, čeprav so mi že vnaprej dali vedeti, da je to skoraj nemogoče. Sedaj pa čakam.  Po moje je pa tako že prepozno, saj je menda nakazilo otroških jutri. Že dva dni sploh ne spim, ker samo razmišljam kako bomo zmogli. Pa še decembra, ko veste, da so še posebej veliki izdatki. Pri nas bo že bolj žalostno. Zdaj mi je glavna skrb, kako z današnjo plačo 348 eur čarati, da bo vsaj cel mesec za kruh. Moževa pa gre itak za položnice. Ali mislite, da bi na socialni lahko zaprosila za enkratno izredno pomoč??? Samo pol bi jo mogla dobit takoj, kar pa je po moje neizvedljivo.  Čisto sem na koncu z živci in samo tuhtam kaj bi še naredla, kam bi se še obrnila. Dajte svetujte malo prosim.


Ja, kaj pa vem, kaj pa če bi skušala povečati limit v banki? Kaj pa če ti starši posodijo nekaj malega?

(odgovor članu niksa)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 14:51:58   
only_me
ja, al pa kaki hitri kredit. Men se zdi, da ga lahko dobiš... Če se motim, pol me prosim popravite, ker vem edino, da je šment s temi dolgoročnimi krediti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 16:13:50   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

ah,ja piščanc..pojma nimaš kako se hitr lahko vse obrne!vseeno je,če mal paziš kaj govoriš-ker jutri si lahko tud ti na istem mestu-al pa še slabšem..ne se delat norca iz ljudi,ki imajo manj kot ti,ker te lahko useka po ustih pa po denarnici tud..



nikjer nisem napisala, da imam jaz bajne dohodke. in nisem se delala norca. napisala sem kar mislim, glede na to da je čisto iz sebe zaradi izgube otroških dokladov.

pa ji ve pomagajte bolje, če morete

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 17:46:30   
Alisa
Punce - niksa je prosila za nasvet oz. pomoč če katera pozna tak primer in kaj naj naredi. Ni pa prosila da ji očitate napako ki jo je po pomoti naredila.
Niksa upam da se ti je uspelo pomenit da ti trgajo na obroke.


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 17:53:01   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
A ve imate toliko denarja, da vam je vseeno za 200 € na mesec.

Jaz dobim celih 25 € user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ali se to sploh sme??
14.11.2007 23:20:42   
vaney
hitri krediti in limiti so že ok, ampak jih je treba potem tudi odplačat. kaj pa če kredit že imajo in ga ne morejo več dobiti? mogoče bi bilo res najbolj pametno prosit starše za kakšnih 200evrov, pa jih potem po zmožnostih vračate (če jih oni seveda imajo) ali pa res zaprositi za kakšno hitro izredno pomoč.
in res, nekatere ste prav grozno nesramne. če živite v takem izobilju, da vam 200 evrov ne pomeni nič, ste lahko srečne, nekateri pač niso te sreče in morajo prekleto paziti na vsak evro. le pazite, da ne boste ve kdaj v vlogi avtorice, ker to se dandanes lahko zelo hitro zgodi.
upam, da boš čimbolje rešila svoj problem.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ali se to sploh sme??
15.11.2007 7:43:42   
luka jan
Evo, meni se je zgodilo isto, ker v vlogo nisem navedla dohodkov preko študentskega servisa. Pa sem gospo lepo vprašala če moram to napisat, pa mi je rekla da to pa ni treba, samo honorar in redno delo. In ko CSD dobi čez leto dni podatke z davčne mi sporočijo da sem jim dolžna 600 EUR ker pač nisem oddala pravilno izpolnjene vloge. Seveda sem bila potem 6 mesecev brez otroških, na srečo pa sem takrat našla službo in nisem imela tako velike  finančne krize. Seveda se je poznalo 100 EUR na mesec, a smo preživeli.

Ti pa verjamem da ti ta denar veliko pomeni, saj ko sem bila jaz na porodniški sem dobivala otroški dodatek pa seveda tisto porodniško ki ti jo dodeli CSD, vse skupaj sploh ni vredno besed. Še sreča da nisem sama, ker sploh ne bi mogla preživet.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ali se to sploh sme??
15.11.2007 17:15:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taly

IZVIRNO SPOROČILO: haloze

Piščanc,mislim, da se moraš ti zelo zamisliti nad sabo. Tudi tebi se lahko zgodi, da ti  bodo otroški velik del družinskega dohodka. Kdor visoko leta-nizko pade. Mislim, da je pri veliko družinah tako, moj mož j e redno zaposlen, jaz na žalost redne službe ne dobim, sprejmem razna priložnostna dela in so otroški velik del družinskega proračuna.
Pa me zdaj ni treba napadati, da sem si sama kriva za brezposelnost, ker te  bom tisto kar prek maila na g.... Ne dobim nobene socilne pomoči ( kot marsikatera ki je kao samohranilka .oz koruzničarka).
Piščanc, veš ni treba tolči po tistih, ki imamo manj kot ti. Srečna bodi, da imaš in drugič , preden kaj napišeš, vklopi  Možgane.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Ponavadi je tako...............ko mački stopiš na rep, zacvili. Tvoja kultura je pa danenapišemkje.

In otroški dodatki niso bili še nikoli glavni vir dohodka....lahko so tebi, če imaš tako skopega moža, da ti ne da niti centa za skupno življenje.
Razen, če te rit boli za delat.


zopet en nazoren primer bralne nepismenosti

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?