|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali se to sploh sme??
15.11.2007 17:45:38   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: al bina
A ve imate toliko denarja, da vam je vseeno za 200 € na mesec.

Jaz dobim celih 25 € user posted image



Mi pa ga sploh ne dobimouser posted image . Pa so bojda vsi otroci v Slo upravičeni. Očitno moje dete ni v Sloveniji. Smo pa v najvišjem razredu za plačilo vrtca.
Pa ne si misliti, da imava ne vem kako bajne plače. Samo vse imamo prikazano tako kot je.user posted image  Bo treba začeti malo državo goljufatiuser posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ali se to sploh sme??
15.11.2007 18:06:06   
Anonimen
Jaz sem tudi pomisla na prošnjo za povišanje limita. To ti odobrijo v enem dnevu.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ali se to sploh sme??
15.11.2007 18:09:51   
CatJa
Mi pa ga sploh ne dobimo . Pa so bojda vsi otroci v Slo upravičeni. Očitno moje dete ni v Sloveniji. Smo pa v najvišjem razredu za plačilo vrtca.
Pa ne si misliti, da imava ne vem kako bajne plače.


Niso vsi upravičeni. Če presegate povprečno plačo na družinskega člana, ga ne dobite. Meni se 2.500 neto ne zdi ravno malo denarja. Ni pa bajno, ja.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ali se to sploh sme??
15.11.2007 18:11:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: al bina
A ve imate toliko denarja, da vam je vseeno za 200 € na mesec.

Jaz dobim celih 25 € user posted image



Mi pa ga sploh ne dobimouser posted image . Pa so bojda vsi otroci v Slo upravičeni. Očitno moje dete ni v Sloveniji. Smo pa v najvišjem razredu za plačilo vrtca.
Pa ne si misliti, da imava ne vem kako bajne plače. Samo vse imamo prikazano tako kot je.user posted image  Bo treba začeti malo državo goljufatiuser posted image


Ti, rahujka, saj to, da veliko imate, si povedala že v mnogih postih. Direkto in indirektno, zato user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ali se to sploh sme??
15.11.2007 18:14:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: niksa

Tako moram vrniti preveč izplačane OD za 8 mesecev. To je ca. 399 eur.

Ker ti predstavljajo velik del družinskega prihodka sem na robu obupa, saj se bojim, da ne bo niti za hrano.


To je ca. 50€ na mesec.

Kako to misliš, da to predstavlja velik del dohodka user posted image


(odgovor članu niksa)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ali se to sploh sme??
15.11.2007 18:17:16   
Anonimen
399  je bil višek. 399 bilo verjetno preveč izplačano, razumeš, ostalo, kar je bilo, je bilo pa v redu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ali se to sploh sme??
15.11.2007 18:19:03   
Anonimen
399  je bil višek. 399 bilo verjetno preveč izplačano, razumeš, ostalo, kar je bilo, je bilo pa v redu.


Ja, razumem; to je bil višek za osem mesecv skupaj....z drugimi besedami višek 50€ na mesec.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ali se to sploh sme??
15.11.2007 18:20:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

399  je bil višek. 399 bilo verjetno preveč izplačano, razumeš, ostalo, kar je bilo, je bilo pa v redu.


Ja, razumem; to je bil višek za osem mesecv skupaj....z drugimi besedami višek 50€ na mesec.


No, in zadari teh 399 viška, bo zdaj nevem koliko mesecev brez dodatka. Pa kaj zdaj jaz temi nekaj pojasnjujem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ali se to sploh sme??
15.11.2007 18:23:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

No, in zadari teh 399 viška, bo zdaj nevem koliko mesecev brez dodatka. Pa kaj zdaj jaz temi nekaj pojasnjujem user posted image


Ja, res ne razumem, kaj želiš povedati......user posted image

Meni samo to ni razumljivo, po kakšni matematiki lahko 50€ na mesec predstavlja velik del družinskih dohodkov....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ali se to sploh sme??
15.11.2007 18:29:19   
Anonimen
Mič, kje pa si ti dobila podatek, da ona dobi 50 evrov na mesec otroškega dodatka?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ali se to sploh sme??
15.11.2007 18:30:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Mič, kje pa si ti dobila podatek, da ona dobi 50 evrov na mesec otroškega dodatka?


Mič bluzi oz. se dela nevedno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ali se to sploh sme??
15.11.2007 18:30:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Mič, kje pa si ti dobila podatek, da ona dobi 50 evrov na mesec otroškega dodatka?


Ne da jih dobi; 50€ je dobivala preveč...kar je 399€ deljeno z osem mesecev. Če sem natančna, je to par stotinov manj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ali se to sploh sme??
15.11.2007 18:32:21   
Anonimen
Ja, no, in 400 rov bo zdaj morala vrnit takoj, ostala bo brez otroških dodatkov, dokler ne vrne. Če je npr, dobivala 200 evrov na mesec, jih potem 2 meseca ne bo dobila. Zdaj razumeš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ali se to sploh sme??
15.11.2007 18:39:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ja, no, in 400 rov bo zdaj morala vrnit takoj, ostala bo brez otroških dodatkov, dokler ne vrne. Če je npr, dobivala 200 evrov na mesec, jih potem 2 meseca ne bo dobila. Zdaj razumeš?


Ne, to sem razumela že na začetku :), saj je jasno napisano.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ali se to sploh sme??
15.11.2007 19:19:01   
Anonimen
Ja bravo, Mič, res smešno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ali se to sploh sme??
15.11.2007 19:25:09   
Anonimen
A danes se človek še nasmehnit ne sme user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?